Portfel męski slim

Portfel męski slim - sprawdź dostępne produkty

Wyszukaj podobne do "portfel męski slim"

 • Portfel męski Calvin Klein - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Duży Portfel Męski CALVIN KLEIN - Slim Plaque Trifold 6cc W/Coin K50K509637 Ck Calvin Klein eobuwie.pl

  299.00 zł 379.00 zł
  Czarne akcesoria-i-dodatki/dodatki-meskie/portfele-meskie. Kategoria: portfele męskie, okazja: prezenty.
 • Portfel męski Calvin Klein - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Duży Portfel Męski CALVIN KLEIN - Slim Plaque Long Zip Around K50K509641 Ck Calvin Klein eobuwie.pl

  449.00 zł
  Czarne akcesoria-i-dodatki/dodatki-meskie/portfele-meskie. Kategoria: portfele męskie, okazja: prezenty.
 • Portfel męski Calvin Klein - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Duży Portfel Męski CALVIN KLEIN - Slim Plaque Trifold 10Cc W/Coin K50K510055 BAX Calvin Klein eobuwie.pl

  319.00 zł 399.00 zł
  Czarne akcesoria-i-dodatki/dodatki-meskie/portfele-meskie. Kategoria: portfele męskie, okazja: prezenty.
 • Portfel męski BRØDRENE - zdjęcie produktu

  Męski skórzany portfel brødrene sw08 jasny brąz Brødrene

  109.00 zł
  Super cienki portfel slim wallet Brødrene sw08 z miejscem na monety. Stylowy skórzany portfel, to obowiązkowy dodatek dla każdego mężczyzny. Przechowujemy w nim najpotrzebniejsze rzeczy na co dzień. Dokumenty osobiste, karty, pieniądze oraz dowód rejestracyjny samochodu.
 • Portfel męski BRØDRENE - zdjęcie produktu

  Męski skórzany portfel brødrene sw08 ciemny brąz Brødrene

  109.00 zł
  Super cienki portfel slim wallet Brødrene sw08 z miejscem na monety. Stylowy skórzany portfel, to obowiązkowy dodatek dla każdego mężczyzny. Przechowujemy w nim najpotrzebniejsze rzeczy na co dzień. Dokumenty osobiste, karty, pieniądze oraz dowód rejestracyjny samochodu.
 • Portfel męski BRØDRENE - zdjęcie produktu

  Skórzany męski portfel rfid brødrene sw-s2 czarny promocja Brødrene

  59.90 zł
  Cienki portfel ze skóry naturalnej Brødrene SW-S2 RFID. Slim wallet Brødrene to bardzo stylowy i nowoczesny dodatek dla każdego mężczyzny. Posiada wystarczająco dużo miejsca na karty i dokumenty, dowód rejestracyjny samochodu, banknoty i monety. Dodatkowo portfel został wyposażony w zabezpieczenie na karty RFID. Dzięki niemu wszystkie karty zbliżeniowe będą bezpiecznie w Twoim portfelu.
 • Portfel męski Lancerto - zdjęcie produktu

  Portfel Męski Granatowy Mały Slim Lancerto Lancerto S.A. wyprzedaż

  99.90 zł 249.90 zł
  Pojemny i poręczny portfel męski o niewielkich wymiarach sygnowany z przodu srebrnym monogramem LANCERTO wpisanym w różę wiatrów. Zapinany na zatrzask. Ten model wykonaliśmy z naturalnej cielęcej skóry w matowym wykończeniu i pięknej groszkowej fakturze o szafirowym odcieniu. Skład materiału: 100% skóra naturalna Portfel jest otwierany na trzy i posiada wiele kieszonek, w tym dwie duże przegródki na banknoty i osiem miejsc na karty, dwa wewnętrzne schowki oraz dwa okienka w których możesz umieścić fotografie bliskich.Ważną cechą tego portfela jest system ochrony przed nieautoryzowanym skanowaniem kart płatniczych RFID Secure. Dzięki specjalnej podszewce Twoje pieniądze są bezpieczne. RFID działa na karty umieszczone wewnątrz portfela. Ten model podobnie jak wszystkie modele z kolekcji LANCERTO wykonaliśmy z naturalnej skóry cielęcej wyprawianej i barwionej z najwyższą starannością. Wyselekcjonowana przez nas skóra jest trwała i odporna na zarysowania. Co więcej, podszewka portfela jest sygnowana logo LANCERTO. Wszystkie elementy, takie jak zatrzaski zostały wykonane z materiałów bezpiecznych dla alergików, wolnych od niklu. Portfele męskie pakujemy w gustowne czarne pudełka prezentowe. Wymiary zamkniętego portfela to: długość 11 cm, szerokość 9 cm, grubość 3 cm, po rozłożeniu na trzy: 22 cm. Portfel męski LANCERTO to idealny upominek dla taty, męża, brata, partnera albo przyjaciela. Sprawdzi się jako prezent na urodziny, imieniny, Dzień Ojca, Dzień Chłopaka albo gwiazdkę.
 • Portfel męski Lancerto - zdjęcie produktu

  Portfel Męski Brązowy Mały Slim Lancerto okazyjna cena Lancerto S.A.

  99.90 zł 249.90 zł
  Pojemny i poręczny portfel męski o niewielkich wymiarach sygnowany z przodu srebrnym monogramem LANCERTO wpisanym w różę wiatrów. Zapinany na zatrzask. Ten model wykonaliśmy z naturalnej cielęcej skóry w matowym wykończeniu i pięknej groszkowej fakturze w brązowym kolorze ciemnej czekolady. Skład materiału: 100% skóra naturalna Portfel jest otwierany na trzy i posiada wiele kieszonek, w tym dwie duże przegródki na banknoty i osiem miejsc na karty, dwa wewnętrzne schowki oraz dwa okienka w których możesz umieścić fotografie bliskich.Ważną cechą tego portfela jest system ochrony przed nieautoryzowanym skanowaniem kart płatniczych RFID Secure. Dzięki specjalnej podszewce Twoje pieniądze są bezpieczne. RFID działa na karty umieszczone wewnątrz portfela. Ten model podobnie jak wszystkie modele z kolekcji LANCERTO wykonaliśmy z naturalnej skóry cielęcej wyprawianej i barwionej z najwyższą starannością. Wyselekcjonowana przez nas skóra jest trwała i odporna na zarysowania. Co więcej, podszewka portfela jest sygnowana logo LANCERTO. Wszystkie elementy, takie jak zatrzaski zostały wykonane z materiałów bezpiecznych dla alergików, wolnych od niklu. Portfele męskie pakujemy w gustowne czarne pudełka prezentowe. Wymiary zamkniętego portfela to: długość 11 cm, szerokość 9 cm, grubość 3 cm, po rozłożeniu na trzy: 22 cm. Portfel męski LANCERTO to idealny upominek dla taty, męża, brata, partnera albo przyjaciela. Sprawdzi się jako prezent na urodziny, imieniny, Dzień Ojca, Dzień Chłopaka albo gwiazdkę.
 • Lancerto portfel męski - zdjęcie produktu

  Portfel Męski Czarny Mały Slim Lancerto promocja Lancerto S.A.

  99.90 zł 249.90 zł
  Pojemny i poręczny portfel męski o niewielkich wymiarach sygnowany z przodu srebrnym monogramem LANCERTO wpisanym w różę wiatrów. Zapinany na zatrzask. Ten model wykonaliśmy z czarnej naturalnej cielęcej skóry w matowym wykończeniu i pięknej groszkowej fakturze. Skład materiału: 100% skóra naturalna Portfel jest otwierany na trzy i posiada wiele kieszonek, w tym dwie duże przegródki na banknoty i osiem miejsc na karty, dwa wewnętrzne schowki oraz dwa okienka w których możesz umieścić fotografie bliskich.Ważną cechą tego portfela jest system ochrony przed nieautoryzowanym skanowaniem kart płatniczych RFID Secure. Dzięki specjalnej podszewce Twoje pieniądze są bezpieczne. RFID działa na karty umieszczone wewnątrz portfela. Ten model podobnie jak wszystkie modele z kolekcji LANCERTO wykonaliśmy z naturalnej skóry cielęcej wyprawianej i barwionej z najwyższą starannością. Wyselekcjonowana przez nas skóra jest trwała i odporna na zarysowania. Co więcej, podszewka portfela jest sygnowana logo LANCERTO. Wszystkie elementy, takie jak zatrzaski zostały wykonane z materiałów bezpiecznych dla alergików, wolnych od niklu. Portfele męskie pakujemy w gustowne czarne pudełka prezentowe. Wymiary zamkniętego portfela to: długość 11 cm, szerokość 9 cm, grubość 3 cm, po rozłożeniu na trzy: 22 cm. Portfel męski LANCERTO to idealny upominek dla taty, męża, brata, partnera albo przyjaciela. Sprawdzi się jako prezent na urodziny, imieniny, Dzień Ojca, Dzień Chłopaka albo gwiazdkę.
 • Portfel męski Lancerto - zdjęcie produktu

  Portfel Męski Zielony Mały Slim Lancerto okazja Lancerto S.A.

  99.90 zł 249.90 zł
  Pojemny i poręczny portfel męski o niewielkich wymiarach sygnowany z przodu srebrnym monogramem LANCERTO wpisanym w różę wiatrów. Zapinany na zatrzask. Ten model wykonaliśmy z naturalnej cielęcej skóry w matowym wykończeniu i pięknej groszkowej fakturze o kolorze wojskowej zieleni. Skład materiału: 100% skóra naturalna Portfel jest otwierany na trzy i posiada wiele kieszonek, w tym dwie duże przegródki na banknoty i osiem miejsc na karty, dwa wewnętrzne schowki oraz dwa okienka w których możesz umieścić fotografie bliskich. Ważną cechą tego portfela jest system ochrony przed nieautoryzowanym skanowaniem kart płatniczych RFID Secure. Dzięki specjalnej podszewce Twoje pieniądze są bezpieczne. RFID działa na karty umieszczone wewnątrz portfela. Ten model podobnie jak wszystkie modele z kolekcji LANCERTO wykonaliśmy z naturalnej skóry cielęcej wyprawianej i barwionej z najwyższą starannością. Wyselekcjonowana przez nas skóra jest trwała i odporna na zarysowania. Co więcej, podszewka portfela jest sygnowana logo LANCERTO. Wszystkie elementy, takie jak zatrzaski zostały wykonane z materiałów bezpiecznych dla alergików, wolnych od niklu. Portfele męskie pakujemy w gustowne czarne pudełka prezentowe. Wymiary zamkniętego portfela to: długość 11 cm, szerokość 9 cm, grubość 2 cm, po rozłożeniu na trzy: 22 cm. Portfel męski LANCERTO to idealny upominek dla taty, męża, brata, partnera albo przyjaciela. Sprawdzi się jako prezent na urodziny, imieniny, Dzień Ojca, Dzień Chłopaka albo gwiazdkę.

Portfel męski slim - zobacz nasze artykuły