Poszetka do muchy

Poszetka do muchy - sprawdź dostępne produkty

 • Poszetka/butonierka Alties - zdjęcie produktu

  Poszetka Męska Alties - Wzór w Eleganckie Muchy POSZALTTANIA0563 Alties JegoSzafa.pl

  19.90 zł
  Poszetka to rodzaj „chusteczki” wsadzanej do kieszeni marynarki. Stylowe poszetki stanowią elegancki dodatek do stroju każdego mężczyzny, ceniącego sobie wyszukany styl. Niezobowiązujący, dekoracyjny detal, który nada naszej stylizacji indywidualny charakter. Prezentujemy jednostronną poszetkę o wymiarach: 25 x 25 (cm). Materiał: mikrofibra.
 • Poszetka/butonierka niebieska Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Niebieska w Kratę Lancerto

  99.90 zł
  Poszetka jedwabna ręcznie rolowana i obszywana o wymiarach ok. 32x32 cm w kolorze niebieskim w kratę z obwódką o szerokości ok. 0,5 cm. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Ręczne wykończenie świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Skład materiału: 100% jedwab Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.
 • Poszetka/butonierka Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Biała Lancerto

  59.90 zł 79.90 zł
  Poszetka gładka w kolorze białym. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.
 • Poszetka/butonierka Lancerto w abstrakcyjnym wzorze - zdjęcie produktu

  Poszetka Czerwona Wzór Geometryczny Lancerto

  99.90 zł
  Poszetka w kolorze czerwonym ze wzorem geometrycznym. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Ręczne wykończenie świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Skład materiału: 100% jedwab Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.
 • Poszetka/butonierka Lancerto gładka - zdjęcie produktu

  Poszetka Fioletowa Lancerto okazja

  19.90 zł 79.90 zł
  Poszetka gładka z mikrofibry o wymiarach 32x32 cm w kolorze fioletowym. Brzegi poszetki zostały obszyte ściegiem maszynowym w niebieskim kolorze. Poszetka to obecnie bardzo popularny męski dodatek. Skład materiału: 100% mikrofibra Polecamy aby nie była uszyta z identycznego materiału co krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w brustaszy.
 • Poszetka/butonierka Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Szafirowa Lancerto

  99.90 zł
  Poszetka jedwabna ręcznie rolowana w kolorze szafirowym. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Ręczne wykończenie świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Skład materiału: 100% jedwab Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.
 • Poszetka/butonierka Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Bordowa Wzór Geometryczny Lancerto wyprzedaż

  79.90 zł
  Poszetka bordowa ze wzorem geometrycznym. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Ręczne wykończenie świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Skład materiału: 100% mikrofibra Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.
 • Poszetka/butonierka Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Ceglasta Wzór Geometryczny Lancerto wyprzedaż

  79.90 zł
  Poszetka ceglasta ze wzorem geometrycznym. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Ręczne wykończenie świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Skład materiału: 100% mikrofibra Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.
 • Lancerto poszetka/butonierka - zdjęcie produktu

  Poszetka Mixkolor w Kwiatki Lancerto

  99.90 zł
  Poszetka granatowa w kolorowe kwiaty. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Ręczne wykończenie świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Skład materiału: 100% jedwab Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.
 • Poszetka/butonierka Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Granatowa Wzór Geometryczny Lancerto okazja

  99.90 zł
  Poszetka granatowa ze wzorem geometrycznym. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Ręczne wykończenie świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Skład materiału: 100% jedwab Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.

Wyszukaj podobne do "poszetka do muchy"

 • Wielokolorowa poszetka/butonierka Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Niebieska w Paisley Lancerto

  99.90 zł
  Poszetka niebieska w orientalny wzór paisley. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Ręczne wykończenie świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Skład materiału: 100% jedwab Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.
 • Lancerto poszetka/butonierka w nadruki - zdjęcie produktu

  Poszetka Mixkolor Wzór Geometryczny Lancerto wyprzedaż Lancerto S.A.

  99.90 zł
  Poszetka męska, jedwabna ręcznie rolowana i obszywana z kolekcji LANCERTO. W tym modelu użyliśmy wyselekcjonowanego jedwabiu z granatowym wzorem geometrycznym w stylu ancient madder z zielonym akcentem. Skład materiału: 100% jedwab W przypadku stylizacji, polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom 32x32 cm, zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.
 • Lancerto poszetka/butonierka zielona - zdjęcie produktu

  Poszetka Zielona Wzór Lancerto okazyjna cena Lancerto S.A.

  79.90 zł
  Poszetka męska, zielona z wzorem w stylu ancient madder. Wymiary poszetki to 33x33 cm. Poszetka to popularny dodatek, który podkreśla świadomość stylu mężczyzny. Skład materiału: 100% poliester Polecamy aby ta ozdobna chusteczka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej marynarki. Ten wzór, wykończyliśmy precyzyjnym ściegiem maszynowym.
 • Poszetka/butonierka wielokolorowa Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Granat-Pomarańczowa w Kropki Lancerto Lancerto S.A. wyprzedaż

  99.90 zł
  Poszetka granatowo-pomarańczowa w kropki. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Ręczne wykończenie świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Skład materiału: 100% jedwab Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.
 • Poszetka/butonierka Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Zielona Wzór Lancerto promocyjna cena Lancerto S.A.

  99.90 zł
  Ręcznie wykonana, męska poszetka z jedwabiu w kolorze zielonym z wzorem w stylu ancient madder. Wymiary poszetki to 33x33 cm. Warto dodać, że samodzielnie selekcjonujemy jedwabne tkaniny, które zdobią poszetki LANCERTO. Zaś ręczne wykończenie i rolowanie brzegów świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Skład materiału: 100% jedwab Poszetka to popularny dodatek, który podkreśla świadomość stylu mężczyzny. Polecamy aby ta ozdobna chusteczka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej marynarki.
 • Poszetka/butonierka Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Granatowa Paisley Lancerto wyprzedaż Lancerto S.A.

  99.90 zł
  Poszetka męska jedwabna granatowa z dużym, orientalnym wzorem paisley. Ten popularny motyw roślinny będzie pasował do różnych stylizacji. Wymiary poszetki to 33x33 cm. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Skład materiału: 100% jedwab Warto dodać, że samodzielnie selekcjonujemy jedwabne tkaniny, które zdobią poszetki LANCERTO. Zaś ręczne wykończenie i rolowanie brzegów świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.
 • Granatowa poszetka/butonierka Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Granatowa Wzór Lancerto okazja Lancerto S.A.

  99.90 zł
  Poszetka męska, granatowa z dużym wzorem w stylu ancient madder. Uszyta z jedwabiu 100%, ręcznie rolowana i obszywana. Wymiary poszetki to 33x33 cm. Poszetka to popularny dodatek, który podkreśla świadomość stylu mężczyzny. Skład materiału: 100% jedwab Polecamy aby ta ozdobna chusteczka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej marynarki.
 • Poszetka/butonierka Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Mixkolor Paisley Lancerto wyprzedaż Lancerto S.A.

  99.90 zł
  Poszetka męska, brązowo-żółto-niebieska w orientalny wzór paisley połączony z motywem kwiatowym. Wymiary poszetki to 33x33 cm. Ten model został wykonany ręcznie, posiada obszywane i rolowane brzegi. Poszetka to obecnie obowiązkowy dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Skład materiału: 100% jedwab Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej marynarki.
 • Poszetka/butonierka wielokolorowa Lancerto - zdjęcie produktu

  Poszetka Granatowa Wzór Lancerto wyprzedaż Lancerto S.A.

  99.90 zł
  Poszetka męska jedwabna, granatowa z wzorem orientalnym w stylu ancient madder oraz paisley. Wymiary poszetki to 33x33 cm. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Warto dodać, że samodzielnie selekcjonujemy jedwabne tkaniny, które zdobią poszetki LANCERTO. Zaś ręczne wykończenie i rolowanie brzegów świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Skład materiału: 100% jedwab Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.
 • Lancerto poszetka/butonierka - zdjęcie produktu

  Poszetka Mixkolor Wzór Geometryczny Lancerto promocyjna cena Lancerto S.A.

  99.90 zł
  Poszetka mixkolor ze wzorem geometrycznym. Poszetka to obecnie niezbędny dodatek w męskiej garderobie, który podkreśla świadomość stylu. Ręczne wykończenie świadczy o najwyższej precyzji wykonania. Skład materiału: 100% jedwab Polecamy aby poszetka nie była uszyta z identycznego materiału jak krawat, może natomiast kolorem lub wzorem nawiązywać do niego lub innego elementu garderoby np. koszuli czy skarpet. Poszetkę możesz ułożyć po prezydencku (TV fold), w puff, cztery rogi lub inny sposób. Dzięki standardowym wymiarom zawsze będzie świetnie wyglądała w kieszonce piersiowej.

Poszetka do muchy - zobacz nasze artykuły