Przezroczysty płaszcz

Przezroczysty płaszcz - sprawdź dostępne produkty

Wyszukaj podobne do "przezroczysty płaszcz"

 • Płaszcz męski Recman - zdjęcie produktu

  Grafitowy płaszcz typu dyplomatka Recman WORSLEY Recman Eye For Fashion

  949.00 zł
  Płaszcz to część garderoby, która powinna chronić przed zimnem, a przy tym pasować do różnych stylizacji. Model Worsley jest właśnie taki! Został wykonany z wełny, gwarantującej pełny komfort termiczny. Grafitowy kolor i deseń melanż sprawiają, że płaszcz nabiera uniwersalnego charakteru, a przy tym jest niezwykle szykowny. Taliowanie slim fit sprawia, że płaszcz doskonale układa się na sylwetce. Oferowany przez nas produkt posiada kołnierzyk klasyczny, wykładany, kieszenie wpuszczane i szerokie klapy. Klasyczny styl sprawdzi się w połączeniu z oficjalną oraz codzienną garderobą. Ten elegancki płaszcz pochodzi z kolekcji Recman i polecamy go na sezon jesień/zima.
 • Płaszcz męski Recman - zdjęcie produktu

  Niebieski płaszcz typu dyplomatka Recman WORSLEY Recman Eye For Fashion

  949.00 zł
  Płaszcz to część garderoby, która powinna chronić przed zimnem, a przy tym pasować do różnych stylizacji. Model Worsley jest właśnie taki! Został wykonany z wełny, gwarantującej pełny komfort termiczny. Niebieski kolor i deseń melanż sprawiają, że płaszcz nabiera uniwersalnego charakteru, a przy tym jest niezwykle szykowny. Taliowanie slim fit sprawia, że płaszcz doskonale układa się na sylwetce. Oferowany przez nas produkt posiada kołnierzyk klasyczny, wykładany, kieszenie wpuszczane i szerokie klapy. Klasyczny styl sprawdzi się w połączeniu z oficjalną oraz codzienną garderobą. Ten elegancki płaszcz pochodzi z kolekcji Recman i polecamy go na sezon jesień/zima.
 • Płaszcz męski Recman - zdjęcie produktu

  Jednorzędowy orzechowy płaszcz ze stójką Recman HOWARD Recman Eye For Fashion

  769.00 zł
  Płaszcz to część garderoby, która powinna chronić przed zimnem, a przy tym pasować do różnych stylizacji. Model Howard jest właśnie taki! Został wykonany z wełny, gwarantującej pełny komfort termiczny. Kamelowy kolor i deseń gładki sprawiają, że płaszcz nabiera uniwersalnego charakteru, a przy tym jest niezwykle szykowny. Taliowanie regular fit sprawia, że płaszcz doskonale układa się na sylwetce. Oferowany przez nas produkt posiada kołnierzyk stójka, kieszenie wpuszczane i nie posiada klap. Klasyczny styl sprawdzi się w połączeniu z oficjalną oraz codzienną garderobą. Ten elegancki płaszcz pochodzi z kolekcji Recman i polecamy go na sezon jesień/zima.
 • Płaszcz męski Recman - zdjęcie produktu

  Elegancki bordowy płaszcz męski z krytymi guzikami Recman HAROL Recman Eye For Fashion

  769.00 zł
  Płaszcz to część garderoby, która powinna chronić przed zimnem, a przy tym pasować do różnych stylizacji. Model Harol jest właśnie taki! Został wykonany z wełny, gwarantującej pełny komfort termiczny. Bordowy kolor i deseń gładki sprawiają, że płaszcz nabiera uniwersalnego charakteru, a przy tym jest niezwykle szykowny. Taliowanie slim fit sprawia, że płaszcz doskonale układa się na sylwetce. Oferowany przez nas produkt posiada kołnierzyk stójka, kieszenie wpuszczane i nie posiada klap. Klasyczny styl sprawdzi się w połączeniu z oficjalną oraz codzienną garderobą. Ten elegancki płaszcz pochodzi z kolekcji Recman i polecamy go na sezon jesień/zima.
 • Płaszcz męski Recman - zdjęcie produktu

  Elegancki szary płaszcz męski z krytymi guzikami Recman HAROL Recman Eye For Fashion

  769.00 zł
  Płaszcz to część garderoby, która powinna chronić przed zimnem, a przy tym pasować do różnych stylizacji. Model Harol jest właśnie taki! Został wykonany z wełny, gwarantującej pełny komfort termiczny. Szary kolor i deseń melanż sprawiają, że płaszcz nabiera uniwersalnego charakteru, a przy tym jest niezwykle szykowny. Taliowanie slim fit sprawia, że płaszcz doskonale układa się na sylwetce. Oferowany przez nas produkt posiada kołnierzyk stójka, kieszenie wpuszczane i nie posiada klap. Klasyczny styl sprawdzi się w połączeniu z oficjalną oraz codzienną garderobą. Ten elegancki płaszcz pochodzi z kolekcji Recman i polecamy go na sezon jesień/zima.
 • Płaszcz męski Recman bawełniany - zdjęcie produktu

  Klasyczny granatowy męski płaszcz na stójce Recman SERGE Recman Eye For Fashion

  699.00 zł
  Płaszcz to część garderoby, która powinna chronić przed zimnem, a przy tym pasować do różnych stylizacji. Model Serge jest właśnie taki! Został wykonany z bawełny, gwarantującej pełny komfort termiczny. Granatowy kolor i deseń gładki sprawiają, że płaszcz nabiera uniwersalnego charakteru, a przy tym jest niezwykle szykowny. Taliowanie slim fit sprawia, że płaszcz doskonale układa się na sylwetce. Oferowany przez nas produkt posiada kołnierzyk stójka, kieszenie wpuszczane i nie posiada klap. Klasyczny styl sprawdzi się w połączeniu z oficjalną oraz codzienną garderobą. Ten elegancki płaszcz pochodzi z kolekcji Recman i polecamy go na sezon wiosna/lato.
 • Płaszcz męski Recman - zdjęcie produktu

  Elegancki granatowy płaszcz męski z krytymi guzikami Recman HAROL Recman Eye For Fashion

  769.00 zł
  Płaszcz to część garderoby, która powinna chronić przed zimnem, a przy tym pasować do różnych stylizacji. Model Harol jest właśnie taki! Został wykonany z wełny, gwarantującej pełny komfort termiczny. Granatowy kolor i deseń gładki sprawiają, że płaszcz nabiera uniwersalnego charakteru, a przy tym jest niezwykle szykowny. Taliowanie slim fit sprawia, że płaszcz doskonale układa się na sylwetce. Oferowany przez nas produkt posiada kołnierzyk stójka, kieszenie wpuszczane i nie posiada klap. Klasyczny styl sprawdzi się w połączeniu z oficjalną oraz codzienną garderobą. Ten elegancki płaszcz pochodzi z kolekcji Recman i polecamy go na sezon jesień/zima.
 • Płaszcz męski Recman elegancki - zdjęcie produktu

  Elegancki czarny płaszcz męski z krytymi guzikami Recman HAROL Recman Eye For Fashion

  769.00 zł
  Płaszcz to część garderoby, która powinna chronić przed zimnem, a przy tym pasować do różnych stylizacji. Model Harol jest właśnie taki! Został wykonany z wełny, gwarantującej pełny komfort termiczny. Czarny kolor i deseń gładki sprawiają, że płaszcz nabiera uniwersalnego charakteru, a przy tym jest niezwykle szykowny. Taliowanie slim fit sprawia, że płaszcz doskonale układa się na sylwetce. Oferowany przez nas produkt posiada kołnierzyk stójka, kieszenie wpuszczane i nie posiada klap. Klasyczny styl sprawdzi się w połączeniu z oficjalną oraz codzienną garderobą. Ten elegancki płaszcz pochodzi z kolekcji Recman i polecamy go na sezon jesień/zima.
 • Płaszcz męski Recman - zdjęcie produktu

  Klasyczny męski płaszcz dyplomatka Winman WINDEAR Recman Eye For Fashion

  699.99 zł 899.00 zł
  Płaszcz to część garderoby, która powinna chronić przed zimnem, a przy tym pasować do różnych stylizacji. Model Windear jest właśnie taki! Został wykonany z wełny, gwarantującej pełny komfort termiczny. Granatowy kolor i deseń gładki sprawiają, że płaszcz nabiera uniwersalnego charakteru, a przy tym jest niezwykle szykowny. Taliowanie regular fit sprawia, że płaszcz doskonale układa się na sylwetce. Oferowany przez nas produkt posiada kołnierzyk klasyczny, wykładany, kieszenie wpuszczane i średnie klapy. Klasyczny styl sprawdzi się w połączeniu z oficjalną oraz codzienną garderobą. Ten elegancki płaszcz pochodzi z kolekcji Winman i polecamy go na sezon jesień/zima.
 • Płaszcz męski Recman - zdjęcie produktu

  Płaszcz 2w1 brązowy z odpinaną kurtką spodnią Recman HYTON Recman Eye For Fashion

  399.99 zł 719.00 zł
  Płaszcz to część garderoby, która powinna chronić przed zimnem, a przy tym pasować do różnych stylizacji. Model Hyton jest właśnie taki! Został wykonany z elany, gwarantującej pełny komfort termiczny. Brązowy kolor i deseń gładki sprawiają, że płaszcz nabiera uniwersalnego charakteru, a przy tym jest niezwykle szykowny. Taliowanie slim fit sprawia, że płaszcz doskonale układa się na sylwetce. Oferowany przez nas produkt posiada kołnierzyk stójka, wykładany, kieszenie wpuszczane i nie posiada klap. Casualowy styl sprawdzi się w połączeniu z oficjalną oraz codzienną garderobą. Ten elegancki płaszcz pochodzi z kolekcji Recman i polecamy go na sezon jesień/zima.

Przezroczysty płaszcz - zobacz nasze artykuły