1. Strona główna
 2. skate europe

Skate europe

Skate europe - sprawdź nasze produkty

 • Zegarek happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE GAZ-14 LIMOUSINE 2426-5603061, 2 LATA GWARANCJI, SALON W KRAKOWIE happytime.com.pl

  1377 zł

  Zegarek Vostok Europe Gaz-14 Limousine 2426-5603061 wyposażony jest w automatyczny mechanizm, który został umieszczony w kopercie wykonanej ze stali szlachetnej. Zegarek wyposażony jest w funkcję Dual-Time, a całość pokryta jest, odpornym na stłuczenia, mineralnym szkiełkiem. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM (50m) sprawia, że w zegarku można wchodzić do wody, ale nie zaleca się z nim pływać. Nad godziną 6 znajduje się datownik, wskazujący aktualny dzień miesiąca. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Automatyczny; -TARCZA: Czarna; -KOPERTA: Stal szlachetna; -PASEK: Skórzany, koloru czarnego; -SZKIEŁKO: Mineralne; -WODOSZCZELNOŚĆ: 5 ATM (50m) - w zegarku można wchodzić do wody, ale nie zaleca się z nim pływać; -DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca; -DUAL TIME. INFORMACJE DODATKOWE: -ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; -PODBITA KARTA GWARANCYJNA; -PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; -INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE ALMAZ SPACE STATION 6S11-320B262, SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  1874 zł

  Zegarek Vostok Europe Almaz Space Station 6S11-320B262 wyposażony jest w japoński mechanizm Miyota. Wskazówki i indeksy na tarczy zostały pokryte specjalnym materiałem światłochłonnym, przez co w ciemności można odczytać godzinę. Przy godzinie 12 zegarek posiada chronograf. Czasomierz pokryty jest, odpornym na stłuczenia, mineralnym szkiełkiem. Wodoszczelność na poziomie 20 ATM (200m) sprawia, że w zegarku można pływać i nurkować na większe głębokości. Przy godzinie 6 znajduje się datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Całość utrzymana jest na eleganckim, skórzanym pasku.

 • Zegarek happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE ANCHAR 6S30-5104184, SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  2376 zł

  Zegarek Vostok Europe Anchar 6S30-5104184 wyposażony jest w kwarcowy mechanizm Miyota. Koperta została pokryta czarnym kolorem metodą PVD. Czasomierz utrzymany jest na gumowym, czarnym pasku. W zestawie znajduje się również drugi pasek - koloru białego. Tarcza pokryta jest, odpornym na stłuczenia, mineralnym szkiełkiem. Wysoka wodoszczelność zegarka (200m) sprawia, że z czasomierzem można nurkować na duże głębokości. Na cyferblacie zlokalizowane są chronografy, a przy godzinie 4 znajduje się datownik, wskazujący aktualny dzień miesiąca. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy; -TARCZA: Czarna; -KOPERTA: Stal szlachetna; -PASEK: Gumowy, koloru czarnego; -SZKIEŁKO: Mineralne utwardzane; -WODOSZCZELNOŚĆ: 20 ATM (200m) – w zegarku można pływać i nurkować na duże głębokości; -DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca; -CHRONOGRAF. INFORMACJE DODATKOWE: -ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; -DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA; -PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; -INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE LIMOUSINE GRAND CHRONO 6S30-5659175, SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  1853 zł

  Zegarek Vostok Europe Limousine Grand Chrono 6S30-5659175 zasilany jest kwarcowym mechanizmem Miyota. Elegancki styl czasomierza idealnie podkreśla złota koperta, oparta jest na czarnym, skórzanym pasku. Tarcza pokryta jest, odpornym na stłuczenia, mineralnym szkiełkiem. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM (50m) sprawia, że w zegarku można wchodzić do wody, ale nie zaleca się w nim pływać. Na cyferblacie widnieje datownik (zlokalizowany między godzinami 4 i 5), tachymetr i chronograf. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy; -TARCZA: Czarna; -KOPERTA: Stal szlachetna; -PASEK: Skórzany, koloru czarnego; -SZKIEŁKO: Mineralne; -WODOSZCZELNOŚĆ: 5 ATM (50m) – w zegarku można wchodzić do wody, ale nie zaleca się z nim pływać; -DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca; -TACHYMETR; -CHRONOGRAF. INFORMACJE DODATKOWE: -ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; -DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA; -PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; -INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 6S30-6205213, SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  2979 zł

  Zegarek Vostok Europe Lunokhod-2 Chrono 6S30-6205213 zasilany jest kwarcowym mechanizmem Miyota. Czasomierz oznacza się dużą wodoszczelnością, która wynosi aż 30 ATM (300m). Czasomierz wyposażony jest w specjalny zawór helowy, który przy nurkowaniu na większe głębokości anuluje ryzyko wystąpienia dekompresji i pozwala na nurkowanie głębinowe w batyskafie lub dzwonie kesonowym. Warto dodać, że w zestawie znajdują się dwa różne paski oraz specjalny śrubokręt przeznaczony do ich wymieniania. Na cyferblacie znajduje się chronograf oraz datownik, wskazujący aktualny dzień miesiąca. W zegarku zastosowano innowacyjne podświetlenie które działa za pomocą promieniotwórczych pałeczek trytu które w tym modelu ułożono poziomo w okowie lustrzanych indeksów. Właściwości radioluminescencje są całkowicie bezpieczne i niezawodne, świecą w całkowitej ciemności przez 20 lat bez jakiegokolwiek źródła światła a za ich produkcje odpowiada szwajcarska firma Mb-Microtech. INFORMACJE DODATKOWE: -ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA. -DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA. -PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY. -INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE LUNOKHOD YM86-620C504, SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  3366 zł

  Zegarek Vostok Europe Lunokhod 2 YM86-620C504 napędzany jest przez kwarcowy mechanizm, który jest zamknięty w stalowej kopercie. Zegarek utrzymany jest na pasku, wykonanym z tworzywa sztucznego. W komplecie znajduje się drugi pasek oraz specjalny śrubokręt przeznaczony do samodzielnej wymiany pasków. Wskazówki i indeksy wyposażone są w ogniwa trytowe, dzięki czemu, nawet przy ograniczonym dostępie światła, świecą w ciemności. Wodoszczelność na poziomie 30 ATM (300m) sprawia, że z zegarkiem można nurkować na naprawdę spore głębokości. Czasomierz wyposażony jest w zawór helowy, który przy schodzeniu z zegarkiem na duże głębokości nie doprowadza do dekompresji. Na żółtej tarczy znajduje się chronograf, datownik, czas 24-godzinny, wieczny kalendarz. Czasomierz ma w sobie również funkcję alarmu. Całość zamknięta jest w solidnym, wodoszczelnym pudełku. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy; -TARCZA: Żółta; -KOPERTA: Stal szlachetna; -PASEK: Silikonowy, koloru żółtego; -SZKIEŁKO: Mineralne utwardzane K1; -WODOSZCZELNOŚĆ: 30 ATM (300m) – w zegarku można pływać i nurkować na dużych głębokościach; -CHRONOGRAF; -CZAS 24-GODZINNY; -ALARM; -DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień tygodnia i miesiąca. INFORMACJE DODATKOWE: -ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; -DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA; -PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; -INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE GAZ-14 LIMOUSINE YN85-560A518, SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  1341 zł

  Zegarek Vostok Europe Gaz-14 Limousine YN85-560A518 napędzany jest przez automatyczny mechanizm Seiko. Beżowa tarcza pokryta jest, odpornym na stłuczenia, mineralnym szkiełkiem. Z kolei stalowa koperta utrzymana jest na skórzanym pasku. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM (50m) sprawia, że w czasomierzu można wchodzić do wody, ale nie zaleca się z nim pływać. Przy godzinie 3 znajduje się datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Z kolei w górnej części cyferblatu widnieje 40-minutowy czas rezerwy chodu.

 • Zegarek happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE GAZ-14 LIMOUSINE YN85-560B519, SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  1520 zł

  Zegarek Vostok Europe Lunokhod Gaz-14 Limousine YN85-560B519 napędzany jest przez automatyczny mechanizm Seiko. Beżowa tarcza pokryta jest, odpornym na stłuczenia, mineralnym szkiełkiem. Z kolei stalowa koperta utrzymana jest skórzanym pasku. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM (50m) sprawia, że w czasomierzu można wchodzić do wody, ale nie zaleca się z nim pływać. Przy godzinie 3 znajduje się datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Z kolei w górnej części cyferblaty widnieje 40-minutowy czas rezerwy chodu. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Automatyczny; -TARCZA: Złota; -KOPERTA: Stal szlachetna; -PASEK: Skórzany, koloru brązowego; -SZKIEŁKO: Mineralne; -WODOSZCZELNOŚĆ: 5 ATM (50m) – w zegarku można pływać i nurkować na dużych głębokościach; -CZAS REZERWY CHODU; -DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca. INFORMACJE DODATKOWE: -ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; -DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA; -PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; -INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE EXPEDITION NORTH POLE-1 515.24H-595A501, SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCI happytime.com.pl

  989 zł

  Zegarek męski Vostok Europe Expedition North Pole-1 515.24H-595A501 zasilany jest kwarcowym mechanizmem Ronda. Ciemnozielona tarcza przykryta jest mineralnym utwardzanym szkiełkiem. Indeksy i wskazówki zostały pokryte specjalną powłoką światłochłonną SuperLuminova. Na cyferblacie, pomiędzy godzinami 4 i 5 zlokalizowany jest datownik, wskazujący aktualny dzień miesiąca. Czasomierz wyposażony jest również we wskaźnik drugiego czasu lokalnego (GMT), mogący pełnić również funkcję czasu 24-godzinnego. Wodoszczelność na poziomie 20 ATM (200m) sprawia, że z zegarkiem można wchodzić do wody na większe głębokości. Zegarek pochodzi z limitowanej edycji. Producent wydał jedynie 3000 sztuk tego modelu. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy; -TARCZA: Ciemnozielona; -KOPERTA: Stal szlachetna; -PASEK: Skórzany, koloru brązowego; -SZKIEŁKO: Mineralne utwardzane K1; -WODOSZCZELNOŚĆ: 20 ATM (200m) – w zegarku można pływać i nurkować na dużych głębokościach; -DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca; -CZAS 24-GODZINNY. INFORMACJE DODATKOWE: -ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; -DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA; -PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; -INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Workery damskie Renee - renee.pl - zdjęcie produktu

  Czarne Botki Catchy Renee czarny okazyjna cena renee.pl

  49 zł 79 zł

  Czarne Botki Free Europe

Zobacz więcej produktów

Wyszukaj podobne do Skate europe

 • Zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE GAZ-14 Limousine YM26-560A254. SALON KRAKÓW. 2 LATA GWARANCJI. KURIER GRATIS! happytime.com.pl

  1296 zł

  Zegarek Vostok Europe Gaz-14 Limousine YM26-560A254 napędzany jest przez kwarcowy mechanizm Seiko, który jest zamknięty w stalowej kopercie. Zegarek utrzymany jest na skórzanym pasku. Wskazówki i indeksy pokryte są specjalną warstwą fluorescencyjną, dzięki czemu możemy odczytać godzinę w ciemności. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM (50m) sprawia, że w zegarku można brać kąpiel, ale nie zaleca się z nim pływać. Czarna tarcza pokryta jest mineralnym szkiełkiem. Przy godzinie 6 zlokalizowany jest datownik, wskazujący aktualny dzień miesiąca. Na cyferblacie znajdują się także mniejsze tarcze chronografu, czasu 24-godzinnego. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy; -TARCZA: Czarna; -KOPERTA: Stal szlachetna; -PASEK: Skórzany, koloru czarnego; -SZKIEŁKO: Mineralne; -WODOSZCZELNOŚĆ: 5 ATM (50m) – w zegarku można brać kąpiel, ale nie zaleca się z nim pływać; -CHRONOGRAF; -CZAS 24-GODZINNY; -ALARM; -DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca. INFORMACJE DODATKOWE: -ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; -DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA; -PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; -INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE LUNOKHOD-2 AUTOMATIC NH35A-6205210 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  2979 zł

  Męski zegarek Vostok Europe Lunokhod-2 NH35A-6205210 napędzany jest przez mechanizm automatyczny, który zamknięty jest w stalowej kopercie. Czarna tarcza przykryta jest mineralnym, utwardzonym szkiełkiem, które jest bardzo odporne na zarysowania i stłuczenia. Wodoszczelność na poziomie 30 ATM (300m) sprawia, że z zegarkiem można nurkować na bardzo dużych głębokościach. Czasomierz wyposażony jest w zawór helowy, który podczas nurkowania zmniejsza ryzyko dekompresji. Na cyferblacie nad godziną 6 znajduje się datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. W zegarku zastosowano innowacyjne podświetlenie które działa za pomocą promieniotwórczych pałeczek trytu, które w tym modelu ułożono poziomo w okowie lustrzanych indeksów. Właściwości radioluminescencyjne są całkowicie bezpieczne i niezawodne, świecą w całkowitej ciemności przez 20 lat bez jakiegokolwiek źródła światła, a za ich produkcje odpowiada szwajcarska firma Mb-Microtech. Warto dodać, że producent wydał jedynie 3000 sztuk tego modelu. W zestawie znajduje sie solidne pudełko, w któtym znajduje się dodatkowy silikonowy pasek oraz zestaw do samodzielnego zmieniania pasków. CECHY ZEGARKA: · MECHANIZM: Automatyczny: · TARCZA: Czarna; · KOPERTA: Stal szlachetna; · PASEK: Skórzany/silikonowy; · SZKIEŁKO: Mineralne utwardzone K1; · WODOSZCZELNOŚĆ: 30 ATM (300m) - w zegarku można pływać i nurkować na większe głębokości; · DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca; · TUBY TRYTOWE: Świecą w ciemnościach na wskazówkach. NFORMACJE DODATKOWE: · ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; · DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA; · PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; · INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE LUNOKHOD-2 YM86-620A506 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  3105 zł

  Męski zegarek Vostok Europe Lunokhod-2 YM86-620A506 napędzany jest przez mechanizm kwarcowy, który zamknięty jest w stalowej kopercie. Czarna tarcza przykryta jest mineralnym, utwardzonym szkiełkiem, które jest bardzo odporne na zarysowania i stłuczenia. Wodoszczelność na poziomie 30 ATM (300m) sprawia, że z zegarkiem można nurkować na bardzo dużych głębokościach. Czasomierz wyposażony jest w zawór helowy, który podczas nurkowania zmniejsza ryzyko dekompresji. Na cyferblacie znajduje się wieczny kalendarz, który będzie wskazywał właściwą datę aż do 2099 roku. Ponadto na cyferblacie umiejscowiono czas 24-godzinny i chronograf, a do tego czasomierz wyposażony jest w funkcję alarmu. W zegarku zastosowano innowacyjne podświetlenie które działa za pomocą promieniotwórczych pałeczek trytu, które w tym modelu ułożono poziomo w okowie lustrzanych indeksów. Właściwości radioluminescencyjne są całkowicie bezpieczne i niezawodne, świecą w całkowitej ciemności przez 20 lat bez jakiegokolwiek źródła światła, a za ich produkcje odpowiada szwajcarska firma Mb-Microtech. Warto dodać, że producent wydał jedynie 3000 sztuk tego modelu. W zestawie znajduje sie solidne pudełko, w któtym znajduje się dodatkowy silikonowy pasek oraz zestaw do samodzielnego zmieniania pasków. CECHY ZEGARKA: · MECHANIZM: Kwarcowy; · TARCZA: Czarna; · KOPERTA: Stal szlachetna; · PASEK: Skórzany/silikonowy; · SZKIEŁKO: Mineralne utwardzone K1; · WODOSZCZELNOŚĆ: 30 ATM (300m) - w zegarku można pływać i nurkować na większe głębokości; · DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca; · TUBY TRYTOWE: Świecą w ciemnościach na wskazówkach; · ALARM; · CZAS 24-GODZINNY; · CHRONOGRAF. NFORMACJE DODATKOWE: · ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; · DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA; · PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; · INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE GAZ-14 LIMOUSINE NH35A-5651137 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  1575 zł

  Męski zegarek Vostok Europe Gaz-14 Limousine NH35A-5651137 napędzany jest przez mechanizm automatyczny, który zamknięty jest w stalowej kopercie. Czarna tarcza przykryta jest mineralnym szkiełkiem, które jest bardzo odporne na zarysowania i stłuczenia. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM (50m) sprawia, że z zegarkiem można wchodzić do wody, ale nie zaleca się z nim pływać. Na cyferblacie, nad godziną 6, znajduje się datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. W zegarku zastosowano innowacyjne podświetlenie, które działa za pomocą promieniotwórczych pałeczek trytu, które w tym modelu ułożono poziomo w okowie lustrzanych indeksów. Właściwości radioluminescencyjne są całkowicie bezpieczne i niezawodne, świecą w całkowitej ciemności przez 20 lat bez jakiegokolwiek źródła światła, a za ich produkcje odpowiada szwajcarska firma Mb-Microtech. Całość utrzymana jest na skórzanym pasku. CECHY ZEGARKA: · MECHANIZM: Automatyczny; · TARCZA: Czarna; · KOPERTA: Stal szlachetna; · PASEK: Skórzany; · SZKIEŁKO: Mineralne; · WODOSZCZELNOŚĆ: 5 ATM (50m) - z zegarkiem można wchodzić do wody, ale nie zaleca się z nim pływać; · DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca; · TUBY TRYTOWE: Świecą w ciemnościach na wskazówkach; NFORMACJE DODATKOWE: · ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; · DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA; · PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; · INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE NH35A-320O516 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  2151 zł

  Męski zegarek Vostok Europe Almaz NH35A-320O516 napędzany jest przez mechanizm automatyczny, który zamknięty jest w stalowej kopercie. Zielona tarcza przykryta jest mineralnym utwardzonym szkiełkiem, które jest bardzo odporne na zarysowania i stłuczenia. Wodoszczelność na poziomie 20 ATM (200m) sprawia, że z zegarkiem można pływać i nurkować na większe głębokości. Na cyferblacie, nad godziną 6, znajduje się datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. W zegarku zastosowano innowacyjne podświetlenie, które działa za pomocą promieniotwórczych pałeczek trytu, które w tym modelu ułożono poziomo w okowie lustrzanych indeksów. Właściwości radioluminescencyjne są całkowicie bezpieczne i niezawodne, świecą w całkowitej ciemności przez 20 lat bez jakiegokolwiek źródła światła, a za ich produkcje odpowiada szwajcarska firma Mb-Microtech. Całość utrzymana jest na skórzanym pasku. CECHY ZEGARKA: · MECHANIZM: Automatyczny; · TARCZA: Zielona; · KOPERTA: Stal szlachetna; · PASEK: Skórzany; · SZKIEŁKO: Mineralne utwardzone K1; · WODOSZCZELNOŚĆ: 20 ATM (200m) - w zegarku można pływać i nurkować na większe głębokości; · DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca; · TUBY TRYTOWE: Świecą w ciemnościach na wskazówkach. NFORMACJE DODATKOWE: · ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; · DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA; · PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; · INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE EXPEDITION NORTH POLE-1 NH35A-5955195 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  1071 zł

  Zegarek męski Vostok Europe Expedition North Pole-1 NH35A-5955195 zasilany jest automatycznym mechanizmem. Czarna tarcza przykryta jest mineralnym utwardzanym szkiełkiem. Indeksy i wskazówki zostały pokryte specjalną powłoką światłochłonną SuperLuminova. Na cyferblacie, pomiędzy godzinami 4 i 5 zlokalizowany jest datownik, wskazujący aktualny dzień miesiąca. Wodoszczelność na poziomie 20 ATM (200m) sprawia, że z zegarkiem można wchodzić do wody na większe głębokości. Zegarek pochodzi z limitowanej edycji. Producent wydał jedynie 3000 sztuk tego modelu. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Automatyczny; -TARCZA: Czarna; -KOPERTA: Stal szlachetna; -PASEK: Skórzany, koloru czarnego; -SZKIEŁKO: Mineralne utwardzane K1; -WODOSZCZELNOŚĆ: 20 ATM (200m) – w zegarku można pływać i nurkować na dużych głębokościach; -DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca. INFORMACJE DODATKOWE: -ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; -DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA; -PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; -INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE EXPEDITION NORTH POLE-1 515.24H-595C502 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  1116 zł

  Zegarek męski Vostok Europe Expedition North Pole-1 515.24H-595C502 zasilany jest kwarcowym mechanizmem Ronda. Czarna tarcza przykryta jest mineralnym utwardzanym szkiełkiem. Indeksy i wskazówki zostały pokryte specjalną powłoką światłochłonną SuperLuminova. Na cyferblacie, pomiędzy godzinami 4 i 5 zlokalizowany jest datownik, wskazujący aktualny dzień miesiąca. Czasomierz wyposażony jest również we wskaźnik drugiego czasu lokalnego (GMT), mogący pełnić również funkcję czasu 24-godzinnego. Wodoszczelność na poziomie 20 ATM (200m) sprawia, że z zegarkiem można wchodzić do wody na większe głębokości. Zegarek pochodzi z limitowanej edycji. Producent wydał jedynie 3000 sztuk tego modelu. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy; -TARCZA: Czarna; -KOPERTA: Stal szlachetna; -PASEK: Skórzany, koloru czarnego; -SZKIEŁKO: Mineralne utwardzane K1; -WODOSZCZELNOŚĆ: 20 ATM (200m) – w zegarku można pływać i nurkować na dużych głębokościach; -DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca. INFORMACJE DODATKOWE: -ORYGINALNE OPAKOWANIE PRODUCENTA; -DWULETNIA GWARANCJA PRODUCENTA; -PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY; -INSTRUKCJA OBSŁUGI.

 • Zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE GAZ-14 LIMOUSINE OS22-5619133 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  1143 zł

  Zegarek Vostok Europe Gaz-14 Limousine OS22-5619133 zasilany jest kwarcowym mechanizmem Miyota. Elegancji styl czasomierza idealnie podkreśla srebrna koperta, która utrzymana jest na czarnym pasku wykonanym ze skóry naturalnej. Czarna tarcza przykryta jest, odpornym na stłuczenia, mineralnym szkiełkiem. Klasa wodoszczelności na poziomie 5 ATM (50m) sprawia, że z czasomierzem można wchodzić do wody, ale nie zaleca się z nim pływać. Wskazówki i indeksy zostały pokryte specjalną światłochłonną warstwą, dzięki czemu świecą w ciemności. Na cyferblacie widnieje datownik (zlokalizowany między godzinami 4 i 5) oraz chronograf. CECHY ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy; -KOPERTA: Stal szlachetna; -TARCZA: Czarna; -SZKIEŁKO: Mineralne; -PASEK: Skórzany, koloru czarnego; -WODOSZCZELNOŚĆ: 5 ATM (50m) – w zegarku można wchodzić do wody, ale nie zaleca się z nim pływać; -DATOWNIK: Zegarek wskazuje aktualny dzień miesiąca; -TACHYMETR; -CHRONOGRAF.

 • Zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK VOSTOK EUROPE UNDINE VK64-515A524 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  1305 zł

  Zegarek damski Vostok Europe Undine VK64-515A524 napędzany jest za pomocą mechanizmu kwarcowego Seiko. Biała tarcza pokryta jest utwardzonym szkiełkiem mineralnym - odpornym na zarysowania i stłuczenia. Wodoszczelność na poziomie 20 ATM (200m) sprawia, że z czasomierzem można pływać i nurkować na większe głębokości. Do funkcji zegarka można zaliczyć datownik, czas 24-godzinny oraz chronograf. W zestawie znajdują trzy paski - jeden z tworzywa sztucznego i dwa z wysokiej jakości skóry. Wskazówki oraz indeksy zostały pokryte specjalną warstwą Super Luminova, dzięki czemu świecą w ciemności, po krótkim naświetleniu. Warto dodać, że światło dzienne ujrzało jedynie 3000 sztuk tego modelu.

 • Zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MĘSKI VOSTOK EUROPE ANCHAR 6S30-5104185 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  2376 zł

  Zegarek Vostok Europe Anchar 6S30-5104185 wyposażony jest w kwarcowy mechanizm Miyota. Koperta została pokryta czarnym kolorem metodą PVD. Czasomierz utrzymany jest na czarnym, gumowym pasku. W zestawie znajduje się również drugi, skórzany pasek. W komplecie są również narzędzia potrzebne do samodzielnej wymiany paska. Żółta tarcza pokryta jest, odpornym na stłuczenia, mineralnym szkiełkiem. Wysoka wodoszczelność zegarka 20 ATM sprawia, że z czasomierzem można nurkować na duże głębokości. Na cyferblacie umiejscowiony chronograf, a przy godzinie 4 zlokalizowany jest datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Czasomierz wyposażony jest w specjalny zawór helowy, który przy nurkowaniu na większe głębokości anuluje ryzyko wystąpienia dekompresji i pozwala na nurkowanie głębinowe w batyskafie lub dzwonie kesonowym. W zegarku zastosowano innowacyjne podświetlenie które działa za pomocą promieniotwórczych pałeczek trytu które w tym modelu ułożono poziomo w okowie lustrzanych indeksów. Właściwości radioluminescencje są całkowicie bezpieczne i niezawodne, świecą w całkowitej ciemności przez 20 lat bez jakiegokolwiek źródła światła a za ich produkcje odpowiada szwajcarska firma Mb-Microtech. Warto dodać, że producent wyprodukował jedynie 3000 sztuk tego modelu.

Zobacz więcej produktów