1. Strona główna
 2. soho fashion

Soho fashion

Soho fashion - sprawdź nasze produkty

 • Zegarek DKNY - zdjęcie produktu

  DKNY Zegarek SOHO DKNY Gomez Fashion Store

  569 zł

  Kolor: czarny, Kolekcja: Wiosna/Lato 2020, Kod producenta: NY2886

 • Zegarek DKNY - zdjęcie produktu

  DKNY Zegarek SOHO DKNY Gomez Fashion Store

  449 zł

  Kolor: brązowy, Kolekcja: Wiosna/Lato 2020, Kod producenta: NY2885

 • Guess zegarek - zdjęcie produktu

  Guess Mini Soho W1009L3 Guess timetrend.pl

  801 zł

  Zegarek damski Guess Mini Soho W1009L3 w stylu fashion to czasomierz, który jest przedmiotem pożądania każdej nowoczesnej kobiety. Stalowa koperta o średnicy 27 mm i grubości 8 mm, z pierścieniem wykończonym kryształkami, bardzo dobrze komponuje się ze stalową, ciekawie wykończoną bransoletą. Całość została wykończona w Rose Gold PVD. Delikatny cyferblat daje poczucie lekkości temu modelowi. W modelu tym zastosowano szkło mineralne bardziej odporne na stłuczenie. Wodoszczelność w tym modelu 30M pozwala na sporadyczny kontakt z wodą np. zachlapania.

 • Zegarek Guess - zdjęcie produktu

  Guess Mini Soho W1009L2 Guess timetrend.pl

  829 zł

  Zegarek damski Guess Mini Soho W1009L2 w stylu fashion to czasomierz, który jest przedmiotem pożądania każdej nowoczesnej kobiety. Stalowa koperta o średnicy 27 mm i grubości 8 mm, z pierścieniem wykończonym kryształkami, bardzo dobrze komponuje się ze stalową, ciekawie wykończoną bransoletą. Całość została wykończona złoceniem metodą PVD. Delikatny cyferblat daje poczucie lekkości temu modelowi. W modelu tym zastosowano szkło mineralne bardziej odporne na stłuczenie. Wodoszczelność w tym modelu 30M pozwala na sporadyczny kontakt z wodą np. zachlapania.

 • Zegarek Guess - zdjęcie produktu

  Guess Mini Soho W1009L1 Guess timetrend.pl

  665 zł

  Zegarek damski Guess Mini Soho W1009L1 w stylu fashion to czasomierz, który jest przedmiotem pożądania każdej nowoczesnej kobiety. Stalowa koperta o średnicy 27 mm i grubości 8 mm, z pierścieniem wykończonym kryształkami, bardzo dobrze komponuje się ze stalową, ciekawie wykończoną bransoletą. Całość została w kolorze srebrnym. Delikatny cyferblat daje poczucie lekkości temu modelowi. W modelu tym zastosowano szkło mineralne bardziej odporne na stłuczenie. Wodoszczelność w tym modelu 30M pozwala na sporadyczny kontakt z wodą np. zachlapania.

 • Zegarek Picky Pica - zdjęcie produktu

  Zegarek Guess Soho Picky Pica

  651 zł 869 zł

  Młodzieżowy zegarek Guess Soho to idealny dodatek dla każdej młodej kobiety. Okrągła koperta o grubości zaledwie 9 mm wykonana została z wysokiej jakości stali szlachetnej. Gwarantuje to komfort noszenia i wysoką wytrzymałość na potencjalne zarysowania. Delikatne zdobienia w formie kryształków podkreślają indywidualny styl czasomierza. Model wyróżnia się stalową bransoletą o wysokiej trwałości. Przejrzysty i czytelny cyferblat wskazuje godziny poprzez cyfry rzymskie. Całość utrzymana została w kolorystyce jasnego srebra, co nadaje elegancji i klasy. Gustowny zegarek Guess Soho W0638L1 spodoba się w szczególności młodym kobietom, dla których ważny jest nieprzeciętny design i wyjątkowe zdobnictwo. Projektanci w swojej pracy wykorzystali najlepsze rozwiązania z zakresu wzornictwa użytkowego i klasycznego podejścia do biżuterii damskiej. Zegarek w stylu fashion to unikalny produkt, który doskonale prezentuje się na kobiecym nadgarstku. Piękny w swojej formie i trwały w użytkowaniu.

 • Zegarek Guess - zdjęcie produktu

  Guess Soho W0638L1 Guess timetrend.pl

  782 zł

  Zegarek damski Guess Soho W0638L1 w stylu fashion to czasomierz, który jest przedmiotem pożądania każdej nowoczesnej kobiety. Stalowa koperta z pierścieniem wykończonym kryształkami, bardzo dobrze komponuje się ze stalową, ciekawie wykończoną bransoletą. Bardzo ciekawe połączenie, które przyciąga wzrok i daje poczucie elegancji, a zarazem wyjątkowości wykończenia. Cyferblat  delikatnie ozdobiony daje poczucie lekkości temu modelowi. W modelu tym zastosowano szkło mineralne bardziej odporne na stłuczenie. Wodoszczelność w tym modelu 30M pozwala na sporadyczny kontakt z wodą np. zachlapania.

 • Guess zegarek złoty - zdjęcie produktu

  Guess Soho W0638L2 Guess timetrend.pl

  900 zł

  Zegarek damski Guess Soho W0638L2 w stylu fashion to czasomierz, który jest przedmiotem pożądania każdej nowoczesnej kobiety. Koperta z pierścieniem wykończonym kryształkami, bardzo dobrze komponuje się z ciekawą bransoletą. Obydwa elementy zostały wykonane ze stali szlachetnej wykończonej złotą powłoką PVD, która jest odporna na ścieranie oraz warunki atmosferyczne. Bardzo ciekawe połączenie, które przyciąga wzrok i daje poczucie elegancji, a zarazem wyjątkowości wykończenia. Cyferblat delikatnie ozdobiony daje poczucie lekkości temu modelowi. W zegarku zastosowano szkło mineralne bardziej odporne na stłuczenie. Wodoszczelność w tym modelu 30M pozwala na sporadyczny kontakt z wodą np. zachlapania.

 • Mokasyny męskie BOSS Hugo - zdjęcie produktu

  Mokasyny męskie BOSS Hugo

  1289 zł

  Kolor: brązowy, Kolekcja: Wiosna/Lato 2020, Kod producenta: 50422661

 • Zegarek Guess - zdjęcie produktu

  Guess Soho W0638L4 Guess timetrend.pl

  626 zł

  Zegarek damski Guess Soho W0638L4 w stylu fashion to czasomierz, który jest przedmiotem pożądania każdej nowoczesnej kobiety. Koperta z pierścieniem wykończonym kryształkami, bardzo dobrze komponuje się z ciekawą bransoletą. Obydwa elementy zostały wykonane ze stali szlachetnej wykończonej w kolorze różowego złota powłoką PVD, która jest odporna na ścieranie oraz warunki atmosferyczne. Bardzo ciekawe połączenie, które przyciąga wzrok i daje poczucie elegancji, a zarazem wyjątkowości wykończenia. Cyferblat delikatnie ozdobiony daje poczucie lekkości temu modelowi. W zegarku zastosowano szkło mineralne bardziej odporne na stłuczenie. Wodoszczelność w klasie 30M oznacza, że jest odporny na zachlapania.

Zobacz więcej produktów

Wyszukaj podobne do Soho fashion

Zobacz więcej produktów