1. Strona główna
 2. srebrny naszyjnik celebrytka

Srebrny naszyjnik celebrytka

Srebrny naszyjnik celebrytka - sprawdź nasze produkty

 • Naszyjnik bez kamienia - zdjęcie produktu

  Srebrny naszyjnik 925 CELEBRYTKA coin VIADEM

  49 zł

  Srebrny naszyjnik gwiazd - Celebrytka wykonana ze srebra próby 925. Naszyjnik posiada łańcuszek o splocie ankier oraz śliczną zawieszkę w kształcie koła (coin).

 • Naszyjnik srebrny - zdjęcie produktu

  Srebrny naszyjnik 925 CELEBRYTKA RÓŻA VIADEM

  55 zł

  Srebrny naszyjnik gwiazd - Celebrytka wykonana ze srebra próby 925. Naszyjnik posiada łańcuszek o splocie ankier oraz śliczną zawieszkę w kształcie RÓŻY ze skrzydełkami.

 • Naszyjnik Viadem bez kamienia - zdjęcie produktu

  Srebrny naszyjnik 925 koło RING VIADEM

  49 zł

  Srebrny naszyjnik gwiazd - Celebrytka wykonana ze srebra próby 925. Naszyjnik posiada łańcuszek o splocie ankier oraz śliczną zawieszkę w kształcie oponki (ring).

 • Naszyjnik ze srebra - zdjęcie produktu

  Srebrny naszyjnik 925 koronka koło VIADEM

  49 zł

  Srebrny naszyjnik gwiazd - Celebrytka wykonana ze srebra próby 925. Naszyjnik posiada łańcuszek o splocie ankier oraz śliczną zawieszkę w kształcie koła z koronkowym wzorem.

 • Naszyjnik - zdjęcie produktu

  Srebrny naszyjnik gwiazd 925 coin VIADEM

  49 zł

  Srebrny naszyjnik gwiazd - Celebrytka wykonana ze srebra próby 925. Naszyjnik posiada łańcuszek o splocie ankier oraz śliczną zawieszkę w kształcie koła (coin).

 • Naszyjnik srebrny - zdjęcie produktu

  Srebrny naszyjnik 925 CELEBRYTKA SKRZYDŁA ANIOŁA VIADEM

  49 zł

  Srebrny naszyjnik gwiazd - Celebrytka wykonana ze srebra próby 925. Naszyjnik posiada łańcuszek o splocie ankier oraz TALIZMAN śliczną zawieszkę w kształcie kółeczka z zamkniętymi w środku skrzydełkami anioła.

 • Naszyjnik - zdjęcie produktu

  Srebrny naszyjnik 925 CELEBRYTKA gwiazdka VIADEM

  45 zł

  Niezwykle modny i zawsze na topie srebrny naszyjnik gwiazd znany jako celebrytka. Naszyjnik ozdobiony jest subtelną zawieszką w kształcie gwiazdki. Naszyjnik posiada regulację długości w zakresie 42 i 45 cm. Przy zapięciu znajduje się blaszka na której można wykonać grawer.

 • Naszyjnik - zdjęcie produktu

  Srebrny naszyjnik 925 serce koło coin VIADEM

  49 zł

  Srebrny naszyjnik - Celebrytka wykonana ze srebra próby 925. Naszyjnik posiada łańcuszek o splocie ankier oraz śliczne zawieszki w kształcie serca, koła i oponki (ring).

 • Naszyjnik Viadem bez kamienia - zdjęcie produktu

  Srebrny naszyjnik gwiazd 925 ANIOŁEK VIADEM

  55 zł

  Srebrny naszyjnik gwiazd - Celebrytka wykonana ze srebra próby 925. Naszyjnik posiada łańcuszek o splocie ankier oraz śliczną zawieszkę w kształcie ANIOŁKA z małym, uroczym sercem wewnątrz sylwetki.

 • Naszyjnik Caviallo - caviallo.eu - zdjęcie produktu

  Srebrny naszyjnik z serduszkiem i cyrkonią szary Caviallo caviallo.eu

  51 zł

  Srebrny naszyjnik z serduszkiem i cyrkonią srebrny naszyjnik pr.925 celebrytka puro amore waga ~ 1,6g wymiary blaszki - 8 x 4mm wymiary serca - 7x5,5mm regulowana długość - 42-45cm

Zobacz więcej produktów

Naszyjniki

Zobacz Naszyjniki

Wyszukaj podobne do Srebrny naszyjnik celebrytka

Zobacz więcej produktów

Srebrny naszyjnik celebrytka - zobacz nasze artykuły

 • Modne dodatki na jesień 2016 - zdjęcie produktu

  Modne dodatki na jesień 2016

  W sezonie jesień / zima 2016 projektanci i marki nie stawiają przed nami łatwego zadania. Modne są zwierzęce wzory, welur w każdej postaci, metaliczny - futurystyczny błysk, futro w wielu odsłonach (także bardzo kolorowe). Z takimi trendami nietrudno o wpadkę! Przeczytaj poradnik Domodi i dowiedz się, jak nosić akcesoria tej jesieni!

 • Jakie dobrać dodatki do czerwonej sukienki? - zdjęcie produktu

  Jakie dobrać dodatki do czerwonej sukienki?

  Czerwona sukienka to niesamowicie kobiecy element garderoby, który zawsze wywołuje efekt wielkiego „wow!”. W tym stroju nie przejdziesz niezauważona i z pewnością usłyszysz wiele komplementów. Co ważne, sprawdzi się on przy różnych okazjach. Z czego wynika fenomen czerwonej sukienki? Dowiedz się, jak ją nosić, by wyglądać olśniewająco!

Zobacz wszystkie artykuły