1. Strona główna
 2. stroje galowe

Stroje galowe

Stroje galowe - sprawdź nasze produkty

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Barcelona Rare

  608 zł 760 zł

  Spektakularna sukienka mini przed kolano z fantazyjnymi aplikacjami z cekinów i koralików. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Milano Rare

  272 zł 340 zł

  Połyskująca sukienka midi na jedno ramię z intrygującym prześwitem.  WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Adeline (4 kolory) Rare

  368 zł 460 zł

  Dopasowana sukienka o dłuższym kroju z fantazyjną falbaną. Sukienka wykonana z lekkiej i miękkiej, ale grubej (piankowej) tkaniny nietransparentnej. Długość sukienki za kolano. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Marcelle (6 kolorów) Rare

  384 zł 480 zł

  Zmysłowa sukienka z bandażowego materiału z dekoltem HALTER STRAP. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Estelle (3 kolory) Rare

  312 zł 390 zł

  Sukienka bandażowa z przeszyciami modelującymi sylwetkę oraz uroczą falbaną w kolanach. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Cassandra Rare

  448 zł 560 zł

  Smukła i dopasowana a zarazem zmysłowa sukienka bandażowa z wierzchnią warstwą z eleganckiej koronki. Długość sukienki za kolano.  WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Isabelle Rare

  520 zł 650 zł

  Dopasowana sukienka o zabudowanym kroju z koronkowymi rękawami i zaskakującym rozwiązaniem na plecach. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Carine (2 kolory) Rare

  456 zł 570 zł

  Przebojowa sukienka z przeszyciami modelującymi sylwetkę i siateczkowymi motywami. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Christine (2 kolory) Rare

  352 zł 440 zł

  Dopasowana sukienka z fantazyjnym rozwiązaniem na ramionach i odkrytymi plecami. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Bluzka damska Rare - zdjęcie produktu

  body Louise ( 2 kolory) Rare

  360 zł

  Bandażowe body z transparentnymi elementami z siateczki oraz ćwiekami. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

Zobacz więcej produktów

Wyszukaj podobne do Stroje galowe

 • Bluzka damska Rare - zdjęcie produktu

  body Mireille Rare

  330 zł

  Przeźroczyste body z siateczki wyszywanej srebrnymi koralikami. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Bluzka damska Rare - zdjęcie produktu

  body Béatrice Rare

  360 zł

  Przebojowe body z transparentnymi motywami z siateczki i bandażowymi paskami. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Bluzka damska Rare - zdjęcie produktu

  body Roxane (3 kolory) Rare

  260 zł

  Efektowne body z falbanami oraz transparentnymi elementami z siateczki. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Gabrielle Rare

  440 zł 550 zł

  Elegancka sukienka na ramiączkach o dłuższym kroju, wyszywana srebrnymi koralikami. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Love Is All Around Me Rare

  416 zł 520 zł

  Elegancka sukienka maxi z dekoltem STRAIGHT ACROSS i przykuwającym spojrzenie rozcięciem po boku. Sukienka wykonana z materiału bandażowego. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Évelyne (4 kolory) Rare

  272 zł 340 zł

  Dopasowana sukienka z głębokim dekoltem V-NECK oraz wiązaniem w pasie. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Aurélie (3 kolory) Rare

  432 zł 540 zł

  Elegancka sukienka o długości do kolan i zabudowanej górze z geometrycznymi przeszyciami oraz siateczkowymi elementami na dekolcie. Sukienka wykonana z materiału bandażowego. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Mélanie (2 kolory) Rare

  376 zł 470 zł

  Zabudowana sukienka bodycon o dłuższym kroju z intrygującymi prześwitami po bokach WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Sukienka Rare - zdjęcie produktu

  sukienka Stéphanie Rare

  368 zł 460 zł

  Czarno-biała sukienka z dekoltem SWEETHEART. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

 • Spódnica Rare - zdjęcie produktu

  spódnica Ariane (5 kolorów) Rare

  240 zł

  Klasyczna spódnica ołówkowa o średniej długości. WAŻNA INFORMACJA: przed zakupem zapoznaj się dokładnie z wymiarami podanymi w dalszej części strony. Przeczytaj również opis, który pomoże Ci dobrać odpowiedni rozmiar dla Twojej sylwetki.

Zobacz więcej produktów

Stroje galowe - zobacz nasze artykuły

 • Sukienki na studniówkę - zdjęcie produktu

  Sukienki na studniówkę

  Sezon studniówkowy już tuż tuż. Nie masz jeszcze kreacji na swój bal? Lepiej nie zostawiać tej decyzji na ostatnią chwilę! Pora zastanowić się nad tym jakiego rodzaju sukienka interesuje Cię najbardziej. Wybór oferowanych przez sklepy artykułów jest ogromy, warto więc poświęcić na to czas już teraz.

Zobacz wszystkie artykuły