Sutasz kolczyki

Sutasz kolczyki - sprawdź dostępne produkty

 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote z amazonitami ZDF/KW393 W.KRUK

  7690.00 zł
  Intensywna barwa w odcieniu błękitu ma w sobie wyrafinowany styl i ponadczasową elegancję. Amazonit to kamień niezwykłej głębi, stworzony, by – w obramowaniu 18-karatowego złota – uwodzić. Dlatego prezentowane kolczyki z naturalnym kamieniem to doskonały pomysł na prezent dla ukochanej. Sprawią radość złocistymi refleksami kruszcu i fasetowanych kamieni. W wyjątkowy sposób podkreśli magię wspólnych chwil, w tym szczególnym dniu.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki białe złoto z kamieniami szlachetnymi ZDL/KB+53B W.KRUK

  4990.00 zł
  Kolczyki W.KRUK z brylantami, diamentami i szafirami. Drogocenne kamienie uzupełnione delikatnymi refleksami szlachetnego kruszcu. Uwodzą blaskiem, wydobywając ze złota to, co najlepsze – kobiecy charakter i ponadczasowy styl. Uwagę zwracają olśniewające elementy w formie fasetowanych klejnotów, które w połączeniu z 14-karatowym złotem tworzą wyjątkową i pełną elegancji kompozycję.
 • Kolczyki W.KRUK z zapięciem typu bigiel z diamentami - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote bicolor z diamentami ZDL/KB+61BK W.KRUK

  5890.00 zł
  Kolczyki bicolor wiszące W.KRUK w lśniącej oprawie z 14-karatowego białego i różowego złota. Oryginalny kształt prezentowanych kolczyków w wyjątkowy sposób wysmukla linię szyi i podkreśla upięcia włosów. Dodatkowy wdzięk zyskują dzięki olśniewającym diamentom, które pięknie migoczą w strugach światła. Zjawiskowa biżuteria z zapięciem typu bigiel angielski to również wspaniały pomysł na prezent z okazji Walentynek, rocznicy ślubu oraz imienin. Pełne blasku kolczyki z kamieniami szlachetnymi sprawią radość i będą piękną pamiątką na lata.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote bicolor z diamentami ZDL/KB+62BK W.KRUK

  7590.00 zł
  Kolczyki bicolor W.KRUK w lśniącej oprawie z 14-karatowego białego i żółtego złota. Oryginalny kształt prezentowanych kolczyków w wyjątkowy sposób wysmukla linię szyi i podkreśla upięcia włosów. Dodatkowy wdzięk zyskują dzięki olśniewającym diamentom, które pięknie migoczą w strugach światła. Zjawiskowa biżuteria z zapięciem typu bigiel angielski to również wspaniały pomysł na prezent z okazji Walentynek, rocznicy ślubu oraz imienin. Pełne blasku kolczyki z kamieniami szlachetnymi sprawią radość i będą piękną pamiątką na lata.
 • Kolczyki W.KRUK wielokolorowe - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote bicolor z diamentami ZDL/KB+70BK W.KRUK

  6390.00 zł
  Długie kolczyki bicolor W.KRUK w lśniącej oprawie z 14-karatowego białego i żółtego złota. Oryginalny kształt prezentowanych kolczyków w wyjątkowy sposób wysmukla linię szyi i podkreśla upięcia włosów. Dodatkowy wdzięk zyskują dzięki olśniewającym diamentom, które pięknie migoczą w strugach światła. Zjawiskowa biżuteria z zapięciem typu sztyfty to również wspaniały pomysł na prezent z okazji Walentynek, rocznicy ślubu oraz imienin. Pełne blasku kolczyki z kamieniami szlachetnymi sprawią radość i będą piękną pamiątką na lata.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki białe złoto z diamentami i szafirami ZDL/KB+55B W.KRUK

  4590.00 zł
  Kolczyki białe złoto W.KRUK w lśniącej oprawie z 14-karatowego białego złota. Oryginalny kształt prezentowanych kolczyków w wyjątkowy sposób wysmukla linię szyi i podkreśla upięcia włosów. Dodatkowy wdzięk zyskują dzięki olśniewającym diamentom i czarnym szafirom, które pięknie migoczą w strugach światła. Zjawiskowa biżuteria z zapięciem typu bigiel angielski to również wspaniały pomysł na prezent z okazji Walentynek, rocznicy ślubu oraz imienin. Pełne blasku kolczyki z kamieniami szlachetnymi sprawią radość i będą piękną pamiątką na lata.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote bicolor z szafirami i diamentami ZDL/KB+59BK W.KRUK

  6290.00 zł
  Kolczyki bicolor wiszące W.KRUK w lśniącej oprawie z 14-karatowego białego i żółtego złota. Oryginalny kształt prezentowanych kolczyków w wyjątkowy sposób wysmukla linię szyi i podkreśla upięcia włosów. Dodatkowy wdzięk zyskują dzięki olśniewającym diamentom i czarnym szafirom, które pięknie migoczą w strugach światła. Zjawiskowa biżuteria z zapięciem typu bigiel angielski to również wspaniały pomysł na prezent z okazji Walentynek, rocznicy ślubu oraz imienin. Pełne blasku kolczyki z kamieniami szlachetnymi sprawią radość i będą piękną pamiątką na lata.
 • Kolczyki wielokolorowe W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote bicolor z diamentami i brylantami ZDL/KB+60BK W.KRUK

  9490.00 zł
  Kolczyki W.KRUK z brylantami i diamentami. Drogocenne kamienie uzupełnione delikatnymi refleksami szlachetnego kruszcu. Uwodzą blaskiem, wydobywając ze złota to, co najlepsze – kobiecy charakter i ponadczasowy styl. Uwagę zwracają olśniewające elementy w formie fasetowanych klejnotów, które w połączeniu z 14-karatowym złotem tworzą wyjątkową i pełną elegancji kompozycję.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote bicolor z rubinami i diamentami ZDL/KB+50BK W.KRUK

  4990.00 zł
  Kolczyki złote W.KRUK z rubinem i diamentami. Drogocenne kamienie uzupełnione delikatnymi refleksami szlachetnego kruszcu. Uwodzą blaskiem, wydobywając ze złota to, co najlepsze – kobiecy charakter i ponadczasowy styl. Uwagę zwracają olśniewające elementy w formie fasetowanych klejnotów, które w połączeniu z 14-karatowym białym i różowym złotem tworzą wyjątkową i pełną elegancji kompozycję.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote bicolor z diamentami i szmaragdami ZDL/KB+52BK W.KRUK

  4590.00 zł
  Kolczyki W.KRUK z diamentami i szmaragdami. Drogocenne kamienie uzupełnione delikatnymi refleksami szlachetnego kruszcu. Uwodzą blaskiem, wydobywając ze złota to, co najlepsze – kobiecy charakter i ponadczasowy styl. Uwagę zwracają olśniewające elementy w formie fasetowanych klejnotów, które w połączeniu z 14-karatowym złotem tworzą wyjątkową i pełną elegancji kompozycję.

Wyszukaj podobne do "sutasz kolczyki"

 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki białe złoto z szafirami i brylantami ZDL/KB+54B W.KRUK

  4890.00 zł
  Kolczyki złote W.KRUK z szafirami i diamentami. Drogocenne kamienie uzupełnione delikatnymi refleksami szlachetnego kruszcu. Uwodzą blaskiem, wydobywając ze złota to, co najlepsze – kobiecy charakter i ponadczasowy styl. Uwagę zwracają olśniewające elementy w formie fasetowanych klejnotów, które w połączeniu z 14-karatowym złotem tworzą wyjątkową i pełną elegancji kompozycję.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote Birks ZRK/KB+12B W.KRUK

  7990.00 zł
  Kolekcja Birks Pétale® inspirowana fantazyjnym kształtem płatka kwiatu wyraża zachwyt nad pięknem wiosny. Wykonana z 18-karatowego białego złota subtelna biżuteria, doda uroku i ponadczasowej elegancji Twoim stylizacjom.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki różowe złoto z diamentami i brylantami ZFT/KB+219R W.KRUK

  6990.00 zł
  Długie Kolczyki złote W.KRUK z diamentami i brylantami. Drogocenne kamienie uzupełnione delikatnymi refleksami szlachetnego kruszcu. Uwodzą blaskiem, wydobywając ze złota to, co najlepsze – kobiecy charakter i ponadczasowy styl. Uwagę zwracają olśniewające elementy w formie fasetowanych klejnotów, które w połączeniu z 14-karatowym złotem tworzą wyjątkową i pełną elegancji kompozycję. Prezentowany model posiada zapięcia typu bigiel angielski.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote ANNA MARIA CAMMILLI ZMM/KB+125 W.KRUK

  8390.00 zł
  Kolczyki z 18-karatowego złota z brylantami od W.KRUK. Biżuteria wykonana z największą dbałością o detale, zachwyca oryginalnym elementem ozdobnym oraz najwyższą jakością żółtego złota. Biżuterię ANNA MARIA CAMMILLI charakteryzuje kunszt włoskiego rzemiosła, idący w parze z ponadczasowym designem i klasą.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote bicolor ANNA MARIA CAMMILLI ZMM/KB+138K W.KRUK

  9190.00 zł
  Kolczyki z 18-karatowego złota z brylantami od W.KRUK. Biżuteria wykonana z największą dbałością o detale, zachwyca oryginalnym elementem ozdobnym oraz najwyższą jakością różowego i białego złota. Biżuterię ANNA MARIA CAMMILLI charakteryzuje kunszt włoskiego rzemiosła, idący w parze z ponadczasowym designem i klasą.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote ANNA MARIA CAMMILLI ZMM/KB+143 W.KRUK

  7690.00 zł
  Kolczyki z 18-karatowego złota z brylantami od W.KRUK. Biżuteria wykonana z największą dbałością o detale, zachwyca oryginalnym elementem ozdobnym oraz najwyższą jakością żółtego złota. Biżuterię ANNA MARIA CAMMILLI charakteryzuje kunszt włoskiego rzemiosła, idący w parze z ponadczasowym designem i klasą.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote z cyrkoniami ZTO/KC90 W.KRUK

  959.00 zł
  Kolczyki kwiatowy wianek od W.KRUK, w lśniącej oprawie z 14-karatowego żółtego złota. Urocze elementy zdobione cyrkoniami imitującymi różowe opale to piękny dodatek do wielu stylizacji. Dodatkowy wdzięk zyskują dzięki białym kamieniom i misternie wyprofilowanym motywem roślinnym. Unikatowa i romantyczna, damska biżuteria W.KRUK to również wspaniały pomysł na prezent z okazji Walentynek, rocznicy ślubu oraz imienin. Pełne blasku złote kolczyki wianek sprawią radość i będą piękną pamiątką na lata. W kolekcji W.KRUK dostępny jest naszyjnik do kompletu.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki różowe złoto ANNA MARIA CAMMILLI ZMM/KB+126R W.KRUK

  7490.00 zł
  Kolczyki z 18-karatowego złota z brylantami od W.KRUK. Biżuteria wykonana z największą dbałością o detale, zachwyca oryginalnym elementem ozdobnym oraz najwyższą jakością różowego złota. Biżuterię ANNA MARIA CAMMILLI charakteryzuje kunszt włoskiego rzemiosła, idący w parze z ponadczasowym designem i klasą.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZFT/KB+223B W.KRUK

  7990.00 zł
  Minimalistyczne kolczyki W.KRUK w lśniącej oprawie z 14-karatowego białego złota. Klasyczny kształt subtelnych kolczyków w wyjątkowy sposób wysmukla linię szyi i podkreśla upięcia włosów. Dodatkowy wdzięk zyskują dzięki olśniewającym brylantom, które pięknie migoczą w strugach światła. Zjawiskowa biżuteria z zapięciem typu sztyfty to również wspaniały pomysł na prezent z okazji Walentynek, rocznicy ślubu oraz imienin. Pełne blasku, wyjątkowe kolczyki z kamieniami szlachetnymi sprawią radość i będą piękną pamiątką na lata.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki złote W.KRUK ZFT/KB+224B W.KRUK

  7390.00 zł
  Długie kolczyki W.KRUK w lśniącej oprawie z 14-karatowego białego złota. Klasyczny kształt efektownych kolczyków w wyjątkowy sposób wysmukla linię szyi i podkreśla upięcia włosów. Dodatkowy wdzięk zyskują dzięki olśniewającym brylantom, które pięknie migoczą w strugach światła. Zjawiskowa biżuteria z zapięciem typu sztyfty to również wspaniały pomysł na prezent z okazji Walentynek, rocznicy ślubu oraz imienin. Pełne blasku, wyjątkowe kolczyki z kamieniami szlachetnymi sprawią radość i będą piękną pamiątką na lata.

Sutasz kolczyki - zobacz nasze artykuły