Szachownica ubrania


Szachownica ubrania - sprawdź nasze produkty

Zobacz więcej produktów



Wyszukaj podobne do "szachownica ubrania"


Zobacz więcej produktów


Szachownica ubrania - zobacz nasze artykuły

 • Kraciaste ubrania - zdjęcie produktu

  Kraciaste ubrania

  W tym jak i poprzednim sezonie mocną tendencją w modzie jest krata. Ten wzór nosimy w eleganckich jak i młodzieżowych grungowych zestawieniach. Modna jest klasyczna, szkocka krata, ale również różne wydanie szachownicy oraz kraty vichy. Na światowych wybiegach ten motyw pojawił się u wielu projektantów. Nam najbardziej przypadła do gustu krata w wydaniu Simone Rocha.

 • Wybór projektantów: szachownica - zdjęcie produktu

  Wybór projektantów: szachownica

  Krata to ponadczasowy wzór, który pojawia się w praktycznie każdym sezonie, ale pod inną postacią. Tym razem projektanci proponują abyśmy postawiły na tę wyrazistą, dużą, a najlepiej w kształcie typowej szachownicy. Zobaczcie jak nosiły ten wzór modelki na pokazach światowej sławy projektantów i zainspirujcie się ich lookiem!

 • Geometryczne wzory: porady i inspiracje - zdjęcie produktu

  Geometryczne wzory: porady i inspiracje

  Większość kobiet decyduje się na ubrania bez wzorów. Zazwyczaj wynika to z faktu, że nie do końca jesteśmy przekonane o tym czy dany wzór pasuje do naszej urody. Poza tym obawiamy się, że może optycznie zniekształcić naszą sylwetkę. Ubrania bez wzorów są zdecydowanie bardziej bezpieczne, ale czy ciekawsze? Zobaczcie jakie wspaniałe efekty można uzyskać gdy postawicie na printy w swojej garderobie!

 • Krata czy paski? Hot printy na jesień! - zdjęcie produktu

  Krata czy paski? Hot printy na jesień!

  Jesień to nie tylko bogactwo tkanin oraz kolorów. W tym sezonie postawmy przede wszystkim na wzory. Projektanci proponują naprawdę dużo możliwości jeśli chodzi o wybór deseni. Jeśli nie boicie się łączyć ze sobą wielu różnych motywów - spróbujcie! Naprawdę jest z czego wybierać. Oto kilka najważniejszych wzorów tego sezonu!

 • Najmodniejsze wzory na wiosnę i lato 2021. Oto printy, które będą rządzić w modzie w tym sezonie! - zdjęcie produktu

  Najmodniejsze wzory na wiosnę i lato 2021. Oto printy, które będą rządzić w modzie w tym sezonie!

  Jakie wzory będą w modzie wiosną i latem 2021? Zajrzyj do naszego listy hitów i wybierz printy, które pojawiają się w Twoich stylizacjach w tym sezonie. Mamy coś dla romantyczek i dziewczyn, które lubią look z pazurem.

 • Łączenie wzorów w stylizacjach. Jak efektownie i z wyczuciem zestawiać ze sobą modne printy? - zdjęcie produktu

  Łączenie wzorów w stylizacjach. Jak efektownie i z wyczuciem zestawiać ze sobą modne printy?

  Szukasz sposobu, by ożywić swój look? Łączenie różnych wzorów w jednej stylizacji to doskonały sposób na dodanie swoim outfitom modnego pazura. Zobacz, jak zestawiać ze sobą różne desenie, by prezentować się oryginalnie i stylowo.

Zobacz wszystkie artykuły