Szelki do smokingu

Szelki do smokingu - sprawdź dostępne produkty

 • Szelki Lancerto czerwone - zdjęcie produktu

  Szelki Bordowe w Kropki Lancerto Lancerto S.A.

  79.90 zł 119.90 zł
  Szelki męskie bordowe w kropki, wykonane z trwałego materiału syntetycznego z dodatkiem elastanu. Model ten posiada łączniki z wytrzymałej skóry naturalnej w kolorze brązowym, sygnowane monogramem oraz logo LANCERTO. Szerokość szelek to 3,5 cm. Tylna część w kształcie litery Y. Szelki LANCERTO zamiast na guziki są zapinane na wygodne, metalowe żabki, dzięki czemu będą pasowały do każdego rodzaju spodni. Nie musisz w tej sytuacji pamiętać o przyszyciu guzików od wewnętrznej strony spodni. Szelki z zapięciem na żabki sprawdzą się zarówno w eleganckich, jak i smart casualowych stylizacjach. Warto pamiętać, że są idealnym dodatkiem do smokingu, do którego nie należy nosić paska, a pas hiszpański. Szelki ukryte pod marynarką zapewnią utrzymanie spodni na pożądanej wysokości, także kiedy dużo tańczymy np. na weselu. Każdą sztukę pakujemy w gustowne pudełko typu craft, które nie tylko będzie idealne do przechowywania szelek ale też sprawdzi się jako prezent.
 • Szelki wielokolorowe Lancerto - zdjęcie produktu

  Szelki w Granatowo-Czerwone Pasy Lancerto Lancerto S.A.

  89.90 zł 129.90 zł
  Szelki męskie w granatowo-czerwone pasy, wykonane z trwałego materiału syntetycznego z dodatkiem elastanu. Model ten posiada łączniki z wytrzymałej skóry naturalnej w kolorze brązowym, sygnowane monogramem oraz logo LANCERTO. Szerokość szelek to 3,5 cm. Tylna część w kształcie litery Y. Szelki LANCERTO zamiast na guziki są zapinane na wygodne, metalowe żabki, dzięki czemu będą pasowały do każdego rodzaju spodni. Nie musisz w tej sytuacji pamiętać o przyszyciu guzików od wewnętrznej strony spodni. Szelki z zapięciem na żabki sprawdzą się zarówno w eleganckich, jak i smart casualowych stylizacjach. Warto pamiętać, że są idealnym dodatkiem do smokingu, do którego nie należy nosić paska, a pas hiszpański. Szelki ukryte pod marynarką zapewnią utrzymanie spodni na pożądanej wysokości, także kiedy dużo tańczymy np. na weselu. Każdą sztukę pakujemy w gustowne pudełko typu craft, które nie tylko będzie idealne do przechowywania szelek ale też sprawdzi się jako prezent.
 • Szelki Lancerto - zdjęcie produktu

  Szelki w Granatowo-Ceglaste Pasy Lancerto Lancerto S.A.

  89.90 zł 129.90 zł
  Szelki męskie w granatowo-ceglaste pasy, wykonane z trwałego materiału syntetycznego z dodatkiem elastanu. Model ten posiada łączniki z wytrzymałej skóry naturalnej w kolorze czarnym, sygnowane monogramem oraz logo LANCERTO. Szerokość szelek to 3,5 cm. Tylna część w kształcie litery Y. Szelki LANCERTO zamiast na guziki są zapinane na wygodne, metalowe żabki, dzięki czemu będą pasowały do każdego rodzaju spodni. Nie musisz w tej sytuacji pamiętać o przyszyciu guzików od wewnętrznej strony spodni. Szelki z zapięciem na żabki sprawdzą się zarówno w eleganckich, jak i smart casualowych stylizacjach. Warto pamiętać, że są idealnym dodatkiem do smokingu, do którego nie należy nosić paska, a pas hiszpański. Szelki ukryte pod marynarką zapewnią utrzymanie spodni na pożądanej wysokości, także kiedy dużo tańczymy np. na weselu. Każdą sztukę pakujemy w gustowne pudełko typu craft, które nie tylko będzie idealne do przechowywania szelek ale też sprawdzi się jako prezent.
 • Szelki Lancerto czerwone - zdjęcie produktu

  Szelki Czerwone w Pasy Lancerto Lancerto S.A.

  89.90 zł 129.90 zł
  Szelki męskie w czerwone pasy, wykonane z trwałego materiału syntetycznego z dodatkiem elastanu. Model ten posiada łączniki z wytrzymałej skóry naturalnej w kolorze brązowym, sygnowane monogramem oraz logo LANCERTO. Szerokość szelek to 3,5 cm. Tylna część w kształcie litery Y. Szelki LANCERTO zamiast na guziki są zapinane na wygodne, metalowe żabki, dzięki czemu będą pasowały do każdego rodzaju spodni. Nie musisz w tej sytuacji pamiętać o przyszyciu guzików od wewnętrznej strony spodni. Szelki z zapięciem na żabki sprawdzą się zarówno w eleganckich, jak i smart casualowych stylizacjach. Warto pamiętać, że są idealnym dodatkiem do smokingu, do którego nie należy nosić paska, a pas hiszpański. Szelki ukryte pod marynarką zapewnią utrzymanie spodni na pożądanej wysokości, także kiedy dużo tańczymy np. na weselu. Każdą sztukę pakujemy w gustowne pudełko typu craft, które nie tylko będzie idealne do przechowywania szelek ale też sprawdzi się jako prezent.
 • Szelki Lancerto - zdjęcie produktu

  Szelki Granatowo-Zielone Lancerto promocyjna cena Lancerto S.A.

  99.90 zł 149.90 zł
  Wygodne szelki męskie w granatowo-zielone poprzeczne pasy. Ten model wykonaliśmy z trwałego materiału syntetycznego z dodatkiem elastanu. Posiada on łączniki z wytrzymałej skóry naturalnej w kolorze brązowym, sygnowane monogramem oraz logo LANCERTO. Szerokość szelek to 3,5 cm. Tylna część w kształcie litery Y. Szelki LANCERTO zamiast na guziki są zapinane na wygodne, metalowe żabki, dzięki czemu będą pasowały do każdego rodzaju spodni. Nie musisz w tej sytuacji pamiętać o przyszyciu guzików od wewnętrznej strony spodni. Szelki z zapięciem na żabki sprawdzą się zarówno w eleganckich, jak i smart casualowych stylizacjach. Warto pamiętać, że są idealnym dodatkiem do smokingu, do którego nie należy nosić paska, a pas hiszpański. Szelki ukryte pod marynarką zapewnią utrzymanie spodni na pożądanej wysokości, także kiedy dużo tańczymy np. na weselu. Każdą sztukę pakujemy w gustowne pudełko typu craft, które nie tylko będzie idealne do przechowywania szelek ale też sprawdzi się jako prezent.
 • Szelki Lancerto - zdjęcie produktu

  Szelki Grantowe w Paski Lancerto okazyjna cena Lancerto S.A.

  99.90 zł 149.90 zł
  Oryginalne i wygodne szelki męskie w wyrafinowany wzór – wyraziste białe paski na ciemnogranatowym tle. Szelki wykonaliśmy z trwałego materiału syntetycznego z dodatkiem elastanu. Model ten posiada łączniki z wytrzymałej skóry naturalnej w kolorze brązowym, sygnowane monogramem oraz logo LANCERTO. Szerokość szelek to 3,5 cm. Tylna część w kształcie litery Y. Szelki LANCERTO zamiast na guziki są zapinane na wygodne, metalowe żabki, dzięki czemu będą pasowały do każdego rodzaju spodni. Nie musisz w tej sytuacji pamiętać o przyszyciu guzików od wewnętrznej strony spodni. Szelki z zapięciem na żabki sprawdzą się zarówno w eleganckich, jak i smart casualowych stylizacjach. Warto pamiętać, że są idealnym dodatkiem do smokingu, do którego nie należy nosić paska, a pas hiszpański. Szelki ukryte pod marynarką zapewnią utrzymanie spodni na pożądanej wysokości, także kiedy dużo tańczymy np. na weselu. Każdą sztukę pakujemy w gustowne pudełko typu craft, które nie tylko będzie idealne do przechowywania szelek ale też sprawdzi się jako prezent.
 • Szelki Bugatti - zdjęcie produktu

  Szelki typu Y Bugatti Peek&Cloppenburg

  179.99 zł
  Szelki męskie Bugatti , Elastyczny materiał , Typ Y, Wzór w jodełkę, Obszycie ze skóry , Klipsy z metalu , Made in Europe
 • Szelki Willen - Peek&Cloppenburg - zdjęcie produktu

  Szelki i mucha w zestawie Willen Peek&Cloppenburg

  199.99 zł
  Szelki i mucha męskie Willen, Satyna, Szelki typu Y, Metalowe klipsy, Zawiązana mucha, Regulowana szerokość kołnierza, Zapięcie na haftkę, Szerokość muchy: 11 cm
 • Szelki Willen - zdjęcie produktu

  Szelki i mucha w zestawie Willen Peek&Cloppenburg

  199.99 zł
  Szelki i mucha męskie Willen, Mieszanka bawełny , Szelki typu Y , Elastyczna wstawka , Metalowe klipsy, Zawiązana mucha , Regulowana szerokość kołnierza , Zapięcie na haftkę , Szerokość muchy: 12 cm
 • Szelki Willen - zdjęcie produktu

  Szelki i mucha w zestawie Willen Peek&Cloppenburg

  199.99 zł
  Szelki i mucha męskie Willen, Satyna, Szelki typu Y, Metalowe klipsy, Zawiązana mucha, Regulowana szerokość kołnierza, Zapięcie na haftkę, Szerokość muchy: 11 cm

Wyszukaj podobne do "szelki do smokingu"

Szelki do smokingu - zobacz nasze artykuły