T shirt w serek damski

T shirt w serek damski - sprawdź dostępne produkty

 • Bluzka damska Emporio Armani z krótkim rękawem z okrągłym dekoltem - zdjęcie produktu

  T-shirt damski czarny Emporio Armani Underwear - Logo z kryształów Emporio Armani outfit.pl

  190.00 zł 239.00 zł
  Damski t-shirt Emporio Armani Underwear w kolorze czarnym. Z przodu logo wysadzane kryształami. Krótkie rękawy. Okrągły prążkowany dekolt. Nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy, pranie w pralce delikatne do 30°C, bądź ręczne. ROZMIAR / DOPASOWANIE:Wymiary modelkiwzrost: 174 cmbiust: 88 cmTalia: 68 cmBiodra: 96 cmModelka ma na sobie rozmiar XS T-shirt w rozmiarze XS ma szerokość pod pachami 40 cm. Wszystkie produkty z oferty outfit.com.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Emporio Armani z okrągłym dekoltem bawełniana na wiosnę z krótkimi rękawami casualowa - zdjęcie produktu

  EMPORIO ARMANI UNDERWEAR - czarny t-shirt z logo z kryształkami Emporio Armani outfit.pl

  189.00 zł 229.00 zł
  EMPORIO ARMANI UNDERWEART-shirt damski w kolorze czarnym. Na piersi logo z kryształków w kolorze złotym. Prążkowany dekolt.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary t-shirta w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 42 cmcałkowita długość: 60 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Emporio Armani z okrągłym dekoltem z elastanu - zdjęcie produktu

  EMPORIO ARMANI UNDERWEAR - granatowy t-shirt z kryształkami Emporio Armani outfit.pl

  185.00 zł 239.00 zł
  EMPORIO ARMANI UNDERWEART-shirt damski w kolorze granatowym. Na piersi logo z kryształków w kolorze złotym. Okrągły, prążkowany dekolt.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary t-shirta w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 42 cmcałkowita długość: 60 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Emporio Armani młodzieżowa z okrągłym dekoltem - zdjęcie produktu

  EMPORIO ARMANI - biały t-shirt ze srebrnym logo Emporio Armani outfit.pl

  219.00 zł 269.00 zł
  EMPORIO ARMANI SWIMWEARLuźny t-shirt damski w kolorze białym. Na piersi logo w kolorze srebrnym. Okrągły dekolt. Wywijane rękawki.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary t-shirta w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 52 cmcałkowita długość: 56 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Tommy Hilfiger z napisami z bawełny - zdjęcie produktu

  TOMMY JEANS - czerwony t-shirt damski z logo Tommy Hilfiger outfit.pl

  89.00 zł 129.00 zł
  T-shirt damski TOMMY JEANS w kolorze czerwony. Na piersi nadruk z logo w kolorach białym, czerwonym i granatowym. Na lewym ramieniu małe, wyszywane logo. Prążkowany, okrągły dekolt. Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary t-shirta w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 42 cmcałkowita długość: 58 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess z krótkim rękawem z okrągłym dekoltem biała bawełniana - zdjęcie produktu

  GUESS - biały t-shirt damski z czarnym logo Guess outfit.pl

  119.00 zł 139.00 zł
  T-shirt damski GUESS w kolorze białym. Z przodu nadruk z logo w kolorze czarnym. Wywijane rękawki.Prać ręcznie w chłodnej wodzie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 171 cmbiust: 90 cmtalia: 64 cmbiodra: 95 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze SWymiary bluzki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 48 cm długość całkowita: 59 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Emporio Armani z okrągłym dekoltem z krótkim rękawem casual - zdjęcie produktu

  EMPORIO ARMANI UNDERWEAR - biały t-shirt z logo z kryształkami Emporio Armani outfit.pl

  189.00 zł 229.00 zł
  EMPORIO ARMANI UNDERWEART-shirt damski w kolorze białym. Na piersi logo z kryształków w kolorze złotym. Prążkowany dekolt.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary t-shirta w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 42 cmcałkowita długość: 60 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Emporio Armani z krótkim rękawem z okrągłym dekoltem - zdjęcie produktu

  EMPORIO ARMANI UNDERWEAR - biały t-shirt z kryształkami Emporio Armani outfit.pl

  185.00 zł 239.00 zł
  EMPORIO ARMANI UNDERWEART-shirt damski w kolorze białym. Na piersi logo z kryształków w kolorze złotym. Okrągły, prążkowany dekolt.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary t-shirta w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 42 cmcałkowita długość: 58 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess z okrągłym dekoltem z satyny - zdjęcie produktu

  GUESS - biały t-shirt damski z satynowym logo Guess outfit.pl

  119.00 zł 199.00 zł
  T-shirt damski GUESS w kolorze białym. Na piersi satynowa aplikacja z białym logo z elementami złotego haftu oraz z cyrkoniami.  Na karku mały nadruk w kolorze szarym. Okrągły, prążkowany dekolt. Delikatnie marszczone rękawki.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary t-shirta w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 45 cmcałkowita długość: 58 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Moschino z okrągłym dekoltem różowa z krótkim rękawem - zdjęcie produktu

  MOSCHINO SWIM - różowy t-shirt w czarne litery Moschino outfit.pl

  289.00 zł 499.00 zł
  T-shirt damski MOSCHINO SWIM w neonowym różu. Ozdobiony w litery oraz logo w kolorze czarnym. Okrągły prążkowany dekolt w kolorze czarnym.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 46 cmcałkowita długość: 55 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.

Wyszukaj podobne do "t shirt w serek damski"

 • Bluzka damska wielokolorowa Moschino bawełniana z krótkim rękawem na wiosnę w stylu młodzieżowym - zdjęcie produktu

  MOSCHINO SWIM - biały t-shirt w czarne litery Moschino outfit.pl

  289.00 zł 499.00 zł
  T-shirt damski MOSCHINO SWIM w kolorze białym w czarne litery oraz logo firmy. Okrągły prążkowany dekolt w kolorze czarnym.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 45 cmcałkowita długość: 56 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Emporio Armani z okrągłym dekoltem - zdjęcie produktu

  EMPORIO ARMANI UNDERWEAR - granatowy t-shirt z logo z kryształkami Emporio Armani outfit.pl

  189.00 zł 229.00 zł
  EMPORIO ARMANI UNDERWEART-shirt damski w kolorze granatowym. Na piersi logo z kryształków w kolorze złotym. Prążkowany dekolt.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary t-shirta w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 42 cmcałkowita długość: 60 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess na wiosnę z okrągłym dekoltem z krótkimi rękawami - zdjęcie produktu

  GUESS - czarny t-shirt damski z białym logo Guess outfit.pl

  129.00 zł 169.00 zł
  T-shirt damski GUESS w kolorze czarnym. Na piersi nadruk z logo w kolorze białym. Okrągły, prążkowany dekolt. Wywijane rękawki.Prać ręcznie do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary t-shirta w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 52 cmcałkowita długość: 61 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess z krótkim rękawem z okrągłym dekoltem wiosenna z napisami - zdjęcie produktu

  GUESS - Czarny t-shirt damski z dużym trójkątnym logo Guess outfit.pl

  119.00 zł 139.00 zł
  T-shirt damski GUESS w kolorze czarnym.  Z przodu nadruk z dużym trójkątnym logo.Delikatne pranie w temperaturze do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 171 cmbiust: 90 cmtalia: 64 cmbiodra: 95 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze SWymiary bluzki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 46 cm długość całkowita: 60 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska czerwona Guess z napisami młodzieżowa - zdjęcie produktu

  GUESS - Czerwony t-shirt damski z dużym trójkątnym logo Guess outfit.pl

  119.00 zł 159.00 zł
  T-shirt damski GUESS w kolorze czerwonym. Z przodu duże, trójkątne logo w kolorach czerwonym, białym i czarnym. Okrągły prążkowany dekolt. Delikatne pranie w temperaturze do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 170 cmbiust: 84 cmtalia: 63 cmbiodra: 95 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary t-shirta w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 46 cm długość całkowita: 60 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Esprit w paski bawełniana z krótkimi rękawami - zdjęcie produktu

  T-shirt z bawełny bio Peek&Cloppenburg

  69.99 zł 89.99 zł
  T-shirt damski edc by Esprit, Czysta bawełna ekologiczna, Taliowany krój, Wzór w paski, Dekolt w serek, Długość tyłu w rozmiarze S: 56 cm
 • Bluzka damska Tommy Hilfiger z krótkim rękawem - zdjęcie produktu

  T-shirt z bawełny Tommy Hilfiger Peek&Cloppenburg

  179.99 zł
  T-shirt damski Tommy Hilfiger, Czysta bawełna , Wąski krój , Dekolt w serek , Wyhaftowane logo , Długość tyłu w rozmiarze S: 62 cm
 • Bluzka damska Joseph Janard biała z krótkim rękawem z dekoltem v - zdjęcie produktu

  T-shirt z lnu Joseph Janard Peek&Cloppenburg

  119.99 zł 219.99 zł
  T-shirt damski Joseph Janard, Czysty len , Taliowany krój , Dekolt w serek , Kieszeń na piersi , Długość tyłu w rozmiarze 36: 60 cm
 • Bluzka damska Schiesser z dekoltem v z elastanu - zdjęcie produktu

  T-shirt z obszyciem koronką Schiesser Peek&Cloppenburg okazja

  119.99 zł 179.99 zł
  T-shirt damski SCHIESSER, Mieszanka modalu i elastanu, Taliowany krój, Dekolt w serek, Obszycie koronką, Długość tyłu w rozmiarze 36: 64 cm
 • Bluzka damska Soaked In Luxury z dekoltem w serek z krótkimi rękawami - zdjęcie produktu

  T-shirt z mieszanki modalu model ‘Columbine’ Soaked In Luxury Peek&Cloppenburg

  179.99 zł
  T-shirt damski Soaked in Luxury, Modal mieszany , Luźny krój , Dekolt w serek , Długość tyłu w rozmiarze S: 70,5 cm