1. Strona główna
 2. tanie zegarki elektroniczne

Tanie zegarki elektroniczne

Tanie zegarki elektroniczne - sprawdź nasze produkty

 • Zegarek Casio cyfrowy - zdjęcie produktu

  Zegarek CASIO VINTAGE Premium A1000MCG-9EF Casio okazja TimeandMore

  584 zł 649 zł

  Zegarek CASIO VINTAGE Premium A1000MCG-9EF - casualowy model damski w stylu retro. Koperta wykonana została ze stali w kolorze różowego złota i osadzono ją na meshowej(siatkowej) bransolecie w tym samym odcieniu. Na beżowej tarczy z masy perłowej znalazło się elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich dodatkowych funkcji zegarka. Sercem CASIO VINTAGE Premium A1000MCG-9EF jest kwarcowy mechanizm zasilany baterią a dzięki szczelności koperty na poziomie 3ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. CASIO VINTAGE Premium A1000MCG-9EF to idealny model dla kobiet szukających wyjątkowego i nietuzinkowego dodatku. Kolekcja Casio Vintage wzorowana na modelach z lat 80 i 90 jest kierowana do odbiorcy w każdym wieku. W ofercie znajdują się charakterystyczne modele z prostokątną kopertą i cyfrowym wyświetlaczem, wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak stoper, datownik czy alarm oraz klasyczne, analogowe na skórzanych paskach lub bransoletach typu mesh. Wszystkie wyposażone są w mechanizmy kwarcowe, które energię zasilającą czerpią z baterii. Casio jest jednym z najbardziej znanych na świecie japońskich producentów zegarków. Firma powstała w 1946 roku lecz produkcją zegarków zajmuje się od roku 1974, kiedy to powstał pierwszy zegarek nazwany Casiotron, wyposażony w kwarcowy mechanizm wymyślony zaledwie 2 lata wcześniej oraz wyświetlacz LCD. 7 lat później wyprodukowano pierwszy zegarek Casio wyposażony w kalkulator, a w 1983 zaprezentowano pierwszy model serii G-Shock, która obecnie jest najbardziej popularną z całej oferty Casio.

 • Zegarek Casio - zdjęcie produktu

  Zegarek CASIO VINTAGE Premium A1000M-1BEF Casio okazja TimeandMore

  539 zł 599 zł

  Zegarek CASIO VINTAGE Premium A1000M-1BEF - casualowy model damski w stylu retro. Koperta wykonana została ze stali szlachetnej i osadzono ją na meshowej(siatkowej) bransolecie w tym samym odcieniu. Na ciemnej tarczy z masy perłowej znalazło się elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich dodatkowych funkcji zegarka. Sercem CASIO VINTAGE Premium A1000M-1BEF jest kwarcowy mechanizm zasilany baterią a dzięki szczelności koperty na poziomie 3ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. CASIO VINTAGE Premium A1000M-1BEF to idealny model dla kobiet szukających wyjątkowego i nietuzinkowego dodatku. Kolekcja Casio Vintage wzorowana na modelach z lat 80 i 90 jest kierowana do odbiorcy w każdym wieku. W ofercie znajdują się charakterystyczne modele z prostokątną kopertą i cyfrowym wyświetlaczem, wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak stoper, datownik czy alarm oraz klasyczne, analogowe na skórzanych paskach lub bransoletach typu mesh. Wszystkie wyposażone są w mechanizmy kwarcowe, które energię zasilającą czerpią z baterii. Casio jest jednym z najbardziej znanych na świecie japońskich producentów zegarków. Firma powstała w 1946 roku lecz produkcją zegarków zajmuje się od roku 1974, kiedy to powstał pierwszy zegarek nazwany Casiotron, wyposażony w kwarcowy mechanizm wymyślony zaledwie 2 lata wcześniej oraz wyświetlacz LCD. 7 lat później wyprodukowano pierwszy zegarek Casio wyposażony w kalkulator, a w 1983 zaprezentowano pierwszy model serii G-Shock, która obecnie jest najbardziej popularną z całej oferty Casio.

 • Zegarek Casio - zdjęcie produktu

  Zegarek CASIO VINTAGE Premium Casio A1000D-7EF Casio wyprzedaż TimeandMore

  584 zł 649 zł

  Zegarek CASIO VINTAGE Premium Casio A1000D-7EF - casualowy model damski w stylu retro. Koperta wykonana została ze stali szlachetnej i osadzono ją na segmentowej bransolecie w tym samym odcieniu. Na tarczy z masy perłowej znalazło się elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich dodatkowych funkcji zegarka. Sercem CASIO VINTAGE Premium Casio A1000D-7EF jest kwarcowy mechanizm zasilany baterią a dzięki szczelności koperty na poziomie 3ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. CASIO VINTAGE Premium Casio A1000D-7EF to idealny model dla kobiet szukających wyjątkowego i nietuzinkowego dodatku. Kolekcja Casio Vintage wzorowana na modelach z lat 80 i 90 jest kierowana do odbiorcy w każdym wieku. W ofercie znajdują się charakterystyczne modele z prostokątną kopertą i cyfrowym wyświetlaczem, wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak stoper, datownik czy alarm oraz klasyczne, analogowe na skórzanych paskach lub bransoletach typu mesh. Wszystkie wyposażone są w mechanizmy kwarcowe, które energię zasilającą czerpią z baterii. Casio jest jednym z najbardziej znanych na świecie japońskich producentów zegarków. Firma powstała w 1946 roku lecz produkcją zegarków zajmuje się od roku 1974, kiedy to powstał pierwszy zegarek nazwany Casiotron, wyposażony w kwarcowy mechanizm wymyślony zaledwie 2 lata wcześniej oraz wyświetlacz LCD. 7 lat później wyprodukowano pierwszy zegarek Casio wyposażony w kalkulator, a w 1983 zaprezentowano pierwszy model serii G-Shock, która obecnie jest najbardziej popularną z całej oferty Casio.

 • Zegarek TIMEX cyfrowy - zdjęcie produktu

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48400 TIMEX okazja TimeandMore

  237 zł 289 zł

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48400 - subtelny zegarek dla modnej kobiety. Obecnie bardzo popularny i modny design zegarów Retro nawiązujący do historycznych kwarcowych modeli. Koperta wzłotym kolorze została wykonana ze stali i osadzono ją na segmentowej bransolecie w tym samym odcieniu. Na tarczy TIMEX Digital Mini TW2T48400 widzimy elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich funkcji dodatkowych których obsługa odbywa się przy pomocy bocznych przycisków. Dzięki szczelności koperty na poziomie 3 ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. TIMEX Digital Mini TW2T48400 to idealna propozycja dla Pań szukających zegarka na czasie, który nie tylko świetnie się prezentuje ale jest też praktycznym dodatkiem. Digital Mini- casualowa kolekcja dla Pań. Cechują się elektronicznym wyświetleniem zarówno czasu jak i funkcji dodatkowych. Modele zachowane w spokojnej, minimalistycznej stylistyce bardzo mocno nawiązującej do wyglądu pierwszych elektronicznych zegarków. Subtelny kształt sprawia, że zegarki Digital Mini świetnie prezentują się na ręku a dzięki dodatkowym funkcjom są idealnym kompanem codziennego życia. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48500 TIMEX wyprzedaż TimeandMore

  238 zł 259 zł

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48500 - subtelny zegarek dla modnej kobiety. Obecnie bardzo popularny i modny design zegarów Retro nawiązujący do historycznych kwarcowych modeli. Koperta w srebrnym kolorze została wykonana ze stali i osadzono ją na segmentowej bransolecie w tym samym odcieniu. Na tarczy TIMEX Digital Mini TW2T48500 widzimy elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich funkcji dodatkowych których obsługa odbywa się przy pomocy bocznych przycisków. Dzięki szczelności koperty na poziomie 3 ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. TIMEX Digital Mini TW2T48500 to idealna propozycja dla Pań szukających zegarka na czasie, który nie tylko świetnie się prezentuje ale jest też praktycznym dodatkiem. Digital Mini- casualowa kolekcja dla Pań. Cechują się elektronicznym wyświetleniem zarówno czasu jak i funkcji dodatkowych. Modele zachowane w spokojnej, minimalistycznej stylistyce bardzo mocno nawiązującej do wyglądu pierwszych elektronicznych zegarków. Subtelny kształt sprawia, że zegarki Digital Mini świetnie prezentują się na ręku a dzięki dodatkowym funkcjom są idealnym kompanem codziennego życia. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48600 TIMEX promocyjna cena TimeandMore

  238 zł 259 zł

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48600  - subtelny zegarek dla modnej kobiety. Obecnie bardzo popularny i modny design zegarów Retro nawiązujący do historycznych kwarcowych modeli. Koperta w srebrnym kolorze została wykonana ze stali i osadzono ją na segmentowej bransolecie w tym samym odcieniu. Na tarczy TIMEX Digital Mini TW2T48600  widzimy elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich funkcji dodatkowych których obsługa odbywa się przy pomocy bocznych przycisków. Dzięki szczelności koperty na poziomie 3 ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. TIMEX Digital Mini TW2T48600  to idealna propozycja dla Pań szukających zegarka na czasie, który nie tylko świetnie się prezentuje ale jest też praktycznym dodatkiem. Digital Mini- casualowa kolekcja dla Pań. Cechują się elektronicznym wyświetleniem zarówno czasu jak i funkcji dodatkowych. Modele zachowane w spokojnej, minimalistycznej stylistyce bardzo mocno nawiązującej do wyglądu pierwszych elektronicznych zegarków. Subtelny kształt sprawia, że zegarki Digital Mini świetnie prezentują się na ręku a dzięki dodatkowym funkcjom są idealnym kompanem codziennego życia. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek Garett - zdjęcie produktu

  Smartband Opaska Sportowa Garett Fit 14 Czarny Garett TicTime

  207 zł

  Smartband Garett Fit 14 Smartband do pływania (odporność na zanurzenie do 60 minut), a także do wielu innych dyscyplin, dla których przelicza zrealizowany wysiłek, pomagając utrzymać go w prawidłowym przedziale pomiędzy bezproduktywnością a przetrenowaniem. Posiada do tego wiele skutecznych narzędzi: pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, krokomierz, Tryby Sportowe oraz Monitor Braku Aktywności. Zegarek smartband Garett Fit 14 to model, który bardzo intensywnie (migająca dioda) powiadamia o przychodzących połączeniach i wiadomościach tekstowych (również Facebook i Twitter). Dodatkowo posiada funkcję Monitor Snu oraz może służyć do zdalnego wykonywania zdjęć smartfonem (selfie bez użycia kijka). Krokomierz Może być włączony nawet przez cały dzień, a wówczas Twój smartband dostarczy Ci cennych informacji o pokonanej trasie i spalonych dzięki temu kaloriach. Pulsometr, ciśnieniomierz i pulsoksymetr Narzędzia kontrolujące puls, ciśnienie oraz natlenienie krwi. Smartband z ciśnieniomierzem, pulsometrem i pulsoksymetrem zastępuje aparaturę, która 50 lat temu wypełniłaby walizkę. Powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach tekstowych Nawet trening nie zakłóci Twojej łączności ze światem! Zegarek smartband poinformuje Cię o każdym przychodzącym połączeniu, SMS-ie, mailu, a także o wiadomościach z Facebooka i Twittera. Dioda powiadomień Cenne udogodnienie, gdy np. chcesz zabrać swój smartband na rower. Świecąca dioda bardzo intensywnie powiadomi Cię, gdy ktoś będzie do Ciebie dzwonić lub pisać. Tryby sportowe Chcąc wykorzystać smartband do biegania lub do jakiejkolwiek innej dyscypliny (np. jazdy rowerem) po prostu ustaw swój wybór w trybach sportowych. Wówczas aplikacja poprawnie przeliczy Twój wysiłek na spalone kalorie. Wodoszczelność IP68 Prawdziwy smartband do pływania powinien wytrzymać w wodzie pełną godzinę, co jest jednoznaczne z całkowitą ochroną także przed kurzem i pyłem. Certyfikat IP68 daje taką właśnie gwarancję. Monitor snu Czy wiesz, ile godzin naprawdę przesypiasz w ciągu nocy? Zegarek smartband, dzięki wbudowanym czujnikom, przeanalizuje efektywność Twojego wypoczynku. Monitor braku aktywności Dobry smartband nie tylko towarzyszy podczas treningu, ale także potrafi do treningu zmobilizować. Gdy czujnik ruchu zarejestruje Twoją zbyt długotrwałą bezczynność, upomni Cię motywującym alarmem. Kolorowy wyświetlacz Istotna cecha, którą powinien posiadać zarówno smartband damski, jak i męski. Kolory znacznie poprawiają czytelność wskazań wyświetlacza. Zdalny aparat Zarówno smartband damski, jak i męski powinien umożliwiać zrobienie unikatowego selfie podczas treningu. Po prostu ustaw gdzieś smartfon wycelowany w siebie i zwolnij migawkę aparatu smartbandem, nie przerywając ćwiczeń. Wymienne paski Dobry smartband nie stanowi monolitu z paskiem, bo byłoby to mało opłacalne dla użytkownika. Dlatego paski są wymienne, tanie i dostępne w różnych wariantach. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!

 • Zegarek Garett - zdjęcie produktu

  Smartband Opaska Sportowa Garett Fit 14 Fioletowy Garett TicTime

  209 zł

  Smartband Garett Fit 14 Smartband do pływania (odporność na zanurzenie do 60 minut), a także do wielu innych dyscyplin, dla których przelicza zrealizowany wysiłek, pomagając utrzymać go w prawidłowym przedziale pomiędzy bezproduktywnością a przetrenowaniem. Posiada do tego wiele skutecznych narzędzi: pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, krokomierz, Tryby Sportowe oraz Monitor Braku Aktywności. Zegarek smartband Garett Fit 14 to model, który bardzo intensywnie (migająca dioda) powiadamia o przychodzących połączeniach i wiadomościach tekstowych (również Facebook i Twitter). Dodatkowo posiada funkcję Monitor Snu oraz może służyć do zdalnego wykonywania zdjęć smartfonem (selfie bez użycia kijka). Krokomierz Może być włączony nawet przez cały dzień, a wówczas Twój smartband dostarczy Ci cennych informacji o pokonanej trasie i spalonych dzięki temu kaloriach. Pulsometr, ciśnieniomierz i pulsoksymetr Narzędzia kontrolujące puls, ciśnienie oraz natlenienie krwi. Smartband z ciśnieniomierzem, pulsometrem i pulsoksymetrem zastępuje aparaturę, która 50 lat temu wypełniłaby walizkę. Powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach tekstowych Nawet trening nie zakłóci Twojej łączności ze światem! Zegarek smartband poinformuje Cię o każdym przychodzącym połączeniu, SMS-ie, mailu, a także o wiadomościach z Facebooka i Twittera. Dioda powiadomień Cenne udogodnienie, gdy np. chcesz zabrać swój smartband na rower. Świecąca dioda bardzo intensywnie powiadomi Cię, gdy ktoś będzie do Ciebie dzwonić lub pisać. Tryby sportowe Chcąc wykorzystać smartband do biegania lub do jakiejkolwiek innej dyscypliny (np. jazdy rowerem) po prostu ustaw swój wybór w trybach sportowych. Wówczas aplikacja poprawnie przeliczy Twój wysiłek na spalone kalorie. Wodoszczelność IP68 Prawdziwy smartband do pływania powinien wytrzymać w wodzie pełną godzinę, co jest jednoznaczne z całkowitą ochroną także przed kurzem i pyłem. Certyfikat IP68 daje taką właśnie gwarancję. Monitor snu Czy wiesz, ile godzin naprawdę przesypiasz w ciągu nocy? Zegarek smartband, dzięki wbudowanym czujnikom, przeanalizuje efektywność Twojego wypoczynku. Monitor braku aktywności Dobry smartband nie tylko towarzyszy podczas treningu, ale także potrafi do treningu zmobilizować. Gdy czujnik ruchu zarejestruje Twoją zbyt długotrwałą bezczynność, upomni Cię motywującym alarmem. Kolorowy wyświetlacz Istotna cecha, którą powinien posiadać zarówno smartband damski, jak i męski. Kolory znacznie poprawiają czytelność wskazań wyświetlacza. Zdalny aparat Zarówno smartband damski, jak i męski powinien umożliwiać zrobienie unikatowego selfie podczas treningu. Po prostu ustaw gdzieś smartfon wycelowany w siebie i zwolnij migawkę aparatu smartbandem, nie przerywając ćwiczeń. Wymienne paski Dobry smartband nie stanowi monolitu z paskiem, bo byłoby to mało opłacalne dla użytkownika. Dlatego paski są wymienne, tanie i dostępne w różnych wariantach. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!

 • Zegarek Garett - zdjęcie produktu

  Smartband Opaska Sportowa Garett Fit 14 Niebieski Garett TicTime

  209 zł

  Smartband Garett Fit 14 Smartband do pływania (odporność na zanurzenie do 60 minut), a także do wielu innych dyscyplin, dla których przelicza zrealizowany wysiłek, pomagając utrzymać go w prawidłowym przedziale pomiędzy bezproduktywnością a przetrenowaniem. Posiada do tego wiele skutecznych narzędzi: pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, krokomierz, Tryby Sportowe oraz Monitor Braku Aktywności. Zegarek smartband Garett Fit 14 to model, który bardzo intensywnie (migająca dioda) powiadamia o przychodzących połączeniach i wiadomościach tekstowych (również Facebook i Twitter). Dodatkowo posiada funkcję Monitor Snu oraz może służyć do zdalnego wykonywania zdjęć smartfonem (selfie bez użycia kijka). Krokomierz Może być włączony nawet przez cały dzień, a wówczas Twój smartband dostarczy Ci cennych informacji o pokonanej trasie i spalonych dzięki temu kaloriach. Pulsometr, ciśnieniomierz i pulsoksymetr Narzędzia kontrolujące puls, ciśnienie oraz natlenienie krwi. Smartband z ciśnieniomierzem, pulsometrem i pulsoksymetrem zastępuje aparaturę, która 50 lat temu wypełniłaby walizkę. Powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach tekstowych Nawet trening nie zakłóci Twojej łączności ze światem! Zegarek smartband poinformuje Cię o każdym przychodzącym połączeniu, SMS-ie, mailu, a także o wiadomościach z Facebooka i Twittera. Dioda powiadomień Cenne udogodnienie, gdy np. chcesz zabrać swój smartband na rower. Świecąca dioda bardzo intensywnie powiadomi Cię, gdy ktoś będzie do Ciebie dzwonić lub pisać. Tryby sportowe Chcąc wykorzystać smartband do biegania lub do jakiejkolwiek innej dyscypliny (np. jazdy rowerem) po prostu ustaw swój wybór w trybach sportowych. Wówczas aplikacja poprawnie przeliczy Twój wysiłek na spalone kalorie. Wodoszczelność IP68 Prawdziwy smartband do pływania powinien wytrzymać w wodzie pełną godzinę, co jest jednoznaczne z całkowitą ochroną także przed kurzem i pyłem. Certyfikat IP68 daje taką właśnie gwarancję. Monitor snu Czy wiesz, ile godzin naprawdę przesypiasz w ciągu nocy? Zegarek smartband, dzięki wbudowanym czujnikom, przeanalizuje efektywność Twojego wypoczynku. Monitor braku aktywności Dobry smartband nie tylko towarzyszy podczas treningu, ale także potrafi do treningu zmobilizować. Gdy czujnik ruchu zarejestruje Twoją zbyt długotrwałą bezczynność, upomni Cię motywującym alarmem. Kolorowy wyświetlacz Istotna cecha, którą powinien posiadać zarówno smartband damski, jak i męski. Kolory znacznie poprawiają czytelność wskazań wyświetlacza. Zdalny aparat Zarówno smartband damski, jak i męski powinien umożliwiać zrobienie unikatowego selfie podczas treningu. Po prostu ustaw gdzieś smartfon wycelowany w siebie i zwolnij migawkę aparatu smartbandem, nie przerywając ćwiczeń. Wymienne paski Dobry smartband nie stanowi monolitu z paskiem, bo byłoby to mało opłacalne dla użytkownika. Dlatego paski są wymienne, tanie i dostępne w różnych wariantach. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!

 • Zegarek Garett - zdjęcie produktu

  Smartband Opaska Sportowa Garett Fit 14 Czerwony Garett TicTime

  186 zł

  Smartband Garett Fit 14 Smartband do pływania (odporność na zanurzenie do 60 minut), a także do wielu innych dyscyplin, dla których przelicza zrealizowany wysiłek, pomagając utrzymać go w prawidłowym przedziale pomiędzy bezproduktywnością a przetrenowaniem. Posiada do tego wiele skutecznych narzędzi: pulsometr, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, krokomierz, Tryby Sportowe oraz Monitor Braku Aktywności. Zegarek smartband Garett Fit 14 to model, który bardzo intensywnie (migająca dioda) powiadamia o przychodzących połączeniach i wiadomościach tekstowych (również Facebook i Twitter). Dodatkowo posiada funkcję Monitor Snu oraz może służyć do zdalnego wykonywania zdjęć smartfonem (selfie bez użycia kijka). Krokomierz Może być włączony nawet przez cały dzień, a wówczas Twój smartband dostarczy Ci cennych informacji o pokonanej trasie i spalonych dzięki temu kaloriach. Pulsometr, ciśnieniomierz i pulsoksymetr Narzędzia kontrolujące puls, ciśnienie oraz natlenienie krwi. Smartband z ciśnieniomierzem, pulsometrem i pulsoksymetrem zastępuje aparaturę, która 50 lat temu wypełniłaby walizkę. Powiadomienia o przychodzących połączeniach i wiadomościach tekstowych Nawet trening nie zakłóci Twojej łączności ze światem! Zegarek smartband poinformuje Cię o każdym przychodzącym połączeniu, SMS-ie, mailu, a także o wiadomościach z Facebooka i Twittera. Dioda powiadomień Cenne udogodnienie, gdy np. chcesz zabrać swój smartband na rower. Świecąca dioda bardzo intensywnie powiadomi Cię, gdy ktoś będzie do Ciebie dzwonić lub pisać. Tryby sportowe Chcąc wykorzystać smartband do biegania lub do jakiejkolwiek innej dyscypliny (np. jazdy rowerem) po prostu ustaw swój wybór w trybach sportowych. Wówczas aplikacja poprawnie przeliczy Twój wysiłek na spalone kalorie. Wodoszczelność IP68 Prawdziwy smartband do pływania powinien wytrzymać w wodzie pełną godzinę, co jest jednoznaczne z całkowitą ochroną także przed kurzem i pyłem. Certyfikat IP68 daje taką właśnie gwarancję. Monitor snu Czy wiesz, ile godzin naprawdę przesypiasz w ciągu nocy? Zegarek smartband, dzięki wbudowanym czujnikom, przeanalizuje efektywność Twojego wypoczynku. Monitor braku aktywności Dobry smartband nie tylko towarzyszy podczas treningu, ale także potrafi do treningu zmobilizować. Gdy czujnik ruchu zarejestruje Twoją zbyt długotrwałą bezczynność, upomni Cię motywującym alarmem. Kolorowy wyświetlacz Istotna cecha, którą powinien posiadać zarówno smartband damski, jak i męski. Kolory znacznie poprawiają czytelność wskazań wyświetlacza. Zdalny aparat Zarówno smartband damski, jak i męski powinien umożliwiać zrobienie unikatowego selfie podczas treningu. Po prostu ustaw gdzieś smartfon wycelowany w siebie i zwolnij migawkę aparatu smartbandem, nie przerywając ćwiczeń. Wymienne paski Dobry smartband nie stanowi monolitu z paskiem, bo byłoby to mało opłacalne dla użytkownika. Dlatego paski są wymienne, tanie i dostępne w różnych wariantach. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!

Zobacz więcej produktów

Zegarki

Zobacz Zegarki

Wyszukaj podobne do Tanie zegarki elektroniczne

 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48300 TIMEX TimeandMore wyprzedaż

  265 zł 289 zł

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48300 - subtelny zegarek dla modnej kobiety. Obecnie bardzo popularny i modny design zegarów Retro nawiązujący do historycznych kwarcowych modeli. Koperta w różowo złotym kolorze została wykonana ze stali i osadzono ją na segmentowej bransolecie w tym samym odcieniu. Na tarczy TIMEX Digital Mini TW2T48300 widzimy elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich funkcji dodatkowych których obsługa odbywa się przy pomocy bocznych przycisków. Dzięki szczelności koperty na poziomie 3 ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. TIMEX Digital Mini TW2T48300 to idealna propozycja dla Pań szukających zegarka na czasie, który nie tylko świetnie się prezentuje ale jest też praktycznym dodatkiem. Digital Mini- casualowa kolekcja dla Pań. Cechują się elektronicznym wyświetleniem zarówno czasu jak i funkcji dodatkowych. Modele zachowane w spokojnej, minimalistycznej stylistyce bardzo mocno nawiązującej do wyglądu pierwszych elektronicznych zegarków. Subtelny kształt sprawia, że zegarki Digital Mini świetnie prezentują się na ręku a dzięki dodatkowym funkcjom są idealnym kompanem codziennego życia. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK CASIO G-SHOCK GA-201TR-7A - 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! Wieloletnie doświadczenie, tysiące pozytywnych komentarzy, Salon w centrum Krakowa! happytime-com-pl niebieski paski

  449 zł

  Wstrząsoodporny zegarek zbudowany przez grupę naukowców. Głównym celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. System wstrząsoodporny G-Shock zabezpiecza go przeciwko wstrząsom i uderzeniom. Znane dzięki światowym reklamom telewizyjnym głównie w USA, G-shocki zrzucano z dachów domów, przejeżdżano samochodami a nawet grano w hokeja na lodzie zastępując nimi oryginalne krążki! CECHY ZEGARKA CASIO G-SHOCK GA-201TR-7AER: -MECHANIZM: Kwarcowy, zasilany baterią -SZKIEŁKO: Mineralne -KOPERTA: Tworzywo sztuczne -PASEK: Tworzywo sztuczne -ŻYWOTNOŚĆ PASKA: 2 lata -DŁUGOŚĆ PASKA: od 16cm do 23cm -WODOSZCZELNOŚĆ: 200m W zegarku można pływać i nurkować (w tym z butlą). -KALENDARZ AUTOMATYCZNY: mechanizm sam dostosowuję datę w przypadku krótszych miesięcy -G-SHOCK: system wstrząsoodporny zabezpiecza zegarek przeciwko wstrząsom i uderzeniom, -MAGNETIC RESISTANT: Funkcja zapewniająca prawidłową pracę zegarka w silnym polu magnetycznym -PODŚWIETLENIE LED: Dioda LED równomiernie podświetla wszystkie wskazania elektroniczne zegarka AUTO LED: automatyczne podświetlenie diodą elektroluminescencyjną, które włącza się podczas ruchu nadgarstka w kierunku twarzy -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24h -CZAS ŚWIATOWY: Wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie (29stref) -ALARM: 5 alarmów dziennych w tym jeden z funkcją drzemki -TIMER: Odliczanie czasu z auto powtarzaniem maksymalnie od 24h -STOPER: 1/ 1000 - 100h: pomiar czasu z dokładnością do 1/1000 sekundy mogący mierzyć czas do 100 godzin -ŻYWOTNOŚĆ BATERII:3 lata -TYP BATERII: CR1220 Informacje dodatkowe: Zegarek CASIO G-SHOCK GA-201TR-7AER jest fabrycznie nowy, w 100% oryginalny, dostarczany w firmowym pudełku oraz instrukcją obsługi w języku polskim. -OKRES GWARANCJI; 3 lata z możliwością przedłużenia na 6 lat za dopłatą 20zł

 • Zegarek Festina - zdjęcie produktu

  Zegarek Damski Festina 20438/5 Classic F20438 5 Festina promocyjna cena otozegarki

  296 zł 349 zł

  Zegarek Damski Festina 20438/5 Fashion Clas

 • Zegarek TIMEX cyfrowy - zdjęcie produktu

  T5K686 Zegarek Męski Damski Timex Ironman 30-Lap T5K686 TIMEX okazyjna cena otozegarki

  134 zł 269 zł

  TIMEX T5K686 Ironman 30-Lap. Zegarki TIMEX T5K686 zegarek z kolekcji przeznaczonej dla osób prefe

 • Zegarek Tommy Hilfiger - zdjęcie produktu

  TH1781914 Zegarek Damski Tommy Hilfiger Carly 1781914 Tommy Hilfiger otozegarki

  586 zł

  Zegarek Tommy Hilfiger 1781914 to damski model z j

 • Zegarek Festina czarny - zdjęcie produktu

  Zegarek Damski Festina F20373/2 Fashion Boyfriend 20373/2 Festina wyprzedaż otozegarki

  364 zł 429 zł

  Zegarek Festina 20373/2 to stylowy model, który zo

 • Zegarek Festina złoty - zdjęcie produktu

  Zegarek Damski Festina F16812/1 Boyfriend Multifunction 16812/1 Festina promocja otozegarki

  534 zł 629 zł

  FESTINA 16812/1 Classics Multifunction. Motto Festiny: 'Wysoka jakość zegarka za dobrą cenę' zost

 • Zegarek Skmei cyfrowy - zdjęcie produktu

  Zegarek montana SKMEI 1123 bransoleta RETRO blue Skmei iloko.pl

  54 zł

  Zegarek montana SKMEI 1123 bransoleta RETRO blue

 • Zegarek Steinhart - steinhart-zegarki - zdjęcie produktu

  GMT OCEAN 39 BLACK szary Steinhart steinhart-zegarki

  2350 zł

  Opis zegarka:Mechanizm:Szwajcarska ETA 2893-2 Elabore, automatyczny z funkcją "stop sekundy" 21 kamieniFunkcje:Wskazówki godzinowa i minutowa pokryte Super Luminovą BGW9Wskazania drugiej strefy czasowej - GMT Centralna wskazówka sekundowa Okno daty na "3" Pozostałe dane: Koperta: stal szlachetna (chirurgiczna) Dekiel: stal szlachetna (chirurgiczna), grawerowany i zakręcany Średnica: 39 mm, bez koronki Wysokośc: 13,00 mm Waga: 170 g Tarcza: czarna Szkło: Szafirowe z "lupką" nad oknem daty Bezel: czarny, ceramiczny, podziałka 24hIndeksy: pokryte Super Luminovą BGW9 Szerokość uszu: 20 mm Klasa szczelności: 300 metrów / 990 stóp / 30 ATM Bransoleta: stal szlachetna (chirurgiczna) 20 X 16 mm, skręcana Zapięcie: 16 mm, stal szlachetna (chirurgiczna) z bezpiecznym zapięciem Zegarek męski, damski, unisex

 • Zegarek Phoibos Watch - steinhart-zegarki - zdjęcie produktu

  WAVE MASTER BLACK DATE Phoibos Watch steinhart-zegarki

  1250 zł

  Opis zegarka: REF.: PY009C   Tarcza: Czarna, okno daty na godzinie 6 Mechanizm: SII NH38A - Seiko Koperta: 316L Stainless steel , 42mm X 48.5mm Bransoleta: 316L Stainless steel, szerokość 22mm Zapięcie: Three-fold clasp with push button release Szkło: Szafirowe, pokryte od wewnątrz powłoką antyrefleksyjną Wodoszczelność: 300M (1000ft) Rozmiar koperty: średnica 42.0mm  / grubość 14.0mm Bezel: ceramiczny, jednokierunkowy, 120 kliknięć Koronka: zakręcana  Luma: Super-LumiNova BGW9   Zegarek męski Zegarek do nurkowania

Zobacz więcej produktów

Tanie zegarki elektroniczne - zobacz nasze artykuły

Zobacz wszystkie artykuły