1. Strona główna
 2. top model piórnik

Top model piórnik

Top model piórnik - sprawdź nasze produkty

 • Piórnik VOOC - vooc.pl - zdjęcie produktu

  Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 vooc-pl bezowy elegancki

  49 zł

  Piórnik skórzany  okrągły na długopisy VOOC Vintage P9 MODEL: P9 Okrągły, niewielki piórnik uszyty z naturalnej skóry juchtowej. Elegancki i poręczny będzie służył wiele lat. Zamykany na suwak.  Większa wersja modelu to VOOC Vintage P35 . Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 4,5 cm x 19,5 cm. Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak. Waga: 0,04 kg Oferta dotyczy tylko piórnika. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Piórnik Paso - Bagażowo.pl - zdjęcie produktu

  Piórnik tuba Paso Unique 17-003UP Paso Bagażowo.pl

  12 zł

  Piórnik tuba marki Paso Unique 17-003UP w eleganckim odcieniu szarości z kontrastowym logo, dla młodzieży. To praktyczny piórnik bez wyposażenia, który z powodzeniem pomieści podstawowe przybory szkolne. Zapinany na zamek, wykonany z trwałego nieprzemakalnego materiału doskonale chroni zawartość przed kontaktem z wilgocią. Ten model może być wyk

 • Piórnik VOOC - vooc.pl - zdjęcie produktu

  Duży okrągły piórnik Vintage P35 vooc-pl brazowy duży

  49 zł

  Piórnik skórzany okrągły VOOC Vintage P35 MODEL: P35 Stylowy, duży piórnik uszyty z pięknej, naturalnej i wytrzymałej  skóry. Idealny do szkoły lub biura. Piórnik pomieści wszystkie potrzebne przybory. Zapinany na zamek. W ofercie  mniejsza wersja modelu VOOC Vintage P9. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 6,5 cm. x 20,5 cm. Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, koniak, czarny. Waga: 0,07 kg Oferta dotyczy tylko piórnika skórzanego. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Piórnik VOOC - zdjęcie produktu

  Etui, piórnik na długopisy Vintage P17 brąz VOOC Bagażownia.pl

  48 zł

  Etui, piórnik na długopisy Vintage P17 brąz Etui, piórnik na długopisy Vintage P17 MODEL : P17 Eleganckie skórzane etui na pióra. Etui idealnie komponuje się z piórami lub długopisami. Do wyboru są cztery kolory, dzięki czemu można dobrać etui do swojego ulubionego pióra. Zamykane na klapkę ze szlufką. Mieści dwa pióra w dwóch osobnych komorach. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 5 cm x 15cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Oferta dotyczy tylko etui na klucze. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Piórnik VOOC - zdjęcie produktu

  Duży okrągły piórnik Vintage P35 naturalny VOOC Bagażownia.pl wyprzedaż

  48 zł 77 zł

  Duży okrągły piórnik Vintage P35 naturalny Duży okrągły piórnik skórzany VOOC Vintage P35 MODEL : P35 Duży okrągły piórnik skórzany idealny do szkoły lub do prac biurowych. Piórnik pomieści wiele piór, długopisów, ołówków, itd. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 6,5 cm x 20,5 cm Dostępne kolory: czarny Oferta dotyczy tylko piórnika skórzanego. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Piórnik Karl Lagerfeld - zdjęcie produktu

  Karl Lagerfeld - Piórnik Karl Lagerfeld ANSWEAR.com

  239 zł

  Piórnik z kolekcji Karl Lagerfeld. Model wykonany z połączenia materiału tekstylnego i skóry naturalnej. - Wymiary: 19 x 4,5 x 5,5 cm. Skład: 95 % Poliamid, 5 % Skóra naturalna ID produktu: 4901-ROD00D Kod producenta: 201W3255

 • Czarny piórnik VOOC - zdjęcie produktu

  Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 czarny VOOC Bagażownia.pl

  48 zł

  Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 czarny Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 MODEL: P9 Okrągły piórnik z naturalnej skóry juchtowej. Elegancki, posłuży wiele lat użytkowania. Zamykany na suwak. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 4,5 cm x 19,5 cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Oferta dotyczy tylko piórnika. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Piórnik VOOC - zdjęcie produktu

  Etui, piórnik na długopisy Vintage P17 czarny VOOC Bagażownia.pl

  48 zł

  Etui, piórnik na długopisy Vintage P17 czarny Etui, piórnik na długopisy Vintage P17 MODEL : P17 Eleganckie skórzane etui na pióra. Etui idealnie komponuje się z piórami lub długopisami. Do wyboru są cztery kolory, dzięki czemu można dobrać etui do swojego ulubionego pióra. Zamykane na klapkę ze szlufką. Mieści dwa pióra w dwóch osobnych komorach. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 5 cm x 15cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Oferta dotyczy tylko etui na klucze. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Piórnik brązowy VOOC - zdjęcie produktu

  Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 koniak VOOC Bagażownia.pl

  48 zł

  Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 koniak Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 MODEL: P9 Okrągły piórnik z naturalnej skóry juchtowej. Elegancki, posłuży wiele lat użytkowania. Zamykany na suwak. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 4,5 cm x 19,5 cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Oferta dotyczy tylko piórnika. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Piórnik VOOC - zdjęcie produktu

  Duży okrągły piórnik Vintage P35 Czarny VOOC okazyjna cena Bagażownia.pl

  48 zł 77 zł

  Duży okrągły piórnik Vintage P35 Czarny Duży okrągły piórnik skórzany VOOC Vintage P35 MODEL : P35 Duży okrągły piórnik skórzany idealny do szkoły lub do prac biurowych. Piórnik pomieści wiele piór, długopisów, ołówków, itd. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 6,5 cm x 20,5 cm Dostępne kolory: czarny Oferta dotyczy tylko piórnika skórzanego. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

Zobacz więcej produktów

Piórniki

Zobacz Piórniki

Wyszukaj podobne do Top model piórnik

 • VOOC piórnik - zdjęcie produktu

  Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 naturalny VOOC Bagażownia.pl

  48 zł

  Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 naturalny Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 MODEL: P9 Okrągły piórnik z naturalnej skóry juchtowej. Elegancki, posłuży wiele lat użytkowania. Zamykany na suwak. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 4,5 cm x 19,5 cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Oferta dotyczy tylko piórnika. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • VOOC piórnik - zdjęcie produktu

  Duży okrągły piórnik Vintage P35 koniak VOOC okazja Bagażownia.pl

  48 zł 77 zł

  Duży okrągły piórnik Vintage P35 koniak Duży okrągły piórnik skórzany VOOC Vintage P35 MODEL : P35 Duży okrągły piórnik skórzany idealny do szkoły lub do prac biurowych. Piórnik pomieści wiele piór, długopisów, ołówków, itd. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 6,5 cm x 20,5 cm Dostępne kolory: czarny Oferta dotyczy tylko piórnika skórzanego. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • VOOC piórnik - zdjęcie produktu

  Duży okrągły piórnik Vintage P35 brąz VOOC okazja Bagażownia.pl

  48 zł 77 zł

  Duży okrągły piórnik Vintage P35 brąz Duży okrągły piórnik skórzany VOOC Vintage P35 MODEL : P35 Duży okrągły piórnik skórzany idealny do szkoły lub do prac biurowych. Piórnik pomieści wiele piór, długopisów, ołówków, itd. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 6,5 cm x 20,5 cm Dostępne kolory: czarny Oferta dotyczy tylko piórnika skórzanego. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Piórnik VOOC - vooc.pl - zdjęcie produktu

  Etui, piórnik na długopisy Vintage P17 vooc-pl rozowy łatki

  49 zł

  Etui, piórnik na długopisy Vintage P17 MODEL: P17 Eleganckie skórzane etui na pióra. Etui idealnie komponuje się z piórami lub długopisami. Do wyboru są cztery kolory, dzięki czemu można dobrać etui do swojego ulubionego pióra. Zamykane na klapkę ze szlufką. Mieści dwa pióra w dwóch osobnych komorach. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 5 cm x 15cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Waga: 0,03 kg Oferta dotyczy tylko etui na pióra. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Piórnik VOOC - zdjęcie produktu

  Etui, piórnik na długopisy Vintage P17 naturalny VOOC Bagażownia.pl

  48 zł

  Etui, piórnik na długopisy Vintage P17 naturalny Etui, piórnik na długopisy Vintage P17 MODEL : P17 Eleganckie skórzane etui na pióra. Etui idealnie komponuje się z piórami lub długopisami. Do wyboru są cztery kolory, dzięki czemu można dobrać etui do swojego ulubionego pióra. Zamykane na klapkę ze szlufką. Mieści dwa pióra w dwóch osobnych komorach. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 5 cm x 15cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Oferta dotyczy tylko etui na klucze. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Piórnik VOOC - zdjęcie produktu

  Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 brąz VOOC Bagażownia.pl

  48 zł

  Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 brąz Piórnik na długopisy VOOC Vintage P9 MODEL: P9 Okrągły piórnik z naturalnej skóry juchtowej. Elegancki, posłuży wiele lat użytkowania. Zamykany na suwak. Produkt HAND MADE wykonany z ogromną starannością i dbałością o detale z najlepszych gatunkowo skór naturalnych. Dzięki takiemu wykonaniu zapewniamy satysfakcję na długie lata. Wymiary: 4,5 cm x 19,5 cm Dostępne kolory: naturalna skóra, brąz, czarny, koniak Oferta dotyczy tylko piórnika. Vintage to styl dla indywidualistów, chcących się wyróżnić poprzez swoje awangardowe dodatki. W tym tonie nasi projektanci stworzyli kolekcję, łącząc pasję z zabawą poprzez zestawienie starego z nowym. To prawdziwa umiejętność wyszukiwania rzeczy z minionych epok i "wklejenie" ich do nowoczesnych toreb, torebek oraz plecaków VOOC . Vintage jest wyznacznikiem mody młodego pokolenia. To również świetna zabawa na styku konwencji. Rozejrzyj się dookoła - świat vintage jest bliżej niż Ci się zdaje!

 • Bluzka damska niebieska Guess z aplikacjami  - zdjęcie produktu

  Bluzka Bez Rękawów Z Metalowymi Aplikacjami Guess

  369 zł

  Top z tkaniny syntetycznej. Stójka. Model bez rękawów. Fason regular. Metalowe aplikacje na stójce. 100% Poliester. Prać w pralce w temperaturze 30°. Model na zdjęciu w rozmiarze S. Standardowa rozmiarówka.

 • Guess bluzka damska na lato - zdjęcie produktu

  Top Z Metalowymi Aplikacjami Guess

  229 zł

  Top z mieszanki wiskozy. Okrągły dekolt. Model bez rękawów. Fason regular. Metalowe aplikacje przy dekolcie. 95% Wiskoza, 5% Elastan. Prać ręcznie. Model na zdjęciu w rozmiarze S. Standardowa rozmiarówka.

 • Bluzka damska Guess na lato z bawełny z dekoltem karo - zdjęcie produktu

  Top Z Printem Jbalvin Guess

  199 zł

  Bawełniany top. Okrągły dekolt. Model na ramiączkach. Fason regular. Print z przodu. 100% Bawełna. Prać w pralce w temperaturze 30°. Model na zdjęciu w rozmiarze S. Standardowa rozmiarówka.

 • Top sportowy Under Armour - zdjęcie produktu

  Koszulka damska Rush Tank Under Armour Under Armour promocyjna cena SPORT-SHOP.pl

  122 zł 169 zł

  Sportowa bokserka to must have w szafie każdej aktywnej kobiety. Wybierz model, który jest efektowny, czyli Rush Tank marki Under Armour i korzystaj z niej nie tylko na siłowni. Krój sprawdzi się i...

Zobacz więcej produktów