Torebka na pas

Torebka na pas - sprawdź dostępne produkty

 • Kurtka sportowa Nike polarowa - zdjęcie produktu

  NIKE MĘSKA kurtka z kapturem ocieplana polarem AJ7956-021 Szary XXL Nike an-sport

  54.00 zł
  Saszetka na ramię 4F TRU001-31S Mała, komfortowa w noszeniu torebka, to doskonała opcja dla osób praktycznych, które lubią mieć wszystko w jednym miejscu. Model niekoniecznie musi być używany do celów sportowych, świetnie sprawdzi się również jako uzupełnienie casualowych stylizacji. Zmieścisz w niej portfel, telefon i inne ważne drobiazgi, a jej małe wymiary nie będą Ci przeszkadzać oraz ograniczać ruchów. Dołączony regulowany pasek na ramię, pozwoli Ci samemu decydować o długości oraz sposobie noszenia. Poza komorą główną, z przodu została umieszczona osobna kieszeń zapinana na zamek. Odpinany, regulowany pasek na ramię,Szeroka szlufka na pas,Kieszeń główna zapinana na zamek,Dodatkowa, zewnętrzna kieszeń na froncie zapinana na zamek.Wymiary: 18 x 12 x 1,5 cmPodszewka: Poliester 100% Materiał główny: Poliester 100% TRU001-20S
 • Kopertówka Paolo Peruzzi - zdjęcie produktu

  SKÓRZANA TOREBKA NERKA KOPERTÓWKA DAMSKA 3 w 1 PAOLO PERUZZI IN-22-CG Paolo Peruzzi

  159.90 zł
  Damska wyjściowa torebeczka powinna być niewielkich rozmiarów i wykonana precyzyjnie, z wysokiej jakości skóry. Paolo Peruzzi w odpowiedzi na potrzeby wymagających kobiet stworzyło wyjątkową torebkę, którą możesz nosić na… trzy sposoby! Ten model sprawdzi się na co dzień, a także na specjalne okazje, gdzie powinnaś wyglądać bardziej elegancko.  Torebka 3 w 1 została stworzona z myślą o gustownych kobietach, które kochają klasykę. Prosty fason, wysokojakościowa skóra naturalna licowa i staranne szycia spodobają się nawet najbardziej wymagającym. Komora główna jest zamykana na magnetyczną napę. W jej wnętrzu znajduje się kieszonka wsuwka na telefon. Na tyle umieszczono praktyczną kieszeń na suwak (13 cm x 8 cm). Takiego dodatku galanteryjnego potrzebuje każda modna kobieta! Jak nosić torebkę na 3 sposoby? Jeśli przewleczesz pasek przez mocowania pod klapą, stworzysz torebkę na ramię, Umieszczenie paska w otworach za tylną kieszenią sprawi, że torebeczka stanie się nerką, Możesz ją również nosić w dłoni, w zależności od potrzeb i okazji.  Charakterystyka Model: IN-22-CG Producent: Paolo Peruzzi  Materiał: skóra naturalna licowa Kolor: koniakowy Zapięcie: napa magnetyczna  Liczba komór: 1 Liczba kieszeni: 2 Kieszonka na telefon: tak  Mieści A4: nie  Sposób noszenia: przez ramię (jako torebka), na pas (jako nerka), w dłoni (jako kopertówka) Wymiary  Wysokość: 14 cm Długość: 18 cm Głębokość: 5 cm  Długość paska: 90 – 135 cm  Tylna kieszonka: 13 cm x 8 cm M.
 • Kopertówka Paolo Peruzzi - zdjęcie produktu

  TOREBKA SKÓRZANA DAMSKA 3 W 1 PAOLO PERUZZI IN-23-GR Paolo Peruzzi

  159.90 zł
  Są takie sytuacje, w których niezastąpiona okaże się mała damska torebeczka. Choć na co dzień kobiety wybierają akcesoria większych rozmiarów, w garderobie powinien znajdować się dodatek na specjalne okazje. Paolo Peruzzi stworzyło produkt o wielu zastosowaniach, który może być jednocześnie kopertówką, torebeczką na ramię lub nerką. Zachwyć się jakością, precyzją wykonania i kolorem głębokiej, butelkowej zieleni.  Torebka 3 w 1 została stworzona z myślą o gustownych kobietach, które kochają klasykę. Prosty fason, wysokojakościowa skóra naturalna licowa i staranne szycia spodobają się nawet najbardziej wymagającym. Komora główna jest zamykana na magnetyczną napę. W jej wnętrzu znajduje się kieszonka wsuwka na telefon. Na tyle umieszczono praktyczną kieszeń na suwak (13 cm x 8 cm). Takiego dodatku galanteryjnego potrzebuje każda modna kobieta! Jak nosić torebkę na 3 sposoby? Jeśli przewleczesz pasek przez mocowania pod klapą, stworzysz torebkę na ramię, Umieszczenie paska w otworach za tylną kieszenią sprawi, że torebeczka stanie się nerką, Możesz ją również nosić w dłoni, w zależności od potrzeb i okazji.  Charakterystyka Model: IN-23-GR Producent: Paolo Peruzzi  Materiał: skóra naturalna licowa Kolor: zielony Zapięcie: napa magnetyczna  Liczba komór: 1 Liczba kieszeni: 2 Kieszonka na telefon: tak  Mieści A4: nie  Sposób noszenia: przez ramię (jako torebka), na pas (jako nerka), w dłoni (jako kopertówka) Wymiary  Wysokość: 14 cm Długość: 18 cm Głębokość: 5 cm  Długość paska: 90 – 135 cm  Tylna kieszonka: 13 cm x 8 cm M.
 • Listonoszka Paolo Peruzzi - zdjęcie produktu

  ELEGANCKA SKÓRZANA TOREBKA DAMSKA 3 w 1 PAOLO PERUZZI IN-22-GR Paolo Peruzzi

  159.90 zł
  Są takie sytuacje, w których niezastąpiona okaże się mała damska torebeczka. Choć na co dzień kobiety wybierają akcesoria większych rozmiarów, w garderobie powinien znajdować się dodatek na specjalne okazje. Paolo Peruzzi stworzyło produkt o wielu zastosowaniach, który może być jednocześnie kopertówką, torebeczką na ramię lub nerką. Zachwyć się jakością, precyzją wykonania i kolorem głębokiej, butelkowej zieleni.  Torebka 3 w 1 została stworzona z myślą o gustownych kobietach, które kochają klasykę. Prosty fason, wysokojakościowa skóra naturalna licowa i staranne szycia spodobają się nawet najbardziej wymagającym. Komora główna jest zamykana na magnetyczną napę. W jej wnętrzu znajduje się kieszonka wsuwka na telefon. Na tyle umieszczono praktyczną kieszeń na suwak (13 cm x 8 cm). Takiego dodatku galanteryjnego potrzebuje każda modna kobieta! Jak nosić torebkę na 3 sposoby? Jeśli przewleczesz pasek przez mocowania pod klapą, stworzysz torebkę na ramię, Umieszczenie paska w otworach za tylną kieszenią sprawi, że torebeczka stanie się nerką, Możesz ją również nosić w dłoni, w zależności od potrzeb i okazji.  Charakterystyka Model: IN-22-GR Producent: Paolo Peruzzi  Materiał: skóra naturalna licowa Kolor: zielony Zapięcie: napa magnetyczna  Liczba komór: 1 Liczba kieszeni: 2 Kieszonka na telefon: tak  Mieści A4: nie  Sposób noszenia: przez ramię (jako torebka), na pas (jako nerka), w dłoni (jako kopertówka) Wymiary  Wysokość: 14 cm Długość: 18 cm Głębokość: 5 cm  Długość paska: 90 – 135 cm  Tylna kieszonka: 13 cm x 8 cm M.
 • Kopertówka Paolo Peruzzi - zdjęcie produktu

  ELEGANCKA TOREBKA DAMSKA SKÓRZANA 3 W 1 PAOLO PERUZZI IN-23-CG Paolo Peruzzi

  159.90 zł
  Damska wyjściowa torebeczka powinna być niewielkich rozmiarów i wykonana precyzyjnie, z wysokiej jakości skóry. Paolo Peruzzi w odpowiedzi na potrzeby wymagających kobiet stworzyło wyjątkową torebkę, którą możesz nosić na… trzy sposoby! Ten model sprawdzi się na co dzień, a także na specjalne okazje, gdzie powinnaś wyglądać bardziej elegancko.  Torebka 3 w 1 została stworzona z myślą o gustownych kobietach, które kochają klasykę. Prosty fason, wysokojakościowa skóra naturalna licowa i staranne szycia spodobają się nawet najbardziej wymagającym. Komora główna jest zamykana na magnetyczną napę. W jej wnętrzu znajduje się kieszonka wsuwka na telefon. Na tyle umieszczono praktyczną kieszeń na suwak (13 cm x 8 cm). Takiego dodatku galanteryjnego potrzebuje każda modna kobieta! Jak nosić torebkę na 3 sposoby? Jeśli przewleczesz pasek przez mocowania pod klapą, stworzysz torebkę na ramię, Umieszczenie paska w otworach za tylną kieszenią sprawi, że torebeczka stanie się nerką, Możesz ją również nosić w dłoni, w zależności od potrzeb i okazji.  Charakterystyka Model: IN-23-CG Producent: Paolo Peruzzi  Materiał: skóra naturalna licowa Kolor: koniakowy Zapięcie: napa magnetyczna  Liczba komór: 1 Liczba kieszeni: 2 Kieszonka na telefon: tak  Mieści A4: nie  Sposób noszenia: przez ramię (jako torebka), na pas (jako nerka), w dłoni (jako kopertówka) Wymiary  Wysokość: 14 cm Długość: 18 cm Głębokość: 5 cm  Długość paska: 90 – 135 cm  Tylna kieszonka: 13 cm x 8 cm M.
 • Kopertówka Paolo Peruzzi - zdjęcie produktu

  TOREBKA 3 w 1 DAMSKA SKÓRA SAFFIANO PAOLO PERUZZI IN-22-BLS Paolo Peruzzi

  159.90 zł
  Wysokojakościowa, wykonana z dbałością o najmniejszy detal i… wielofunkcyjna. Jeśli poszukujesz torebeczki, którą wykorzystasz na specjalne okazje, a także na co dzień, Paolo Peruzzi przygotowało coś odpowiedniego. Prosta i klasyczna, zaskakuje pomysłowością – odpowiednie założenie paska sprawia, że dodatek galanteryjny staje się, torebką na ramię, nerką lub kopertówką. Wybierz najwyższą jakość skóry naturalnej saffiano i niepowtarzalny, elegancki fason.   Torebka 3 w 1 została stworzona z myślą o gustownych kobietach, które kochają klasykę. Prosty fason, wysokojakościowa skóra naturalna saffiano i staranne szycia spodobają się nawet najbardziej wymagającym. Komora główna jest zamykana na magnetyczną napę. W jej wnętrzu znajduje się kieszonka wsuwka na telefon. Na tyle umieszczono praktyczną kieszeń na suwak (13 cm x 8 cm). Takiego dodatku galanteryjnego potrzebuje każda modna kobieta! Jak nosić torebkę na 3 sposoby? Jeśli przewleczesz pasek przez mocowania pod klapą, stworzysz torebkę na ramię, Umieszczenie paska w otworach za tylną kieszenią sprawi, że torebeczka stanie się nerką, Możesz ją również nosić w dłoni, w zależności od potrzeb i okazji.  Charakterystyka Model: IN-22-BLS Producent: Paolo Peruzzi  Materiał: skóra naturalna saffiano Kolor: czarny Zapięcie: napa magnetyczna  Liczba komór: 1 Liczba kieszeni: 2 Kieszonka na telefon: tak  Mieści A4: nie  Sposób noszenia: przez ramię (jako torebka), na pas (jako nerka), w dłoni (jako kopertówka) Wymiary  Wysokość: 14 cm Długość: 18 cm Głębokość: 5 cm  Długość paska: 90 – 135 cm  Tylna kieszonka: 13 cm x 8 cm M.
 • Kopertówka Paolo Peruzzi - zdjęcie produktu

  TOREBKA NERKA DAMSKA SKÓRA SAFIANO PAOLO PERUZZI IN-23-BLS Paolo Peruzzi

  159.90 zł
  Wysokojakościowa, wykonana z dbałością o najmniejszy detal i… wielofunkcyjna. Jeśli poszukujesz torebeczki, którą wykorzystasz na specjalne okazje, a także na co dzień, Paolo Peruzzi przygotowało coś odpowiedniego. Prosta i klasyczna, zaskakuje pomysłowością – odpowiednie założenie paska sprawia, że dodatek galanteryjny staje się, torebką na ramię, nerką lub kopertówką. Wybierz najwyższą jakość skóry naturalnej saffiano i niepowtarzalny, elegancki fason.   Torebka 3 w 1 została stworzona z myślą o gustownych kobietach, które kochają klasykę. Prosty fason, wysokojakościowa skóra naturalna saffiano i staranne szycia spodobają się nawet najbardziej wymagającym. Komora główna jest zamykana na magnetyczną napę. W jej wnętrzu znajduje się kieszonka wsuwka na telefon. Na tyle umieszczono praktyczną kieszeń na suwak (13 cm x 8 cm). Takiego dodatku galanteryjnego potrzebuje każda modna kobieta! Jak nosić torebkę na 3 sposoby? Jeśli przewleczesz pasek przez mocowania pod klapą, stworzysz torebkę na ramię, Umieszczenie paska w otworach za tylną kieszenią sprawi, że torebeczka stanie się nerką, Możesz ją również nosić w dłoni, w zależności od potrzeb i okazji.  Charakterystyka Model: IN-23-BLS Producent: Paolo Peruzzi  Materiał: skóra naturalna saffiano Kolor: czarny Zapięcie: napa magnetyczna  Liczba komór: 1 Liczba kieszeni: 2 Kieszonka na telefon: tak  Mieści A4: nie  Sposób noszenia: przez ramię (jako torebka), na pas (jako nerka), w dłoni (jako kopertówka) Wymiary  Wysokość: 14 cm Długość: 18 cm Głębokość: 5 cm  Długość paska: 90 – 135 cm  Tylna kieszonka: 13 cm x 8 cm M.
 • Kopertówka Paolo Peruzzi - zdjęcie produktu

  CZARNA SKÓRZANA TOREBKA DAMSKA PAOLO PERUZZI IN-22-BL Paolo Peruzzi

  159.90 zł
  Czarna poręczna torebeczka jest dodatkiem galanteryjnym, który w szafie powinna posiadać każda kobieta. Jeśli poszukujesz wielofunkcyjnego akcesorium, będącego jednocześnie kopertówką, torebką na ramię i nerką – ten model stworzyliśmy właśnie dla Ciebie. Klasyczny fason urzeka kobiety w każdym wieku, a nad precyzją wykonania tej torebki zachwycają się wszyscy. W przystępnej cenie możesz posiadać torebeczkę, która przez lata będzie towarzyszyła Ci we wszystkich ważnych uroczystościach.  Torebka 3 w 1 została stworzona z myślą o gustownych kobietach, które kochają klasykę. Prosty fason, wysokojakościowa skóra naturalna licowa i staranne szycia spodobają się nawet najbardziej wymagającym. Komora główna jest zamykana na magnetyczną napę. W jej wnętrzu znajduje się kieszonka wsuwka na telefon. Na tyle umieszczono praktyczną kieszeń na suwak (13 cm x 8 cm). Takiego dodatku galanteryjnego potrzebuje każda modna kobieta! Jak nosić torebkę na 3 sposoby? Jeśli przewleczesz pasek przez mocowania pod klapą, stworzysz torebkę na ramię, Umieszczenie paska w otworach za tylną kieszenią sprawi, że torebeczka stanie się nerką, Możesz ją również nosić w dłoni, w zależności od potrzeb i okazji.  Charakterystyka Model: IN-22-BL Producent: Paolo Peruzzi  Materiał: skóra naturalna licowa Kolor: czarny Zapięcie: napa magnetyczna  Liczba komór: 1 Liczba kieszeni: 2 Kieszonka na telefon: tak  Mieści A4: nie  Sposób noszenia: przez ramię (jako torebka), na pas (jako nerka), w dłoni (jako kopertówka) Wymiary  Wysokość: 14 cm Długość: 18 cm Głębokość: 5 cm  Długość paska: 90 – 135 cm  Tylna kieszonka: 13 cm x 8 cm M.
 • Listonoszka Wittchen ze skóry - zdjęcie produktu

  Mini torebka crossbody skórzana 2 w 1 Wittchen WITTCHEN

  169.90 zł 279.90 zł
  Torebka mini na pas. Doskonały model miejskiej torebki dla kobiety, która lubi mieć wszystko pod ręką. Uszyta jest ze skóry naturalnej, a cienki skórzany pasek możesz z łatwością wyjąć i przewlec torebkę przez pasek do spodni, uzyskując praktyczną nerkę. Możesz ją także zawiesić na szyi. W środku znajdziesz trzy podłużne kieszenie, w tym jedną na telefon oraz dodatkową kieszeń pod klapą. W tej mini torebce poza smartfonem zmieścisz także karty płatnicze, bilet na tramwaj czy klucze do mieszkania. Co ważne, jej podszewka została wyposażona w technologię RFID, która chroni przed sczytywaniem danych z kart. Minitorebka crossbody skórzana 2 w 1 to torebka, która podbija ulice na całym świecie. Nasza rada: zgodnie z bieżącą modą noś naraz dwie torebki – jedną na telefon i drobiazgi oraz drugą w wielkości XXL. Wewnątrz: trzy kieszenie: na suwak i dwie otwarte, w tym jedna na telefon; kieszeń na suwak pod klapą. stonowana, ciemna podszewka w logo WITTCHEN z RFID. Dodatkowo: 100% skóra naturalna; wyjmowany skórzany pasek; szlufka do wsunięcia paska do spodni; zamykana na zatrzask.
 • Listonoszka Wittchen skórzana - zdjęcie produktu

  Mini torebka crossbody skórzana 2 w 1 Wittchen WITTCHEN

  169.90 zł 279.90 zł
  Torebka mini na pas. Doskonały model miejskiej torebki dla kobiety, która lubi mieć wszystko pod ręką. Uszyta jest ze skóry naturalnej, a cienki skórzany pasek możesz z łatwością wyjąć i przewlec torebkę przez pasek do spodni, uzyskując praktyczną nerkę. Możesz ją także zawiesić na szyi. W środku znajdziesz trzy podłużne kieszenie, w tym jedną na telefon oraz dodatkową kieszeń pod klapą. W tej mini torebce poza smartfonem zmieścisz także karty płatnicze, bilet na tramwaj czy klucze do mieszkania. Co ważne, jej podszewka została wyposażona w technologię RFID, która chroni przed sczytywaniem danych z kart. Minitorebka crossbody skórzana 2 w 1 to torebka, która podbija ulice na całym świecie. Nasza rada: zgodnie z bieżącą modą noś naraz dwie torebki – jedną na telefon i drobiazgi oraz drugą w wielkości XXL. Wewnątrz: trzy kieszenie: na suwak i dwie otwarte, w tym jedna na telefon; kieszeń na suwak pod klapą. stonowana, ciemna podszewka w logo WITTCHEN z RFID. Dodatkowo: 100% skóra naturalna; wyjmowany skórzany pasek; szlufka do wsunięcia paska do spodni; zamykana na zatrzask.

Wyszukaj podobne do "torebka na pas"

 • Listonoszka Wittchen skórzana - zdjęcie produktu

  Mini torebka crossbody skórzana 2 w 1 Wittchen WITTCHEN

  169.90 zł 279.90 zł
  Torebka mini na pas. Doskonały model miejskiej torebki dla kobiety, która lubi mieć wszystko pod ręką. Uszyta jest ze skóry naturalnej, a cienki skórzany pasek możesz z łatwością wyjąć i przewlec torebkę przez pasek do spodni, uzyskując praktyczną nerkę. Możesz ją także zawiesić na szyi. W środku znajdziesz trzy podłużne kieszenie, w tym jedną na telefon oraz dodatkową kieszeń pod klapą. W tej mini torebce poza smartfonem zmieścisz także karty płatnicze, bilet na tramwaj czy klucze do mieszkania. Co ważne, jej podszewka została wyposażona w technologię RFID, która chroni przed sczytywaniem danych z kart. Minitorebka crossbody skórzana 2 w 1 to torebka, która podbija ulice na całym świecie. Nasza rada: zgodnie z bieżącą modą noś naraz dwie torebki – jedną na telefon i drobiazgi oraz drugą w wielkości XXL. Wewnątrz: trzy kieszenie: na suwak i dwie otwarte, w tym jedna na telefon; kieszeń na suwak pod klapą. stonowana, ciemna podszewka w logo WITTCHEN z RFID. Dodatkowo: 100% skóra naturalna; wyjmowany skórzany pasek; szlufka do wsunięcia paska do spodni; zamykana na zatrzask.
 • Listonoszka Wittchen skórzana - zdjęcie produktu

  Mini torebka crossbody skórzana 2 w 1 Wittchen WITTCHEN

  169.90 zł 279.90 zł
  Torebka mini na pas. Doskonały model miejskiej torebki dla kobiety, która lubi mieć wszystko pod ręką. Uszyta jest ze skóry naturalnej, a cienki skórzany pasek możesz z łatwością wyjąć i przewlec torebkę przez pasek do spodni, uzyskując praktyczną nerkę. Możesz ją także zawiesić na szyi. W środku znajdziesz trzy podłużne kieszenie, w tym jedną na telefon oraz dodatkową kieszeń pod klapą. W tej mini torebce poza smartfonem zmieścisz także karty płatnicze, bilet na tramwaj czy klucze do mieszkania. Co ważne, jej podszewka została wyposażona w technologię RFID, która chroni przed sczytywaniem danych z kart. Minitorebka crossbody skórzana 2 w 1 to torebka, która podbija ulice na całym świecie. Nasza rada: zgodnie z bieżącą modą noś naraz dwie torebki – jedną na telefon i drobiazgi oraz drugą w wielkości XXL. Wewnątrz: trzy kieszenie: na suwak i dwie otwarte, w tym jedna na telefon; kieszeń na suwak pod klapą. stonowana, ciemna podszewka w logo WITTCHEN z RFID. Dodatkowo: 100% skóra naturalna; wyjmowany skórzany pasek; szlufka do wsunięcia paska do spodni; zamykana na zatrzask.
 • Wittchen listonoszka matowa - zdjęcie produktu

  Mini torebka crossbody skórzana 2 w 1 Wittchen WITTCHEN

  169.90 zł 279.90 zł
  Torebka mini na pas. Doskonały model miejskiej torebki dla kobiety, która lubi mieć wszystko pod ręką. Uszyta jest ze skóry naturalnej, a cienki skórzany pasek możesz z łatwością wyjąć i przewlec torebkę przez pasek do spodni, uzyskując praktyczną nerkę. Możesz ją także zawiesić na szyi. W środku znajdziesz trzy podłużne kieszenie, w tym jedną na telefon oraz dodatkową kieszeń pod klapą. W tej mini torebce poza smartfonem zmieścisz także karty płatnicze, bilet na tramwaj czy klucze do mieszkania. Co ważne, jej podszewka została wyposażona w technologię RFID, która chroni przed sczytywaniem danych z kart. Minitorebka crossbody skórzana 2 w 1 to torebka, która podbija ulice na całym świecie. Nasza rada: zgodnie z bieżącą modą noś naraz dwie torebki – jedną na telefon i drobiazgi oraz drugą w wielkości XXL. Wewnątrz: trzy kieszenie: na suwak i dwie otwarte, w tym jedna na telefon; kieszeń na suwak pod klapą. stonowana, ciemna podszewka w logo WITTCHEN z RFID. Dodatkowo: 100% skóra naturalna; wyjmowany skórzany pasek; szlufka do wsunięcia paska do spodni; zamykana na zatrzask.
 • Listonoszka Wittchen ze skóry na ramię - zdjęcie produktu

  Mini torebka crossbody skórzana 2 w 1 Wittchen WITTCHEN

  169.90 zł 279.90 zł
  Torebka mini na pas. Doskonały model miejskiej torebki dla kobiety, która lubi mieć wszystko pod ręką. Uszyta jest ze skóry naturalnej, a cienki skórzany pasek możesz z łatwością wyjąć i przewlec torebkę przez pasek do spodni, uzyskując praktyczną nerkę. Możesz ją także zawiesić na szyi. W środku znajdziesz trzy podłużne kieszenie, w tym jedną na telefon oraz dodatkową kieszeń pod klapą. W tej mini torebce poza smartfonem zmieścisz także karty płatnicze, bilet na tramwaj czy klucze do mieszkania. Co ważne, jej podszewka została wyposażona w technologię RFID, która chroni przed sczytywaniem danych z kart. Minitorebka crossbody skórzana 2 w 1 to torebka, która podbija ulice na całym świecie. Nasza rada: zgodnie z bieżącą modą noś naraz dwie torebki – jedną na telefon i drobiazgi oraz drugą w wielkości XXL. Wewnątrz: trzy kieszenie: na suwak i dwie otwarte, w tym jedna na telefon; kieszeń na suwak pod klapą. stonowana, ciemna podszewka w logo WITTCHEN z RFID. Dodatkowo: 100% skóra naturalna; wyjmowany skórzany pasek; szlufka do wsunięcia paska do spodni; zamykana na zatrzask.
 • Wittchen listonoszka matowa beżowa - zdjęcie produktu

  Mini torebka crossbody skórzana 2 w 1 Wittchen WITTCHEN

  169.90 zł 279.90 zł
  Torebka mini na pas. Doskonały model miejskiej torebki dla kobiety, która lubi mieć wszystko pod ręką. Uszyta jest ze skóry naturalnej, a cienki skórzany pasek możesz z łatwością wyjąć i przewlec torebkę przez pasek do spodni, uzyskując praktyczną nerkę. Możesz ją także zawiesić na szyi. W środku znajdziesz trzy podłużne kieszenie, w tym jedną na telefon oraz dodatkową kieszeń pod klapą. W tej mini torebce poza smartfonem zmieścisz także karty płatnicze, bilet na tramwaj czy klucze do mieszkania. Co ważne, jej podszewka została wyposażona w technologię RFID, która chroni przed sczytywaniem danych z kart. Minitorebka crossbody skórzana 2 w 1 to torebka, która podbija ulice na całym świecie. Nasza rada: zgodnie z bieżącą modą noś naraz dwie torebki – jedną na telefon i drobiazgi oraz drugą w wielkości XXL. Wewnątrz: trzy kieszenie: na suwak i dwie otwarte, w tym jedna na telefon; kieszeń na suwak pod klapą. stonowana, ciemna podszewka w logo WITTCHEN z RFID. Dodatkowo: 100% skóra naturalna; wyjmowany skórzany pasek; szlufka do wsunięcia paska do spodni; zamykana na zatrzask.
 • Kopertówka Paolo Peruzzi - zdjęcie produktu

  CZARNA SKÓRZANA TOREBKA DAMSKA PAOLO PERUZZI IN-23-BL Paolo Peruzzi

  159.90 zł
  Czarna poręczna torebeczka jest dodatkiem galanteryjnym, który w szafie powinna posiadać każda kobieta. Jeśli poszukujesz wielofunkcyjnego akcesorium, będącego jednocześnie kopertówką, torebką na ramię i nerką – ten model stworzyliśmy właśnie dla Ciebie. Klasyczny fason urzeka kobiety w każdym wieku, a nad precyzją wykonania tej torebki zachwycają się wszyscy. W przystępnej cenie możesz posiadać torebeczkę, która przez lata będzie towarzyszyła Ci we wszystkich ważnych uroczystościach. Torebka 3 w 1 została stworzona z myślą o gustownych kobietach, które kochają klasykę. Prosty fason, wysokojakościowa skóra naturalna licowa i staranne szycia spodobają się nawet najbardziej wymagającym. Komora główna jest zamykana na magnetyczną napę. W jej wnętrzu znajduje się kieszonka wsuwka na telefon. Na tyle umieszczono praktyczną kieszeń na suwak (13 cm x 8 cm). Takiego dodatku galanteryjnego potrzebuje każda modna kobieta! Jak nosić torebkę na 3 sposoby? Jeśli przewleczesz pasek przez mocowania pod klapą, stworzysz torebkę na ramię, Umieszczenie paska w otworach za tylną kieszenią sprawi, że torebeczka stanie się nerką, Możesz ją również nosić w dłoni, w zależności od potrzeb i okazji.  Charakterystyka Model: IN-23-BL Producent: Paolo Peruzzi  Materiał: skóra naturalna licowa Kolor: czarny Zapięcie: napa magnetyczna  Liczba komór: 1 Liczba kieszeni: 2 Kieszonka na telefon: tak  Mieści A4: nie  Sposób noszenia: przez ramię (jako torebka), na pas (jako nerka), w dłoni (jako kopertówka) Wymiary  Wysokość: 14 cm Długość: 18 cm Głębokość: 5 cm  Długość paska: 90 – 135 cm  Tylna kieszonka: 13 cm x 8 cm M.
 • Listonoszka Merg - merg.pl - zdjęcie produktu

  RÓŻOWA SKÓRZANA SASZETKA DAMSKA NA PAS PAOLO PERUZZI Merg promocyjna cena merg.pl

  169.00 zł 219.00 zł
  Różowe torby-i-plecaki/torebki-damskie/listonoszki. Kategoria: listonoszki, styl: młodzieżowy, rodzaj torebki: na ramię, wielkość torebki: średnie.
 • Listonoszka Merg - merg.pl - zdjęcie produktu

  MODNA SKÓRZANA SASZETKA DAMSKA NA PAS PAOLO PERUZZI Merg okazja merg.pl

  169.00 zł 219.00 zł
  Brązowe torby-i-plecaki/torebki-damskie/listonoszki. Kategoria: listonoszki, styl: młodzieżowy, rodzaj torebki: na ramię, wielkość torebki: średnie.
 • Listonoszka Merg - merg.pl - zdjęcie produktu

  MODNA SKÓRZANA DAMSKA SASZETKA NA PAS PAOLO PERUZZI Merg wyprzedaż merg.pl

  169.00 zł 219.00 zł
  Wielokolorowe torby-i-plecaki/torebki-damskie/listonoszki. Kategoria: listonoszki, styl: elegancki, młodzieżowy, rodzaj torebki: na ramię, wielkość torebki
 • Listonoszka Merg - merg.pl - zdjęcie produktu

  Modna skórzana saszetka damska na pas Paolo Peruzzi Merg merg.pl

  169.00 zł
  Torby-i-plecaki/torebki-damskie/listonoszki. Kategoria: listonoszki, styl: młodzieżowy.

Torebka na pas - zobacz nasze artykuły