1. Strona główna
 2. torebka na pas

Torebka na pas

Torebka na pas - sprawdź nasze produkty

 • Listonoszka Betlewski skórzana - zdjęcie produktu

  Torebka damska Betlewski

  399 zł

  DUŻA TOREBKA DAMSKA BETLEWSKI® TO ŚWIETNY WYBÓR, PONIEWAŻ: kupujesz polski produkt wykonany z włoskiej skóry naturalnej, licowej duży, pojemny fason wygodne paski na ramię KREMOWA TORBA WOREK Jasna torba posiada wyjątkowy fason worka. Zastosowana skóra jest miękka, dzięki czemu torebka luźno i atrakcyjnie się układa. MARKOWA TORBA DAMSKA BETLEWSKI® Na froncie torebka posiada naszywkę z tłoczonym logo marki. Naszywka stanowi również delikatny, ozdobny akcent. NATURALNA SKÓRA BYDLĘCA Torebka została wytworzona z miękkiej, bydlęcej, pachnącej skóry naturalnej. Posiada wyjątkową, groszkową fakturę. Dzięki niej torebka jest bardziej odporna na zarysowania. Listonoszka została wyprodukowana w Polsce z włoskiej skóry. Skóra naturalna to szlachetny materiał, który będzie służył przez wiele lat. BEZPIECZNE ZAMKNIĘCIE Torebka damska zamykana jest od góry na suwak. Dodatkowo posiada mała klapkę pod którą zamieszczone jest magnetyczne zapięcie. METALOWE ELEMENTY Worek został wykończony solidnymi, metalowymi elementami w kolorze srebra. SUPER POJEMNE WNĘTRZE Torba posiada 1 dużą komorę. Komora wyściełana jest elegancką podszewką. KIESZEŃ NA SUWAK W jej wnętrzu znajduje się mniejsza kieszonka zamykana na suwak oraz naszyta metka. SKÓRZANA KIESZEŃ W środku znajdziemy także dużą, skórzaną kieszeń na smartfona. 100% ORYGINALNOŚCI Do torebki przyczepiono metki potwierdzające oryginalność produktu oraz informację dotyczące konserwacji skór naturalnych, a także próbkę skóry, której użyto do produkcji torebki. UCHWYT DO RĘKI Posiada wygodny pas do noszenia torby na ramieniu. Jest on zamocowany na solidnych obręczach. PASEK NA RAMIĘ Torebka posiada długi [90 cm], skórzany pasek do noszenia przez ramię. Pas posiada karabińczyki, dzięki którym możesz przypinać i odpinać pasek do torby. CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI Do produktu dołączamy certyfikat autentyczności, który potwierdza jakość skóry, z której został wykonany. Dodatek ten podkreśla wyjątkowość i oryginalność produktu.

 • Listonoszka Betlewski średnia matowa - zdjęcie produktu

  Torebka damska Betlewski

  368 zł

  TOREBKA DAMSKA BETLEWSKI® ZE SKÓRY NATURALNEJ TO ŚWIETNY WYBÓR, PONIEWAŻ: kupujesz polski produkt wykonany z włoskiej skóry naturalnej, licowej posiada energetyczny żółty kolor wygodny pasek na ramię MARKOWA TOREBKA BETLEWSKI® Na froncie torebka posiada naszywkę z tłoczonym logo marki. Naszywka stanowi również delikatny, ozdobny akcent. NATURALNA SKÓRA BYDLĘCA Torebka została wytworzona z miękkiej, bydlęcej, pachnącej skóry naturalnej. Posiada wyjątkową, groszkową fakturę. Dzięki niej torebka jest bardziej odporna na zarysowania. Listonoszka została wyprodukowana w Polsce z włoskiej skóry. Skóra naturalna to szlachetny materiał, który będzie służył przez wiele lat. OZDOBNE SUWAKI Dodatkowo na froncie znajduje się kieszeń zamykana na podwójny suwak. Został on wykończony dużymi, skórzanymi "języczkami", które zdobią torebkę. 100% ORYGINALNOŚCI Do torebki przyczepiono metki potwierdzające oryginalność produktu oraz informację dotyczące konserwacji skór naturalnych, a także próbkę skóry, której użyto do produkcji torebki. MOCNE WYKOŃCZENIE Torebka posiada mocne okucia i suwaki w kolorze srebra. Doskonale komponują się z zastosowaną skórą. Po bokach torby znajdują się metalowe obręcze na których zamocowane jest ucho do noszenia torby w ręce. Do metalowych kółek można również doczepić pas na ramię. ODPINANY PASEK NA RAMIĘ Listonoszka posiada długi [max. 120 cm], skórzany pasek do noszenia na ramieniu. Pas mocujemy na karabińczykach w kolorze srebra do obręczy torebki. Pasek można dowolnie odpinać i przypinać. ŻÓŁTA TOREBKA Torebka ma 1 dużą komorę zamykaną od góry na suwak. Dzięki niemu zawartość torebki jest dobrze chroniona. Wnętrze zmieści kartki formatu A-4. KIESZEŃ NA TELEFON Wewnątrz torebki znajduje się 1 skórzana kieszonka "wsuwka" przeznaczona na smartfona. KIESZONKA NA SUWAK Dodatkowo w środku mieści się 1 mała kieszonka zamykana na suwak oraz naszyta, skórzana metka z logo marki. Środek torebki wyściełany jest elegancką, czarną podszewką. CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI Do produktu dołączamy certyfikat autentyczności, który potwierdza jakość skóry, z której został wykonany. Dodatek ten podkreśla wyjątkowość i oryginalność produktu.

 • Listonoszka Betlewski skórzana na ramię bez dodatków - zdjęcie produktu

  Torebka damska Betlewski

  409 zł

  TOREBKA DAMSKA BETLEWSKI® TO ŚWIETNY WYBÓR, PONIEWAŻ: kupujesz polski produkt wykonany z włoskiej skóry naturalnej, licowej posiada elegancki szary kolor wygodny pasek na ramię MARKOWA TOREBKA BETLEWSKI® Na froncie torebka posiada naszywkę z tłoczonym logo marki. Naszywka stanowi również delikatny, ozdobny akcent. OZDOBNE SUWAKI Dodatkowo na froncie znajduje się kieszeń zamykana na podwójny suwak. Został on wykończony dużymi, skórzanymi "języczkami", które zdobią torebkę. 100% ORYGINALNOŚCI Do torebki przyczepiono metki potwierdzające oryginalność produktu oraz informację dotyczące konserwacji skór naturalnych, a także próbkę skóry, której użyto do produkcji torebki. MOCNE WYKOŃCZENIE Torebka posiada mocne okucia i suwaki w kolorze srebra. Doskonale komponują się z zastosowaną skórą. Po bokach torby znajdują się metalowe obręcze na których zamocowane jest ucho do noszenia torby w ręce. Do metalowych kółek można również doczepić pas na ramię. ODPINANY PASEK NA RAMIĘ Listonoszka posiada długi [max. 120 cm], skórzany pasek do noszenia na ramieniu. Pas mocujemy na karabińczykach w kolorze srebra do obręczy torebki. Pasek można dowolnie odpinać i przypinać. SZARA TOREBKA Torebka ma 1 dużą komorę zamykaną od góry na suwak. Dzięki niemu zawartość torebki jest dobrze chroniona. Wnętrze zmieści kartki formatu A-4. KIESZEŃ NA TELEFON Wewnątrz torebki znajduje się 1 skórzana kieszonka "wsuwka" przeznaczona na smartfona. KIESZONKA NA SUWAK Dodatkowo w środku mieści się 1 mała kieszonka zamykana na suwak oraz naszyta, skórzana metka z logo marki. Środek torebki wyściełany jest elegancką, czarną podszewką. CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI Do produktu dołączamy certyfikat autentyczności, który potwierdza jakość skóry, z której został wykonany. Dodatek ten podkreśla wyjątkowość i oryginalność produktu.

 • Listonoszka Dan-A - Skorzana.com - zdjęcie produktu

  Torebka skórzana damska do ręki czarna DAN-A T359 czarny Dan-A Skorzana.com

  199 zł

  Skórzana torebka damska polskiego producenta, marki DAN-A. Można ją nosić na ramieniu, idealna również do ręki. Wymiary 19 x 23 x 7 cm, pas nośny o maks. długości 130 cm.

 • Listonoszka Dan-A - Skorzana.com - zdjęcie produktu

  Torebka skórzana damska do ręki czerwona DAN-A T359 Dan-A czerwony Skorzana.com

  199 zł

  Skórzana torebka damska polskiego producenta, marki DAN-A. Można ją nosić na ramieniu, idealna również do ręki. Wymiary 19 x 23 x 7 cm, pas nośny o maks. długości 130 cm.

 • Listonoszka Dan-A - Skorzana.com - zdjęcie produktu

  Torebka skórzana damska do ręki camel DAN-A T359 brazowy Dan-A Skorzana.com

  199 zł

  Skórzana torebka damska polskiego producenta, marki DAN-A. Można ją nosić na ramieniu, idealna również do ręki. Wymiary 19 x 23 x 7 cm, pas nośny o maks. długości 130 cm.

 • Listonoszka Betlewski na ramię - zdjęcie produktu

  Torebka damska Betlewski

  399 zł

  DUŻA TOREBKA DAMSKA BETLEWSKI® TO ŚWIETNY WYBÓR, PONIEWAŻ: kupujesz polski produkt wykonany z włoskiej skóry naturalnej, licowej duży, pojemny fason wygodne paski na ramię MARKOWA TORBA DAMSKA BETLEWSKI® Na froncie torebka posiada naszywkę z tłoczonym logo marki. Naszywka stanowi również delikatny, ozdobny akcent. NATURALNA SKÓRA LICOWA Torebka została wytworzona z miękkiej, bydlęcej, pachnącej skóry licowej. W dotyku jest przyjemna i gładka. Wyprodukowana w Polsce z włoskiej skóry. METALOWE ELEMENTY Worek został wykończony solidnymi, metalowymi elementami w kolorze srebra. BEZPIECZNE ZAMKNIĘCIE Torebka damska zamykana jest od góry na suwak. Dodatkowo posiada mała klapkę pod którą zamieszczone jest magnetyczne zapięcie. SUPER POJEMNE WNĘTRZE Torba posiada 1 dużą komorę W jej wnętrzu znajduje się mniejsza kieszonka zamykana na suwak oraz naszyta metka. Komora wyściełana jest elegancką, czarną podszewką. SKÓRZANA KIESZEŃ W środku znajdziemy także dużą, skórzaną kieszeń na smartfona. TORBA WOREK Torba posiada wyjątkowy fason worka. Zastosowana skóra jest miękka, dzięki czemu torebka luźno i atrakcyjnie się układa. 100% ORYGINALNOŚCI Do torebki przyczepiono metki potwierdzające oryginalność produktu oraz informację dotyczące konserwacji skór naturalnych, a także próbkę skóry, której użyto do produkcji torebki. UCHWYT DO RĘKI Posiada wygodny pas do noszenia torby na ramieniu. Jest on zamocowany na solidnych obręczach. PASEK NA RAMIĘ Torebka posiada długi [90 cm], skórzany pasek do noszenia przez ramię. Pas posiada karabińczyki, dzięki którym możesz przypinać i odpinać pasek do torby. CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI Do produktu dołączamy certyfikat autentyczności, który potwierdza jakość skóry, z której został wykonany. Dodatek ten podkreśla wyjątkowość i oryginalność produktu.

 • Aktówka Dan-A - zdjęcie produktu

  Torebka skórzana damska do ręki DAN-A T359 koniak Dan-A Skorzana.com

  199 zł

  Skórzana torebka damska polskiego producenta, marki DAN-A. Można ją nosić na ramieniu, idealna również do ręki. Wymiary 19 x 23 x 7 cm, pas nośny o maks. długości 130 cm.

 • Listonoszka Betlewski skórzana matowa - zdjęcie produktu

  Torebka damska Betlewski

  259 zł

  TOREBKA DAMSKA BETLEWSKI® TO ŚWIETNY WYBÓR, PONIEWAŻ: kupujesz polski produkt wykonany z włoskiej skóry naturalnej, licowej posiada energetyczny żółty kolor wygodny pasek na ramię MARKOWA TOREBKA BETLEWSKI® Na froncie torebka posiada naszywkę z tłoczonym logo marki. Naszywka stanowi również delikatny, ozdobny akcent. Dodatkowo na froncie znajduje się kieszeń zamykana na suwak. NATURALNA SKÓRA BYDLĘCA Torebka została wytworzona z miękkiej, bydlęcej, pachnącej skóry naturalnej. Posiada wyjątkową, groszkową fakturę. Dzięki niej torebka jest bardziej odporna na zarysowania. Listonoszka została wyprodukowana w Polsce z włoskiej skóry. Skóra naturalna to szlachetny materiał, który będzie służył przez wiele lat. 100% ORYGINALNOŚCI Do torebki przyczepiono metki potwierdzające oryginalność produktu oraz informację dotyczące konserwacji skór naturalnych, a także próbkę skóry, której użyto do produkcji torebki. SKÓRZANA METKA Z boku torby wszyto skórzaną metkę w kontrastowym kolorze. MOCNE WYKOŃCZENIE Torebka posiada mocne okucia i suwaki w kolorze srebra. Doskonale komponują się z zastosowaną skórą. Po bokach torby znajdują się metalowe obręcze na których zamocowane jest ucho do noszenia torby w ręce. Do metalowych kółek można również doczepić pas na ramię. ODPINANY PASEK NA RAMIĘ Listonoszka posiada długi [max. 120 cm], skórzany pasek do noszenia na ramieniu. Pas mocujemy na karabińczykach w kolorze srebra do obręczy torebki. Pasek można dowolnie odpinać i przypinać. ŻÓŁTA LISTONOSZKA Torebka ma 1 dużą komorę zamykaną od góry na suwak. Dzięki niemu zawartość torebki jest dobrze chroniona. KIESZEŃ NA TELEFON Wewnątrz torebki znajduje się 1 skórzana kieszonka "wsuwka" przeznaczona na smartfona. KIESZONKA NA SUWAK Dodatkowo w środku mieści się 1 mała kieszonka zamykana na suwak oraz naszyta, skórzana metka z logo marki. Środek torebki wyściełany jest elegancką, czarną podszewką. KIESZEŃ Z TYŁU Z tyłu torebki znajduje się kolejna kieszonka zamykana na mocny suwak. Świetnie sprawdzi się jako miejsce na podręczne, małe przedmioty. KIESZONKI NA SUWAK Po bokach torebki również znajdują się 2 małe kieszonki zamykane na suwak w kolorze srebra. Całość tworzy ciekawy design. CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI Do produktu dołączamy certyfikat autentyczności, który potwierdza jakość skóry, z której został wykonany. Dodatek ten podkreśla wyjątkowość i oryginalność produktu.

 • Listonoszka Betlewski bez dodatków skórzana - zdjęcie produktu

  Torebka damska Betlewski

  288 zł

  TOREBKA DAMSKA BETLEWSKI® TO ŚWIETNY WYBÓR, PONIEWAŻ: kupujesz polski produkt wykonany z włoskiej skóry naturalnej, licowej posiada elegancki, jasnoszary kolor wygodny pasek na ramię MARKOWA TOREBKA BETLEWSKI® Na froncie torebka posiada naszywkę z tłoczonym logo marki. Naszywka stanowi również delikatny, ozdobny akcent. Dodatkowo na froncie znajduje się kieszeń zamykana na suwak. 100% ORYGINALNOŚCI Do torebki przyczepiono metki potwierdzające oryginalność produktu oraz informację dotyczące konserwacji skór naturalnych, a także próbkę skóry, której użyto do produkcji torebki. SKÓRZANA METKA Z boku torby wszyto skórzaną metkę w kontrastowym kolorze. MOCNE WYKOŃCZENIE Torebka posiada mocne okucia i suwaki w kolorze srebra. Doskonale komponują się z zastosowaną skórą. Po bokach torby znajdują się metalowe obręcze na których zamocowane jest ucho do noszenia torby w ręce. Do metalowych kółek można również doczepić pas na ramię. ODPINANY PASEK NA RAMIĘ Listonoszka posiada długi [max. 120 cm], skórzany pasek do noszenia na ramieniu. Pas mocujemy na karabińczykach w kolorze srebra do obręczy torebki. Pasek można dowolnie odpinać i przypinać. SZARA LISTONOSZKA Torebka ma 1 dużą komorę zamykaną od góry na suwak. Dzięki niemu zawartość torebki jest dobrze chroniona. KIESZEŃ NA TELEFON Wewnątrz torebki znajduje się 1 skórzana kieszonka "wsuwka" przeznaczona na smartfona. KIESZONKA NA SUWAK Dodatkowo w środku mieści się 1 mała kieszonka zamykana na suwak oraz naszyta, skórzana metka z logo marki. Środek torebki wyściełany jest elegancką, czarną podszewką. KIESZEŃ Z TYŁU Z tyłu torebki znajduje się kolejna kieszonka zamykana na mocny suwak. Świetnie sprawdzi się jako miejsce na podręczne, małe przedmioty. KIESZONKI NA SUWAK Po bokach torebki również znajdują się 2 małe kieszonki zamykane na suwak w kolorze srebra. Całość tworzy ciekawy design. CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI Do produktu dołączamy certyfikat autentyczności, który potwierdza jakość skóry, z której został wykonany. Dodatek ten podkreśla wyjątkowość i oryginalność produktu.

Zobacz więcej produktów

Torebki damskie

Damska stylizacja bez torebki? To jak tort bez wisienki! Nosimy w niej swoje skarby, chowamy to, co niezbędne, ale też dzięki niej urozmaicamy każdy look – czy to codzienny, sportowy czy wyjściowy! Czy istnieje damska torebka idealna? Na pewno nie jedna! W szafie każdej kobiety powinno znaleźć się ich kilka o różnych wielkościach, uchwytach i stylach. Podpowiadamy, jak dobrać model do okazji i stylu ubierania się! Wśród torebek damskich w Domodi nawet najbardziej wymagające panie znajdą coś dla siebie!

Zobacz Torebki damskie

Wyszukaj podobne do Torebka na pas

 • Shopper bag Wittchen duża na ramię matowa bez dodatków - zdjęcie produktu

  Torebka damska 88-4E-212-1 Wittchen okazja

  399 zł 699 zł

  Torebkaz chwostem z kolekcji Elegance Skórzana torebka damskao warstwowym fasonietypu hobo bag. Do stworzenia torebki użyto najlepszej jakości skóry licowej o groszkowej strukturze. Torebka występuje w dwóch modnych odmianach kolorystycznych: kremowo - beżowym oraz granatowo -czarnym. Regulowany pas umożliwia przenoszenie modelu w wersji „na ramię" i „do ręki".Nasza rada:każda kreacja wykończona tą torebką zyska nowoczesny sznyt z nutą boho. zamykana na suwak; wewnątrz otwarta kieszeń na drobiazgi, miejsce na telefon komórkowy oraz dwie kieszenie zamykane na suwak; pomieści format A4; z tyłu kieszeń zamykana na suwak; możliwość regulacji długości paska; podstawa zabezpieczona metalowymi nóżkami.

 • Shopper bag Wittchen matowa duża na ramię skórzana - zdjęcie produktu

  Torebka damska 88-4E-212-9 Wittchen promocja

  299 zł 699 zł

  Torebkaz chwostem z kolekcji Elegance Skórzana torebka damskao warstwowym fasonietypu hobo bag. Do stworzenia torebki użyto najlepszej jakości skóry licowej o groszkowej strukturze. Torebka występuje w dwóch modnych odmianach kolorystycznych: kremowo - beżowym oraz granatowo -czarnym. Regulowany pas umożliwia przenoszenie modelu w wersji „na ramię" i „do ręki".Nasza rada:każda kreacja wykończona tą torebką zyska nowoczesny sznyt z nutą boho. zamykana na suwak; wewnątrz otwarta kieszeń na drobiazgi, miejsce na telefon komórkowy oraz dwie kieszenie zamykane na suwak; pomieści format A4; z tyłu kieszeń zamykana na suwak; możliwość regulacji długości paska; podstawa zabezpieczona metalowymi nóżkami.

 • Shopper bag VOOC bez dodatków matowa skórzana w stylu glamour - zdjęcie produktu

  Hobo Torebka Skórzana EP18 Czarna VOOC vooc.pl

  499 zł

  Hobo torebka damska na ramię VOOC E P18 MODEL: E P18 Minimalizm i wygoda to cechy charakteryzujące nowy model torebki damskiej HOBO - EP18. Miękka, groszkowana, naturalna, włoska skóra pięknie się układa. Wygodny, szeroki pas nośny na ramię. Komora główna zapinana na zamek, podzielona jest na trzy przegrody i podręczne kieszonki. Z tyłu dodatkowa kieszeń zapinana na zamek. Wnętrze wykończone podszewką w kontrastowym kolorze. Hobo dedykujemy nowoczesnym kobietom,które potrzebują wygodnej i pięknej torebki na różne okazje. Cechy torby: 100% skóra naturalna , komora główna, mieści format A4, komora podzielona na trzy części, wygodny szeroki pas nośny, usztywniany spód, na odwrocie torby kieszenie zapinana na zamek, Wymiary: wysokość: 34 cm długość: 34/44 cm szerokość: 15 cm długość paska: 53 cm Kolory: czarny, beżowy, truflowy

 • Listonoszka adidas Originals - SPORT-SHOP.pl - zdjęcie produktu

  Listonoszka adidas Originals - SPORT-SHOP.pl

  59 zł 99 zł

  Ni to saszetka, ni torba - Trefoil Festival marki Adidas Originals wypełnia lukę, łącząc w sobie najlepsze cechy saszetki i torebki dla aktywnych. Ma więc regulowany pas, który możesz nosić na...

 • Kuferek Wittchen elegancki - zdjęcie produktu

  Torebka damska Wittchen

  499 zł 759 zł

  Torebka typu kuferek z kolekcjiEleganceNowoczesna torebka damska typu kuferek wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej. W projekcie wzrok przyciągają elementy, które są w odmiennym kolorze niż korpus. Model urozmaicają: rączki, regulowany pasek oraz ozdobny pas z motywem skóry węża. Złote detale nadają kuferkowi więcej szyku. Akcesorium do nabycia w granatowej oraz czarno-żółtej wersji kolorystycznej.Nasza rada: wężowe wzory to hit tego sezonu! wykonana ze skóry licowej; zamykana na suwak; komora główna przedzielona kieszenią zamykaną na suwak; wewnątrz kieszeń zamykana na suwak, otwarta kieszeń na drobiazgi oraz miejsce na telefon komórkowy; z tyłu kieszeń zamykana na suwak; do torebki dołączony jest odpinany, regulowany pasek; podstawa zabezpieczona metalowymi nóżkami.

 • Kuferek Wittchen czarny - zdjęcie produktu

  Torebka damska Wittchen

  499 zł 759 zł

  Torebka typu kuferek z kolekcjiEleganceNowoczesna torebka damska typu kuferek wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej. W projekcie wzrok przyciągają elementy, które są w odmiennym kolorze niż korpus. Model urozmaicają: rączki, regulowany pasek oraz ozdobny pas z motywem skóry węża. Złote detale nadają kuferkowi więcej szyku. Akcesorium do nabycia w granatowej oraz czarno-żółtej wersji kolorystycznej.Nasza rada: wężowe wzory to hit tego sezonu! wykonana ze skóry licowej; zamykana na suwak; komora główna przedzielona kieszenią zamykaną na suwak; wewnątrz kieszeń zamykana na suwak, otwarta kieszeń na drobiazgi oraz miejsce na telefon komórkowy; z tyłu kieszeń zamykana na suwak; do torebki dołączony jest odpinany, regulowany pasek; podstawa zabezpieczona metalowymi nóżkami.

 • Daag listonoszka niebieska w stylu młodzieżowym skórzana - zdjęcie produktu

  NATIVE 21 niebieska torebka Daag

  240 zł

  Torebka Native 21 w modnym niebieskim kolorze to nowa propozycja marki DAAG, która z pewnością wpadnie w oko każdej kobiecie. Zaletami tej torebki na ramię jest wysoka jakość wykonania ze skóry licowej , niezwykle miękkiej i solidnej. Z pozoru mała torebka posiada jednak wiele kieszonek wewnątrz oraz dodatkową kieszonkę na zewnątrz, dzięki czemu można w niej dużo pomieścić. Zamyka się ją na komfortowy zamek błyskawiczny. Produkt wyposażono w długi, wygodny i przede wszystkim regulowany skórzany pas do noszenia . Torebkę można dowolnie nosić na ramię lub przez ramię, w zależności komu jak wygodniej. Mała torebka pomieści wszelkie najpotrzebniejsze przedmioty, takie jak portfel, telefon, a nawet małą butelkę wody. Co najważniejsze - zachwyca nie tylko kolorem, pojemnością, ale przede wszystkim prostym, a jednocześnie eleganckim designem. Nie zwlekaj i już dziś kup torebkę Native 21 i spraw przyjemność sobie lub bliskiej Ci osobie. Informacje o produkcie: • materiał zewnętrzny: skóra licowa • zapięcie : zamek błyskawiczny • korpus tyłu: kieszeń na zamek błyskawiczny • skórzany pas nośny regulowany min. 81 cm do max. 149 cm Wewnątrz: • jedna komora • kieszeń na zamek błyskawiczny oraz kieszeń otwarta Wymiary: szer. 30 cm, wys. 21 cm, głęb. 6 cm Format A4: nie Kolor: niebieski KONSERWACJA & PIELĘGNACJA SKÓRY Kurz i drobne zabrudzenia można usunąć bawełnianą szmatką zwilżoną w czystej wodzie. Nie można dopuścić do namoknięcia skóry. Nigdy nie należy czyścić skóry przez intensywne pocieranie. Tak wyczyszczony produkt należy pozostawić w przewiewnym miejscu i poczekać do wyschnięcia. Nigdy nie należy prać w pralce ani czyścić chemicznie. Podczas przechowywania torby należy umieścić ją w pokrowcu zapobiegającym wnikanie kurzu w głąb skóry i nie przygniatać, aby się nie odkształcała. Nie należy stosować pokrowców foliowych, ponieważ nie pozwalają one na odpowiednią wentylację.

 • Listonoszka Betlewski na ramię - zdjęcie produktu

  Torebka damska Betlewski

  307 zł

  TOREBKA DAMSKA BETLEWSKI® kupujesz polski produkt wykonany z włoskiej skóry naturalnej, licowej zapakowana w pudełko w zestawie odczepiany pasek na ramię posiada wyjątkowy fason saszetki MARKOWA TOREBKA BETLEWSKI® Na klapie torebka posiada delikatne, tłoczone logo marki. NATURALNA SKÓRA LICOWA Torebka została wytworzona z miękkiej, bydlęcej, pachnącej skóry licowej. W dotyku jest przyjemna i gładka. Wyprodukowana w Polsce z włoskiej skóry. OZDOBNE DŻETY Torebka posiada ciekawy fason saszetki "nerki". Zamykana jest od góry klapą z mocnym podwójnym suwakiem. Suwak zakończony jest skórzanymi języczkami z dżetami. Są one także ciekawą ozdobą torebki. 100% ORYGINALNOŚCI Do torebki przyczepiono metki potwierdzające oryginalność produktu oraz informację dotyczące konserwacji skór naturalnych, a także próbkę skóry, której użyto do produkcji torebki. METALOWE ELEMENTY Torebka została wykończona solidnymi, metalowymi elementami w kolorze srebra. ODPINANY PASEK NA RAMIĘ Listonoszka posiada długi [max. 120 cm], parciano-skórzany pasek do noszenia na ramieniu. Posiada on możliwość regulacji długości. Na pasku znajduje się klamerka, która umożliwia tę regulację. Pas zamocowany jest na karabińczykach w kolorze srebra. Dzięki temu można go swobodnie odpinać i przypinać. SUPER POJEMNE WNĘTRZE Torba posiada 1 dużą komorę. Komora wyściełana jest elegancką podszewką. KIESZEŃ NA SUWAK W jej wnętrzu znajduje się mniejsza kieszonka zamykana na suwak oraz naszyta metka. CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI Do produktu dołączamy certyfikat autentyczności, który potwierdza jakość skóry, z której został wykonany. Dodatek ten podkreśla wyjątkowość i oryginalność produktu.

 • Listonoszka Betlewski średnia na ramię - zdjęcie produktu

  Torebka damska Betlewski

  150 zł

  SKÓRZANA TOREBKA DAMSKA BETLEWSKI® TO ŚWIETNY WYBÓR, PONIEWAŻ: kupujesz polski produkt wykonany z włoskiej skóry naturalnej, licowej posiada modny, wyrazisty, żółty kolor MARKOWA TOREBKA BETLEWSKI® Na froncie torebka posiada naszywkę z tłoczonym logo marki. Naszywka stanowi również delikatny, ozdobny akcent. NATURALNA SKÓRA BYDLĘCA Torebka została wytworzona z miękkiej, bydlęcej, pachnącej skóry naturalnej. Posiada wyjątkową, groszkową fakturę. Dzięki niej torebka jest bardziej odporna na zarysowania. Listonoszka została wyprodukowana w Polsce z włoskiej skóry. Skóra naturalna to szlachetny materiał, który będzie służył przez wiele lat. 100% ORYGINALNOŚCI Do torebki przyczepiono metki potwierdzające oryginalność produktu oraz informacje dotyczące konserwacji skór naturalnych, a także próbkę skóry, której użyto do produkcji torebki. KIESZEŃ Z BOKU Z boku torebki znajdziemy kieszeń zamykaną na pionowy suwak, zakończony ozdobnym frędzlem. SKÓRZANA METKA Dodatkowo z boku torebki wszyto ciekawą, skórzaną metkę w kontrastowym kolorze. Stanowi ona ozdobny akcent torebki. METALOWE OKUCIA Przewieszka została wykończona solidnymi, metalowymi elementami w kolorze srebra. PASEK NA RAMIĘ Torebka posiada długi [120 cm], skórzany pasek do noszenia na ramieniu. Pas zamocowany jest na stałe. Posiada on jednak możliwość 5-stopniowej regulacji długości. Na pasku znajduje się klamerka, która umożliwia tę regulację. POJEMNA TOREBECZKA Choć rozmiary torebki nie są zbyt wielkie to zmieści ona bardzo dużo. Bez problemu schowasz do niej telefon, portfel czy mały notes. Torebka zamykana jest od góry na suwak. Dzięki temu zawartość listonoszki jest dobrze chroniona. WNĘTRZE Wewnątrz znajduje się 1 mniejsza kieszonka zamykana również na zamek błyskawiczny. Środek torebki wyściełany jest elegancką podszewką. CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI Do produktu dołączamy certyfikat autentyczności, który potwierdza jakość skóry, z której został wykonany. Dodatek ten podkreśla wyjątkowość i oryginalność produktu.

 • Listonoszka Wittchen do ręki średnia skórzana z kolorowym paskiem - zdjęcie produktu

  Torebka damska Wittchen

  329 zł 539 zł

  Listonoszka-kuferek z kolekcjiEleganceNowoczesna torebka damska wykonana z wysokiej jakości skóry naturalnej. W projekcie wzrok przyciągają elementy, które są w żółtym odcieniu. Model urozmaicają: rączki, regulowany pasek oraz ozdobny pas z motywem skóry węża. Złote detale nadają torebce więcej szyku.Nasza rada: wężowe wzory to hit tego sezonu! wykonana ze skóry licowej; całość osłonięta klapą zapinaną na magnetyczne zapięcia; komora główna zamykana na suwak; wewnątrz kieszeń zamykana na suwak oraz otwarta kieszeń na drobiazgi; z tyłu kieszeń zamykana na suwak; do torebki dołączony jest odpinany, regulowany pasek; podstawa zabezpieczona metalowymi nóżkami.

Zobacz więcej produktów

Torebka na pas - zobacz nasze artykuły

 • Stylistka Marta Siniło zdradza, w co się ubrać na Sylwestra, żeby nie popełnić modowego faux pas! - zdjęcie produktu

  Stylistka Marta Siniło zdradza, w co się ubrać na Sylwestra, żeby nie popełnić modowego faux pas!

  Sylwester Twoich marzeń zbliża się wielkimi krokami, a Ty dalej nie wiesz co na siebie założyć, albo boisz się, że Twoja stylizacja nie będzie odpowiednia? Sprawdź wskazówki od stylistki Marty Siniło, która podpowiada jak nie popełnić modowego faux pas w sylwestra!

 • Najmodniejsze wzory sezonu jesień-zima 2019/2020! Krata, animal print czy kwiaty? - zdjęcie produktu

  Najmodniejsze wzory sezonu jesień-zima 2019/2020! Krata, animal print czy kwiaty?

  Sprawdzamy modne wzory na jesień i zimę 2019/2020! Miejska dżungla, grzeczny styl preppy, kwiatowe boho, a może urocze serca? Wśród propozycji z wybiegów i sieciówek każda z nas znajdzie coś dla siebie. 

 • Paski na wiosnę 2015 - zdjęcie produktu

  Paski na wiosnę 2015

  Projektanci mody lansują paski jako jeden z najważniejszych trendów na wiosnę 2015, tuż obok dżinsu i powrotu lat 70. W jaki sposób je nosić, z czym łączyć? Przed Wami modne paski, pasy i paseczki!

 • Komplety: czy są niemodne? - zdjęcie produktu

  Komplety: czy są niemodne?

  Kiedyś obowiązkiem było noszenie butów idealnie dopasowanych do torebki i na odwrót. Później przyszedł czas, kiedy było to największe modowe faux pas. Jak jest teraz? Wypada nosić komplety?

 • Ubrania w paski - jak i z czym je nosić? - zdjęcie produktu

  Ubrania w paski - jak i z czym je nosić?

  Świat mody ogarnęła absolutna paskomania! Pośród wielu modnych w tym sezonie wzorów, bez wątpienia to one zdominowały wiosenno-letnie kolekcje najważniejszych projektantów. Możliwości jest naprawdę wiele! Zdecydowanie największym hitem są pasy grube i poprzeczne, ale też wszelkiego rodzaju kombinacje. Jak i z nosić ten oryginalny print? Zobaczcie nasze propozycje!

 • Jeansowy total look. Co musisz mieć w swojej szafie? - zdjęcie produktu

  Jeansowy total look. Co musisz mieć w swojej szafie?

  Jeansowy total look to zdecydowanie jedna z najciekawszych tendencji na wiosnę i lato 2020. Więcej niż jeden denimowy element w stylizacji to faux pas? Nic bardziej mylnego. Teraz tę kultową tkaninę nosimy od stóp do głów. Jak to ograć z sensem? Oto kilka naszych pomysłów na modne zestawy!

Zobacz wszystkie artykuły