Weselne stylizacje

Weselne stylizacje - sprawdź dostępne produkty

 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Srebrny Lico promocyjna cena R.Polański

  279.00 zł 379.00 zł
  Srebrne szpilki? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra licowa o delikatnym połysku została wybarwiona na piękny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wnętrze buta ma srebrny odcień, wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Róż Pudrowy Lico wyprzedaż R.Polański

  279.00 zł 379.00 zł
  Szpilki w kolorze pudrowego różu? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra licowa została wybarwiona na piękny delikatny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Czarna Plecionka R.Polański

  349.00 zł
  Szpilki w kolorze czarnym? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra licowa, o strukturze plecionki, wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te czarne czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Różowy Lico R.Polański okazja

  279.00 zł 379.00 zł
  Szpilki w kolorze różowym? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra licowa została wybarwiona na piękny, delikatny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te różowe czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Czarny Lakier R.Polański okazja

  279.00 zł 379.00 zł
  Szpilki w kolorze czarnym? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra lakierowana została wybarwiona na piękny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te czarne czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Camel Lico okazja R.Polański

  279.00 zł 379.00 zł
  Szpilki Camel Lico R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra licowa została wybarwiona na piękny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te czółenka damskie, w kolorze camelu będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Złoty Lico wyprzedaż R.Polański

  279.00 zł 379.00 zł
  Złote szpilki? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra licowa o delikatnym połysku została wybarwiona na chłodny, złoty odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wnętrze buta ma złocisty odcień, wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Żółty Lakier okazja R.Polański

  279.00 zł 379.00 zł
  Szpilki w żółtym kolorze? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra lakierowana została wybarwiona na piękny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te żółte czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Beżowy Lico wyprzedaż R.Polański

  279.00 zł 349.00 zł
  Szpilki w kolorze beżowym? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra licowa została wybarwiona na piękny, delikatny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te beżowe czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Czarny Lico R.Polański wyprzedaż

  279.00 zł 349.00 zł
  Szpilki w kolorze czarnym? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra licowa została wybarwiona na piękny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te czarne czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.

Wyszukaj podobne do "weselne stylizacje"

 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Biały Lico okazja R.Polański

  279.00 zł 349.00 zł
  Szpilki w kolorze bieli? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra licowa została wybarwiona na piękny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wnętrze buta ma biały odcień, wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te białe czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Magnolia Zamsz R.Polański wyprzedaż

  279.00 zł 349.00 zł
  Szpilki w kolorze magnolii? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra zamszowa została wybarwiona na piękny, subtelny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Czarny Zamsz R.Polański

  379.00 zł
  Szpilki w kolorze czarnym? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra zamszowa została wybarwiona na piękny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te czarne czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Czerwony Zamsz wyprzedaż R.Polański

  279.00 zł 349.00 zł
  Szpilki w kolorze czerwieni? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra zamszowa została wybarwiona na piękny, intensywny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te czerwone czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Różowy Zamsz okazja R.Polański

  279.00 zł 379.00 zł
  Szpilki w kolorze pudrowego różu? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra zamszowa została wybarwiona na piękny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Beżowy Zamsz wyprzedaż R.Polański

  279.00 zł 349.00 zł
  Beżowe szpilki? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra zamszowa została wybarwiona na piękny stonowany odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te beżowe czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Chaber Zamsz promocja R.Polański

  279.00 zł 379.00 zł
  Szpilki w kolorze chabrowym? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra zamszowa została wybarwiona na piękny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te chabrowe czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Czółenka R. Polański - R.Polański - zdjęcie produktu

  Czółenka 760/A - Fuksja Zamsz okazyjna cena R.Polański

  259.00 zł 349.00 zł
  Szpilki w kolorze fuksji? Dlaczego nie! Buty R.Polański 760/A nie pozwolą nikomu przejść obok nich obojętnie. Naturalna skóra zamszowa została wybarwiona na piękny odcień, który wspaniale uzupełni stylizacje imprezowe, jak i bardziej klasyczne. Klasyczny fason ze szpiczastym noskiem i subtelną szpilką sprawia, że buty te podkreślają smukłość nóg i wizualnie je wydłużają. Choć obcas mierzy niebagatelne 9,1 cm, został tak zaprojektowany, by zapewnić właścicielce maksymalną wygodę i stabilność. Jak zawsze, producent zadbał o najmniejsze nawet detale - wkładka wykonana jest z naturalnej skóry, a na pięcie znajduje się subtelna blaszka z logo. Te czółenka damskie będą dobrym wyborem jako buty weselne, sylwestrowe, ale równie dobrze sprawdzą się na co dzień, założone np. do gładkich, jasnych jeansów.
 • Kapcie dziecięce BEFADO - Sklep Dorotka - zdjęcie produktu

  Baletki dla dzieci Befado 980X070 Nelly Sklep Dorotka

  49.90 zł
  Wygodne dziewczęce baletki marki Befado. Cholewki wykonane z naturalnych, przewiewnych tkanin bawełnianych. Lekka , elastyczna i antypoślizgowa podeszwa idealnie dopasowuje się do stopy umożliwiając każdy rodzaj aktywnej zabawy. Idealnie dopasowują się do stopy dzięki wykończeniu dookoła delikatną gumką. Znajdują zastosowanie w gimnastyce, rytmice, tańcu i balecie jak również ćwiczeniach gimnastycznych, rehabilitacyjnych czy  aerobiku. Sprawdzą się również jako codzienne obuwie do domu, przedszkola, szkoły. Buciki są certyfikowanie, polecane przez lekarzy ortopedów. Dziecko łatwo może je założyć samodzielnie.
 • Trampki dziecięce BEFADO - Sklep Dorotka - zdjęcie produktu

  Trampki Befado 124Q005 Tim Sklep Dorotka

  56.90 zł
  Wygodne trampki marki Befado. Modny, sportowy fason. Cholewki wykonane z naturalnych, przewiewnych tkanin bawełnianych. Lekka, elastyczna, wyprofilowana i antypoślizgowa podeszwa idealnie dopasowuje się do stopy zapewniając swobodę ruchów i wygodę użytkowania. Obuwie jest certyfikowanie, polecane przez lekarzy ortopedów. Posiada oznaczenie oryginalności – żółty insert w podeszwie.

Weselne stylizacje - zobacz nasze artykuły