Yves saint laurent torebki


Yves saint laurent torebki - sprawdź nasze produkty

 • Shopper bag Yves Saint Laurent duża - zdjęcie produktu

  Parfums Tote showroom.pl

  2145 zł 2682 zł
  Czarne torby-i-plecaki/torebki-damskie/torby-shopper-bag. Kategoria: torby shopper bag, wielkość torebki: duże, rodzaj torebki: na ramię.
 • Listonoszka Yves Saint Laurent średnia bez dodatków skórzana - zdjęcie produktu

  Lou Leather Camera Bag showroom.pl

  6506 zł
  Torby-i-plecaki/torebki-damskie/listonoszki. Kategoria: listonoszki, rodzaj torebki: na ramię, wielkość torebki: średnie.
 • Listonoszka Yves Saint Laurent na ramię czarna - zdjęcie produktu

  Muse Two Leather Satchel showroom.pl

  2521 zł
  Czarne torby-i-plecaki/torebki-damskie/listonoszki. Kategoria: listonoszki, rodzaj torebki: na ramię, wielkość torebki: średnie.
 • Listonoszka Yves Saint Laurent na ramię średnia matowa - zdjęcie produktu

  Coated Canvas Crossbody Bag showroom.pl

  2115 zł
  Czarne torby-i-plecaki/torebki-damskie/listonoszki. Kategoria: listonoszki, rodzaj torebki: na ramię, wielkość torebki: średnie.
 • Listonoszka Yves Saint Laurent bez dodatków średnia - zdjęcie produktu

  Leather Shoulder Bag showroom.pl

  2282 zł
  Czarne torby-i-plecaki/torebki-damskie/listonoszki. Kategoria: listonoszki, rodzaj torebki: na ramię, wielkość torebki: średnie.
 • Shopper bag Yves Saint Laurent skórzana na ramię mieszcząca a8 - zdjęcie produktu

  BO Shopping Tote okazja showroom.pl

  2968 zł 3711 zł
  Czerwone torby-i-plecaki/torebki-damskie/torby-shopper-bag. Kategoria: torby shopper bag, wielkość torebki: duże, rodzaj torebki: na ramię.
 • Listonoszka Yves Saint Laurent ze skóry na ramię - zdjęcie produktu

  Praire Flower Leather Crossbody Bag showroom.pl

  3579 zł
  Wielokolorowe torby-i-plecaki/torebki-damskie/listonoszki. Kategoria: listonoszki, styl: młodzieżowy, rodzaj torebki: na ramię, wielkość torebki: średnie.
 • Listonoszka Yves Saint Laurent średnia - zdjęcie produktu

  Lou Leather Crossbody Bag showroom.pl

  4762 zł
  Różowe torby-i-plecaki/torebki-damskie/listonoszki. Kategoria: listonoszki, styl: miejski, rodzaj torebki: na ramię, wielkość torebki: średnie.
 • Listonoszka Yves Saint Laurent nylonowa - zdjęcie produktu

  Nylon Crossbody Bag showroom.pl

  2115 zł
  Czarne torby-i-plecaki/torebki-damskie/listonoszki. Kategoria: listonoszki, styl: elegancki, rodzaj torebki: na ramię, wielkość torebki: średnie.
 • Shopper bag Yves Saint Laurent na ramię - zdjęcie produktu

  Easy Y Travel Weekender showroom.pl

  3154 zł
  Czarne torby-i-plecaki/torebki-damskie/torby-shopper-bag. Kategoria: torby shopper bag, wielkość torebki: duże, rodzaj torebki: na ramię.

Zobacz więcej produktów


Torebki damskie

Torebki damskie w Domodi to zarówno modele ze znanych sklepów premium, jak i z Twoich ulubionych sieciówek. Dzięki nam masz szansę zajrzeć do wszystkich butików jednocześnie, w dodatku w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Na jaki styl skusisz się tym razem? Przygotowaliśmy dla Ciebie tysiące torebek damskich na co dzień i na wieczór. Klasyczne shopper bags, praktyczne listonoszki, kopertówki na specjalne okazje, torebki-nerki i wiele innych. Zajrzyj do oferty Kazar, Wittchen, Michael Kors albo postaw na nowości ze sklepów Born2be, Mohito, Reserved czy Bonprix i skompletuj swój idealny look na każdą okazję! W końcu wiadomo, że damska stylizacja bez torebki to jak tort bez wisienki!

Zobacz torebki damskie


Wyszukaj podobne do "yves saint laurent torebki"


 • Shopper bag Yves Saint Laurent na ramię mieszcząca a8 - zdjęcie produktu

  Sac Metropolis Patent Leather Tote Bag showroom.pl

  1922 zł
  Czarne torby-i-plecaki/torebki-damskie/torby-shopper-bag. Kategoria: torby shopper bag, wielkość torebki: duże, rodzaj torebki: na ramię.
 • Shopper bag czarna Yves Saint Laurent - zdjęcie produktu

  Kahala Canvas Tote Bag showroom.pl

  1888 zł
  Czarne torby-i-plecaki/torebki-damskie/torby-shopper-bag. Kategoria: torby shopper bag, wielkość torebki: duże, rodzaj torebki: na ramię.
 • Shopper bag Yves Saint Laurent skórzana matowa na ramię - zdjęcie produktu

  EastWest Leather Tote Bag showroom.pl

  4674 zł
  Czerwone torby-i-plecaki/torebki-damskie/torby-shopper-bag. Kategoria: torby shopper bag, wielkość torebki: duże, rodzaj torebki: na ramię.
 • Shopper bag Yves Saint Laurent mieszcząca a5 ze skóry - zdjęcie produktu

  EastWest Leather Tote Bag showroom.pl

  4561 zł
  Szare torby-i-plecaki/torebki-damskie/torby-shopper-bag. Kategoria: torby shopper bag, wielkość torebki: duże, styl: elegancki, rodzaj torebki: na ramię.
 • Shopper bag Yves Saint Laurent matowa skórzana - zdjęcie produktu

  EastWest Leather Tote Bag showroom.pl

  4534 zł
  Różowe torby-i-plecaki/torebki-damskie/torby-shopper-bag. Kategoria: torby shopper bag, wielkość torebki: duże, styl: elegancki, rodzaj torebki: na ramię.
 • Listonoszka Yves Saint Laurent średnia na ramię - zdjęcie produktu

  Coated Canvas Crossbody Bag showroom.pl

  2282 zł
  Ten opis został przetłumaczony automatycznie: Ten przedmiot jest używany i na żądanie dostępny jest Certyfikat Autentyczności. Prosimy o kontakt z obsługą klienta. Nasze produkty znajdują się w magazynach na całym świecie, dostawa może potrwać około 5-10 dni. Prosimy o uważne zapoznanie się z pełnym opisem produktu i dodatkowymi informacjami o stanie poniżej. Ta torba typu crossbody ma powlekane płótno, regulowany płaski pasek, przednią klapę z magnetycznym zapięciem na zatrzask i wewnętrzną wsuwaną kieszeń. Posiada ocenę stanu B +. Przedmiot używany z widocznymi śladami zużycia. Może występować lekka patyna i inne oznaki użytkowania. Z których wszystkie są szczegółowo opisane lub wizualnie zadeklarowane na zdjęciach produktów. Spadek na ramię 51,00 cm Oryginalne akcesoria: Ten produkt nie ma innych oryginalnych akcesoriów. Uwaga: Opłaty celne i / lub podatki mogą obowiązywać kupujących z krajów spoza Unii Europejskiej. W przypadku zwrotów upewnij się, że przedmiot nadal jest dostarczany z przywieszką zabezpieczającą i wszystkimi powiązanymi oryginalnymi akcesoriami. Oczekujemy, że kupujący będzie obchodził się z przedmiotem i jego opakowaniem z należytą starannością. Boutique Ref: Mt 97321D1203 dł. 23,00 cm x szer. 26,00 cm x gł. 7,00 cm
 • Listonoszka Yves Saint Laurent na ramię ze skóry średniej wielkości - zdjęcie produktu

  Torba Crossbody z powlekanego płótna showroom.pl

  2282 zł
  Ten opis został przetłumaczony automatycznie: Ten przedmiot jest używany i na żądanie dostępny jest Certyfikat Autentyczności. Prosimy o kontakt z obsługą klienta. Nasze produkty znajdują się w magazynach na całym świecie, dostawa może potrwać około 5-10 dni. Prosimy o uważne zapoznanie się z pełnym opisem produktu i dodatkowymi informacjami o stanie poniżej. Ta torba typu crossbody ma powlekane płótno, regulowany płaski pasek, przednią klapę z magnetycznym zapięciem na zatrzask i wewnętrzną wsuwaną kieszeń. Posiada ocenę stanu B +. Przedmiot używany z widocznymi śladami zużycia. Może występować lekka patyna i inne oznaki użytkowania. Z których wszystkie są szczegółowo opisane lub wizualnie zadeklarowane na zdjęciach produktów. Opadanie na ramię 58,00 cm Oryginalne akcesoria: Ten produkt nie ma innych oryginalnych akcesoriów. Uwaga: Opłaty celne i / lub podatki mogą obowiązywać kupujących z krajów spoza Unii Europejskiej. W przypadku zwrotów upewnij się, że przedmiot nadal jest dostarczany z przywieszką zabezpieczającą i wszystkimi powiązanymi oryginalnymi akcesoriami. Oczekujemy, że kupujący będzie obchodził się z przedmiotem i jego opakowaniem z należytą starannością. Boutique Ref: Mt 98076D1203 dł. 17,00 cm x szer. 22,00 cm x gł. 7,00 cm
 • Shopper bag Yves Saint Laurent mieszcząca a8 skórzana na ramię - zdjęcie produktu

  Cabas Chyc Leather Handbag Calf France showroom.pl

  4819 zł
  Ten opis został przetłumaczony automatycznie: Ten przedmiot jest używany i na żądanie dostępny jest Certyfikat Autentyczności. Prosimy o kontakt z obsługą klienta. Nasze produkty znajdują się w magazynach na całym świecie, dostawa może potrwać około 5-10 dni. Prosimy o uważne zapoznanie się z pełnym opisem produktu i dodatkowymi informacjami o stanie poniżej. Cabas Chyc ma skórzany korpus, zwijane uchwyty, górny pasek ze złotym osprzętem w kształcie litery Y, górne zamknięcie na suwak oraz wewnętrzne kieszenie na suwak i wsuwane. Posiada ocenę stanu B +. Przedmiot używany z widocznymi śladami zużycia. Może występować lekka patyna i inne oznaki użytkowania. Z których wszystkie są szczegółowo opisane lub wizualnie zadeklarowane na zdjęciach produktów. Upadek dłoni 10,00 cm Oryginalne akcesoria: Charm Uwaga: Kupujący z krajów spoza Unii Europejskiej mogą naliczyć opłaty celne i / lub podatki. W przypadku zwrotów upewnij się, że przedmiot nadal jest dostarczany z przywieszką zabezpieczającą i wszystkimi powiązanymi oryginalnymi akcesoriami. Oczekujemy, że kupujący będzie obchodził się z przedmiotem i jego opakowaniem z należytą starannością. Butik Ref: Mt 98908D1203 Rozmiary przylotu: dł. 25,00 cm x szer. 36,00 cm x gł. 18,00 cm. Luxclusif pozostaje w pełni sprawny i gotowy do realizacji Twoich zamówień. Zwykły czas dostawy wynosi 10-14 dni, jednak należy pamiętać, że podczas blokowania Covid 19 może wystąpić dodatkowe 3-dniowe opóźnienie ze względu na lokalne protokoły operacyjne w Twoim kraju.
 • Listonoszka Yves Saint Laurent bez dodatków na ramię skórzana - zdjęcie produktu

  Leather Shoulder Bag showroom.pl

  2024 zł
  Ten opis został przetłumaczony automatycznie: Ten przedmiot jest używany i na żądanie dostępny jest Certyfikat Autentyczności. Prosimy o kontakt z obsługą klienta. Nasze produkty znajdują się w magazynach na całym świecie, dostawa może potrwać około 5-10 dni. Prosimy o uważne zapoznanie się z pełnym opisem produktu i dodatkowymi informacjami o stanie poniżej. Ta torba na ramię ma skórzany korpus, płaskie skórzane paski i górne zamknięcie na suwak. Posiada ocenę stanu B +. Przedmiot używany z widocznymi śladami zużycia. Może występować lekka patyna i inne oznaki użytkowania. Z których wszystkie są szczegółowo opisane lub wizualnie zadeklarowane na zdjęciach produktów. Zewnętrzny tył jest odbarwiony. Zewnętrzne dno jest odbarwione. Narożniki zewnętrzne są odbarwione. Przód zewnętrzny jest odbarwiony. Odbarwiony uchwyt zewnętrzny. Strona zewnętrzna jest odbarwiona. Sprzączka jest zmatowiała. Zamek błyskawiczny jest nadszarpnięty. Więcej szczegółów na zdjęciach. Opadanie na ramię 28,00 cm Oryginalne akcesoria: Ten produkt nie ma innych oryginalnych akcesoriów. Uwaga: Opłaty celne i / lub podatki mogą obowiązywać kupujących z krajów spoza Unii Europejskiej. W przypadku zwrotów upewnij się, że przedmiot nadal jest dostarczany z przywieszką zabezpieczającą i wszystkimi powiązanymi oryginalnymi akcesoriami. Oczekujemy, że kupujący będzie obchodził się z przedmiotem i jego opakowaniem z należytą starannością. Boutique Ref: Mt 97329D1203 dł. 17,00 cm x szer. 27,00 cm x gł. 7,00 cm
 • Listonoszka Yves Saint Laurent średnia - zdjęcie produktu

  Coated Canvas Crossbody Bag showroom.pl

  2282 zł
  Ten opis został przetłumaczony automatycznie: Ten przedmiot jest używany i na żądanie dostępny jest Certyfikat Autentyczności. Prosimy o kontakt z obsługą klienta. Nasze produkty znajdują się w magazynach na całym świecie, dostawa może potrwać około 5-10 dni. Prosimy o uważne zapoznanie się z pełnym opisem produktu i dodatkowymi informacjami o stanie poniżej. Ta torba crossbody ma powlekane płótno, regulowany płaski pasek, przednią klapę z magnetycznym zapięciem na zatrzask i wewnętrzną kieszeń na suwak. Posiada ocenę stanu B +. Przedmiot używany z widocznymi śladami zużycia. Może występować lekka patyna i inne oznaki użytkowania. Z których wszystkie są szczegółowo opisane lub wizualnie zadeklarowane na zdjęciach produktów. Zewnętrzny tył jest odbarwiony. Zewnętrzne dno jest odbarwione. Narożniki zewnętrzne są odbarwione. Przód zewnętrzny jest odbarwiony. Odbarwiony uchwyt zewnętrzny. Strona zewnętrzna jest odbarwiona. Zamek jest porysowany i zmatowiony. Podszewka wewnętrzna jest odbarwiona. Wewnętrzna kieszeń jest odbarwiona. Więcej szczegółów na zdjęciach. Spadek na ramię 59,00 cm Oryginalne akcesoria: Ten produkt nie ma innych oryginalnych akcesoriów. Uwaga: Opłaty celne i / lub podatki mogą obowiązywać kupujących z krajów spoza Unii Europejskiej. W przypadku zwrotów upewnij się, że przedmiot nadal jest dostarczany z przywieszką zabezpieczającą i wszystkimi powiązanymi oryginalnymi akcesoriami. Oczekujemy, że kupujący będzie obchodził się z przedmiotem i jego opakowaniem z należytą starannością. Butikowy numer: Mt 97322D1203 dł. 20,00 cm x szer. 20,00 cm x gł. 6,00 cm

Zobacz więcej produktów


Yves saint laurent torebki - zobacz nasze artykuły

 • Przegląd wiosennych sukienek do 100 zł - zdjęcie produktu

  Przegląd wiosennych sukienek do 100 zł

  Wiosna coraz śmielej zagląda do naszych szaf. Pierwsze promienie słońca zachęcają do odświeżenia garderoby - jakie sukienki będą najmodniejsze w tym sezonie? Poniżej prezentujemy nasze typy na nadchodzące miesiące. Wszystkie propozycje zmieścisz w budżecie 100 zł – udowadniamy, że moda nie musi kosztować fortuny!

 • Najmodniejsze garnitury i komplety damskie, czyli TOP trend 2020 roku! - zdjęcie produktu

  Najmodniejsze garnitury i komplety damskie, czyli TOP trend 2020 roku!

  Wielki powrót mody na power dressing trwa w najlepsze! Po marynarkach w kratę i spodniach cygaretkach przyszedł czas na elegancję z dużą dawką modowego szaleństwa. Co ciekawego zaproponowali projektanci i co znajdziemy w sieciówkach? Wybrałyśmy najmodniejsze garnitury damskie 2020!

 • Jakie są style w modzie damskiej? Sprawdź nasz kompleksowy przewodnik po stylach ubierania!
 - zdjęcie produktu

  Jakie są style w modzie damskiej? Sprawdź nasz kompleksowy przewodnik po stylach ubierania!

  Boho, grunge, glamour czy french chic? Poznaj najsłynniejsze style w modzie, które królują na wybiegach i ulicach miast! Przed Tobą ogromna porcja wiedzy na temat nurtów, które ukształtowały współczesną modę damską.

Zobacz wszystkie artykuły