Zegarek damski calvin klein


Zegarek damski calvin klein - sprawdź nasze produkty

 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  1065 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K8G23546 Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K8G23546. Jest to bardzo elegancki i stylowy zegarek damski. Kopertę oraz bransoletę wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Elegancką jasną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Całości dopełnia modna bransoleta mesh. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK są niezwykle popularne ze względu na nowoczesny design, minimalizm i klasę. To czasomierze, które idealnie dopasują się do Twojego stylu na dzień, jak i na wieczór. Doskonałe, jako pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek złoty Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN K6S2N516 Calvin Klein TicTime

  958 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K6S2N516 Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K6S2N516. Elegancki i modny zegarek damski w kolorze złota. Zegarek wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Dodatkowo elegancką jasną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Oryginalny wygląd zegarka utrzymany jest m.in. dzięki nowoczesnej bransolecie. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK są niezwykle popularne ze względu na nowoczesny design, minimalizm i klasę. To czasomierze, które idealnie dopasują się do Twojego stylu na dzień, jak i na wieczór. Doskonałe, jako pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN K4F2N516 Calvin Klein TicTime

  918 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K4F2N516 Impetuous Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K4F2N516 Impetuous. Elegancki i modny zegarek damski w kolorze złotym. Zegarek wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Dodatkowo elegancką jasną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Oryginalny wygląd zegarka utrzymany jest m.in. dzięki nowoczesnej bransolecie. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK są niezwykle popularne ze względu na nowoczesny design, minimalizm i klasę. To czasomierze, które idealnie dopasują się do Twojego stylu na dzień, jak i na wieczór. Doskonałe, jako pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  549 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K4U23626 Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K4U23626. Elegancki i modny zegarek damski w kolorze różowego złota. Zegarek wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Dodatkowo elegancką jasną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Oryginalny wygląd zegarka utrzymany jest m.in. dzięki nowoczesnej bransolecie. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK są niezwykle popularne ze względu na nowoczesny design, minimalizm i klasę. To czasomierze, które idealnie dopasują się do Twojego stylu na dzień, jak i na wieczór. Doskonałe, jako pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  857 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K6R23526 Class Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K6R23526 Class. Elegancki i modny zegarek damski w kolorze złotym. Zegarek wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Dodatkowo elegancką jasną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Oryginalny wygląd zegarka utrzymany jest m.in. dzięki nowoczesnej bransolecie. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK są niezwykle popularne ze względu na nowoczesny design, minimalizm i klasę. To czasomierze, które idealnie dopasują się do Twojego stylu na dzień, jak i na wieczór. Doskonałe, jako pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  492 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K6R23121 Class Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K6R23121 Class. Elegancki i modny zegarek damski w kolorze srebrnym. Zegarek wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Dodatkowo elegancką tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Oryginalny wygląd zegarka utrzymany jest m.in. dzięki nowoczesnej bransolecie. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK są niezwykle popularne ze względu na nowoczesny design, minimalizm i klasę. To czasomierze, które idealnie dopasują się do Twojego stylu na dzień, jak i na wieczór. Doskonałe, jako pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  814 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K8M21121 Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K8M21121. Elegancki i stylowy zegarek Calvin Klein. Kopertę i bransoletę wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Elegancką ciemną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Całości dopełnia bardzo modna bransoleta mesh. Wodoszczelność 30 m (3 bar) pozwala przypadkowy kontakt z wodą. Nie wskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK to doskonały pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  531 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K8M214CB Przedstawiamy zegarek Calvin Klein  K8M214CB. Elegancki i stylowy zegarek Calvin Klein. Kopertę wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Elegancką tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Skórzany pasek zapewnia komfort użytkowania zegarka. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK to doskonały pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  483 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K2G23620 Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K2G23620. Elegancki i stylowy zegarek Calvin Klein. Kopertę wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Elegancką miedzianą tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Skórzany pasek zapewnia komfort użytkowania zegarka. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK to doskonały pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek złoty Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN K6E23546 Calvin Klein TicTime

  799 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K6E23546 Snake Przedstawiamy model Calvin Klein K6E23546 Snake. Elegancki i modny zegarek damski w kolorze złotym. Zegarek wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Dodatkowo elegancką jasną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Oryginalny wygląd zegarka utrzymany jest m.in. dzięki nowoczesnej bransolecie. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK są niezwykle popularne ze względu na nowoczesny design, minimalizm i klasę. To czasomierze, które idealnie dopasują się do Twojego stylu na dzień, jak i na wieczór. Doskonałe, jako pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!

Zobacz więcej produktów


Zegarki

Zobacz zegarki


Wyszukaj podobne do "zegarek damski calvin klein"


 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  Zegarek Calvin Klein Calvin Klein TicTime

  869 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K2U291L6 Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K2U291L6. Jest to bardzo elegancki i stylowy zegarek damski. Kopertę wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Elegancką białą tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Skórzany pasek zapewnia komfort użytkowania zegarka. Wodoszczelność 50 m (5 bar) pozwala delikatny kontakt z wodą podczas kąpieli pod prysznicem, czy mycia rąk. Nie wskazanie jest jednak zanurzanie zegarka na dłuższą chwilę, czy nastawianie podczas kontaktu z wodą. Funkcje: Datownik Chronograf W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK to doskonały pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  ZEGAREK DAMSKI CALVIN KLEIN K3M23626 Calvin Klein TicTime

  1076 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K3M23626 Minimal Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K3M23626 Minimal. Jest to bardzo elegancki i stylowy zegarek damski. Kopertę oraz bransoletę wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Elegancką jasną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Całości dopełnia modna bransoleta mesh. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK są niezwykle popularne ze względu na nowoczesny design, minimalizm i klasę. To czasomierze, które idealnie dopasują się do Twojego stylu na dzień, jak i na wieczór. Doskonałe, jako pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  1273 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K2U291C1 Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K2U291C1. Jest to bardzo elegancki i stylowy zegarek damski. Kopertę wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Elegancką czarną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Skórzany pasek zapewnia komfort użytkowania zegarka. Wodoszczelność 50 m (5 bar) pozwala delikatny kontakt z wodą podczas kąpieli pod prysznicem, czy mycia rąk. Nie wskazanie jest jednak zanurzanie zegarka na dłuższą chwilę, czy nastawianie podczas kontaktu z wodą. Funkcje: Datownik Chronograf W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK to doskonały pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  492 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K2G236X6 Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K2G236X6 Full Moon. Jest to bardzo elegancki i stylowy zegarek damski. Kopertę wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Elegancką jasną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Skórzany pasek zapewnia komfort użytkowania zegarka. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK są niezwykle popularne ze względu na nowoczesny design, minimalizm i klasę. To czasomierze, które idealnie dopasują się do Twojego stylu na dzień, jak i na wieczór. Doskonałe, jako pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  649 zł
  Zegarek damski Calvin Klein  K8Y236L6 Przedstawiamy zegarek Calvin Klein  K8Y236L6 Full Moon. Jest to bardzo elegancki i stylowy zegarek damski. Kopertę wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Elegancką jasną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Skórzany pasek zapewnia komfort użytkowania zegarka. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK są niezwykle popularne ze względu na nowoczesny design, minimalizm i klasę. To czasomierze, które idealnie dopasują się do Twojego stylu na dzień, jak i na wieczór. Doskonałe, jako pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  521 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K6E23141 Snake Przedstawiamy model Calvin Klein K6E23141 Snake. Elegancki i modny zegarek damski w kolorze srebrnym. Zegarek wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Dodatkowo elegancką ciemną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Oryginalny wygląd zegarka utrzymany jest m.in. dzięki nowoczesnej bransolecie. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK są niezwykle popularne ze względu na nowoczesny design, minimalizm i klasę. To czasomierze, które idealnie dopasują się do Twojego stylu na dzień, jak i na wieczór. Doskonałe, jako pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  Zegarek damski CALVIN KLEIN Even K7B23126 Calvin Klein Gerris

  300 zł 601 zł
  Zegarek damski Calvin Klein Even K7B23126 Obudowa ze stali nierdzewnej, srebrna powłoka, polerowana Pasek ze stali nierdzewnej, srebrna powłoka, polerowany, zapięcie klap Mechanizm kwarcowy, zasilany bateryjnie 3 bar Odporny na wodę Wybierz kolor biały Szerokość skrzynki ca. 37 mm Wysokość koperty ca. 7 mm W zestawie pudełko.
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  899 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K4323120 Przedstawiamy model Calvin Klein K4323120. Jest to bardzo elegancki zegarek damski. Na tarczy zegarka znajduje się 9 diamentów. Zegarek wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Dodatkowo jasną tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK są niezwykle popularne ze względu na nowoczesny design, minimalizm i klasę. To czasomierze, które idealnie dopasują się do Twojego stylu na dzień, jak i na wieczór. Niewątpliwym atutem zegarka są diamenty umieszczone na jego tarczy. Dzięki temu zegarek jest także niesamowitą biżuterią na różne okazje. Mając na ręce ten model, nie przejdziesz niezauważona. Doskonałe, jako pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  454 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K3M226G6 Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K3M226G6 Elegancki i stylowy zegarek Calvin Klein. Kopertę wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Elegancką tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Skórzany pasek zapewnia komfort użytkowania zegarka. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK to doskonały pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!
 • Zegarek Calvin Klein - zdjęcie produktu

  CALVIN KLEIN Calvin Klein TicTime

  980 zł
  Zegarek damski Calvin Klein K3M216G6 Przedstawiamy zegarek Calvin Klein K3M216G6 Elegancki i stylowy zegarek Calvin Klein. Kopertę wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Elegancką tarczę chroni szkiełko mineralne o podwyższonej wytrzymałości. Skórzany pasek zapewnia komfort użytkowania zegarka. Przy wodoszczelności 30 m (3 bar) niewskazany jest bezpośredni kontakt zegarka z wodą. W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Calvin Klein Oryginalne pudełko Calvin Klein Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Calvin Klein, to jedno z wiodących studiów projektowych na świecie. Zegarki CK to doskonały pomysł na prezent. Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!

Zobacz więcej produktów


Zegarek damski calvin klein - zobacz nasze artykuły

Zobacz wszystkie artykuły