Zegarek elektroniczny casio

Zegarek elektroniczny casio - sprawdź nasze produkty

 • Zegarek Casio - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  Zegarek CASIO A-168WG-9EF - 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS!!!! happytime-com-pl zielony Zegarki męskie

  179 zł 299 zł
  Połączenie klasyki i sportu z niebanalnym wyglądem i prostotą - model Casio A168WG-9AEF japońskiego producenta. Modny model w retro designie złocony trwałą metodą PVD. Przydatne funkcje to m.in. stoper, alarm, cyfrowy datownik i podświetlenie tarczy. Niezawodność oraz czytelny wyświetlacz powoduje, iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród kolekcji Casio. Model A168WG-9EF wyposażono w niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy, zasilany baterią działającą około 7 lat (CR2016). Koperta wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze złotym, została umocowana na stalowej bransolecie. Elektroniczny wyświetlacz podświetlany na niebiesko, chroni szkiełko akrylowe. Zegarek jest odporny tylko na drobne zachlapania, więc nie wolno zanurzać go w wodzie. Czasomierz został wyposażony m.in w: stoper odmierzający czas do 1 godziny z dokładnością do 1/100 sekundy, jeden alarm dzienny, 12 lub 24-godzinny tryb ustawienia godziny oraz kalendarz automatyczny, który sam dostosowuje datę w przypadku krótszych lub dłuższych miesięcy z uwzględnieniem lat przestępnych. INFORMACJE DODATKOWE: – PRODUKT CASIO A168WB-9EF FABRYCZNIE NOWY – ORYGINALNE OPAKOWANIE CASIO; – INSTRUKCJA OBSŁUGI W J.POLSKIM W FORMIE PAPIEROWEJ.
 • Zegarek Casio - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK CASIO A-168WEC-3AER - 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! happytime-com-pl zielony Zegarki męskie

  123 zł 215 zł
  Męski zegarek elektroniczny w stylu Retro. Model CASIO A168WEC-3EF Vintage Moro - cieszy się niesłabnącą popularnością od lat 80tych XX wieku. Giętka bransoleta, niewielkie rozmiary i niezawodność działania mechanizmu sprawiają iż jest to nie tylko modny ale i bardzo praktyczny czasomierz. Model A168WEC-3EF wyposażono w niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy, zasilany baterią. Elektroniczny wyświetlacz podświetlany na niebiesko, chroni szkiełko mineralne. Zegarek jest odporny tylko na drobne zachlapania, więc nie wolno zanurzać go w wodzie. A168WEC-1EF został wyposażony m.in w: stoper odmierzający czas do 1 godziny z dokładnością do 1/100 sekundy, jeden alarm dzienny, 12 lub 24-godzinny tryb ustawienia godziny oraz kalendarz automatyczny, który sam dostosowuje datę w przypadku krótszych lub dłuższych miesięcy z uwzględnieniem lat przestępnych. CASIO A168WEC-3EF oferujemy w zestawie z oryginalnym kartonikiem lub pudełkiem CASIO, podbita Kartą Gwarancyjną i instrukcja obsługi w języku polskim.
 • Zegarek Casio cyfrowy - zdjęcie produktu

  Zegarek CASIO A168WEC-1EF Casio happytime.com.pl okazja

  123 zł 215 zł
  Męski zegarek elektroniczny w stylu Retro. Model CASIO A168WEC-1EF Vintage - cieszy się niesłabnącą popularnością od lat 80tych XX wieku. Giętka bransoleta, niewielkie rozmiary i niezawodność działania mechanizmu sprawiają iż jest to nie tylko modny ale i bardzo praktyczny czasomierz. Model A168WEC-1EF wyposażono w niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy, zasilany baterią. Elektroniczny wyświetlacz podświetlany na niebiesko, chroni szkiełko mineralne. Zegarek jest odporny tylko na drobne zachlapania, więc nie wolno zanurzać go w wodzie. A168WEC-1EF został wyposażony m.in w: stoper odmierzający czas do 1 godziny z dokładnością do 1/100 sekundy, jeden alarm dzienny, 12 lub 24-godzinny tryb ustawienia godziny oraz kalendarz automatyczny, który sam dostosowuje datę w przypadku krótszych lub dłuższych miesięcy z uwzględnieniem lat przestępnych. CASIO A168WEC-1EF oferujemy w zestawie z oryginalnym kartonikiem CASIO, podbita Kartą Gwarancyjną i instrukcja obsługi w języku polskim.
 • Zegarek Casio - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK CASIO A168WEGC-5EF RETRO - 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! Wieloletnie doświadczenie, tysiące pozytywnych komentarzy, Salon w centrum Krakowa! happytime-com-pl zielony Zegarki męskie

  240 zł 299 zł
  Męski zegarek elektroniczny w stylu Retro. Model CASIO A168WEGC-5EF Vintage Moro - cieszy się niesłabnącą popularnością od lat 80tych XX wieku. Giętka bransoleta, niewielkie rozmiary i niezawodność działania mechanizmu sprawiają iż jest to nie tylko modny ale i bardzo praktyczny czasomierz. Model A168WEGC-5EF wyposażono w niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy, zasilany baterią. Elektroniczny wyświetlacz podświetlany na niebiesko, chroni szkiełko mineralne. Zegarek jest odporny tylko na drobne zachlapania, więc nie wolno zanurzać go w wodzie. A168WEC-1EF został wyposażony m.in w: stoper odmierzający czas do 1 godziny z dokładnością do 1/100 sekundy, jeden alarm dzienny, 12 lub 24-godzinny tryb ustawienia godziny oraz kalendarz automatyczny, który sam dostosowuje datę w przypadku krótszych lub dłuższych miesięcy z uwzględnieniem lat przestępnych. CASIO A168WEGC-5EF oferujemy w zestawie z oryginalnym kartonikiem CASIO, podbita Kartą Gwarancyjną i instrukcja obsługi w języku polskim.
 • Zegarek Casio - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK CASIO A-164WA-1VES - 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! Wieloletnie doświadczenie, tysiące pozytywnych komentarzy, Salon w centrum Krakowa! zielony happytime.com.pl

  94 zł 169 zł
  Zegarek elektroniczny z wyświetlaczem typu Digital. CASIO A164WA-1VES z popularnej kolekcji VINTAGE. Klasyczny wygląd sportowych zegarków w stylu Retro. Oryginalny produkt japońskiego producenta zapakowany w kartonowe opakowanie Casio wraz z karta Gwarancyjna odbita na 3 lata i instrukcją obsługi w j. polskim. CECHY ZEGARKA CASIO A164WA-1V: - -MECHANIZM: kwarcowy - zasilany baterią; - -SZKIEŁKO: Hesalitowe; -KOPERTA: tworzywo sztuczne; - -BRANSOLETA: stop charakteryzujący się najwyższym stopniem odporności na korozję; - -OBWÓD BRANSOLETY: maksymalny: 19cm; - -WODOSZCZELNOŚĆ: WATER RESIST (30m - zachlapanie) - -PODŚWIETLENIE: Dioda Led; -STOPER: mierzy czas z dokładnością 1/100s do 1 godziny; - -ALARM: 1 alarm dzienny; - -KALENDARZ AUTOMATYCZNY; zegarek sam dostosowuję datę w przypadku krótszych miesięcy; - -TRYB WSKAZYWANIA GODZINY: 12/24h - -ŻYWOTNOŚĆ BATERII; 7lat; - -TYP BATERII; CR2016; - -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; - -OPAKOWANIE: ORYGINALNY KARTONIK CASIO;
 • Zegarek Casio - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  Zegarek CASIO W-800H-1A-3 LATA GWARANCJI,WYSYŁKA GRATIS!!!! happytime-com-pl czarny paski

  80 zł 115 zł
  Zegarek Casio W-800H-1AVES wyposażono w niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy, zasilany baterią działającą około 10 lat (CR2025). Połączenie sportowego charakteru z niebanalnym wyglądem oraz mnogością funkcji powoduje, iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród sportowej kolekcji Casio. Zarówno koperta jak i czarny pasek prezentowanego modelu zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Elektroniczny wyświetlacz podświetlany diodą led chroni szkiełko hesalitowe. Casio W-800H-1AVES posiada wodoszczelność 10ATM (100m), dzięki czemu można z nim swobodnie pływać. Czasomierz został wyposażony m.in w takie funkcje jak: dual time (aktualna godzina w dwóch strefach czasowych), stoper odmierzający czas do 24 godzin z dokładnością 1/100 sekundy, jeden multi-alarm z funkcją drzemki, sygnał pełnej godziny, automatyczny kalendarz (sam dostosowujący datę z uwzględnieniem lat przestępnych), oraz tryb 12-24 godzinny wyświetlanej godziny. INFORMACJE DODATKOWE: – PRODUKT CASIO FABRYCZNIE NOWY – ORYGINALNE OPAKOWANIE CASIO – INSTRUKCJA OBSŁUGI W J.POLSKIM W FORMIE PAPIEROWEJ.
 • Zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK CASIO A168WEM-2EF - DO 6 LAT GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS. SALON W KRAKOWIE happytime.com.pl

  159 zł 300 zł
  Połączenie klasyki i sportu z niebanalnym wyglądem i prostotą. Zegarek CASIO A168WEM-2EF to obecnie jeden z najbardziej pożądanych modeli japońskiego producenta. Niezawodność, czytelny wyświetlacz oraz tarcza typu Mirror powoduje, iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród klasycznej kolekcji Casio. Model CASIO A168WEM-2EF wyposażono w niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy, zasilany baterią działającą około 7 lat (CR2016). Koperta wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym, została umocowana na stalowej bransolecie. Elektroniczny wyświetlacz podświetlany na niebiesko, chroni szkiełko mineralne. Zegarek jest odporny tylko na drobne zachlapania, więc nie wolno zanurzać go w wodzie. Czasomierz został wyposażony m.in w: stoper odmierzający czas do 1 godziny z dokładnością do 1/100 sekundy, jeden alarm dzienny, 12 lub 24-godzinny tryb ustawienia godziny oraz kalendarz automatyczny, który sam dostosowuje datę w przypadku krótszych lub dłuższych miesięcy z uwzględnieniem lat przestępnych. Informacje dodatkowe: Zegarek CASIO A168WEM-2EF jest fabrycznie nowy, w 100% oryginalny, dostarczany w firmowym pudełku oraz instrukcją obsługi w języku polskim.
 • Zegarek Casio cyfrowy - zdjęcie produktu

  Zegarek CASIO A168WEGB-1BEF Casio okazja happytime.com.pl

  241 zł 379 zł
  Połączenie klasyki i sportu z niebanalnym wyglądem i prostotą. Zegarek CASIO A168WEGB-1BEF to obecnie jeden z najbardziej pożądanych modeli japońskiego producenta. Niezawodność, czytelny wyświetlacz powoduje, iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród klasycznej kolekcji Casio. Model A168WEGB-1B wyposażono w niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy, zasilany baterią działającą około 7 lat (CR2016). Koperta wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze złotym, została umocowana na stalowej bransolecie. Elektroniczny wyświetlacz podświetlany na niebiesko, chroni szkiełko mineralne. Zegarek jest odporny tylko na drobne zachlapania, więc nie wolno zanurzać go w wodzie. Czasomierz został wyposażony m.in w: stoper odmierzający czas do 1 godziny z dokładnością do 1/100 sekundy, jeden alarm dzienny, 12 lub 24-godzinny tryb ustawienia godziny oraz kalendarz automatyczny, który sam dostosowuje datę w przypadku krótszych lub dłuższych miesięcy z uwzględnieniem lat przestępnych. INFORMACJE DODATKOWE: – PRODUKT CASIO A168WEGB-1BEF FABRYCZNIE NOWY – ORYGINALNE OPAKOWANIE CASIO; – INSTRUKCJA OBSŁUGI W J.POLSKIM W FORMIE PAPIEROWEJ.
 • Zegarek Casio - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK CASIO A-168WA-1YES - 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! happytime-com-pl szary Zegarki męskie

  105 zł 190 zł
  Męski zegarek elektroniczny w stylu Retro. Model CASIO A168WA-1YES Vintage - cieszy się niesłabnącą popularnością od lat 80tych XX wieku. Giętka bransoleta, niewielkie rozmiary i niezawodność działania mechanizmu sprawiają iż jest to nie tylko modny ale i bardzo praktyczny czasomierz. CECHY ZEGARKÓW CASIO A168WA-1YES: -MECHANIZM: Kwarcowy – Zasilany bateria; -BRANSOLETA: Stalowa; -DŁUGOŚĆ BRANSOLETY: Całkowita mierzona od zapięcia wraz z kopertą do końca bransolety: 21cm z możliwością regulacji poprzez przesunięcie zapięcia; -SZKIEŁKO: Hesalitowe -KOPERTA: Tworzywo Sztuczne w kolorze srebrnym; -PODŚWIETLENIE: Illuminator – równomierne niebieskie podświetlenie całej tarczy w kolorze niebieskim; -WODOSZCZELNOŚĆ: WR na zachlapanie (nie zanurzać w wodzie) -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY : zegarek wyświetla godzinę w trybie zarówno 12 jak i 24 godzinnym; -KALENDARZ AUTOMATYCZNY: zegarek sam dostosowuję datę w przypadku krótszych lub dłuższych miesięcy; -STOPER: mierzący czas do 1 godziny z dokładnością 1/100 sekundy; -ALARM: jeden alarm dzienny; -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 7 lat; -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE: Oryginalny Kartonik CASIO; -KRATA GWARANCYJNA - podbita na okres 3 lat.
 • Zegarek Casio - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  ZEGAREK CASIO A-163WA-1QES - 3 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! Wieloletnie doświadczenie, tysiące pozytywnych komentarzy, Salon w centrum Krakowa! happytime.com.pl

  97 zł 190 zł
  Połączenie klasyki i sportu z niebanalnym wyglądem i prostotą. Zegarek CASIO A163WA-1QES obecnie jeden z najbardziej pożądanych modeli japońskiego producenta. Niezawodność, czytelny wyświetlacz powoduje, iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród klasycznej kolekcji Casio. Model A163WA-1QES został wyposażony w niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy, zasilany baterią działającą przez około 7 lat (CR2016). Kopertę wykonaną z tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym, umocowano na stalowej bransolecie. Czytelny, elektroniczny wyświetlacz podświetlany zieloną diodą, chroni szkiełko hesalitowe. Zegarek został wyposażony m.in w: stoper odmierzający czas do 1 godziny z dokładnością do 1/100 sekundy, jeden alarm dzienny, 12 lub 24-godzinny tryb ustawienia godziny oraz kalendarz automatyczny, który sam dostosowuje datę w przypadku krótszych lub dłuższych miesięcy z uwzględnieniem lat przestępnych. Czasomierz jest odporny tylko na drobne zachlapania, więc nie wolno zanurzać go w wodzie. Informacje dodatkowe: Zegarek CASIO A163WA-1QES jest fabrycznie nowy, w 100% oryginalny, dostarczany w firmowym pudełku oraz instrukcją obsługi w języku polskim.

Zegarki

Wyszukaj podobne do "zegarek elektroniczny casio"

 • Zegarek Casio - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MĘSKI CASIO A168WEM-7AEF - SALON W KRAKOWIE, 3 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  143 zł 300 zł
  Połączenie klasyki i sportu z niebanalnym wyglądem i prostotą - zegarek CASIO A168WEM-7EF to obecnie jeden z najbardziej pożądanych modeli japońskiego producenta. Niezawodność oraz czytelny, lustrzany wyświetlacz powoduje, iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród klasycznej kolekcji Casio a to wszystko za naprawdę niewygórowaną cenę. Niezawodność, czytelny wyświetlacz powoduje, iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród klasycznej kolekcji Casio. Model CASIO A168WEM-7EF wyposażono w niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy, zasilany baterią działającą około 7 lat (CR2016). Koperta wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze srebrnym, została umocowana na stalowej bransolecie. Elektroniczny wyświetlacz podświetlany na niebiesko, chroni szkiełko akrylowe. Zegarek jest odporny tylko na drobne zachlapania, więc nie wolno zanurzać go w wodzie. Czasomierz został wyposażony m.in w: stoper odmierzający czas do 1 godziny z dokładnością do 1/100 sekundy, jeden alarm dzienny, 12 lub 24-godzinny tryb ustawienia godziny oraz kalendarz automatyczny, który sam dostosowuje datę w przypadku krótszych lub dłuższych miesięcy z uwzględnieniem lat przestępnych. INFORMACJE DODATKOWE: – PRODUKT CASIO A168WEM-7EFFABRYCZNIE NOWY – ORYGINALNE OPAKOWANIE CASIO; – INSTRUKCJA OBSŁUGI W J.POLSKIM W FORMIE PAPIEROWEJ.
 • Zegarek Casio - alleTime.pl - zdjęcie produktu

  Casio NEON - 20BAR + PUDEŁKO szary Casio alleTime.pl

  234 zł
  Opis zegarka: Mechanizm: Elektroniczny CASIO. Koperta: Tworzywo sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i zarysowania ze stalową nakładką ochronną. Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania. Bransoleta: Polimerowy - odporny i trwały. Wodoszczelność: Water Resist 20 BAR - zegarek uszczelniony, można pływać. Tarcza: LED, sygnowana logiem producenta. Dodatkowe funkcje: - Podświetlenie diodą LED - Iluminator - World Time - jednoczesny pomiar 31 stref czasowych - Multitime - wyświetlanie czasu w czterech różnych strefach (miastach) - Tryb wyświetlania godziny 12/24h - Automatyczny kalendarz - Stoper z dokładnością do 1/100 sekundy, pomiar do 24 godzin - Timer - Możliwość ustawienia do 5 alarmów dziennych - Wodoszczelność 200m - Uśredniona żywotność baterii 10 lat! Wymiary: Koperty: ( szer: 47 mm / wys: 50 mm / gr: 13 mm ) Tarczy: ( średnica 29mm ) Pasek: ( szer: 19 mm ) Długość całości: ( 250 mm ) Zapięcie: ( min: 12 cm / max 21 cm )
 • Zegarek Casio - zdjęcie produktu

  Zegarek CASIO W-800H-1BVES Casio okazyjna cena happytime.com.pl

  123 zł 149 zł
  Zegarek Casio W-800H-1BVES wyposażono w niezawodny, japoński mechanizm kwarcowy, zasilany baterią działającą około 10 lat (CR2025). Połączenie sportowego charakteru z niebanalnym wyglądem oraz mnogością funkcji powoduje, iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród sportowej kolekcji Casio. Zarówno koperta jak i czarny pasek prezentowanego modelu zostały wykonane z tworzywa sztucznego. Elektroniczny wyświetlacz podświetlany diodą led chroni szkiełko hesalitowe. Casio W-800H-1BVES posiada wodoszczelność 10ATM (100m), dzięki czemu można z nim swobodnie pływać. Czasomierz został wyposażony m.in w takie funkcje jak: dual time (aktualna godzina w dwóch strefach czasowych), stoper odmierzający czas do 24 godzin z dokładnością 1/100 sekundy, jeden multi-alarm z funkcją drzemki, sygnał pełnej godziny, automatyczny kalendarz (sam dostosowujący datę z uwzględnieniem lat przestępnych), oraz tryb 12-24 godzinny wyświetlanej godziny. INFORMACJE DODATKOWE: – PRODUKT CASIO FABRYCZNIE NOWY – ORYGINALNE OPAKOWANIE CASIO – INSTRUKCJA OBSŁUGI W J.POLSKIM W FORMIE PAPIEROWEJ. Czasomierz objęty jest gwarancją na 3 lata, z możliwością jej przedłużenia do 6 lat, za dopłatą 20 zł przy zakupie lub 30 dni od dnia otrzymania towaru. W celu przedłużenia gwarancji należy wpłacić dokładną kwotę na firmowe konto bankowe i zamieszczenie informacji w uwagach do zamówienia.
 • Zegarek Casio - alleTime.pl - zdjęcie produktu

  Casio TOUGH SOLAR - BOLTE - 10BAR+ PUDEŁKO /2 czarny Casio alleTime.pl

  259 zł
  Opis zegarka: Mechanizm: Dwa mechanizmy, kwarcowy i elektroniczny CASIO. Koperta: Tworzywo sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i zarysowania ze stalową nakładką ochronną. Szkiełko: Mineralne. Bransoleta: Polimerowy - odporny i trwały. Wodoszczelność: Water Resist 10 BAR (100M) - można pływać Tarcza: Ogniwo słoneczne na tarczy ładujące akumulator zegarka. Dodatkowe informacje: Połączenie sportowego charakteru z funkcją ładowania słonecznego oraz mnogością funkcji powoduje iż jest to jeden z ciekawszych modeli wśród sportowej kolekcji Casio Tough Solar. Dodatkowe funkcje: TARCZA: Analogowo-Cyfrowa -WODOSZCZELNOŚĆ: 10 ATM (100m) -KALENDARZ AUTOMATYCZNY: zegarek sam dostosowuję datę w przypadku krótszych miesięcy -ALARM: 5 alarmów dziennych, sygnał pełnej godziny -PODŚWIETLENIE: Dioda LED, tarcza podświetlana za pomocą diody elektroluminescencyjnej wybór czasu podświetlenia: 1,5 lub 3 sekundy -TIMER: dwa niezależne timery, możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera z auto powtarzaniem. Odliczania od 100 minut. Maksymalna ilość powtórzeń – 10 -STOPER: pomiar czasu z dokładnością do 1/100 sekundy mogący mierzyć czas do 1 godziny -CZAS ŚWIATOWY: 31 stref czasowych (48 miast), czas letni / zimowy -NEOBRITE: specjalne pokrycie wskazówek delikatnie podświetlające zegarek w ciemnościach -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24h -TOUGH SOLAR: ogniwo słoneczne na tarczy ładujący akumulator zasilający zegarek -WSKAŹNIK POZIOMU NAŁADOWANIA AKUMULATORA -OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII: funkcja oszczędzania energii (niektóre funkcje są wyłączane, jeżeli zegarek przez kilka godzin jest nieużywany i leży w ciemności) -MUTE: możliwość wyłączenia dźwięków przycisków -WKAZÓWKI: Fosforyzujące. Wymiary: - Koperta: średnica 40mm - Tarcza: średnica 28mm - Szerokość paska: 20/15 mm - Możliwy obwód ręki 15cm-21,5cm - Długość całkowita 25,5cm
 • Zegarek Casio - alleTime.pl - zdjęcie produktu

  Casio NEON B1 - 20BAR + PUDEŁKO Casio szary alleTime.pl

  287 zł
  Opis zegarka: Mechanizm: Elektroniczny CASIO, Mechanizm kwarcowy zasilany jest za pomocą baterii. Posiada bardzo wysoką dokładność mierzenia czasu +/- 10 sekund w przeciągu 30 dni. Koperta: koperta stalowa z elementami tworzywa sztucznego okrągła koloru srebrno - czarnego. Szkiełko: Mineralne, odporne na zarysowania. Bransoleta: Wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej. Stop ten charakteryzuje się najwyższym stopniem odporności na korozję. Wodoszczelność: Water Resist 20 BAR - zegarek uszczelniony, można pływać. Zegarek odporny na stały kontakt z wodą, np. pływanie, nurkowanie z butlą. Nie zaleca się wciskać przycisków przy kontakcie z wodą, ponieważ krople wody mogą dostać się do mechanizmu. Tarcza: LED, sygnowana logiem producenta. Dodatkowe funkcje: - Podświetlenie diodą LED - Iluminator - World Time - jednoczesny pomiar 31 stref czasowych - Multitime - wyświetlanie czasu w czterech różnych strefach (miastach) - Tryb wyświetlania godziny 12/24h - Automatyczny kalendarz Bardzo rozbudowany datownik, który automatycznie dopasowuje datę w przypadku krótszych miesięcy. Z reguły zegarki wyposażone w automatyczny kalendarz odmierzają dzień, nazwę dnia tygodnia, miesiąc i czasem również rok. - Stoper z dokładnością do 1/100 sekundy, pomiar do 24 godzin - Timer - Możliwość ustawienia do 5 alarmów dziennych Zegarek w ciągu doby może maksymalnie informować nas sygnałem dźwiękowym 5 razy, o różnych porach. - Wodoszczelność 200m - Uśredniona żywotność baterii 10 lat! Wymiary: - koperta : szerokość 46mm, wysokość 50mm - tarcza : śrdenica 30mm - szerokość bransolety: 20mm - grubość zegarka: 15mm - obwód zegarka do 22cm (możliwość skrócenia)
 • Zegarek Casio - alleTime.pl - zdjęcie produktu

  Casio G-SHOCK FALCON GA-100B-7A 20 BAR+ PUDEŁKO bialy Casio alleTime.pl

  450 zł
  Opis zegarka: Mechanizm: Kwarcowy oraz elektroniczny CASIO. Koperta: Tworzywo sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i zarysowania.. Szkiełko: Szkło mineralne utwardzane. Pasek: Tworzywo sztuczne - odporny i trwały. Wodoszczelność: Water Resist 20 BAR (200M) zegarek uszczelniony, Tarcza: Wskazówkowa oraz LED. Dodatkowe funkcje: - Czas światowy - wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie - AUTO LED: automatyczne podświetlenie diodą elektroluminescencyjną, które włącza się podczas ruchu nadgarstka w kierunku twarzy - MAGNETIC RESISTANT: system antymagnetyczny zabezpiecza zegarek przed polem magnetycznym. Norma ISO Standard 764 - Stoper: pomiar czasu z dokładnością 1/100 s. w przeciągu 1 godziny. - Timer: możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera. - Alarm: 5 alarmów dziennych z sygnałem pełnej godziny. - Datownik - kalendarz automatyczny: wyświetla miesiąc/dzień miesiąca/dzień tygodnia. -Tryb wyświetlania godziny: 12/24 godzina może być wyświetlana zarówno w trybie 12 jak i 24 godzinnym - Uśredniona żywotność baterii 3 lata! - Wodoszczelność: 200M (20 ATM dotyczy ciśnienia statycznego). Klasę odporności 200M opracowano na podstawie pomiarów statycznych. W praktyce na skutek ruchu, ciśnienie dynamiczne przekracza ciśnienie statyczne. - G-SHOCK: system antywstrząsowy Specjalny system antywstrząsowy G-shock zabezpiecza zegarek przed mocniejszymi uderzeniami i bardziej dynamicznymi wstrząsami Tworząc kolekcje G-SHOCK celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. Dążąc do tego marzenia, w chwili, gdy świat przeżywał szczyt popularności zegarków analogowych, w roku 1983 roku CASIO stworzyło pierwszego G-SHOCKa. Litera -G oznacza Grawitację, bowiem odporność G-SHOCKa została potwierdzona badaniami na ponad 200 prototypach, które ekstremalnie testowano i poddawano ciężkim próbom, aby udowodnić ich wytrzymałość i trwałość. Popularność tego modelu rośnie w oszałamiającym tempie a G-SHOCK nadal kontynuuje swoją ewolucję, stając się jeszcze bardziej niezniszczalnym. Nickel free: zegarek nie uczula - antyalergiczny. Gwarancja: Sprzedawany przez nas zegarek CASIO posiada oryginalną kartę gwarancyjną na podstawie której serwis zegarków możliwy jest na terenie całego kraju w punktach wymienionych przez oficjalnego dystrybutora w Polsce firmę ZIBI - nie ma konieczności odsyłania zegakra. Gwarancja 3 + 3 lata (opcja) W komplecie: - Oryginalne pudełko - puszka G-Shock - firmowa reklamówka G-Shock - Karta gwarancyjna - Paragon lub faktura VAT - Pełna instrukcja w języku Polskim - Druk przelewu umożliwiający przedłużenie gwarancji do 6 lat Wymiary: Koperty: ( szer: 52 mm / wys: 55 mm / gr: 17 mm ) Pasek: (szer: 21,5 mm ) Zapięcie: ( min: 12 cm / max 21 cm ) Długość całości: ( 25 cm ) Waga: (73g )
 • Zegarek Casio - alleTime.pl - zdjęcie produktu

  Casio G-SHOCK FALCON GA-100B-4A 20 BAR+ PUDEŁKO czerwony Casio alleTime.pl

  379 zł
  Opis zegarka: Mechanizm: Kwarcowy oraz elektroniczny CASIO. Koperta: Tworzywo sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i zarysowania.. Szkiełko: Szkło mineralne utwardzane. Pasek: Tworzywo sztuczne - odporny i trwały. Wodoszczelność: Water Resist 20 BAR (200M) zegarek uszczelniony, Tarcza: Wskazówkowa oraz LED. Dodatkowe funkcje: - Czas światowy - wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie - AUTO LED: automatyczne podświetlenie diodą elektroluminescencyjną, które włącza się podczas ruchu nadgarstka w kierunku twarzy - MAGNETIC RESISTANT: system antymagnetyczny zabezpiecza zegarek przed polem magnetycznym. Norma ISO Standard 764 - Stoper: pomiar czasu z dokładnością 1/100 s. w przeciągu 1 godziny. - Timer: możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera. - Alarm: 5 alarmów dziennych z sygnałem pełnej godziny. - Datownik - kalendarz automatyczny: wyświetla miesiąc/dzień miesiąca/dzień tygodnia. -Tryb wyświetlania godziny: 12/24 godzina może być wyświetlana zarówno w trybie 12 jak i 24 godzinnym - Uśredniona żywotność baterii 3 lata! - Wodoszczelność: 200M (20 ATM dotyczy ciśnienia statycznego). Klasę odporności 200M opracowano na podstawie pomiarów statycznych. W praktyce na skutek ruchu, ciśnienie dynamiczne przekracza ciśnienie statyczne. - G-SHOCK: system antywstrząsowy Specjalny system antywstrząsowy G-shock zabezpiecza zegarek przed mocniejszymi uderzeniami i bardziej dynamicznymi wstrząsami Tworząc kolekcje G-SHOCK celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. Dążąc do tego marzenia, w chwili, gdy świat przeżywał szczyt popularności zegarków analogowych, w roku 1983 roku CASIO stworzyło pierwszego G-SHOCKa. Litera -G oznacza Grawitację, bowiem odporność G-SHOCKa została potwierdzona badaniami na ponad 200 prototypach, które ekstremalnie testowano i poddawano ciężkim próbom, aby udowodnić ich wytrzymałość i trwałość. Popularność tego modelu rośnie w oszałamiającym tempie a G-SHOCK nadal kontynuuje swoją ewolucję, stając się jeszcze bardziej niezniszczalnym. Nickel free: zegarek nie uczula - antyalergiczny. Gwarancja: Sprzedawany przez nas zegarek CASIO posiada oryginalną kartę gwarancyjną na podstawie której serwis zegarków możliwy jest na terenie całego kraju w punktach wymienionych przez oficjalnego dystrybutora w Polsce firmę ZIBI - nie ma konieczności odsyłania zegakra. Gwarancja 3 + 3 lata (opcja) W komplecie: - Oryginalne pudełko - puszka G-Shock - firmowa reklamówka G-Shock - Karta gwarancyjna - Paragon lub faktura VAT - Pełna instrukcja w języku Polskim - Druk przelewu umożliwiający przedłużenie gwarancji do 6 lat Wymiary: Koperty: ( szer: 52 mm / wys: 55 mm / gr: 17 mm ) Pasek: (szer: 21,5 mm ) Zapięcie: ( min: 12 cm / max 21 cm ) Długość całości: ( 25 cm ) Waga: (73g )
 • Zegarek Casio - alleTime.pl - zdjęcie produktu

  Casio G-SHOCK FALCON GA-100-1A1ER 20 BAR+ PUDEŁKO szary Casio alleTime.pl

  404 zł
  Opis zegarka: Mechanizm: Kwarcowy oraz elektroniczny CASIO. Koperta: Tworzywo sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i zarysowania.. Szkiełko: Szkło mineralne utwardzane. Pasek: Tworzywo sztuczne - odporny i trwały. Wodoszczelność: Water Resist 20 BAR (200M) zegarek uszczelniony, Tarcza: Wskazówkowa oraz LED. Dodatkowe funkcje: - Czas światowy - wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie - AUTO LED: automatyczne podświetlenie diodą elektroluminescencyjną, które włącza się podczas ruchu nadgarstka w kierunku twarzy - MAGNETIC RESISTANT: system antymagnetyczny zabezpiecza zegarek przed polem magnetycznym. Norma ISO Standard 764 - Stoper: pomiar czasu z dokładnością 1/100 s. w przeciągu 1 godziny. - Timer: możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera. - Alarm: 5 alarmów dziennych z sygnałem pełnej godziny. - Datownik - kalendarz automatyczny: wyświetla miesiąc/dzień miesiąca/dzień tygodnia. -Tryb wyświetlania godziny: 12/24 godzina może być wyświetlana zarówno w trybie 12 jak i 24 godzinnym - Uśredniona żywotność baterii 3 lata! - Wodoszczelność: 200M (20 ATM dotyczy ciśnienia statycznego). Klasę odporności 200M opracowano na podstawie pomiarów statycznych. W praktyce na skutek ruchu, ciśnienie dynamiczne przekracza ciśnienie statyczne. - G-SHOCK: system antywstrząsowy Specjalny system antywstrząsowy G-shock zabezpiecza zegarek przed mocniejszymi uderzeniami i bardziej dynamicznymi wstrząsami Tworząc kolekcje G-SHOCK celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. Dążąc do tego marzenia, w chwili, gdy świat przeżywał szczyt popularności zegarków analogowych, w roku 1983 roku CASIO stworzyło pierwszego G-SHOCKa. Litera -G oznacza Grawitację, bowiem odporność G-SHOCKa została potwierdzona badaniami na ponad 200 prototypach, które ekstremalnie testowano i poddawano ciężkim próbom, aby udowodnić ich wytrzymałość i trwałość. Popularność tego modelu rośnie w oszałamiającym tempie a G-SHOCK nadal kontynuuje swoją ewolucję, stając się jeszcze bardziej niezniszczalnym. Nickel free: zegarek nie uczula - antyalergiczny. Gwarancja: Sprzedawany przez nas zegarek CASIO posiada oryginalną kartę gwarancyjną na podstawie której serwis zegarków możliwy jest na terenie całego kraju w punktach wymienionych przez oficjalnego dystrybutora w Polsce firmę ZIBI - nie ma konieczności odsyłania zegakra. Gwarancja 3 + 3 lata (opcja) W komplecie: - Oryginalne pudełko - puszka G-Shock - firmowa reklamówka G-Shock - Karta gwarancyjna - Paragon lub faktura VAT - Pełna instrukcja w języku Polskim - Druk przelewu umożliwiający przedłużenie gwarancji do 6 lat Wymiary: Koperty: ( szer: 52 mm / wys: 55 mm / gr: 17 mm ) Pasek: (szer: 21,5 mm ) Zapięcie: ( min: 12 cm / max 21 cm ) Długość całości: ( 25 cm ) Waga: (73g )
 • Zegarek Casio - alleTime.pl - zdjęcie produktu

  Casio G-SHOCK FALCON GA100-1A2 20 BAR+ PUDEŁKO Casio szary alleTime.pl

  404 zł
  Opis zegarka: Mechanizm: Kwarcowy oraz elektroniczny CASIO. Koperta: Tworzywo sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i zarysowania.. Szkiełko: Szkło mineralne utwardzane. Pasek: Tworzywo sztuczne - odporny i trwały. Wodoszczelność: Water Resist 20 BAR (200M) zegarek uszczelniony, Tarcza: Wskazówkowa oraz LED. Dodatkowe funkcje: - Czas światowy - wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie - AUTO LED: automatyczne podświetlenie diodą elektroluminescencyjną, które włącza się podczas ruchu nadgarstka w kierunku twarzy - MAGNETIC RESISTANT: system antymagnetyczny zabezpiecza zegarek przed polem magnetycznym. Norma ISO Standard 764 - Stoper: pomiar czasu z dokładnością 1/100 s. w przeciągu 1 godziny. - Timer: możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera. - Alarm: 5 alarmów dziennych z sygnałem pełnej godziny. - Datownik - kalendarz automatyczny: wyświetla miesiąc/dzień miesiąca/dzień tygodnia. -Tryb wyświetlania godziny: 12/24 godzina może być wyświetlana zarówno w trybie 12 jak i 24 godzinnym - Uśredniona żywotność baterii 3 lata! - Wodoszczelność: 200M (20 ATM dotyczy ciśnienia statycznego). Klasę odporności 200M opracowano na podstawie pomiarów statycznych. W praktyce na skutek ruchu, ciśnienie dynamiczne przekracza ciśnienie statyczne. - G-SHOCK: system antywstrząsowy Specjalny system antywstrząsowy G-shock zabezpiecza zegarek przed mocniejszymi uderzeniami i bardziej dynamicznymi wstrząsami Tworząc kolekcje G-SHOCK celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. Dążąc do tego marzenia, w chwili, gdy świat przeżywał szczyt popularności zegarków analogowych, w roku 1983 roku CASIO stworzyło pierwszego G-SHOCKa. Litera -G oznacza Grawitację, bowiem odporność G-SHOCKa została potwierdzona badaniami na ponad 200 prototypach, które ekstremalnie testowano i poddawano ciężkim próbom, aby udowodnić ich wytrzymałość i trwałość. Popularność tego modelu rośnie w oszałamiającym tempie a G-SHOCK nadal kontynuuje swoją ewolucję, stając się jeszcze bardziej niezniszczalnym. Nickel free: zegarek nie uczula - antyalergiczny. Gwarancja: Sprzedawany przez nas zegarek CASIO posiada oryginalną kartę gwarancyjną na podstawie której serwis zegarków możliwy jest na terenie całego kraju w punktach wymienionych przez oficjalnego dystrybutora w Polsce firmę ZIBI - nie ma konieczności odsyłania zegakra. Gwarancja 3 + 3 lata (opcja) W komplecie: - Oryginalne pudełko - puszka G-Shock - firmowa reklamówka G-Shock - Karta gwarancyjna - Paragon lub faktura VAT - Pełna instrukcja w języku Polskim - Druk przelewu umożliwiający przedłużenie gwarancji do 6 lat Wymiary: Koperty: ( szer: 52 mm / wys: 55 mm / gr: 17 mm ) Pasek: (szer: 21,5 mm ) Zapięcie: ( min: 12 cm / max 21 cm ) Długość całości: ( 25 cm ) Waga: (73g )
 • Zegarek Casio - alleTime.pl - zdjęcie produktu

  Casio G-SHOCK FALCON GA100-1A4 20 BAR+ PUDEŁKO szary Casio alleTime.pl

  404 zł
  Opis zegarka: Mechanizm: Kwarcowy oraz elektroniczny CASIO. Koperta: Tworzywo sztuczne o podwyższonej odporności na uszkodzenia i zarysowania.. Szkiełko: Szkło mineralne utwardzane. Pasek: Tworzywo sztuczne - odporny i trwały. Wodoszczelność: Water Resist 20 BAR (200M) zegarek uszczelniony, Tarcza: Wskazówkowa oraz LED. Dodatkowe funkcje: - Czas światowy - wyświetlanie czasu w różnych strefach czasowych na podstawie danych największych miast na świecie - AUTO LED: automatyczne podświetlenie diodą elektroluminescencyjną, które włącza się podczas ruchu nadgarstka w kierunku twarzy - MAGNETIC RESISTANT: system antymagnetyczny zabezpiecza zegarek przed polem magnetycznym. Norma ISO Standard 764 - Stoper: pomiar czasu z dokładnością 1/100 s. w przeciągu 1 godziny. - Timer: możliwość odliczania od zaprogramowanego czasu do zera. - Alarm: 5 alarmów dziennych z sygnałem pełnej godziny. - Datownik - kalendarz automatyczny: wyświetla miesiąc/dzień miesiąca/dzień tygodnia. -Tryb wyświetlania godziny: 12/24 godzina może być wyświetlana zarówno w trybie 12 jak i 24 godzinnym - Uśredniona żywotność baterii 3 lata! - Wodoszczelność: 200M (20 ATM dotyczy ciśnienia statycznego). Klasę odporności 200M opracowano na podstawie pomiarów statycznych. W praktyce na skutek ruchu, ciśnienie dynamiczne przekracza ciśnienie statyczne. - G-SHOCK: system antywstrząsowy Specjalny system antywstrząsowy G-shock zabezpiecza zegarek przed mocniejszymi uderzeniami i bardziej dynamicznymi wstrząsami Tworząc kolekcje G-SHOCK celem Casio było stworzenie zegarka, którego nie można zniszczyć. Dążąc do tego marzenia, w chwili, gdy świat przeżywał szczyt popularności zegarków analogowych, w roku 1983 roku CASIO stworzyło pierwszego G-SHOCKa. Litera -G oznacza Grawitację, bowiem odporność G-SHOCKa została potwierdzona badaniami na ponad 200 prototypach, które ekstremalnie testowano i poddawano ciężkim próbom, aby udowodnić ich wytrzymałość i trwałość. Popularność tego modelu rośnie w oszałamiającym tempie a G-SHOCK nadal kontynuuje swoją ewolucję, stając się jeszcze bardziej niezniszczalnym. Nickel free: zegarek nie uczula - antyalergiczny. Gwarancja: Sprzedawany przez nas zegarek CASIO posiada oryginalną kartę gwarancyjną na podstawie której serwis zegarków możliwy jest na terenie całego kraju w punktach wymienionych przez oficjalnego dystrybutora w Polsce firmę ZIBI - nie ma konieczności odsyłania zegakra. Gwarancja 3 + 3 lata (opcja) W komplecie: - Oryginalne pudełko - puszka G-Shock - firmowa reklamówka G-Shock - Karta gwarancyjna - Paragon lub faktura VAT - Pełna instrukcja w języku Polskim - Druk przelewu umożliwiający przedłużenie gwarancji do 6 lat Wymiary: Koperty: ( szer: 52 mm / wys: 55 mm / gr: 17 mm ) Pasek: (szer: 21,5 mm ) Zapięcie: ( min: 12 cm / max 21 cm ) Długość całości: ( 25 cm ) Waga: (73g )

Zegarek elektroniczny casio - zobacz nasze artykuły