Zegarek lacoste męski

Zegarek lacoste męski - sprawdź dostępne produkty

 • Zegarek Lacoste - happytime.com.pl - zdjęcie produktu

  Zegarek LACOSTE 2011040 Lacoste okazja happytime.com.pl

  438.00 zł 599.00 zł
  SAN DIEGO Modny, elegancki zegarek męski z kolekcji San Diego.
 • Zegarek Lacoste - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MĘSKI LACOSTE 2010918 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  661.00 zł 945.00 zł
  Zegarek męski Lacoste 2010918 napędzany jest za pomocą mechanizmu kwarcowego. Czarna tarcza pokryta jest szkiełkiem mineralnym, a wodoszczelność na poziomie 3 ATM (30m) sprawia, że czasomierz jest odporny na niewielkie zachlapania. Stalowa koperta utrzymana jest na stalowej bransolecie. Ponadto zegarek wyposażony jest w funkcję czasu dobowego.
 • Lacoste zegarek - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MĘSKI LACOSTE 2010944 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  480.09 zł 925.00 zł
  Zegarek męski Lacoste 2010944 napędzany jest za pomocą mechanizmu kwarcowego. Granatowa tarcza nakryta jest przez szkiełko mineralne, a wodoszczelność na poziomie 5 ATM sprawia, że z czasomierzem można brać prysznic, ale nie zaleca się wchodzić do wody. Koperta wykonana jest ze stali szlachetnej i utrzymana została bransolecie.
 • Srebrny zegarek Lacoste analogowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MĘSKI LACOSTE 2010912 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  449.00 zł 749.00 zł
  Zegarek męski Lacoste 2010912 napędzany jest za pomocą mechanizmu kwarcowego. Granatowa tarcza nakryta jest przez szkiełko mineralne, a wodoszczelność na poziomie 5 ATM sprawia, że z czasomierzem można brać prysznic, ale nie zaleca się wchodzić do wody. Do funkcji zegarka można zaliczyć datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Koperta wykonana jest ze stali szlachetnej i utrzymana została bransolecie.
 • Zegarek Lacoste granatowy analogowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK LACOSTE 2010922 - ZESTAW, ORYGINAŁ, GWAR. 2 LATA, SALON - KRURIER GRATIS happytime.com.pl

  538.00 zł 1090.00 zł
  Marka Lacoste nieodzownie kojarzy się ze sportem i koszulkami polo ale niektóre modele zegarków stanowią eleganckie propozycje na casualowe przyjęcia. Nie brakuje oczywiście typowo sportowych zegarków, które są zrobione z tworzywa sztucznego lub kauczuku. Te materiały podkreślają swobodny i sportowy styl. Eleganckie modele z męskiej kolekcji wykonane są głównie ze stali szlachetnej, wysokogatunkowych skór czy materiałów tekstylnych. Klasyczne tarcze z logo krokodyla pokrywa trwałe i niezwykle przejrzyste szkiełko mineralne. W swojej bogatej historii marka zdążyła wprowadzić bogatą kolekcję zegarków zarówno męskich jak i damskich a każdy użytkownik z pewnością znajdzie coś dla siebie Zegarek Lacoste 2010922 z męskiej kolekcji francuskiego producenta. Wskazówki napędza niezawodny i dokładny japoński mechanizm kwarcowy. Koperta wykonana jest z wysokogatunkowej stali szlachetnej oksydowanej na niebiesko natomiast bransoleta wykonana jest ze stali szlachetnej i wysokojakościowej gumy. Niebieska tarcza zegarka zdobiona logiem krokodyla na godz. 3:00 pokryta jest trwałym szkiełkiem mineralnym. Wodoszczelność 5ATM chroni zegarek przed zamoczeniem. Modny, męski zegarek na każdą okazję.
 • Zegarek Lacoste analogowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK LACOSTE ORBITAL 2010907 - 2 LATA GWARANCJI, WYSYŁKA GRATIS! SALON KRAKÓW! happytime.com.pl

  388.00 zł 699.00 zł
  Marka Lacoste nieodzownie kojarzy się ze sportem i koszulkami polo ale niektóre modele zegarków stanowią eleganckie propozycje na casualowe przyjęcia. Nie brakuje oczywiście typowo sportowych zegarków, które są zrobione z tworzywa sztucznego lub kauczuku. Te materiały podkreślają swobodny i sportowy styl. Eleganckie modele z męskiej kolekcji wykonane są głównie ze stali szlachetnej, wysokogatunkowych skór czy materiałów tekstylnych. Klasyczne tarcze z logo krokodyla pokrywa trwałe i niezwykle przejrzyste szkiełko mineralne. W swojej bogatej historii marka zdążyła wprowadzić bogatą kolekcję zegarków zarówno męskich jak i damskich a każdy użytkownik z pewnością znajdzie coś dla siebie Zegarek LACOSTE ORBITAL 2010907 z męskiej kolekcji francuskiego producenta. Wskazówki czasomierza napędza niezawodny i dokładny japoński mechanizm kwarcowy. Koperta wykonana z wysokogatunkowej stali szlachetnej została umocowana na pasku gumowym koloru czarnego. Niebieska tarcza zegarka zdobiona logiem krokodyla na godz. 3;00 pokryta jest trwałym szkiełkiem mineralnym. Czasomierz jest odporny tylko na drobne zachlapania, więc nie można zanurzać go w wodzie. Modny, męski zegarek na każdą okazję.
 • Zegarek Lacoste analogowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK LACOSTE SAN DIEGO 2010911 - 2 LATA GWARANCJI, ORYGINAŁ, WYSYŁKA GRATIS! SALON KRAKÓW! happytime.com.pl

  492.00 zł 619.00 zł
  Marka Lacoste nieodzownie kojarzy się ze sportem i koszulkami polo, ale niektóre modele zegarków stanowią eleganckie propozycje na casualowe przyjęcia. Nie brakuje oczywiście typowo sportowych zegarków, które są zrobione z tworzywa sztucznego lub kauczuku. Te materiały podkreślają swobodny i sportowy styl. Eleganckie modele z męskiej kolekcji wykonane są głównie ze stali szlachetnej, wysokogatunkowych skór czy materiałów tekstylnych. Klasyczne tarcze z logo krokodyla pokrywa trwałe i niezwykle przejrzyste szkiełko mineralne. W swojej bogatej historii marka zdążyła wprowadzić bogatą kolekcję zegarków zarówno męskich jak i damskich, a każdy użytkownik z pewnością znajdzie coś dla siebie. Zegarek SAN DIEGO 2010911 z męskiej kolekcji francuskiego producenta. Wskazówki czasomierza napędza niezawodny i dokładny japoński mechanizm kwarcowy. Koperta wykonana ze stali szlachetnej została umocowana na skórzanym pasku. Tarcza zegarka pokryta jest trwałym szkiełkiem mineralnym. Czasomierz jest odporny na zachlapania, więc nie można zanurzać go w wodzie. Modny, męski zegarek na każdą okazję.
 • Zegarek Lacoste analogowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK MĘSKI LACOSTE 2010941 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI happytime.com.pl

  403.28 zł 769.00 zł
  Sportowe zacięcie, zarysowane, w stonowanym kolorze logo marki na środku tarczy, gustowne zestawienie kolorów - propozycja francuskiego producenta - zegarek Lacoste Capbreton 2010941 - dla Panów ceniących jakość i dobry design. Model działa na kwarcowym mechanizmie Miyota, który charakteryzuje się precyzyjnym chodem i dokładnością. Koperta wykonany z najwyższej jakości stali szlachetnej, którą w razie zarysowań można polerować. Dodatkowy atut zegarka to wodoszczelność 5ATM czyli odporność na zachlapania i krótkotrwałe zanurzenie w wodzie.Zegarek Lacoste Capbreton 2010941 jest fabrycznie nowy, w 100% oryginalny, dostarczany w firmowym pudełku oraz instrukcją obsługi w języku polskim.
 • Zegarek złoty - zdjęcie produktu

  ZEGAREK DAMSKI LACOSTE 2001015 - SALON W KRAKOWIE, 2 LATA GWARANCJI ! happytime.com.pl

  518.50 zł 1049.00 zł
  Zegarek damski LACOSTE 2001015 zasilany jest za pomocą mechanizmu kwarcowego. Tarcza, którą zdobi logo modnego krokodyla pokryta jest mineralnym szkiełkiem odpornym na stłuczenia. Złocona koperta ze stali szlachetnej zegarka LACOSTE 2001015 utrzymana jest na eleganckiej bransolecie wykonanej ze stali powlekanej trwałą metodą galwanizacji jonowej w kolorze różowego złota. Wodoszczelność na poziomie 3 ATM (30m) sprawia, że czasomierz jest odporny na niewielkie zachlapania. Zegarek damski LACOSTE 2001015 to propozycja dla kobiet wymagających, dla których czasomierz ma nie tylko wskazywać czas ale również być modną ozdobą.   INFORMACJE DODATKOWE LACOSTE 2001015: -PRODUKT FABRYCZNIE NOWY I ORYGINALNY, -ORYGINALNE PUDEŁKO LACOSTE -INSTRUKCJA OBSŁUGI W JĘZYKU POLSKIM -KARTA GWARANCYJNA PODBITA NA OKRES 2 LAT.
 • Zegarek Lacoste - zdjęcie produktu

  Zegarek LACOSTE 2010983 Lacoste okazja happytime.com.pl

  511.49 zł 850.00 zł
  Lacoste Legacy 2010983 - Steel mesh

Wyszukaj podobne do "zegarek lacoste męski"

Zegarek lacoste męski - zobacz nasze artykuły