Zegarek wodoszczelny damski

Zegarek wodoszczelny damski - sprawdź dostępne produkty

Wyszukaj podobne do "zegarek wodoszczelny damski"

 • Zegarek Swatch - W.KRUK - zdjęcie produktu

  ZEGAREK SWATCH COMFY BOOST USW/588 Swatch W.KRUK

  315.00 zł
  Stylowy zegarek damski SWATCH Gomfy Boost SO28V100 z serii Gent wykonany z tworzyw pochodzenia naturalnego, w liliowym, matowym wykończeniu oraz różową, szczotkowana tarczą z czarnymi cyframi i białymi indeksami. Zaprezentowany w 1983 r. pierwszy model oraz flagowy zegarek marki Swatch: średnica 34 mm, 51 części, wytrzymała koperta z tworzywa sztucznego w różnych kolorach, wodoszczelny (30 m), wstrząsoodporny, precyzyjny i dokładny mechanizm kwarcowy.
 • Zegarek G. Rossi - zdjęcie produktu

  Smartwatch GINO ROSSI SW014-4 G. Rossi promocja happytime.com.pl

  239.00 zł 309.00 zł
  Smartwatch damski wykonany ze stali szlachetnej w złotym kolorze. Wodoszczelny IP68. Najnowsza wersja SW014G-4 Nowoczesny, damski zegarek elektroniczny z ciśnieniomierzem pulsometrem, krokomierzem i oksymetrem.
 • Zegarek TIMEX - W.KRUK - zdjęcie produktu

  ZEGAREK TIMEX Standard UTI/452 W.KRUK

  429.00 zł
  Damski zegarek Timex Standard TW2U13700 to unikalny model dla kobiet, który sprawia wrażenie delikatnego i niezwykle kobiecego. Odznacza się stosunkowo niewielkim rozmiarem, więc prezentuje się na nadgarstku w dyskretny sposób. Nie przebija się na pierwszy plan stylizacji, ale doskonale je dopełnia. Zegarek Timex Standard TW2U13700 wygląda niecodziennie ze względu na zastosowane przy jego produkcji rozwiązania. Wzbogacono go w zapięcie w postaci stalowej bransolety w srebrnym kolorze, która razem z jasną tarczą sprawia, że prezentowany damski zegarek Timex Standard TW2U13700 to piękny dodatek do wielu stylizacji. Model TW2U13700 z kolekcji Standard wyposażono w najnowszą technologię Indiglo, zapewniającą perfekcyjne podświetlenie tarczy. Ten elegancki damski zegarek marki Timex jest wodoszczelny, dzięki czemu nie trzeba go ściągać do kąpieli i pływania. Ten model to nie tylko piękna ozdoba, ale i praktyczny dodatek, który przyda się w codziennym życiu.
 • Zegarek G. Rossi - zdjęcie produktu

  Smartwatch GINO ROSSI SW014-1 G. Rossi okazja happytime.com.pl

  229.00 zł 309.00 zł
  Srebrny smartwatch damski wykonany ze stali szlachetnej 316l. Wodoszczelny IP68. Najnowsza wersja SW014G-1 Nowoczesny zegarek elektroniczny z ciśnieniomierzem pulsometrem, krokomierzem i oksymetrem.
 • Zegarek TIMEX analogowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK TIMEX Standard UTI/426 W.KRUK

  370.00 zł
  Damski zegarek Timex Standard TW2U13300 to unikalny model dla kobiet, który sprawia wrażenie delikatnego i niezwykle kobiecego. Odznacza się stosunkowo niewielkim rozmiarem, więc prezentuje się na nadgarstku w dyskretny sposób. Nie przebija się na pierwszy plan stylizacji, ale doskonale je dopełnia. Zegarek Timex Standard TW2U13300 wygląda niecodziennie ze względu na zastosowane przy jego produkcji rozwiązania. Wzbogacono go w zapięcie w postaci skórzanego paska w karmelowym odcieniu, który razem z szarą tarczą sprawia, że prezentowany damski zegarek Timex Standard TW2U13300 to piękny dodatek do wielu stylizacji. Model TW2U13300 z kolekcji Standard wyposażony jest w wygodne zapięcie, co ułatwia jego szybkie ściąganie i zakładanie. Ten elegancki damski zegarek marki Timex jest wodoszczelny, dzięki czemu nie trzeba go ściągać do kąpieli i pływania. Ten model to nie tylko piękna ozdoba, ale i praktyczny dodatek, który przyda się w codziennym życiu.
 • Zegarek TIMEX analogowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK TIMEX Standard UTI/394 W.KRUK

  459.00 zł
  Damski zegarek Timex Standard TW2U14000 to unikalny model dla kobiet, który sprawia wrażenie delikatnego i niezwykle kobiecego. Odznacza się stosunkowo niewielkim rozmiarem, więc prezentuje się na nadgarstku w dyskretny sposób. Nie przebija się na pierwszy plan stylizacji, ale doskonale je dopełnia. Zegarek Timex Standard TW2U14000 wygląda niecodziennie ze względu na zastosowane przy jego produkcji rozwiązania. Wzbogacono go w zapięcie w postaci stalowej bransolety w odcieniu różowego złota, która razem z jasną tarczą sprawia, że prezentowany damski zegarek Timex Standard TW2U14000 to piękny dodatek do wielu stylizacji. Model TW2U14000 z kolekcji Standard wyposażony jest w wygodne zapięcie, co ułatwia jego szybkie ściąganie i zakładanie. Ten elegancki damski zegarek marki Timex jest wodoszczelny, dzięki czemu nie trzeba go ściągać do kąpieli i pływania. Ten model to nie tylko piękna ozdoba, ale i praktyczny dodatek, który przyda się w codziennym życiu.
 • Zegarek TIMEX - W.KRUK - zdjęcie produktu

  ZEGAREK TIMEX Standard Demi UTI/468 W.KRUK

  459.00 zł
  Damski zegarek Timex Standard Demi TW2U60200 to unikalny model dla kobiet, który sprawia wrażenie delikatnego i niezwykle kobiecego. Odznacza się stosunkowo niewielkim rozmiarem, więc prezentuje się na nadgarstku w dyskretny sposób. Nie przebija się na pierwszy plan stylizacji, ale doskonale je dopełnia. Zegarek Timex Standard TW2U60200 wygląda niecodziennie ze względu na zastosowane przy jego produkcji rozwiązania. Wzbogacono go w zapięcie w postaci stalowej bransolety w złotym i srebrnym kolorze, która razem z jasną tarczą sprawia, że prezentowany damski zegarek Timex Standard TW2U60200 to piękny dodatek do wielu stylizacji. Model TW2U60200 z kolekcji Standard wyposażono w najnowszą technologię Indiglo, zapewniającą perfekcyjne podświetlenie tarczy. Ten elegancki damski zegarek marki Timex jest wodoszczelny, dzięki czemu nie trzeba go ściągać do kąpieli i pływania. Ten model to nie tylko piękna ozdoba, ale i praktyczny dodatek, który przyda się w codziennym życiu.
 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  ZEGAREK TIMEX STANDARD UTI/431 W.KRUK

  459.00 zł
  Damski zegarek Timex Standard TW2U13900 to unikalny model dla kobiet, który sprawia wrażenie delikatnego i niezwykle kobiecego. Odznacza się stosunkowo niewielkim rozmiarem, więc prezentuje się na nadgarstku w dyskretny sposób. Nie przebija się na pierwszy plan stylizacji, ale doskonale je dopełnia. Zegarek Timex Standard TW2U13900 wygląda niecodziennie ze względu na zastosowane przy jego produkcji rozwiązania. Wzbogacono go w zapięcie w postaci stalowej bransolety w złotym kolorze, który razem z srebrną tarczą sprawia, że prezentowany damski zegarek Timex Standard TW2U13900 to piękny dodatek do wielu stylizacji. Model TW2U13900 z kolekcji Standard wyposażony jest w wygodne zapięcie, co ułatwia jego szybkie ściąganie i zakładanie. Ten elegancki damski zegarek marki Timex jest wodoszczelny, dzięki czemu nie trzeba go ściągać do kąpieli i pływania. Ten model to nie tylko piękna ozdoba, ale i praktyczny dodatek, który przyda się w codziennym życiu.
 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  ZEGAREK TIMEX STANDARD UTI/440 W.KRUK

  370.00 zł
  Damski zegarek Timex Standard TW2U60000 to unikalny model dla kobiet, który sprawia wrażenie delikatnego i niezwykle kobiecego. Odznacza się stosunkowo niewielkim rozmiarem, więc prezentuje się na nadgarstku w dyskretny sposób. Nie przebija się na pierwszy plan stylizacji, ale doskonale je dopełnia. Zegarek Timex Standard TW2U60000 wygląda niecodziennie ze względu na zastosowane przy jego produkcji rozwiązania. Wzbogacono go w zapięcie w postaci skórzanego paska w brązowym kolorze, który razem z białą tarczą sprawia, że prezentowany damski zegarek Timex Standard TW2U60000 to piękny dodatek do wielu stylizacji. Model TW2U60000 z kolekcji Standard wyposażony jest w wygodne zapięcie, co ułatwia jego szybkie ściąganie i zakładanie. Ten elegancki damski zegarek marki Timex jest wodoszczelny, dzięki czemu nie trzeba go ściągać do kąpieli i pływania. Ten model to nie tylko piękna ozdoba, ale i praktyczny dodatek, który przyda się w codziennym życiu.
 • Zegarek Certina analogowy - zdjęcie produktu

  ZEGAREK CERTINA DS Caimano UCE/2170 Certina W.KRUK

  3590.00 zł
  Dzięki przejrzystej, nowoczesnej konstrukcji chronograf DS Caimano prezentuje jak piękna i elegancka potrafi być precyzja pomiaru czasu. Uwagę zwraca również wysokiej jakości stalowa bransoleta wyposażona w system szybkiej wymiany, która będzie perfekcyjnym dopełnieniem wielu stylizacji. Damski zegarek DS Caimano C035.007.22.117.02 to wyraz klasycznej elegancji z nutą sportowego sznytu. Szwajcarski czasomierz z funkcją datownika odznacza się kremowym cyferblatem wykonanym z macicy perłowej oraz mieszanymi indeksami w formie cyfr arabskich i minimalistycznych linii. Piękny i zarazem funkcjonalny design uzupełnia szwajcarski, automatyczny mechanizm C26.111 Nivachron. Prezentowany model jest wodoszczelny na poziomie 10 ATM, dzięki czemu damski zegarek DS Caimano C035.007.22.117.02 to również nieodzowny element podczas uprawiania sportów wodnych.

Zegarek wodoszczelny damski - zobacz nasze artykuły