1. Strona główna
 2. zegarki elektroniczne timex

Zegarki elektroniczne timex

Zegarki elektroniczne timex - sprawdź nasze produkty

 • Zegarek TIMEX cyfrowy - zdjęcie produktu

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48400 TIMEX okazja TimeandMore

  237 zł 289 zł

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48400 - subtelny zegarek dla modnej kobiety. Obecnie bardzo popularny i modny design zegarów Retro nawiązujący do historycznych kwarcowych modeli. Koperta wzłotym kolorze została wykonana ze stali i osadzono ją na segmentowej bransolecie w tym samym odcieniu. Na tarczy TIMEX Digital Mini TW2T48400 widzimy elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich funkcji dodatkowych których obsługa odbywa się przy pomocy bocznych przycisków. Dzięki szczelności koperty na poziomie 3 ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. TIMEX Digital Mini TW2T48400 to idealna propozycja dla Pań szukających zegarka na czasie, który nie tylko świetnie się prezentuje ale jest też praktycznym dodatkiem. Digital Mini- casualowa kolekcja dla Pań. Cechują się elektronicznym wyświetleniem zarówno czasu jak i funkcji dodatkowych. Modele zachowane w spokojnej, minimalistycznej stylistyce bardzo mocno nawiązującej do wyglądu pierwszych elektronicznych zegarków. Subtelny kształt sprawia, że zegarki Digital Mini świetnie prezentują się na ręku a dzięki dodatkowym funkcjom są idealnym kompanem codziennego życia. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48500 TIMEX wyprzedaż TimeandMore

  238 zł 259 zł

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48500 - subtelny zegarek dla modnej kobiety. Obecnie bardzo popularny i modny design zegarów Retro nawiązujący do historycznych kwarcowych modeli. Koperta w srebrnym kolorze została wykonana ze stali i osadzono ją na segmentowej bransolecie w tym samym odcieniu. Na tarczy TIMEX Digital Mini TW2T48500 widzimy elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich funkcji dodatkowych których obsługa odbywa się przy pomocy bocznych przycisków. Dzięki szczelności koperty na poziomie 3 ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. TIMEX Digital Mini TW2T48500 to idealna propozycja dla Pań szukających zegarka na czasie, który nie tylko świetnie się prezentuje ale jest też praktycznym dodatkiem. Digital Mini- casualowa kolekcja dla Pań. Cechują się elektronicznym wyświetleniem zarówno czasu jak i funkcji dodatkowych. Modele zachowane w spokojnej, minimalistycznej stylistyce bardzo mocno nawiązującej do wyglądu pierwszych elektronicznych zegarków. Subtelny kształt sprawia, że zegarki Digital Mini świetnie prezentują się na ręku a dzięki dodatkowym funkcjom są idealnym kompanem codziennego życia. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48600 TIMEX promocyjna cena TimeandMore

  238 zł 259 zł

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48600  - subtelny zegarek dla modnej kobiety. Obecnie bardzo popularny i modny design zegarów Retro nawiązujący do historycznych kwarcowych modeli. Koperta w srebrnym kolorze została wykonana ze stali i osadzono ją na segmentowej bransolecie w tym samym odcieniu. Na tarczy TIMEX Digital Mini TW2T48600  widzimy elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich funkcji dodatkowych których obsługa odbywa się przy pomocy bocznych przycisków. Dzięki szczelności koperty na poziomie 3 ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. TIMEX Digital Mini TW2T48600  to idealna propozycja dla Pań szukających zegarka na czasie, który nie tylko świetnie się prezentuje ale jest też praktycznym dodatkiem. Digital Mini- casualowa kolekcja dla Pań. Cechują się elektronicznym wyświetleniem zarówno czasu jak i funkcji dodatkowych. Modele zachowane w spokojnej, minimalistycznej stylistyce bardzo mocno nawiązującej do wyglądu pierwszych elektronicznych zegarków. Subtelny kształt sprawia, że zegarki Digital Mini świetnie prezentują się na ręku a dzięki dodatkowym funkcjom są idealnym kompanem codziennego życia. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48300 TIMEX TimeandMore wyprzedaż

  265 zł 289 zł

  Zegarek Damski TIMEX Digital Mini TW2T48300 - subtelny zegarek dla modnej kobiety. Obecnie bardzo popularny i modny design zegarów Retro nawiązujący do historycznych kwarcowych modeli. Koperta w różowo złotym kolorze została wykonana ze stali i osadzono ją na segmentowej bransolecie w tym samym odcieniu. Na tarczy TIMEX Digital Mini TW2T48300 widzimy elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich funkcji dodatkowych których obsługa odbywa się przy pomocy bocznych przycisków. Dzięki szczelności koperty na poziomie 3 ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. TIMEX Digital Mini TW2T48300 to idealna propozycja dla Pań szukających zegarka na czasie, który nie tylko świetnie się prezentuje ale jest też praktycznym dodatkiem. Digital Mini- casualowa kolekcja dla Pań. Cechują się elektronicznym wyświetleniem zarówno czasu jak i funkcji dodatkowych. Modele zachowane w spokojnej, minimalistycznej stylistyce bardzo mocno nawiązującej do wyglądu pierwszych elektronicznych zegarków. Subtelny kształt sprawia, że zegarki Digital Mini świetnie prezentują się na ręku a dzięki dodatkowym funkcjom są idealnym kompanem codziennego życia. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek Casio cyfrowy - zdjęcie produktu

  Zegarek CASIO VINTAGE Premium A1000MCG-9EF Casio okazja TimeandMore

  584 zł 649 zł

  Zegarek CASIO VINTAGE Premium A1000MCG-9EF - casualowy model damski w stylu retro. Koperta wykonana została ze stali w kolorze różowego złota i osadzono ją na meshowej(siatkowej) bransolecie w tym samym odcieniu. Na beżowej tarczy z masy perłowej znalazło się elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich dodatkowych funkcji zegarka. Sercem CASIO VINTAGE Premium A1000MCG-9EF jest kwarcowy mechanizm zasilany baterią a dzięki szczelności koperty na poziomie 3ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. CASIO VINTAGE Premium A1000MCG-9EF to idealny model dla kobiet szukających wyjątkowego i nietuzinkowego dodatku. Kolekcja Casio Vintage wzorowana na modelach z lat 80 i 90 jest kierowana do odbiorcy w każdym wieku. W ofercie znajdują się charakterystyczne modele z prostokątną kopertą i cyfrowym wyświetlaczem, wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak stoper, datownik czy alarm oraz klasyczne, analogowe na skórzanych paskach lub bransoletach typu mesh. Wszystkie wyposażone są w mechanizmy kwarcowe, które energię zasilającą czerpią z baterii. Casio jest jednym z najbardziej znanych na świecie japońskich producentów zegarków. Firma powstała w 1946 roku lecz produkcją zegarków zajmuje się od roku 1974, kiedy to powstał pierwszy zegarek nazwany Casiotron, wyposażony w kwarcowy mechanizm wymyślony zaledwie 2 lata wcześniej oraz wyświetlacz LCD. 7 lat później wyprodukowano pierwszy zegarek Casio wyposażony w kalkulator, a w 1983 zaprezentowano pierwszy model serii G-Shock, która obecnie jest najbardziej popularną z całej oferty Casio.

 • Zegarek Casio - zdjęcie produktu

  Zegarek CASIO VINTAGE Premium A1000M-1BEF Casio okazja TimeandMore

  539 zł 599 zł

  Zegarek CASIO VINTAGE Premium A1000M-1BEF - casualowy model damski w stylu retro. Koperta wykonana została ze stali szlachetnej i osadzono ją na meshowej(siatkowej) bransolecie w tym samym odcieniu. Na ciemnej tarczy z masy perłowej znalazło się elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich dodatkowych funkcji zegarka. Sercem CASIO VINTAGE Premium A1000M-1BEF jest kwarcowy mechanizm zasilany baterią a dzięki szczelności koperty na poziomie 3ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. CASIO VINTAGE Premium A1000M-1BEF to idealny model dla kobiet szukających wyjątkowego i nietuzinkowego dodatku. Kolekcja Casio Vintage wzorowana na modelach z lat 80 i 90 jest kierowana do odbiorcy w każdym wieku. W ofercie znajdują się charakterystyczne modele z prostokątną kopertą i cyfrowym wyświetlaczem, wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak stoper, datownik czy alarm oraz klasyczne, analogowe na skórzanych paskach lub bransoletach typu mesh. Wszystkie wyposażone są w mechanizmy kwarcowe, które energię zasilającą czerpią z baterii. Casio jest jednym z najbardziej znanych na świecie japońskich producentów zegarków. Firma powstała w 1946 roku lecz produkcją zegarków zajmuje się od roku 1974, kiedy to powstał pierwszy zegarek nazwany Casiotron, wyposażony w kwarcowy mechanizm wymyślony zaledwie 2 lata wcześniej oraz wyświetlacz LCD. 7 lat później wyprodukowano pierwszy zegarek Casio wyposażony w kalkulator, a w 1983 zaprezentowano pierwszy model serii G-Shock, która obecnie jest najbardziej popularną z całej oferty Casio.

 • Zegarek Casio - zdjęcie produktu

  Zegarek CASIO VINTAGE Premium Casio A1000D-7EF Casio wyprzedaż TimeandMore

  584 zł 649 zł

  Zegarek CASIO VINTAGE Premium Casio A1000D-7EF - casualowy model damski w stylu retro. Koperta wykonana została ze stali szlachetnej i osadzono ją na segmentowej bransolecie w tym samym odcieniu. Na tarczy z masy perłowej znalazło się elektroniczne wskazanie zarówno godzin jak i wszystkich dodatkowych funkcji zegarka. Sercem CASIO VINTAGE Premium Casio A1000D-7EF jest kwarcowy mechanizm zasilany baterią a dzięki szczelności koperty na poziomie 3ATM nie trzeba obawiać się przypadkowych zachlapań zegarka. CASIO VINTAGE Premium Casio A1000D-7EF to idealny model dla kobiet szukających wyjątkowego i nietuzinkowego dodatku. Kolekcja Casio Vintage wzorowana na modelach z lat 80 i 90 jest kierowana do odbiorcy w każdym wieku. W ofercie znajdują się charakterystyczne modele z prostokątną kopertą i cyfrowym wyświetlaczem, wyposażone w dodatkowe funkcje takie jak stoper, datownik czy alarm oraz klasyczne, analogowe na skórzanych paskach lub bransoletach typu mesh. Wszystkie wyposażone są w mechanizmy kwarcowe, które energię zasilającą czerpią z baterii. Casio jest jednym z najbardziej znanych na świecie japońskich producentów zegarków. Firma powstała w 1946 roku lecz produkcją zegarków zajmuje się od roku 1974, kiedy to powstał pierwszy zegarek nazwany Casiotron, wyposażony w kwarcowy mechanizm wymyślony zaledwie 2 lata wcześniej oraz wyświetlacz LCD. 7 lat później wyprodukowano pierwszy zegarek Casio wyposażony w kalkulator, a w 1983 zaprezentowano pierwszy model serii G-Shock, która obecnie jest najbardziej popularną z całej oferty Casio.

 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  T2N513 Zegarek Damski Timex Retrograde T2N513 TIMEX otozegarki wyprzedaż

  174 zł 349 zł

  TIMEX T2N513 Retrograde. Zegarki TIMEX T2N513 to zegarki dedykowane osobom szukającym rzeczy pięk

 • Zegarek TIMEX cyfrowy - zdjęcie produktu

  T5K686 Zegarek Męski Damski Timex Ironman 30-Lap T5K686 TIMEX okazyjna cena otozegarki

  134 zł 269 zł

  TIMEX T5K686 Ironman 30-Lap. Zegarki TIMEX T5K686 zegarek z kolekcji przeznaczonej dla osób prefe

 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  Zegarek Unisex TIMEX Fairfield TW2T37000 TIMEX TimeandMore okazyjna cena

  390 zł 459 zł

  Zegarek Unisex TIMEX Fairfield TW2T37000 - to uniwersalny damsko-męski zegarek zamknięty w smukłej kopercie wykonanej z rodowanego mosiądzu. Na cyferblacie w kolorze głębokiego granatu umieszczono srebrne, minimalistyczne indeksy i wskazówki nadające zegarkowi bardzo eleganckiego wyglądu. W koronce tego modelu ukryto przycisk uruchamiający podświetlenie cyferblatu. Bransoleta wykonana z siatki meshowej o drobnym splocie idealnie komponuje się z kopertą zegarka. Za precyzję wskazań TIMEX Fairfield TW2T37000 odpowiada dokładny mechanizm kwarcowy. Klasa wodoszczelności tego modelu to 3 ATM, deszcz i przypadkowe kontakty z wodą nie stanowią więc dla niego zagrożenia. Wyjątkowa uniwersalność sprawia że zegarek ten sprawdzi się w zarówno męskich jak i damskich eleganckich stylizacjach. Kolekcja Fairfield to linia zegarków minimalistycznych z nutą nowoczesności. Zegarki kierowane do młodych pewnych siebie osób ceniących klasyczne dodatki. Modele z tej kolekcji zostały wyposażone w podświetlenie tarczy Indiglo (uruchamiane poprzez wciśnięcie koronki) oraz proste i czytelne oznaczenie godzinowe. Wybierając modele z kolekcji Easy Reader możemy być pewni, że nasz zegarek nigdy nie wyjdzie z mody. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat.  Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

Zobacz więcej produktów

Zegarki

Zobacz Zegarki

Wyszukaj podobne do Zegarki elektroniczne timex

 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  Zegarek damski TIMEX Transcend TW2T74700 TIMEX wyprzedaż TimeandMore

  422 zł 459 zł

  Zegarek damski TIMEX Transcend TW2T74700 - to wyjątkowy zegarek kierowany do kobiet poszukujących pięknego niezawodnego dodatku. W wyjątkowo smukłej kopercie o grubości zaledwie 9 mm zamknięto precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany wymienną baterią. Prosta, grafitowa tarcza ozdobiona została minimalistycznymi indeksami, wskazówkami oraz rozbudowanym datownikiem. Całość zestawu idealnie dopełnia delikatna, meshowa(siatkowa) bransoleta w odcieniu koperty. Wodoszczelność TIMEX Transcend TW2T74700 to 5 ATM, co stanowi zabezpieczenie mechanizmu przed wodą nawet podczas kąpieli. Zegarek ten idealnie odnajdzie się w większości wieczorowych stylizacji, jednak równie dobrze można go wykorzystać jako zwieńczenie casualowego stroju. Kolekcja Transcend skierowana została do kobiet ceniących wyszukany styl. Cienkie koperty sprawiają, że zegarki doskonale prezentują się na nadgarstkach. Wysmakowana, minimalistyczna stylistyka predysponuje te zegarki do wykorzystania w stylizacjach wieczorowych. Równie dobrze jednak stanowić one mogą efektowne uzupełnienie codziennego stroju casualowego. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX analogowy - zdjęcie produktu

  Zegarek męski TIMEX MK1 TW2R85300 TIMEX okazyjna cena TimeandMore

  211 zł 249 zł

  Zegarek TIMEX MK1 TW2R85300 - koperta została wykonana ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Szara czytelna tarcza połączona została z klasycznymi arabskimi cyframi. Zarówno indeksy jak i wskazówki są koloru czarnego. Dodatkowo na cyferblacie znalazły się również oznaczenia czasu 24-godzinnego. Czarny, skórzany pasek wykonano z miękkiej, wygodnej w noszeniu skóry. Klasa wodoszczelności TIMEX MK1 TW2R85300 wynosi 3 ATM, skutecznie chroni to zegarek w razie przypadkowego zachlapania czy deszczu. To piękny klasyczny czasomierz, który znakomicie odnajdzie się zarówno na męskim jak i damskim nadgarstku. Kolekcja MK1 wizualnie nawiązuje do zegarków które Timex produkował dla armii Stanów Zjednoczonych w czasie I wojny światowej. Czasomierze z tej linii wykonano w stylistyce militarnej. Tarcze oferują bardzo wysoki kontrast i wyposażone są w elementy fluorescencyjne. Poza oznaczeniami godzinowymi na cyferblatach znajdują się również, charakterystyczne dla zegarków wojskowych, oznaczenia minutowe. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat.  Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  Zegarek damski TIMEX Fairfield TW2R26500 TIMEX wyprzedaż TimeandMore

  321 zł 459 zł

  Zegarek Unisex TIMEX Fairfield TW2R26500 - koperta wykonana z mosiądzu pokryta powłoką PVD w kolorze złotym. Tarcza w kolorze beżowym połączona została z klasycznymi indeksami godzinowymi. Uzupełnieniem tarczy jest podświetlenie Indiglo, które uruchamiane jest poprzez wciśnięcie koronki.   Kolekcja Fairfield to linia zegarków minimalistycznych z nutą nowoczesności. Zegarki kierowane do młodych pewnych siebie osób ceniących klasyczne dodatki. Modele z tej kolekcji zostały wyposażone w podświetlenie tarczy Indiglo (uruchamiane poprzez wciśnięcie koronki) oraz proste i czytelne oznaczenie godzinowe. Wybierając modele z kolekcji Easy Reader możemy być pewni, że nasz zegarek nigdy nie wyjdzie z mody. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat.  Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX analogowy - zdjęcie produktu

  Zegarek męski TIMEX Waterbury TW2R71700 TIMEX okazja TimeandMore

  501 zł 590 zł

  Zegarek damski TIMEX Waterbury TW2R71700 -  Koperta wykonana ze stali szlachetnej połączona została ze skórzanym czarnym paskiem. Na białej tarczy umieszczono wskazówki, cyfry arabskie oznaczające godziny oraz datownik na godzinie 4. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 21 cm.  Kolekcja Waterbury została stworzona by oddać hołd 160 -letniej tradycji marki. Zegarki z linii Waterbury są ponadczasowe dzięki inspiracją retro. Modele z tej kolekcji zostały wyposażone w podświetlenie tarczy Indiglo (uruchamiane poprzez wciśnięcie koronki) oraz proste i czytelne oznaczenie godzinowe. Wybierając modele z kolekcji Easy Reader możemy być pewni, że nasz zegarek nigdy nie wyjdzie z mody. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat.  Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX analogowy - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski TIMEX Southview TW2T34700 TIMEX TimeandMore okazyjna cena

  296 zł 349 zł

  Zegarek Męski TIMEX Southview TW2T34700 - stanowi kwintesencję zegarka casualowego. W zgrabnej kopercie o średnicy 41 mm zamknięto precyzyjny mechanizm kwarcowy. Biała tarcza ozdobiona została minimalistycznymi indeksami rzymskimi i wskazówkami. Czarny wykonany ze skóry pasek świetnie zgrywa się z kolorystyką cyferblatu. TIMEX Southview TW2T34700 posiada klasę wodoszczelności 3 ATM, co zapewnia ochronę przed przypadkowym kontaktem z wodą. To piękny męski czasomierz który idealnie sprawdzi się zarówno do stylistyki eleganckiej jak i typowo casualowej na co dzień. Kolekcja Southview- to wyjątkowa seria zegarków utrzymanych w stylistyce casualowej elegancji. Subtelne indeksy i wskazówki oraz wyjątkowo smukłe kopert nadają im wyjątkowego charakteru, który dodatkowo potęguje stonowana, wysmakowana stylistyka. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  Zegarek damski TIMEX Waterbury TW2T49200 TIMEX TimeandMore wyprzedaż

  450 zł 490 zł

  Zegarek damski TIMEX Waterbury TW2T49200  - to klasyczny zegarek damski, którego okrągła koperta podobnie jak bransoleta została wykonana ze stali. Na białej tarczy umieszczono wskazówki, podziałkę sekundową, oraz cztery cyfry arabskie oznaczające godziny. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 19 cm.  Kolekcja Waterbury została stworzona by oddać hołd 160 -letniej tradycji marki. Zegarki z linii Waterbury są ponadczasowe dzięki inspiracją retro. Modele z tej kolekcji zostały wyposażone w podświetlenie tarczy Indiglo (uruchamiane poprzez wciśnięcie koronki) oraz proste i czytelne oznaczenie godzinowe. Wybierając modele z kolekcji Easy Reader możemy być pewni, że nasz zegarek nigdy nie wyjdzie z mody. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat.  Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX analogowy - zdjęcie produktu

  Zegarek damski TIMEX Transcend TW2T74000 TIMEX okazyjna cena TimeandMore

  365 zł 399 zł

  Zegarek damski TIMEX Transcend TW2T74000 - to wyjątkowy zegarek kierowany do kobiet poszukujących pięknego niezawodnego dodatku. W wyjątkowo smukłej kopercie o grubości zaledwie 7 mm zamknięto precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany wymienną baterią. Prosta tarcza w kolorze szarym ozdobiona została minimalistycznymi indeksami. Całość zestawu idealnie dopełnia delikatna, meshowa(siatkowa) bransoleta w odcieniu koperty. Wodoszczelność TIMEX Transcend TW2T74000 to 5 ATM, co stanowi zabezpieczenie mechanizmu przed wodą nawet podczas kąpieli. Zegarek ten idealnie odnajdzie się w większości wieczorowych stylizacji, jednak równie dobrze można go wykorzystać jako zwieńczenie casualowego stroju. Kolekcja Transcend skierowana została do kobiet ceniących wyszukany styl. Cienkie koperty sprawiają, że zegarki doskonale prezentują się na nadgarstkach. Wysmakowana, minimalistyczna stylistyka predysponuje te zegarki do wykorzystania w stylizacjach wieczorowych. Równie dobrze jednak stanowić one mogą efektowne uzupełnienie codziennego stroju casualowego. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX analogowy - zdjęcie produktu

  Zegarek damski TIMEX Transcend TW2T74100 TIMEX okazja TimeandMore

  367 zł 399 zł

  Zegarek damski TIMEX Transcend TW2T74100  - to wyjątkowy zegarek kierowany do kobiet poszukujących pięknego niezawodnego dodatku. W wyjątkowo smukłej kopercie o grubości zaledwie 7 mm zamknięto precyzyjny mechanizm kwarcowy zasilany wymienną baterią. Prosta tarcza w kolorze  złota ozdobiona została minimalistycznymi indeksami. Całość zestawu idealnie dopełnia delikatna, meshowa(siatkowa) bransoleta w odcieniu koperty. Wodoszczelność TIMEX Transcend TW2T74100  to 5 ATM, co stanowi zabezpieczenie mechanizmu przed wodą nawet podczas kąpieli. Zegarek ten idealnie odnajdzie się w większości wieczorowych stylizacji, jednak równie dobrze można go wykorzystać jako zwieńczenie casualowego stroju. Kolekcja Transcend skierowana została do kobiet ceniących wyszukany styl. Cienkie koperty sprawiają, że zegarki doskonale prezentują się na nadgarstkach. Wysmakowana, minimalistyczna stylistyka predysponuje te zegarki do wykorzystania w stylizacjach wieczorowych. Równie dobrze jednak stanowić one mogą efektowne uzupełnienie codziennego stroju casualowego. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX analogowy - zdjęcie produktu

  Zegarek damski TIMEX Waterbury TW2T75000 TIMEX TimeandMore okazyjna cena

  382 zł 450 zł

  Zegarek damski TIMEX Waterbury TW2T75000 -  Koperta wykonana ze stali szlachetnej połączona została ze skórzanym brązowym paskiem. Na białej tarczy umieszczono wskazówki, cyfry arabskie oznaczające godziny oraz datownik na godzinie 4. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 21 cm.  Kolekcja Waterbury została stworzona by oddać hołd 160 -letniej tradycji marki. Zegarki z linii Waterbury są ponadczasowe dzięki inspiracją retro. Modele z tej kolekcji zostały wyposażone w podświetlenie tarczy Indiglo (uruchamiane poprzez wciśnięcie koronki) oraz proste i czytelne oznaczenie godzinowe. Wybierając modele z kolekcji Easy Reader możemy być pewni, że nasz zegarek nigdy nie wyjdzie z mody. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat.  Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

 • Zegarek TIMEX - zdjęcie produktu

  Zegarek damski TIMEX Waterbury TW2T74900 TIMEX okazja TimeandMore

  416 zł 490 zł

  Zegarek damski TIMEX Waterbury TW2T74900 - to klasyczny, damski zegarek. Koperta modelu została wykonana z mosiądzu w szarym kolorze i osadzono ją na segmentowej bransolecie w tym samym odcieniu. Na tarczy TIMEX Waterbury TW2T74900 króluje minimalizm, oznaczenia godzin w postaci indeksów połączono z prostymi wskazówkami. Uzupełnieniem tarczy jest podświetlenie Indiglo uruchamiane wciśnięciem koronki. Sercem TIMEX Waterbury TW2T74900 jest kwarcowy mechanizm zasilany baterią a przed wodą nawet podczas kąpieli chroni go szczelność koperty na poziomie 5ATM. Kolekcja Waterbury została stworzona by oddać hołd 160 -letniej tradycji marki. Zegarki z linii Waterbury są ponadczasowe dzięki inspiracją retro. Modele z tej kolekcji zostały wyposażone w podświetlenie tarczy Indiglo (uruchamiane poprzez wciśnięcie koronki) oraz proste i czytelne oznaczenie godzinowe. Wybierając modele z kolekcji Waterbury możemy być pewni, że nasz zegarek nigdy nie wyjdzie z mody. Timex - firma założona w 1854 roku jako Waterbury Colock w Naugatuck Valley w Connecticut. Jedną z ważniejszych dat dla marki Timex jest rok 1933 w którym na licencję Walta Disneya stworzyli pierwszy zegarek z Myszką Miki. W latach 50 marka Timex była reklamowana serią spotów telewizyjnych w których zegarki były poddawane różnym testom pokazującym jakość i niezawodność czasomierzy. Od tak wielu lat marka Timex pozostaje przy swojej pierwotnej polityce by tworzyć zegarki dla każdego dzięki czemu przetrwali juz 160 lat. Spektakularnym momentem w ich długoletniej historii było stworzenie zegarka z podświetleniem tarczy Indiglo co spowodowało dwukrotny wzrost sprzedaży zegarków tej marki w USA.

Zobacz więcej produktów