Zegarki szwajcarskie męskie mechaniczne

Zegarki szwajcarskie męskie mechaniczne - sprawdź nasze produkty

 • Zegarek - zdjęcie produktu

  Versace V TicTime

  3120 zł
  Versace VEBV003/19 V-Race Główne cechy: Zegarek z mechanizmem szwajcarskim. Włoski unikatowy design. Stylistyka jedyna w swoim rodzaju. Mechanizm kwarcowy – analogowy zegarek kwarcowy przypomina zegarek mechanicznym pod tym względem, że jest wyposażony w mechanizm do przekazywania energii, ale jest zasilany z baterii i oscyluje dzięki kryształowi kwarcu, aby zachować precyzję. Datownik – wskazuje aktualny dzień miesiąca. Sekundnik - informuje obserwatora o aktualnie upływającej sekundzie z danej minuty. Dual time – możliwość ustawienia na dodatkowym zegarze czasu obowiązującego w innej strefie czasowej. Szafirowe szkło – bardzo trudne do zarysowania ze względu na swoją twardość, w skali Mohsa (skala twardości) ma aż 9 punktów, przy czym 10 punktów ma tylko diament. Charakterystyczne logo marki umieszczone na godzinie dwunastej. Wytrzymała elegancka złota koperta. Wygodny szyty skórzany pasek. Rozpoznawalność loga i marki na całym świecie. W zestawie z eleganckim pudełkiem producenta. W zestawie: Oryginalny zegarek Versace Oryginalne pudełko Versace Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Versace Włoski dom mody, założony przez Gianniego Versace w 1978 roku we Włoszech. Versace to bezdyskusyjnie jedna z najbardziej luksusowych i prestiżowych marek. Zegarki VERSACE posiadają precyzyjne szwajcarskie mechanizmy, dzięki czemu będą niezawodne przez wiele lat. Przyciągają uwagę i zachwycają oryginalnym designem. Historia firmy sięga roku 1972, kiedy to Gianni Versace przyleciał z Reggio Calabria do Mediolanu. Jego zadaniem było stworzenie kolekcji dla Ezio Nicosia, właściciela firmy włókienniczej Florentine Flowers. W tym okresie produkty „made in Italy” zaczynały podbijać rynki światowe, więc dla młodego projektanta wizja wyjazdu do Mediolanu, stolicy mody oraz pracy dla sławnego przedsiębiorcy, była bardzo atrakcyjna. W praktyce był to punkt zwrotny w karierze Gianniego Versace – klienci potrzebowali nowego typu konfekcji, ubrań mniej anonimowych, bardziej wyrażających styl osoby, która je nosi – tak powstało Versace.
 • Zegarek - zdjęcie produktu

  Versace Palazzo Empire VERD002/18 TicTime

  2979 zł
  Versace VERD002/18 Palazzo Empire Główne cechy: Zegarek z mechanizmem szwajcarskim. Włoski unikatowy design. Stylistyka jedyna w swoim rodzaju. Mechanizm kwarcowy – analogowy zegarek kwarcowy przypomina zegarek mechanicznym pod tym względem, że jest wyposażony w mechanizm do przekazywania energii, ale jest zasilany z baterii i oscyluje dzięki kryształowi kwarcu, aby zachować precyzję. Szafirowe szkło – bardzo trudne do zarysowania ze względu na swoją twardość, w skali Mohsa (skala twardości) ma aż 9 punktów, przy czym 10 punktów ma tylko diament. Charakterystyczne logo marki umieszczone w formie 3D na środku czarnej eleganckiej tarczy. Wytrzymały wygodny szyty pasek ze skóry naturalnej. Rozpoznawalność loga i marki na całym świecie. W zestawie z eleganckim pudełkiem producenta. W zestawie: Oryginalny zegarek Versace Oryginalne pudełko Versace Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Versace Włoski dom mody, założony przez Gianniego Versace w 1978 roku we Włoszech. Versace to bezdyskusyjnie jedna z najbardziej luksusowych i prestiżowych marek. Zegarki VERSACE posiadają precyzyjne szwajcarskie mechanizmy, dzięki czemu będą niezawodne przez wiele lat. Przyciągają uwagę i zachwycają oryginalnym designem. Historia firmy sięga roku 1972, kiedy to Gianni Versace przyleciał z Reggio Calabria do Mediolanu. Jego zadaniem było stworzenie kolekcji dla Ezio Nicosia, właściciela firmy włókienniczej Florentine Flowers. W tym okresie produkty „made in Italy” zaczynały podbijać rynki światowe, więc dla młodego projektanta wizja wyjazdu do Mediolanu, stolicy mody oraz pracy dla sławnego przedsiębiorcy, była bardzo atrakcyjna. W praktyce był to punkt zwrotny w karierze Gianniego Versace – klienci potrzebowali nowego typu konfekcji, ubrań mniej anonimowych, bardziej wyrażających styl osoby, która je nosi – tak powstało Versace.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Adriatica A8269.R257A AUTORYZOWANY SPRZEDAWCA Adriatica TicTime

  1266 zł
  Szwajcarski zegarek Adriatica A8269.R257A Automatic Marka Adriatica tworzy wysokiej klasy szwajcarskie zegarki o modnym wyglądzie. Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki. Otrzymujesz oficjalną gwarancję producenta. Główne cechy: Zegarek szwajcarski Zegarki pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Gwarancyjny i pogwarancyjny serwis w Polsce oraz w autoryzowanych punktach serwisowych na całym świecie. Zegarek mechaniczny  - napędzane siłą kinetyczną poprzez codzienny ruch ich użytkowników lub nakręcanie koronki, nie wykorzystuje się w nich baterii. Zegarki mogą być używane niezwłocznie po naciągnięciu sprężyny - nawet po długim czasie przerwy w pracy. Wartość emocjonalna - modele zegarków mechanicznych mogą przechodzić z pokolenia na pokolenie. Ekologiczny – na świecie wyrzuca się mniej baterii, a Ty nie ponosisz kosztu samej baterii oraz kosztu jej wymiany. Datownik – wskazuje aktualny dzień miesiąca. Szafirowe szkiełko – bardzo wytrzymałe na zarysowania Wygodny praktyczny skórzany pasek. Do zegarka jest dołączone oryginalne pudełko, torebka oraz instrukcja w języku polskim. 2-letnia gwarancja producenta. Adriatica A8269.R257A Automatic Klasyczny szwajcarski zegarek Adriatica. Automatyczny zegarek ze szwajcarskim mechanizmem ETA 2824. Bardzo wysokiej jakości czasomierz o modnym ponadczasowym wyglądzie. Dzięki temu dobierzesz go do eleganckiej, jak i codziennej stylizacji. Idealnie pasuje do garnituru. Zegarek solidny i zdecydowanie wart swojej ceny. Kopertę wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej. Tarczę zegarka chroni szafirowe szkiełko bardzo trudne do zarysowania ze względu na swoją twardość, w skali Mohsa (skala twardości) ma aż 9 punktów, przy czym 10 punktów ma tylko diament. Datownik umieszczony na godzinie trzeciej pozwala na odczytanie aktualnego dnia miesiąca.
 • Zegarek Versace - zdjęcie produktu

  Versace VEBJ00118. Sprawdź Zaufany Sklep! Znalazłeś tańszą ofetę? NEGOCJUJ! ZAPŁAĆ ZA 30 DNI! Sklep PROKONSUMENCKI. Versace TicTime

  3999 zł
  Versace VEBJ00118 Glaze Chrono Główne cechy: Zegarek z mechanizmem szwajcarskim. Włoski unikatowy design. Stylistyka jedyna w swoim rodzaju. Mechanizm kwarcowy – analogowy zegarek kwarcowy przypomina zegarek mechanicznym pod tym względem, że jest wyposażony w mechanizm do przekazywania energii, ale jest zasilany z baterii i oscyluje dzięki kryształowi kwarcu, aby zachować precyzję. Datownik – wskazuje aktualny dzień miesiąca. Chronograf- stoper. Tachymetr – podziałka umieszczona na zewnętrznej granicy tarczy lub na kopercie (bezelu) pozwalająca na pomiar prędkości na odcinku 1 km lub 1 mili. Funkcja przydatna na co dzień oraz podczas biegania, jazy na rowerze i innych sportów. Szafirowe szkło z antyrefleksem – bardzo trudne do zarysowania ze względu na swoją twardość, w skali Mohsa (skala twardości) ma aż 9 punktów, przy czym 10 punktów ma tylko diament. Wytrzymały wygodny szyty pasek ze skóry naturalnej. Rozpoznawalność loga i marki na całym świecie. W zestawie z eleganckim pudełkiem producenta. W zestawie: Oryginalny zegarek Versace Oryginalne pudełko Versace Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Versace Włoski dom mody, założony przez Gianniego Versace w 1978 roku we Włoszech. Versace to bezdyskusyjnie jedna z najbardziej luksusowych i prestiżowych marek. Zegarki VERSACE posiadają precyzyjne szwajcarskie mechanizmy, dzięki czemu będą niezawodne przez wiele lat. Przyciągają uwagę i zachwycają oryginalnym designem. Historia firmy sięga roku 1972, kiedy to Gianni Versace przyleciał z Reggio Calabria do Mediolanu. Jego zadaniem było stworzenie kolekcji dla Ezio Nicosia, właściciela firmy włókienniczej Florentine Flowers. W tym okresie produkty „made in Italy” zaczynały podbijać rynki światowe, więc dla młodego projektanta wizja wyjazdu do Mediolanu, stolicy mody oraz pracy dla sławnego przedsiębiorcy, była bardzo atrakcyjna. W praktyce był to punkt zwrotny w karierze Gianniego Versace – klienci potrzebowali nowego typu konfekcji, ubrań mniej anonimowych, bardziej wyrażających styl osoby, która je nosi – tak powstało Versace.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski ADRIATICA Quartz Chronograph A1194.5254CH Adriatica TimeandMore

  980 zł
  Zegarek Męski ADRIATICA Quartz Chronograph A1194.5254CH - czasomierz męski, którego koperta została wykonana ze stali szlachetnej i zawieszona na skórzanym pasku w kolorze czarnym. Na ciemnej tarczy umieszczono mieszane oznaczenia godzin, wskazówki oraz dodatkowe sub-tarcze. Zegarek Męski ADRIATICA Quartz Chronograph A1194.5254CH wyposażono w datownik wskazujący dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia, a także chronograf pozwalający na dokładne pomiary czasu. Cyferblat chroniony jest przez szkło szafirowe, które cechuje się wysoką odpornością na zarysowania. Model napędzany jest przez szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 3540D. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM zapewnia ochronę mechanizmu np. podczas kąpieli, w modelu nie należy pływać.  Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 21 cm. Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski ADRIATICA Quartz A8255.1213QF Adriatica TimeandMore

  850 zł
  Zegarek Męski ADRIATICA Quartz A8255.1213QF - czasomierz męski na skórzanym pasku. Koperta modelu została wykonana ze stli szlachetnej pokrytej powłoka PVD i zwieńczona szkłem szafirowym, które cechuje się znaczną twardością i dzięki temu wysoką odpornością na zarysowania. Zegarek Męski ADRIATICA Quartz A8255.1213QF  wyposażono w rozbudowany datownik wskazujący dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia oraz funkcję drugiego czasu. Klasyczna kolorystyka modelu sprawia, że sprawdzi się on idealnie jako dodatek np. podczas spotkania biznesowego, a dodatkowe przyciski na kopercie dodają mu nowoczesnego wyglądu. Czasomierz ADRIATICA Quartz A8255.1213QF napędzany jest przez szwajcarski mechanizm kwarcowy Isa 9239. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM pozwala na użytkowania modelu w wodzie np. podczas kąpieli, nie należy w nim pływać. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 21 cm.  Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski ADRIATICA Quartz A8255.2213QF Adriatica TimeandMore

  850 zł
  Zegarek Męski ADRIATICA Quartz A8255.2213QF - czasomierz męski na skórzanym pasku. Koperta modelu została wykonana ze stli szlachetnej i zwieńczona bezelem w kolorze złotym oraz szkłem szafirowym, które cechuje się znaczną twardością i dzięki temu wysoką odpornością na zarysowania. Zegarek Męski ADRIATICA Quartz A8255.2213QF  wyposażono w rozbudowany datownik wskazujący dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia oraz funkcję drugiego czasu. Klasyczna kolorystyka modelu sprawia, że sprawdzi się on idealnie jako dodatek np. podczas spotkania biznesowego, a dodatkowe przyciski na kopercie dodają mu nowoczesnego wyglądu. Czasomierz ADRIATICA Quartz A8255.2213QF napędzany jest przez szwajcarski mechanizm kwarcowy Isa 9239. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM pozwala na użytkowania modelu w wodzie np. podczas kąpieli, nie należy w nim pływać. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 21 cm.  Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski ADRIATICA Classic A8134.5213QF Adriatica TimeandMore

  720 zł
  Zegarek Męski ADRIATICA Classic A8134.5213QF - czasomierz męski na skórzanym pasku. Koperta modelu została wykonana ze stali szlachetnej i zwieńczona szkłem mineralnym, które jest elastyczne i odporne na stłuczenia. Na tarczy umieszczono oznaczenia godzin, wskazówki oraz rozbudowany datownik wskazujący dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia i nazwę miesiąca. Zegarek Męski ADRIATICA Classic A8134.5213QF napędzany jest przez szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 706. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM pozwala na użytkowania modelu w wodzie np. podczas kąpieli, nie należy w nim pływać. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 21 cm.  Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu. Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski ADRIATICA Classic A8275.R254QF Adriatica TimeandMore

  760 zł
  Zegarek Męski ADRIATICA Classic A8275.R254QF - czasomierz męski na skórzanym pasku. Koperta modelu została wykonana ze stali szlachetnej i zwieńczona szkłem szafirowym, które cechuje się wysoką odpornością na zarysowania.. Na tarczy umieszczono oznaczenia godzin, wskazówki, rozbudowany datownik wskazujący dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia oraz sub-tarczę czasu dobowego. Zegarek Męski ADRIATICA Classic A8275.R254QF napędzany jest przez szwajcarski mechanizm kwarcowy ISA 9239. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM pozwala na użytkowania modelu w wodzie np. podczas kąpieli, nie należy w nim pływać. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 21 cm.  Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu. Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski ADRIATICA Classic A8277.2113A Adriatica TimeandMore

  1690 zł
  Zegarek Męski ADRIATICA Classic A8277.2113A - czasomierz męski, którego koperta podobnie jak bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej. Na jasnej traczy umieszczono wskazówki, oznaczenia godzin w postaci indeksów liniowych oraz datownik. Powłoka fluorescencyjna umożliwia odczytywanie godziny w ciemności. Cyferblat chroniony jest przez szkło szafirowe, które cechuje się wysoką odpornością na zarysowania. Zegarek Męski ADRIATICA Classic A8277.2113A napędzany jest przez szwajcarski mechanizm z naciągiem automatycznym Sellita SW200/Eta 2824. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM zapewnia ochronę mechanizmu np. podczas kąpieli, w modelu nie należy pływać.  Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu. Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.

Zegarki

Wyszukaj podobne do "zegarki szwajcarskie męskie mechaniczne"

 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski Adriatica Quartz A8269.5155QF Adriatica TimeandMore

  790 zł
  Zegarek Męski Adriatica Quartz A8269.5155QF - klasyczny czasomierz męski na stalowej bransolecie. Koperta modelu podobnie jak bransoleta wykonana została ze stali szlachetnej i zwieńczona elastycznym szkłem mineralnym. Zegarek Męski Adriatica Quartz A8269.5155QF napędzany jest przez szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 706. Wodoszczelność na poziomie 5 barów zapewnia ochronę podczas kontaktu z wodą, w modelu można brać kąpiel ale nie należy pływać. Na granatowej tarczy umieszczono oznaczenia godzin w postaci indeksów liniowych oraz arabską cyfrę 12 wskazówki oraz dodatkowe sub-tarcze datownika oraz funkcji fazy księżyca. Rozbudowany datownik wskazuje dzień miesiąca, nazwę dnia tygodnia a także nazwę miesiąca. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 21 cm. Czasomierz Męski Adriatica Quartz A8269.5155QF to elegancki dodatek do formalnych stylizacji. Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski Adriatica Automatic A8142.1251A Adriatica TimeandMore

  1580 zł
  Zegarek Męski Adriatica Automatic A8142.1251A - elegancki czasomierz męski na brązowym, skórzanym pasku. Koperta modelu została wykonana ze stali szlachetnej pokrytej powłoką PVD w kolorze złotym. Na tarczy w kolorze koperty umieszczono mieszane oznaczenia godzin, wskazówki oraz datownik wskazujący dzień miesiąca. Cyferblat chroniony jest przez szkło mineralne. Zegarek Męski Adriatica Automatic A8142.1251A napędzany jest przez szwajcarski mechanizm Eta 2824, którego pracę podziwiać można przez szklany dekiel. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM stanowi ochronę podczas kontaktu z wodą, w modelu można brać prysznic ale nie należy pływać. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 21,5 cm. Czasomierz Męski Adriatica Automatic A8142.1251A  sprawdzi się idealnie jako dodatek do oficjalnych stylizacji.  Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski ADRIATICA Aviator Chrono A1088.5224CH Adriatica TimeandMore

  790 zł
  Zegarek Męski ADRIATICA Aviator Chrono A1088.5224CH - czasomierz męski utrzymany w sportowej stylistyce. Koperta modelu została wykonana ze stali szlachetnej i zawieszona na czarnym, skórzanym pasku. Na tarczy z widoczną teksturą umieszczono oznaczenia godzin w postaci cyfr arabskich, wskazówki, datownik wskazujący dzień miesiąca oraz dodatkowe sub-tarcze chronografu. Cyferblat chroniony jest przez utwardzane szkło mineralne. Zegarek Męski ADRIATICA Aviator Chrono A1088.5224CH napędzany jest przez mechanizm kwarcowy Ronda 5030. Wodoszczelność na poziomie 5 barów oraz zakręcany dekiel stanowią ochronę podczas kontaktu z wodą, w modelu można brać kąpiel ale nie należy pływać. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 23 cm. Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski Adriatica Quartz A8269.5153QF Adriatica TimeandMore

  790 zł
  Zegarek Męski Adriatica Quartz A8269.5153QF - elegancki czasomierz męski, którego koperta podobnie jak bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej. Na jasnej tarczy umieszczono oznaczenia godzin w postaci indeksów liniowych i cyfry 12, wskazówki, rozbudowany datownik oraz funkcje wyświetlania faz księżyca. Cyferblat chroniony jest przez szkło mineralne. Zegarek Męski Adriatica Quartz A8269.5153QF napędzany jest przez szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 706. Model wyposażono w klasę wodoszczelności na poziomie 5 barów, która pozwala na kontakt z wodą np. podczas kąpieli, w zegarku Adriatica Quartz A8269.5153QF nie należy pływać. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 21 cm. Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski Adriatica Quartz A8243.1211QF Adriatica TimeandMore

  660 zł
  Zegarek Męski Adriatica Quartz A8243.1211QF - klasyczny czasomierz męski zachowany w klasycznej kolorystyce. Koperta modelu wykonana została ze stali szlachetnej pokrytej powłoką PVD w kolorze złotym i zawieszono na skórzanym, czarnym pasku. Na jasnej tarczy umieszczono oznaczenia godzin w postaci indeksów liniowych, wskazówki oraz datownik wskazujący dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia. Cyferblat chroniony jest przez szkło mineralne. Zegarek Męski Adriatica Quartz A8243.1211QF napędzany jest przez szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 706. Wodoszczelność na poziomie 3 ATM zapewnia ochronę mechanizmu przed zachlapaniami, należy unikać kontaktu z wodą. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 22 cm. Tradycyjna stylistyka i niska waga (jedynie 49 gramów) sprawiają, że użytkowanie czasomierza Adriatica Quartz A8243.1211QF jest bardzo komfortowe, a uniwersalna stylistyka sprawia, że sprawdzi się doskonale jako dodatek do formalnych strojów.  Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski ADRIATICA Classic A1230.5265QXL Adriatica TimeandMore

  540 zł
  Zegarek Męski ADRIATICA Classic A1230.5265QXL - klasyczny czasomierz męski, którego koperta została wykonana ze stali szlachetnej i zawieszona na skórzanym pasku. Granatowa tarcza została pokryta mieszanymi oznaczeniami godzin w formie indeksów liniowych i cyfr arabskich, wskazówkami oraz umieszczoną na godzinie 6 sub-tarczą ze wskazówką datownika. Cyferblat chroniony jest przez szkło mineralne. Zegarek Męski ADRIATICA Classic A1230.5265QXL napędzany jest przez szwajcarski mechanizm kwarcowy Eta 902. Wodoszczelność na poziomie 3 barów zapewnia podstawową ochronę na zachlapania, należy unikać kontaktu z wodą. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 21 cm. Zegarek Męski ADRIATICA Classic A1230.5265QXL to idealny dodatek do formalnych stylizacji, uniwersalna kolorystyka oraz niska waga (jedynie 40 gramów) to bez wątpienia zalety tego modelu. Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski ADRIATICA Quartz A1274.51B3QF Adriatica TimeandMore

  740 zł
  Zegarek Męski ADRIATICA Quartz A1274.51B3QF - minimalistyczny czasomierz męski, którego koperta podobnie jak bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej. Na białej traczy umieszczono oznaczenia godzin w postaci indeksów liniowych, wskazówki oraz rozbudowany datownik wskazujący dzień miesiąca i nazwę dnia tygodnia. Cyferblat chroniony jest przez szkło szafirowe, które cechuje się wysoką odpornością na zarysowania. Serce czasomierza ADRIATICA Quartz A1274.51B3QF stanowi szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 706. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM zapewnia ochronę mechanizmu np. podczas kąpieli, w modelu nie należy pływać. Bransoleta wyposażona została w zapięcie umożliwiające samodzielną, szybką regulację. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 22 cm.  Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski ADRIATICA Chronograph A1076.5124CH Adriatica TimeandMore

  860 zł
  Zegarek Męski ADRIATICA Chronograph A1076.5124CH - sportowy czasomierz męski na bransolecie typu mesh. Koperta modelu została wykonana ze stali szlachetnej i przykryta utwardzanym szkłem mineralnym, które w skali Mohsa otrzymuje 7 punktów, dzięki czemu nie jest podatne na pęknięcia. Zegarek Męski ADRIATICA Chronograph A1076.5124CH został wyposażony w chronograf oraz datownik wskazujący dzień miesiąca. Godziny oznaczono przez cyfry arabskie, a wskazówki pokryto powłoką fluorescencyjną. Wodoszczelność na poziomie 5 ATM stanowi ochronę przed zalaniem np. podczas kąpieli, w modelu nie należy pływać. Serce modelu ADRIATICA Chronograph A1076.5124CH stanowi szwajcarski mechanizm kwarcowy Ronda 5040. Maksymalny obwód (koperta + pasek) wynosi 20,5 cm.  Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski Adriatica Quartz Analog A1113.121GQ Adriatica TimeandMore

  525 zł
  Zegarek Męski Adriatica Quartz Chronograf A1113.121GQ koperta wykonana ze stali szlachetnej w kolorze złotym połączona została z czarnym skórzanym paskiem. Tarcza w kolorze brązowym wyposażona została w minisekundnik na godzinie 6. Sercem zegarka jest Szwajcarski mechanizm ETA 902. Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.
 • Zegarek Adriatica - zdjęcie produktu

  Zegarek Męski Adriatica Quartz Chronograf A1193.52B3CH Adriatica TimeandMore

  1150 zł
  Zegarek Męski Adriatica Quartz Chronograf A1193.52B3CH koperta wykonana ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym połączona została z czarnym skórzanym paskiem. Tarcza w kolorze srebrnym wyposażona została w datownik i rozbudowany chronograf. Sercem zegarka jest Szwajcarski mechanizm Ronda 8040. Adriatica rozpoczęła produkcję zegarków w 1931 roku jako część Swiss Watch Company. Marka specjalizuje się w produkcji zegarków pozłacanych metodą PVD o kopertach wykonanych ze stali oraz tytanu . Adriatica jak przystało na szwajcarskiego producenta zegarków przykłada dużą wagę do materiałów z których wykonane są jej produkty, dzięki czemu noszenie zegarków sygnowanych logiem tej marki to czysta przyjemność. Serce kwarcowych modeli stanowią szwajcarskie mechanizmy Ronda, Eta i Isa. W modelach mechanicznych i automatycznych znajdziemy niezawodne werki wyprodukowane przez firmy Eta oraz Selita. Gwarancją najwyższej jakości czasomierzy marki Adriatica jest prestiżowe oznaczenie "swiss made" widoczne na tarczy każdego z nich. Poza dużą wagą przywiązywaną do jakości ten szwajcarski producent nie lekceważy również najnowszych modowych trendów dzięki czemu marka zyskała grono oddanych fanów na całym świecie.