1. Strona główna
  2. Torby i plecaki
  3. Torby męskie

Torba męska Mcklein - MIVO

Dostępne rozmiary

UNI

Szczegóły produktu

Kategoria:
torby męskie na ramię
skórzane torby męskie
Styl:
elegancki
Materiał:
skóra

Praktyczna torba skórzana z wypinanym wózkiem to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób podróżujących w interesach, wybierających się na konferencję naukową lub szkolenie zawodowe. Prezentowana torba wyróżnia się eleganckim wyglądem zewnętrznym oraz wysoką funkcjonalnością użytkową. Pierwszy z jej atutów jest pochodną klasycznego kroju oraz doskonałej jakości materiałów użytych do produkcji. Naturalna skóra w połączeniu z eleganckimi okuciami sprawia, że jest to produkt naprawdę wyjątkowy. Drugi z atutów, czyli wysoka funkcjonalność użytkowa to efekt zastosowania dwuczłonowej konstrukcji torby (element wyróżniający wszystkie nowoczesne torby na kółkach). Dodatkowymi zaletami prezentowanej torby podróżnej jest wygodne zamknięcie, nienasiąkliwość, jaką wyróżnia się dobrej jakości galanteria skórzana oraz jej znaczna wytrzymałość.
Przednia kieszeńZ przodu zasuwana na suwak kieszeń z organizerem na wizytówki, długopisy czy telefon komórkowyPod przednią kieszenią kolejna mniejsza zasuwana na suwak W środku przednia komora z przegrodami na dokumenty i dwiema mniejszymi kieszeniami,a tylna usztywniana komora na laptopa, dedykowana dla laptopów do 17”
Wymiary torby: 41 x 16 x 33 cmWymiary pokrowca na komputer: 40 x 5 x 27 cmDługość paska na ramię: 33-48 cmDługość paska do ręki: 12 cmDługość rączki teleskopowej: 101 cmWymiary: 43 x 22 x 40 cm