Artykuły & porady modowe: 10 lat domodi

 • Swetry świąteczne męskie 2021 – modele, dzięki którym poczujcie świąteczny klimat! 10 lat Domodi

  Jedni je kochają, inni ich nienawidzą – swetry świąteczne męskie 2021 to jednak dowód na to, że zdecydowanie więcej jest ich zwolenników. Mnogość wzorów, kolorów i gwiazdkowych motywów pokazuje, że z roku na rok ten element garderoby zyskuje jeszcze więcej fanów. Zobacz, jakie swetry męskie z motywem świątecznym są hitem tego sezonu!

  Swetry świąteczne męskie 2021 – modele, dzięki którym poczujcie świąteczny klimat!

  08-11-2021
 • Stylistki Domodi x WP Fashion Show obalają modowe mity. Sprawdź, w które z nich do dziś wierzyłaś! 10 lat Domodi

  Modowe mity pojawiają się jak grzyby po deszczu. Wymyślane i powielane przez setki kobiet, stają się barierą w tworzeniu stylizacji. Podczas Domodi x WP Fashion Show stylistki obaliły największe modowe wymysły. Sprawdź, w które z nich wierzyłaś do dziś.

  Stylistki Domodi x WP Fashion Show obalają modowe mity. Sprawdź, w które z nich do dziś wierzyłaś!

  08-11-2021
 • Domodi x WP Fashion Show: nowe podejście do modowych wydarzeń. Zobacz, jak według nas mogą wyglądać! 10 lat Domodi

  Powoli mijają czasy jasno określonych trendów i pokazów mody, na które trzeba zdobyć prestiżowe zaproszenie. Teraz liczy się własne, indywidualne podejście do tworzenia stylizacji oraz… swobodna rozmowa o tym, co nam się podoba i dlaczego. Premiera Domodi x WP Fashion Show już za nami. Dlaczego warto obejrzeć każdy z trzech paneli tego wydarzenia?

  Domodi x WP Fashion Show: nowe podejście do modowych wydarzeń. Zobacz, jak według nas mogą wyglądać!

  28-10-2021
 • Domodi x WP Fashion Show – poznaj partnerów i bloki tematyczne wydarzenia 10 lat Domodi

  Wielki event modowy Domodi x WP Fashion Show zbliża się wielkimi krokami. Już za kilka dni spotkamy się, by przyjrzeć się modzie przez małe “m”. To będzie prawdziwa dawka inspiracji i porad, które na dobre odmienią Twoje podejście do zakupów. Czego jeszcze dowiesz się podczas tego wydarzenia? Poznaj szczegóły!

  Domodi x WP Fashion Show – poznaj partnerów i bloki tematyczne wydarzenia

  25-10-2021
 • Kto będzie gościem wydarzenia Domodi x WP Fashion Show? Sprawdź, z kim się spotkamy! 10 lat Domodi

  Premiera Domodi x WP Fashion Show już 26 października 2021, czas więc najwyższy przedstawić sylwetki prelegentów. Do udziału w projekcie zaprosiliśmy aż 9 gości! Z kim się spotkamy w czasie transmisji i czego możesz się dowiedzieć? Sprawdź.

  Kto będzie gościem wydarzenia Domodi x WP Fashion Show? Sprawdź, z kim się spotkamy!

  21-10-2021
 • Domodi x WP Fashion Show – ujawniamy prowadzącą i plan wydarzenia! 10 lat Domodi

  Nasz wyjątkowy event Domodi x WP Fashion Show zbliża się wielkimi krokami. To będzie wydarzenie, które pozwoli Ci zupełnie inaczej spojrzeć na modę. Uchylamy rąbka tajemnicy i przedstawiamy naszą wspaniałą prowadzącą, aktorkę uwielbianą przez tysiące polaków, gwiazdę którą z pewnością znasz. Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, co czeka Cię 26 października 2021? Poznaj szczegóły!

  Domodi x WP Fashion Show – ujawniamy prowadzącą i plan wydarzenia!

  15-10-2021
 • Domodi x WP Fashion Show – modowe wydarzenie sezonu na 10-lecie Domodi 10 lat Domodi

  Już 26 października 2021 odbędzie się Domodi x WP Fashion Show – wydarzenie, nad którym pracujemy od kilku miesięcy. Ten event online to specjalna akcja, którą organizujemy na 10-lecie istnienia naszej marki na rynku. Współorganizatorem projektu jest Wirtualna Polska, a swoją obecnością zaszczycą nas nasi partnerzy oraz goście specjalni: gwiazdy i eksperci modowi. Do wydarzenia możesz dołączyć zupełnie bezpłatnie! Poznaj szczegóły.

  Domodi x WP Fashion Show – modowe wydarzenie sezonu na 10-lecie Domodi

  13-10-2021
 • TOP 10 modowe wpadki gwiazd ostatniej dekady. Nie popełnij ich błędów! 10 lat Domodi

  Modowe wpadki zdarzają się najlepszym – do tego chyba nie musimy Cię przekonywać. Jeśli jednak potrzebujesz naocznego przykładu, że nawet największe ikony stylu miały swoje gorsze momenty, zajrzyj do naszej listy TOP 10 stylizacji, które w ciągu ostatniej dekady niezbyt się udały gwiazdom. Kto znalazł się w czołówce? Sprawdź.

  TOP 10 modowe wpadki gwiazd ostatniej dekady. Nie popełnij ich błędów!

  24-09-2021
 • Ikona dekady: Anna Lewandowska, metamorfoza 10-lecia! JUBILEUSZ 10 lat Domodi

  Styl Anny Lewandowskiej to nie tylko sportowe topy i legginsy. Na salonach możemy spotkać ją w eleganckich stylizacjach, a na co dzień w zwiewnych sukienkach i luźnych spodniach. Przez lata kształtowała swoją szafę – zobacz jak prezentuje się teraz!

  Ikona dekady: Anna Lewandowska, metamorfoza 10-lecia! JUBILEUSZ

  17-09-2021
 • Wyniki konkursu “Dekada Mody Domodi” Zobacz zwycięskie prace!
10 lat Domodi

  Mamy to! Pod długich i zaciętych obradach jurorek konkursu Dekada Mody Domodi 111 nagród wkrótce powędruje do swoich właścicieli. Moda dla każdego znaczy coś innego, co znalazło odzwierciedlenie w pracach uczestników. Zobaczcie, które z nich zdobyły serca jury!

  Wyniki konkursu “Dekada Mody Domodi” Zobacz zwycięskie prace!

  16-09-2021