Artykuły & porady

 • Wyniki konkursu “Dekada Mody Domodi” Zobacz zwycięskie prace!
10 lat Domodi

  Mamy to! Pod długich i zaciętych obradach jurorek konkursu Dekada Mody Domodi 111 nagród wkrótce powędruje do swoich właścicieli. Moda dla każdego znaczy coś innego, co znalazło odzwierciedlenie w pracach uczestników. Zobaczcie, które z nich zdobyły serca jury!

  Wyniki konkursu “Dekada Mody Domodi” Zobacz zwycięskie prace!

  16-09-2021
 • Kilka pomysłów na… stylizacje oversize 10 lat Domodi

  Oversize to w dalszym ciągu jeden z najsilniejszych trendów w modzie damskiej. Kochamy go za wszechstronność, możliwości stylizacyjne, jakie nam daje, a także za to, że pozwala nam ukryć niedoskonałości i zabawić się proporcjami sylwetki. Nie wiesz, jak oswoić ten z pozoru niełatwy sposób na look? Obejrzyj nasz film!

  Kilka pomysłów na… stylizacje oversize

  15-09-2021
 • IKONA DEKADY: Skopiuj za małe pieniądze najlepsze stylizacje Kate Middleton z ostatnich 10 lat! 10 lat Domodi

  Kate Middleton jest ceniona nie tylko za to, że z wielkim wdziękiem wykonuje swoje obowiązki przyszłej monarchini, ale też za styl, który od lat niezmiennie zachwyca. Księżna Kate stawia w swoich stylizacjach na klasykę i elegancję, ale zawsze w świeżym, ciekawym wydaniu. Czy możemy ubrać się podobnie, nie wydając fortuny? Redakcja Domodi wzięła pod lupę 10 najlepszych stylizacji księżnej Kate z ostatniej dekady i zaproponowała ubrania w identycznym stylu.

  IKONA DEKADY: Skopiuj za małe pieniądze najlepsze stylizacje Kate Middleton z ostatnich 10 lat!

  10-09-2021
 • Aleksandra Charzewska x Domodi: Konkurs Dekada Mody Domodi
10 lat Domodi

  Nasz konkurs Dekada Mody Domodi dobiega powoli końca. Jak ostatnie 10 lat mody wspomina jego jurorka – redaktorka ELLE, Aleksandra Charzewska?  Zobaczcie, co trafiło na jej listę Top 10 ostatniej dekady!

  Aleksandra Charzewska x Domodi: Konkurs Dekada Mody Domodi

  02-09-2021
 • Top 10 stylizacji bohaterki serialu 
„W garniturach". Zainspiruj się stylem ognistej Donny! 10 lat Domodi

  Lato niestety dobiega końca, ale nadchodzą jesienne wieczory z ulubionymi serialami na Netflix. My z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon W garniturach”, a że niektórych z nas też czeka ‘back to office’, podpowiadamy, jak nadać sobie szyku w biurze w fenomenalnym stylu Donny!

  Top 10 stylizacji bohaterki serialu „W garniturach". Zainspiruj się stylem ognistej Donny!

  02-09-2021
 • Top 10 urlopowych stylizacji Anny Wendzikowskiej. Zainspiruj się gwiazdą i ubierz za mniej niż 99 zł 10 lat Domodi

  Na wakacjach możemy być trochę inną, letnią wersją siebie. Daje nam to przestrzeń do modowych eksperymentów. Podczas ostatniego dziesięciolecia swoimi urlopowymi stylizacjami zainspirowała nas Ania Wendzikowska. Zobaczcie nasze Top 10 outfitów gwiazdy z różnych zakątków świata

  Top 10 urlopowych stylizacji Anny Wendzikowskiej. Zainspiruj się gwiazdą i ubierz za mniej niż 99 zł

  25-08-2021
 • Dekada mody x JEANS: Stylowe pomysły na jeansowe ubrania 10 lat Domodi

  Domodi powstało 10 lat temu. Od tamtej pory pilnie śledzimy wszystkie trendy i wiesz, co zauważyliśmy? Że w tym czasie ani na chwilę nie wyszedł z mody jeans. Ten ponadczasowy materiał idealnie się sprawdza na co dzień, ale też na szczególne okazje - nawet do pracy. Jeśli szukasz inspiracji do tego, jak nosić jeansowe ubrania, dobrze trafiłaś. Oto propozycje przygotowane przez naszych stylistów.

  Dekada mody x JEANS: Stylowe pomysły na jeansowe ubrania

  24-08-2021
 • Rihanna - ikona dekady. Styl gwiazdy zrewolucjonizował świat mody! Poznaj go lepiej 10 lat Domodi

  Rihanna to jedna z tych kobiet, które na świat mody mają największy wpływ. Barbadoska piosenkarka od dekady pobudza wyobraźnię projektantów, motywuje stylistów do odwagi i udowadnia milionom kobiet na całym świecie, że moda to przede wszystkim zabawa. Z okazji jubileuszu Domodi przedstawiamy sylwetkę gwiazdy, której kariera rozwijała się od momentu, w którym powstał nasz serwis.

  Rihanna - ikona dekady. Styl gwiazdy zrewolucjonizował świat mody! Poznaj go lepiej

  18-08-2021
 • Milena Bekalarska x Domodi: Konkurs Dekada Mody Domodi 10 lat Domodi

  Z okazji 10. urodzin Domodi poprosiliśmy Milenę Bekalarską – doradcę wizerunku i jurorkę konkursu Dekada Mody Domodi, o wytypowanie swojej autorskiej listy Top 10 perełek modowych ostatniego dziesięciolecia. Zobaczcie, co trafiło do jej zestawienia.

  Milena Bekalarska x Domodi: Konkurs Dekada Mody Domodi

  13-08-2021
 • Polska platforma modowa Domodi obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny! Jest co świętować! 10 lat Domodi

  Rok 2021 jest dla nas wyjątkowy - obchodzimy nasz okrągły jubileusz. Z ogromnym zachwytem odkrywamy, jak wiele wydarzyło się przez to 10 lat. Jest to też dla nas okazja, by Wam, naszym czytelnikom, przedstawić kamienie milowe marki Domodi. Spoglądamy za siebie z dumą i chcemy byście i Wy poznali istotne dla nas zdarzenia z przeszłości, które doprowadziły do nas do zbudowania silnej i rozpoznawalnej marki.

   

  Polska platforma modowa Domodi obchodzi w tym roku swoje 10. urodziny! Jest co świętować!

  12-08-2021