1. Strona główna
  2. Uroda
  3. Do włosów
  4. Kosmetyki do pielęgnacji
  5. Serum do włosów

Serum do włosów Goldwell - Estyl.pl

  • Darmowa dostawa od 100 zł

Szczegóły produktu

Kategoria:
serum do włosów

Kuracja Keratin Treatment Shape Medium przemienia trudne do ułożenia, falowane i zmierzwione włosy w długotrwale wygładzone, prostsze i miękkie jak jedwab włosy. Zawiera technologię KeraShape, która gwarantuje optymalne dopasowanie do potrzeb każdej każdej z nas dzięki dwuskładnikowemu systemowi, który pozwala na dobór odpowiednich składników według oczekiwanego efektu przekształcenia i wygładzenia.
Nowa usługa od Goldwell:
Z nową usługą Kerasilk Keratin Treatment nareszcie możliwe stało się spełnienie marzeń o długotrwale gładkich i miękkich włosach. Pierwszy, długotrwały zabieg keratynowy dopasowany do indywidualnych potrzeb, gwarantuje perfekcyjne rezultaty aż do 5 miesięcy.
Dopasowana do indywidualnych potrzeb:
Dwuskładnikowy system sprawia, iż usługa Kerasilk Keratin Treatment może być idealnie dopasowana do indywidualnych oczekiwań. W zależności od pożądanego efektu przekształcenia oraz wygładzenia (bez względu na to, czy włosy są zmierzwione i trudne do ułożenia, czy też bardzo kręcone i zniszczone) dzięki dualnemu systemowi możemy uzyskać wymarzony efekt na swoich włosach.
Technologia przyszłości:
Dzięki innowacyjnej technologii, usługa Kerasilk Keratin Treatment gwarantuje perfekcyjne rezultaty. Technologia KeraShape, zawierająca kwas glioksalowy, a także składniki wygładzające takie, jak keratyna czy proteiny jedwabiu, wnikają głęboko do wnętrza włosa, gdzie tworzy nowe mostki keratynowe i stabilizuje nowy kształt włosów, aż do 5 miesięcy.
Pojemność:
500ml