1. Strona główna
  2. Uroda
  3. Do włosów
  4. Kosmetyki do stylizacji

Kosmetyk do stylizacji Paul Mitchell - Estyl.pl

  • Darmowa dostawa od 100 zł

Szczegóły produktu

Kategoria:
kosmetyki do stylizacji
Rodzaj:
krem

Wślizgnij się w gładkość! Zabij rutynę i nadaj swoim włosom gładki styl z nowym Super Skinny Relaxing Balm firmy Paul Mitchell. Gdy Twoja fryzura jest w stanie poważnego kryzysu, ten nie obciążający balsam o jabłkowym aromacie ukoi, wygładzi i opanuje nieposłuszne kosmyki dzięki zestawowi składników odżywczych, które nawilżają włosy od środka. To idealny produkt do odtworzenia pięknie ustylizowanych fryzur, widzianych u Emilio Pucci i Marni albo środkowych przedziałków we włosach u D&G i Burberry na tegorocznych wybiegach sezonu wiosna/lato. Unikalna, odporna na wilgoć formuła zapewnia utrzymanie wygładzonych włosów w każdych warunkach atmosferycznych. Skręcanie? Zastrzeżony kompleks Super Skinny wypiera wodę, skracając czas suszenia i przyśpieszając stylizację. Wypierając wodę i naprężając trzon włosa, kompleks redukuje nawet grube loki. Używając Super Skinny Relaxing Balm doświadczysz skróconego czasu suszenia, szybszej stylizacji i niewiarygodnej gładkości bez względu na deszcz czy słońce.
Kluczowe korzyści
• Wygładza i odżywia – proteiny pszeniczne i roślinne współpracują ze składnikami odżywczymi i nawilżają włosy od środka, chroniąc loki i pozostawiając je miękkimi i jedwabiście gładkimi.
• Chroni przed wilgocią – unikalny składnik odporny na wilgoć zapewnia utrzymanie się balsamu przy każdej pogodzie, tworząc idealny podkład dla stylizacji termicznej.
• Oszczędza czas – cieńsze włosy ułatwiają stylizację termiczną. Zastrzeżony kompleks Super Skinny wypiera wodę i zwęża każdy włos aby skrócić czas suszenia i przyspieszyć stylizację.
Pojemność:
200 ml