Bransoletki kolekcja lato 2014

Produktów : 2874 | sortuj według : Popularności | Ceny
240 zł

Gold Chain on Black Leather

Podwójna bransoleta wykonana z naturalnej skóry i kryształów Swarovskiego w odcieniu Silver Shade w pozłacanej oprawie. Zapinana na napa pozłacanego 24ct złotem. Szerokość paska skórzanego 13 mm. Wielkość kryształów: 4x4 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - 45 cm M - 47 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru.V Podwójna bransoleta wykonana z naturalnej skóry i kryształów Swarovskiego w odcieniu Silver Shade w pozłacanej oprawie. Zapinana na napa pozłacanego 24ct złotem. Szerokość paska skórzanego 13 mm. Wielkość kryształów: 4x4 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - 45 cm M - 47 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru. Podwójna bransoleta wykonana z bardzo delikatnej cielęcej skórki naturalnej w kolorze czarnym z ręcznie przyszytym do niej mosiężnym łańcuchem pancerką, który został wykonany z metalu półszlachetnego - mosiądzu. Łańcuch został pokryty kolorem matowego złota w nowej technologii PGE (Polymer Gold Ecology). Zapinana na napa. Szerokość paska skórzanego 11 mm. Rozmiar łańcuszka 7x9 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - ok 34,5 cm (obwód nadgarstka mierzony na styk 14,5 cm do 15,5 cm) M - ok 36,5 cm (obwód nadgarstka mierzony na styk 15,5 cm do 16,5 cm) Na zamówienie istnieje możliwość zrobienia innego rozmiaru. Kolory w rzeczywistości mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora. Podwójna bransoleta wykonana z włosia - skóry naturalnej i kryształów Swarovskiego w odcieniu Silver Shade w pozłacanej oprawie. Zapinana na napa pozłacanego 24ct złotem. Szerokość paska skórzanego 13 mm. Wielkość kryształów: 4x4 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - 45 cm M - 47 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru. Podwójna bransoleta wykonana z włosia - skóry naturalnej i kryształów Swarovskiego w odcieniu Silver Shade w pozłacanej oprawie. Zapinana na napa pozłacanego 24ct złotem. Szerokość paska skórzanego 13 mm. Wielkość kryształów: 4x4 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - 45 cm M - 47 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru.

219 zł

Bransoletka serce OPS! Studs Special 72

Kolor: beżowy srebrne kolce Materiał: bransoleta łańcuchowa miekki satynowy plastik,serce z krzemu, stalowe kolce,  Stal nierdzewna Ops! etykieta zapięcie w kształcie litery  "T"   Szczegóły: Oryginalna bransoletka OPS! Love Studs wykonana z antyalergicznego, najwyższej jakości i miłego w dotyku tworzywa. W ntrojowym stylu punk i glam-rock, modny z niekonwencjonalnym ujęciem dla tych kobiet, które lubią być zauważone i zostawić po sobie ślad. 19  stalowych kolców na sercu z krzemu, linia zaprojektowana w 6 kolorach:  z ćwiekami stalowych czarnymi, srebrnymi i złotymi, miękki dotyk i łańcuch z żywicy, klasyczny T-bar klamra Dla kobiet ceniących  luksus w 15 modnych kolorach. Wybierz OPS! by wyrazić swoją osobowość i charakter! Bransoletka posiada 2 zawieszki: pierwsza duża, w kształcie serca z napisem „lovely designed in Italy” OPSOBJECTS oraz druga mniejsza z logo OPS! Produkty OPS! posiadają bardzo ładne opakowania dzięki czemu doskonale nadają się na prezent. Bransoletka jest zapinana na nadgarstku i regulowana dowolnie dzięki tzw. zapięciu T (max. długość 21 cm). Bransoletka OPS! to niepowtarzalny, modny design, dzięki któremu osiągnęła ogromny sukces i uznanie zarówno we Włoszech jak i w wielu innych krajach na świecie. Jesteśmy bezpośrednim importerem marki OPS! OBJECTS. OPS!OBJECTS młoda włoska marka stała się niezwykle popularna i uzyskała miano najszybciej rozwijającej się marki w sektorze biżuterii w Europie.Oferta OPS!OBJECTS obejmuje zegarki, biżuterię i akcesoria. Produkty te cechuje innowacyjność, wyznaczanie nowych trendów, szeroki wybór kolorystyki, a materiały użyte do ich produkcji są najwyższej jakości przy zachowaniu przystępnej ceny. A Catwalks touch by punk moods and Glam-Rock style for a fashion accessory with an unconventional aptitude and grit for those who love to be noticed and leave a mark. 19 steel studs, hand applied on a silicon heart, that give the bracelet a unique and fashion touch. 3 colors: black with steel studs, grey with steel studs and white with gold plated studs, soft touch resin chain and the classic T-bar buckle.

169 zł

Bransoletka OPS! Love Br 15

Kolor: granatowy Materiał: bransoleta łańcuchowa miekki satynowy plastik,serce z silikonu, Stal nierdzewna Ops! etykieta zapięcie w kształcie litery  "T"       Szczegóły: Oryginalna bransoletka OPS! Love wykonana z antyalergicznego, najwyższej jakości i miłego w dotyku tworzywa aksamitnego w dotyku. Dla kobiet ceniących  luksus w 22 modnych kolorach. Wybierz OPS! by wyrazić swoją osobowość i charakter! Bransoletka posiada 2 zawieszki: pierwsza duża, w kształcie serca z napisem „lovely designed in Italy” OPSOBJECTS oraz druga mniejsza z logo OPS! Produkty OPS! posiadaą bardzo ładne opakowania dzięki czemu doskonale nadają sie na prezent. Bransoletka jest zapinana na nadgarstku i regulowana dowolnie dzięki tzw. zapięciu T (max. długość 21 cm). Bransoletka OPS! to niepowtarzalny, modny design, dzięki któremu osiągnęła ogromny sukces i uznanie zarówno we Włoszech jak i w wielu innych krajach na świecie. Jestesmy bezpośrednim importerem marki OPS! OBJECTS. Uwaga bransoletki OPS sprowadzane z Włoch co miesiąc. Jeśli produkt jest niedostępny chwilowo, ukaże się ponownie. OPS!OBJECTS młoda włoska marka stała się niezwykle popularna i uzyskała miano najszybciej rozwijającej się marki w sektorze biżuterii w Europie.Oferta OPS!OBJECTS obejmuje zegarki, biżuterię i akcesoria. Produkty te cechuje innowacyjność, wyznaczanie nowych trendów, szeroki wybór kolorystyki, a materiały użyte do ich produkcji są najwyższej jakości przy zachowaniu przystępnej ceny.

169 zł

Bransoletka serce OPS! Love Pois 38

Kolor: szary różowe kropki Materiał: bransoleta łańcuchowa miekki satynowy plastik,serce z silikonu, Stal nierdzewna Ops! etykieta zapięcie w kształcie litery  "T"       Szczegóły: Oryginalna bransoletka OPS! Love Pois wykonana z antyalergicznego, najwyższej jakości i miłego w dotyku tworzywa. Dla kobiet ceniących  luksus w 15 modnych kolorach. Wybierz OPS! by wyrazić swoją osobowość i charakter! Bransoletka posiada 2 zawieszki: pierwsza duża, w kształcie serca z napisem „lovely designed in Italy” OPSOBJECTS oraz druga mniejsza z logo OPS! Produkty OPS! posiadają bardzo ładne opakowania dzięki czemu doskonale nadają się na prezent. Bransoletka jest zapinana na nadgarstku i regulowana dowolnie dzięki tzw. zapięciu T (max. długość 21 cm). Bransoletka OPS! to niepowtarzalny, modny design, dzięki któremu osiągnęła ogromny sukces i uznanie zarówno we Włoszech jak i w wielu innych krajach na świecie. Jesteśmy bezpośrednim importerem marki OPS! OBJECTS. Uwaga bransoletki OPS sprowadzane z Włoch co miesiąc. Jeśli produkt jest niedostępny chwilowo, ukaże się ponownie. OPS!OBJECTS młoda włoska marka stała się niezwykle popularna i uzyskała miano najszybciej rozwijającej się marki w sektorze biżuterii w Europie.Oferta OPS!OBJECTS obejmuje zegarki, biżuterię i akcesoria. Produkty te cechuje innowacyjność, wyznaczanie nowych trendów, szeroki wybór kolorystyki, a materiały użyte do ich produkcji są najwyższej jakości przy zachowaniu przystępnej ceny.

219 zł

Bransoletka serce OPS! Studs Special 71

Kolor: biały złote kolce Materiał: bransoleta łańcuchowa miekki satynowy plastik,serce z krzemu, stalowe kolce,  Stal nierdzewna Ops! etykieta zapięcie w kształcie litery  "T"   Szczegóły: Oryginalna bransoletka OPS! Love Studs wykonana z antyalergicznego, najwyższej jakości i miłego w dotyku tworzywa. W ntrojowym stylu punk i glam-rock, modny z niekonwencjonalnym ujęciem dla tych kobiet, które lubią być zauważone i zostawić po sobie ślad. 19  stalowych kolców na sercu z krzemu, linia zaprojektowana w 6 kolorach:  z ćwiekami stalowych czarnymi, srebrnymi i złotymi, miękki dotyk i łańcuch z żywicy, klasyczny T-bar klamra Dla kobiet ceniących  luksus w 15 modnych kolorach. Wybierz OPS! by wyrazić swoją osobowość i charakter! Bransoletka posiada 2 zawieszki: pierwsza duża, w kształcie serca z napisem „lovely designed in Italy” OPSOBJECTS oraz druga mniejsza z logo OPS! Produkty OPS! posiadają bardzo ładne opakowania dzięki czemu doskonale nadają się na prezent. Bransoletka jest zapinana na nadgarstku i regulowana dowolnie dzięki tzw. zapięciu T (max. długość 21 cm). Bransoletka OPS! to niepowtarzalny, modny design, dzięki któremu osiągnęła ogromny sukces i uznanie zarówno we Włoszech jak i w wielu innych krajach na świecie. Jesteśmy bezpośrednim importerem marki OPS! OBJECTS. OPS!OBJECTS młoda włoska marka stała się niezwykle popularna i uzyskała miano najszybciej rozwijającej się marki w sektorze biżuterii w Europie.Oferta OPS!OBJECTS obejmuje zegarki, biżuterię i akcesoria. Produkty te cechuje innowacyjność, wyznaczanie nowych trendów, szeroki wybór kolorystyki, a materiały użyte do ich produkcji są najwyższej jakości przy zachowaniu przystępnej ceny. A Catwalks touch by punk moods and Glam-Rock style for a fashion accessory with an unconventional aptitude and grit for those who love to be noticed and leave a mark. 19 steel studs, hand applied on a silicon heart, that give the bracelet a unique and fashion touch. 3 colors: black with steel studs, grey with steel studs and white with gold plated studs, soft touch resin chain and the classic T-bar buckle.

219 zł

Bransoletka serce OPS! Studs Special 70

Kolor: czarny Materiał: bransoleta łańcuchowa miekki satynowy plastik,serce z krzemu, stalowe kolce,  Stal nierdzewna Ops! etykieta zapięcie w kształcie litery  "T"   Szczegóły: Oryginalna bransoletka OPS! Love Studs wykonana z antyalergicznego, najwyższej jakości i miłego w dotyku tworzywa. W ntrojowym stylu punk i glam-rock, modny z niekonwencjonalnym ujęciem dla tych kobiet, które lubią być zauważone i zostawić po sobie ślad. 19  stalowych kolców na sercu z krzemu, linia zaprojektowana w 6 kolorach:  z ćwiekami stalowych czarnymi, srebrnymi i złotymi, miękki dotyk i łańcuch z żywicy, klasyczny T-bar klamra Dla kobiet ceniących  luksus w 15 modnych kolorach. Wybierz OPS! by wyrazić swoją osobowość i charakter! Bransoletka posiada 2 zawieszki: pierwsza duża, w kształcie serca z napisem „lovely designed in Italy” OPSOBJECTS oraz druga mniejsza z logo OPS! Produkty OPS! posiadają bardzo ładne opakowania dzięki czemu doskonale nadają się na prezent. Bransoletka jest zapinana na nadgarstku i regulowana dowolnie dzięki tzw. zapięciu T (max. długość 21 cm). Bransoletka OPS! to niepowtarzalny, modny design, dzięki któremu osiągnęła ogromny sukces i uznanie zarówno we Włoszech jak i w wielu innych krajach na świecie. Jesteśmy bezpośrednim importerem marki OPS! OBJECTS. OPS!OBJECTS młoda włoska marka stała się niezwykle popularna i uzyskała miano najszybciej rozwijającej się marki w sektorze biżuterii w Europie.Oferta OPS!OBJECTS obejmuje zegarki, biżuterię i akcesoria. Produkty te cechuje innowacyjność, wyznaczanie nowych trendów, szeroki wybór kolorystyki, a materiały użyte do ich produkcji są najwyższej jakości przy zachowaniu przystępnej ceny. A Catwalks touch by punk moods and Glam-Rock style for a fashion accessory with an unconventional aptitude and grit for those who love to be noticed and leave a mark. 19 steel studs, hand applied on a silicon heart, that give the bracelet a unique and fashion touch. 3 colors: black with steel studs, grey with steel studs and white with gold plated studs, soft touch resin chain and the classic T-bar buckle.

185 zł

Deva Gold Crystals Wrapped in Golden Brown Leather

Podwójna bransoleta wykonana z naturalnej skóry i kryształów Swarovskiego w odcieniu Silver Shade w pozłacanej oprawie. Zapinana na napa pozłacanego 24ct złotem. Szerokość paska skórzanego 13 mm. Wielkość kryształów: 4x4 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - 45 cm M - 47 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru.V Podwójna bransoleta wykonana z naturalnej skóry i kryształów Swarovskiego w odcieniu Silver Shade w pozłacanej oprawie. Zapinana na napa pozłacanego 24ct złotem. Szerokość paska skórzanego 13 mm. Wielkość kryształów: 4x4 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - 45 cm M - 47 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru. Bransoleta wykonana ze skóry naturalnej i złotych kryształów Swarovskiego w odcieniu golden shadow. Zapinana na napa z kryształem Swarovskiego w odcieniu golden shadow w rozm. 10mm. Występuje w trzech rozmiarach: S - 16 cm M - 17 cm L - 18 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru. Kolory w rzeczywistości mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora. Podwójna bransoleta wykonana z włosia - skóry naturalnej i kryształów Swarovskiego w odcieniu Silver Shade w pozłacanej oprawie. Zapinana na napa pozłacanego 24ct złotem. Szerokość paska skórzanego 13 mm. Wielkość kryształów: 4x4 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - 45 cm M - 47 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru. Podwójna bransoleta wykonana z włosia - skóry naturalnej i kryształów Swarovskiego w odcieniu Silver Shade w pozłacanej oprawie. Zapinana na napa pozłacanego 24ct złotem. Szerokość paska skórzanego 13 mm. Wielkość kryształów: 4x4 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - 45 cm M - 47 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru.

185 zł

Deva Silver Crystals Wrapped in Black Leather

Podwójna bransoleta wykonana z naturalnej skóry i kryształów Swarovskiego w odcieniu Silver Shade w pozłacanej oprawie. Zapinana na napa pozłacanego 24ct złotem. Szerokość paska skórzanego 13 mm. Wielkość kryształów: 4x4 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - 45 cm M - 47 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru.V Podwójna bransoleta wykonana z naturalnej skóry i kryształów Swarovskiego w odcieniu Silver Shade w pozłacanej oprawie. Zapinana na napa pozłacanego 24ct złotem. Szerokość paska skórzanego 13 mm. Wielkość kryształów: 4x4 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - 45 cm M - 47 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru. Bransoleta wykonana z czarnej skóry naturalnej i srebrnych kryształów Swarovskiego w odcieniu silver shade. Zapinana na napa z kryształem Swarovskiego w odcieniu silver shade w rozm. 10mm. Występuje w trzech rozmiarach: S - 16 cm M - 17 cm L - 18 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru. Kolory w rzeczywistości mogą się różnić od przedstawionych na zdjęciu, w zależności od ustawień monitora. Podwójna bransoleta wykonana z włosia - skóry naturalnej i kryształów Swarovskiego w odcieniu Silver Shade w pozłacanej oprawie. Zapinana na napa pozłacanego 24ct złotem. Szerokość paska skórzanego 13 mm. Wielkość kryształów: 4x4 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - 45 cm M - 47 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru. Podwójna bransoleta wykonana z włosia - skóry naturalnej i kryształów Swarovskiego w odcieniu Silver Shade w pozłacanej oprawie. Zapinana na napa pozłacanego 24ct złotem. Szerokość paska skórzanego 13 mm. Wielkość kryształów: 4x4 mm. Występuje w dwóch rozmiarach (długość po zapięciu): S - 45 cm M - 47 cm Na zamówienie istnieje możliwość wykonania innego rozmiaru.

Domodi
Ponad 300 000 butów, ubrań, torebek, biżuterii...