Geox, harris wilson kolekcja jesień 2014

Produktów : 2167 | sortuj według : Popularności | Ceny
259 zł

Baby Lab - Granatowe Skórzane Trzewiki Dziecięce - B4437N 0CL54 C0045

NOWOŚĆ! KOLEKCJA JESIEN-ZIMA 2014/2015 Geox to wyjątkowa marka, która odniosła jeden z największych sukcesów biznesowych w ostatnim okresie. Jest liderem na włoskim rynku oraz trzecim najważniejszym producentem obuwia codziennego użytku na świecie. Nazwa marki to połączenie słów „geo" (ziemia) i litery „x“, symbolizującej nowoczesne technologie. Podeszwy posiadają unikatową membranę, która uniemożliwia przedostawanie się wody do środka. Dzięki takim rozwiązaniom obuwie Geox zapewnia uczucie komfortu i wygody przez cały czas użytkowania. Model Baby Lab to doskonałe buciki na jesień. Stworzone z myślą o najmłodszych wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości. Skórzana, mięciutka cholewka w kolorze granatu, z akcentem zieleni i czerni, spodoba się każdemu chłopcu, a sięgając za kostkę skutecznie ochroni przed chłodem i zapewni stabilność podczas chodzenia. Rzepy ułatwią samodzielne zakładanie oraz pozwolą na jak najlepsze dopasowanie bucików do stopy. Podeszwa z membraną Geox Respira zapewni bucikom oddychalność, a stopom Twojego dziecka komfort podczas codziennego użytkowania. Jest to system kanalików, które odprowadzają z buta nadmiar ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej! Ciekawy, elegancki wygląd oraz zaawansowana technologia sprawią, że pokocha je każde dziecko! Wartości podane w tabeli przedstawiają długość filcowej skarpety zmierzonej centymetrem włożonym do jej wnętrza.

239 zł

Baby Flick - Czarne Skórzane Trzewiki Dziecięce - B4434I 0DP43 C9999

NOWOŚĆ!KOLEKCJA JESIEŃ-ZIMA 2014/2015 GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Dziewczęce trzewiki marki Geox ozdobiono srebnymi brylancikamik, które stanowią atrakcję dla dzieci.Wzbogacone są również w naszycia w motyw serduszek.Cholewka to połączenie skór naturalnych: licowej. Zapięcie na zamek stanowi duże ułatwienie, ponieważ pozwala na szybkie wkładanie butów. Skórzana wkładka zapewnia wygodę i wspomaga naturalny ruch. Technologia Geox Respira zastosowana w podeszwie utrzymuje stałą temperaturę, dzięki czemu stopa nie poci się. Buty modelu Baby Flicka to idealne buciki dla dziewczynek! Wartości podane w tabeli przedstawiają długość filcowej skarpety zmierzonej centymetrem włożonym do jej wnętrza.

219 zł

Baby Flick - Fioletowe Skórzane Trzewiki Dziecięce - B4434I OSE43 C8016

NOWOŚĆ!KOLEKCJA JESIEŃ-ZIMA 2014/2015 GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Dziewczęce trzewiki marki Geox ozdobiono srebnymi brylancikamik, które stanowią atrakcję dla dzieci.Wzbogacone są również w naszycia w motyw serduszek.Cholewka to połączenie skór naturalnych: licowej, zamszowej. Zapięcie na zamek stanowi duże ułatwienie, ponieważ pozwala na szybkie wkładanie butów. Skórzana wkładka zapewnia wygodę i wspomaga naturalny ruch. Technologia Geox Respira zastosowana w podeszwie utrzymuje stałą temperaturę, dzięki czemu stopa nie poci się. Buty modelu Baby Flicka to idealne buciki dla dziewczynek! Wartości podane w tabeli przedstawiają długość filcowej skarpety zmierzonej centymetrem włożonym do jej wnętrza