Geox, harris wilson kolekcja wiosna 2014

Produktów : 1719 | sortuj według : Popularności | Ceny

Dostępne Rozmiary: 30 | 27 | 28

Trampki dziecięce Geox

Junior Ciakgirl - Srebrne Jeansowe Trzewiki Dziecięce - J3204Z 00009 C5005

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Junior Ciakgirl to srebrne, jeansowe trzewiki w stylu trampek w ciekawej, dziewczęcej stylistyce. Wyższa cholewka ozdobiona została drobnymi, błyszczącymi dżetami. Dzięki temu, że sięga nad kostkę, zapewnia stabilność oraz pozwoli dopasować się do wielu modnych stylizacji. Podeszwa jest gumowa, antypoślizgowa, wyposażona w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Junior Ciakgirl to fajne, wygodne trzewiki, które doskonale sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy na podwórko. Wkładka profilowana. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej długość roboczą zmierzoną centymetrem do momentu profilu przy pięcie.

Dostępne Rozmiary: 31 | 34 | 32

Półbuty dziecięce Geox

Junior Better - Różowe Skórzane Półbuty Dziecięce - J42C1A 050AN C8002

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Junior Better to oryginalne, różowe półbuty dziewczęce wykonane ze skóry naturalnej również wewnątrz. Miękka, ciekawie poprzeszywana cholewka spodoba się każdemu dziecku. Posiada interesujące hafty oraz wstawki, które nadają bucikom ciekawego stylu. Dzięki temu, że posiada wygodne zapięcie, można je swobodnie dopasować do stopy. Podeszwa jest gumowa, antypoślizgowa, wyposażona została w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Junior Better to fajne, wygodne półbuty, które doskonale sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy na podwórko i spodobają każdemu dziecku. Wkładka profilowana. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej długość roboczą zmierzoną centymetrem do momentu profilu przy pięcie.

Dostępne Rozmiary: 25

Półbuty dziecięce Geox

Junior N Jocker - Białe Skórzane Półbuty Dziecięce - J42G2C 0AS22 C0563

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Junior N Jocker to oryginalne, białe półbuty dziewczęce wykonane ze skóry oraz tkaniny. Miękka, ciekawie poprzeszywana cholewka spodoba się każdej dziewczynce. Posiada interesujące hafty oraz różowe wstawki w kształcie gwiazdek, które nadają bucikom ciekawego stylu. Dzięki temu, że posiada rzepy, można je swobodnie dopasować do stopy. Usprawniają również zakładanie. Przy palcach buty posiadają dziurki, które dodają obuwiu oddychalności w cieplejsze dni. Podeszwa jest gumowa, antypoślizgowa, dzięki temu, że zachodzi na palce, chroni je przed urazami. Ciekawy bieżnik w postaci wypustek zapewnia lepszą stabilność, a fantazyjny kształt wzbogaca wygląd obuwia. Wyposażona została również w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Miękka wyściółka znajdująca się wewnątrz buta zapewni komfort przez cały dzień. Najmłodszym niewątpliwie spodobają się zainstalowane w podeszwie białe diody, które świecą przy każdym kroku! Junior N Jocker to fajne, wygodne półbuty, które doskonale sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy na podwórko i spodobają każdemu dziecku. Ze względu na brak możliwości wymiany baterii w podeszwie, buty będą świeciły do momentu ich wyczerpania. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 29 | 26 | 32 | 28 | 31 | 27 | 33 | 30

Sandały dziecięce Geox

Junior Roxanne - Fioletowe Ekoskórzane Sandałki Dziecięce - J91D9T 015CE C8371

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Junior Roxanne to dziewczęce sandałki wykonane z trwałego nylonu w fioletowym kolorze. Dla większego komfortu od wewnętrznej strony cholewka wyściełana została miękką, różową tkaniną. Wiosennego charakteru dodają cholewce drobne, białe kwiatki. Dzięki wielu paskom na bokach, oraz krytym palcom sandały nie koślawią się, a stopa nie przesuwa nie tracąc przy tym na oddychalności obuwia. Zapięcie na rzepy pozwala na swobodne dopasowanie obuwia do każdej stopy oraz podbicia, dzięki nim również zakładanie obuwia nie stanowi problemu. Dodatkowym atutem jest wygodnie wyprofilowana podeszwa chroniąca stopę oraz zapobiegająca ślizganiu się obuwia. Wyposażona została w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Junior Roxanne to fajne, wygodne sandały, które doskonale sprawdzą się na spacer, do szkoły, na wycieczkę, czy na podwórko i spodobają każdemu dziecku. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 25 | 26 | 23 | 22 | 24 | 27

Półbuty dziecięce Geox

Baby Kiwi - Granatowe Jeansowe Trzewiki Dziecięce - B42D5B 01354 C4005

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Baby Kiwi to niebieskie trzewiki w ciekawej, dziewczęcej stylistyce. Połączenie jeansu ze skórą naturalną nadaje im wyjątkowy wygląd. Wyższa cholewka ozdobiona została drobnymi, błyszczącymi dżetami. Dzięki temu, że sięga nad kostkę, zapewnia stabilność oraz pozwala dopasować się do wielu modnych stylizacji. Dodatkowo oprócz sznurowania, w bucikach zastosowano suwak, dzięki czemu nawet najmłodsi mogą samodzielnie zakładać obuwie. Podeszwa w stylu trampek jest gumowa, antypoślizgowa, wyposażona w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Baby Kiwi to fajne, wygodne trzewiki, które doskonale sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy na podwórko i spodobają każdej dziewczynce. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 36 | 38 | 37 | 40 | 39

Sandały dziecięce Geox

Donna Liz - Czarne Zamszowe Sandały Damskie - D42N8B 00021 C9999

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! Połączenia najnowszych technologii, atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość. To cechy charakterystyczne obuwia Geox. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Tajemnica światowego sukcesu marki tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Donna Liz to eleganckie damskie sandały na smukłym obcasie. Cholewkę wykonano z miękkiej skóry zamszowej w klasycznym, czarnym kolorze, dzięki czemu buty doskonale wkomponują się w każdą stylizację. Ciekawy krój obuwia przyciągnie każde spojrzenie, a delikatne paseczki wraz z ozdobną, błyszczącą klamerką doskonale wysmuklą Twoje nogi i nadadzą butom wyjątkowego stylu Dużym plusem obuwia jest zakryta pięta. Nie tylko dobrze komponuje się ze stylem buta, ale również zapobiega przesuwaniu się stopy. Praktyczne zapięcie w kostce pozwoli na dopasowanie butów niemal do każdej nogi. Niewątpliwym atutem jest zastosowanie w obuwiu technologii Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików znajdujących się w podeszwie pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikanie przez nie wody do wnętrza buta. Dzięki temu buty zyskują oddychalność, a Twoja stopa nie poci się. Donna Liz to kwintesencja dobrego smaku i elegancji. To nieodłączny element każdego wyjątkowego wieczoru. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 23 | 24

Półbuty dziecięce Geox

Baby Sum Flick - Różowe Zamszowe Trzewiki Dziecięce - B4234A 0PA22 C4117

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Baby Sum Flick to oryginalne różowe trzewiki stworzone z myślą o najmłodszych. Wykonane z połączenia skóry zamszowej oraz jeansu wyglądają modnie i dziewczęco. Miękka, ciekawie poprzeszywana cholewka spodoba się każdemu dziecku. Posiada interesujące przeszycia oraz wstawki, które nadają bucikom ciekawego stylu. Dzięki temu, że posiada rzepy, można je swobodnie dopasować do stopy. Usprawniają również zakładanie. Wyższa cholewka zapewnia stabilność małym nóżkom. Zapobiega koślawieniu i pomaga w nabraniu nawyków prawidłowego chodu. Podeszwa jest gumowa, antypoślizgowa. Wyposażona została w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Baby Sum Flick to fajne, wygodne trzewiki, które doskonale sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy na podwórko i spodobają każdemu dziecku. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 24 | 22 | 27

Półbuty dziecięce Geox

Baby Shaax - Różowe Skórzane Półbuty Dziecięce - B4233B 043AW C8002

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Baby Shaax to oryginalne, różowe półbuty dziewczęce wykonane ze skóry naturalnej również wewnątrz. Miękka, ciekawie poprzeszywana cholewka spodoba się każdemu dziecku. Posiada interesujące hafty w postaci drobnych kwiatków oraz wstawki z tkaniny, które nadają bucikom ciekawego stylu. Dzięki temu, że posiada rzepy, można je swobodnie dopasować do stopy. Usprawniają również zakładanie. Podeszwa jest gumowa, antypoślizgowa, dzięki temu, że zachodzi na palce, chroni je przed urazami. Wyposażona została w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Baby Shaax to fajne, wygodne półbuty, które doskonale sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy na podwórko i spodobają każdemu dziecku. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej długość całkowitą zmierzoną od szwu do szwu.

Dostępne Rozmiary: 31 | 26 | 33 | 28 | 29 | 30 | 27 | 32 | 34

Buty sportowe Geox

Junior Y Splinter - Białe Skórzane Półbuty Dziecięce - J3280B 0MC10 C0006

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Junior Y Splinter to oryginalne białe półbuty wykonane ze skóry naturalnej. Miękka, ciekawie poprzeszywana cholewka spodoba się każdemu dziecku. Posiada interesujące hafty oraz wstawki, które nadają bucikom ciekawego stylu. Dzięki temu, że posiada rzepy, można je swobodnie dopasować do stopy. Usprawniają również zakładanie. Podeszwa jest gumowa, antypoślizgowa. Wyposażona została w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Junior Y Splinter to fajne, wygodne półbuty, które doskonale sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy na podwórko i spodobają każdemu dziecku. Wkładka profilowana. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej długość roboczą zmierzoną centymetrem do momentu profilu przy pięcie.

Dostępne Rozmiary: 40 | 37 | 41 | 38 | 36 | 39

Lordsy Geox

Donna Leslie - Czarne Nubukowe Lordsy Damskie - D42X3A 000SE C9999

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! Połączenia najnowszych technologii, atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość. To cechy charakterystyczne obuwia Geox. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Tajemnica światowego sukcesu marki tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Donna Leslie to oryginalne lordsy damskie w niebanalnej, przykuwającej uwagę stylistyce. Ażurowa cholewka w eleganckiej czerni wykonana została z miękkiej, skóry nubukowej doskonale dopasowującej się do stopy. Dzięki wytłoczonym wzorom zapewnia obuwiu jeszcze lepszą przewiewność. Cienka elastyczna podeszwa to wygoda przez cały dzień. Niewątpliwym atutem jest zastosowanie w butach technologii Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików znajdujących się w podeszwie pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikanie przez nie wody do wnętrza buta. Dzięki temu buty zyskują oddychalność, a Twoja stopa nie poci się. Donna Leslie to gwarancja modnego wyglądu oraz wygody przez cały dzień. Buty dla odważnych kobiet, które lubią bawić się modą. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 24 | 23

Półbuty dziecięce Geox

Baby Sum Flick - Różowe Zamszowe Trzewiki Dziecięce - B4234A 0PA22 C4117

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Baby Sum Flick to oryginalne różowe trzewiki stworzone z myślą o najmłodszych. Wykonane z połączenia skóry zamszowej oraz jeansu wyglądają modnie i dziewczęco. Miękka, ciekawie poprzeszywana cholewka spodoba się każdemu dziecku. Posiada interesujące przeszycia oraz wstawki, które nadają bucikom ciekawego stylu. Dzięki temu, że posiada rzepy, można je swobodnie dopasować do stopy. Usprawniają również zakładanie. Wyższa cholewka zapewnia stabilność małym nóżkom. Zapobiega koślawieniu i pomaga w nabraniu nawyków prawidłowego chodu. Podeszwa jest gumowa, antypoślizgowa. Wyposażona została w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Baby Sum Flick to fajne, wygodne trzewiki, które doskonale sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy na podwórko i spodobają każdemu dziecku. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 39 | 36 | 41 | 40 | 37 | 38

Trampki męskie Geox

Donna New Moena - Beżowe Skórzane Półbuty Damskie - D4260A 0TEQL C1087

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! Połączenie najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości to cechy butów Donna New Moena. Nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Tajemnica światowego sukcesu marki tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Donna New Moena to półbuty jakich jeszcze nie było! Stworzone zostały z myślą o kobietach ceniących zarówno wygodę, jak i ciekawy, modny wygląd oraz z największą dbałością o każdy szczegół. Miękko wyściełana, ciekawie poprzeszywana cholewka w beżowym kolorze spodoba się każdej z nas. Obuwie wyglądem przypomina połączenie trampek z półbutami, gdzie z każdego zaczerpnięto najlepsze cechy. Dzięki temu, że posiada sznurowanie, można je swobodnie dopasować do stopy. Podeszwa jest cienka, elastyczna. Doskonale współgra z naturalnym ruchem stopy zapewniając komfort każdego dnia. Wyposażona została również w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Donna New Moena to fajne, wygodne buty, które doskonale sprawdzą się na co dzień i stanowić będą modny dodatek niemal do wszystkiego. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 41 | 39 | 38 | 36 | 40 | 37

Mokasyny damskie Geox

Donna Grin - Granatowe Skórzane Mokasyny Damskie - D4242B 00085 C4002

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! Połączenia najnowszych technologii, atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość. To cechy charakterystyczne obuwia Geox. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Tajemnica światowego sukcesu marki tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Donna Grin to oryginalne mokasyny damskie w ciemnogranatowym, eleganckim kolorze. Ponadczasowy krój cholewki wykonanej ze skóry naturalnej również wewnątrz doskonale dopasuje się do stopy i przypadnie do gustu każdemu bez względu na wiek. Elastyczna podeszwa zapewni komfort nawet podczas długich spacerów. Niewątpliwym atutem jest zastosowanie w butach technologii Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików znajdujących się w podeszwie pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikanie przez nie wody do wnętrza buta. Dzięki temu buty zyskują oddychalność, a Twoja stopa nie poci się. Donna Grin to gwarancja modnego wyglądu i niezwykłej wygody przez cały dzień. Obuwie dla każdego i niemal do wszystkiego. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 41 | 42 | 44 | 40 | 45 | 43

Półbuty męskie Geox

Uomo Andrea - Granatowe Skórzane Półbuty Męskie - U01Z2P 02246 C4007

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Uomo Andrea to półbuty męskie w nieco sportowym stylu. Cholewka wykonana ze skóry cielęcej wzbogacona została w ciekawe wstawki i przeszycia. Stonowany krój i kolorystyka daje wszechstronne możliwości dopasowania obuwia do wielu stylizacji. Buty wiązane są na sznurowadła, więc można je dopasować do każdej stopy. Podeszwa jest cienka, elastyczna. Dla większego komfortu zastosowano w niej membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na wydalanie nadmiaru ciepła i wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz buta, nie przepuszczając jednak wody do środka. Dzięki temu stopa nie poci się pozostając sucha i wypoczęta. Uomo Monet to wygodne obuwie na co dzień dla każdego. Wkładka profilowana. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej długość roboczą zmierzoną centymetrem do momentu profilu przy pięcie.

Dostępne Rozmiary: 41 | 35 | 37 | 36 | 38

Balerinki Geox

Donna Piuma - Czarne Skórzane Baleriny Damskie - J11B0F 03902 C9999

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Donna Piuma to eleganckie baleriny damskie w czarnym kolorze wykonane ze skóry naturalnej, na czubkach lakierowanej. To oryginalne połączenie materiałów sprawia, że buty wyglądają nowocześnie i zwracają uwagę. Delikatny krój i ciemna kolorystyka wzbogacone zostały w pełne dziewczęcego wdzięku kokardki nadające obuwiu lekkości i fajnego wyglądu. Zaowocowało to klasycznym modelem w zupełnie nowej odsłonie. Dodatkowym atutem jest zastosowanie w obuwiu membrany Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików znajdujących się w podeszwie pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Dzięki temu buty zyskują oddychalność, a Twoja stopa nie poci się. Dużym plusem są także wszyte wokół cholewki elastyczne gumy. Zapobiegają spadaniu obuwia ze stopy i ułatwiają dopasowanie. Donna Piuma to baleriny, które idealnie wkomponują się w każdą letnią stylizację. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 41 | 36 | 39 | 37 | 40 | 38

Botki Geox

Donna Elixir - Beżowe Zamszowe Botki Damskie - D42C7A 00022 C8182

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! Połączenia najnowszych technologii, atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość. To cechy charakterystyczne obuwia Geox. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Tajemnica światowego sukcesu marki tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Donna Elixir to modne botki damskie w ciepłym, beżowym kolorze. Ażurowa, miękka cholewka wykonana została ze skóry zamszowej najwyższej jakości zapewni wygodę oraz komfort termiczny każdego dnia. Zaokrąglone noski pozwalają na swobodne ułożenie palców wewnątrz buta. Niski obcas wraz z elastyczną podeszwą nie męczy stóp podczas chodzenia. Niewątpliwym atutem jest zastosowanie w butach technologii Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików znajdujących się w podeszwie pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikanie przez nie wody do wnętrza buta. Dzięki temu buty zyskują oddychalność, a Twoja stopa nie poci się. Modny krój modelu Donna Elixir dopasuje się do każdej wiosennej stylizacji i doskonale podkreśli Twoje nogi. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 25 | 23 | 20 | 21 | 22 | 24

Sandały dziecięce Geox

Baby Nicely - Białe Skórzane Sandały Dziecięce - B32B6E 00043 C0406

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Baby Nicely to biało - różowe, skórzane sandałki dziewczęce w oryginalnej stylistyce. Stworzone zostały z myślą o najmłodszych z największą dbałością o każdy szczegół. Mięciutka, ciekawie ozdobiona cholewka spodoba się każdej dziewczynce. Dzięki temu, że posiada zapięcie w palcach oraz przy kostce, można je dopasować do każdej stopy oraz podbicia. Zakryta pięta pewnie trzyma stopę zapobiegając koślawieniu i wspomagając jej prawidłowy rozwój. Podeszwa jest gumowa, antypoślizgowa, wyposażona w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Baby Nicely to fajne, wygodne sandałki, które doskonale sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy na podwórko i spodobają każdemu dziecku. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 28 | 26

Buty sportowe Geox

Baby Snakeboy - Granatowe Zamszowe Półbuty Dziecięce - B32G7D 04522 C4264

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Tajemnica światowego sukcesu marki tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Baby Snakeboy to półbuty chłopięce w nieco sportowym stylu wykonane z tkaniny oraz skóry zamszowej w kolorze granatowym z ciekawymi wstawkami w innych odcieniach, które znakomicie je ożywiają. Stworzone zostały z myślą o najmłodszych i największą dbałością o każdy szczegół. Miękko wyściełana, ciekawie poprzeszywana cholewka spodoba się każdemu dziecku. Dzięki temu, że posiada zapięcie na rzepy, można ją swobodnie dopasować do nogi oraz ułatwia samodzielne zakładanie. Dodatkowym atutem są dziurki w cholewce zapewniającą lepszą wentylację w ciepłe dni. Podeszwa jest gumowa, antypoślizgowa, zachodząc na palce chroni je przed urazami. Wyposażona została w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Baby Snakeboy to fajne, wygodne półbuty, które doskonale sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy na podwórko i spodobają każdemu dziecku. Wkładka profilowana. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej długość roboczą zmierzoną centymetrem do momentu profilu przy pięcie.

Dostępne Rozmiary: 41 | 37 | 40 | 39

Balerinki Geox

Donna Charlene - Czarne Skórzane Baleriny Damskie - D32Y7A 00085 C9999

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Donna Charlene to baleriny damskie w czarnym kolorze. Wykonane zostały ze skóry naturalnej, która doskonale dopasowuje się do stopy. Komfortu podczas chodzenia dodaje także wyższy zapiętek, dzięki czemu buty nie obcierają pięt nawet podczas długich spacerów. Delikatny krój podkreślony przez pastelowy wzór wewnątrz buta wzbogacony został w pełne dziewczęcego wdzięku kokardki nadające obuwiu lekkości i fajnego wyglądu. Ciekawe połączenia oraz dodatki zaowocowały klasycznym modelem balerin w zupełnie nowej odsłonie. Dodatkowym atutem jest zastosowanie w obuwiu membrany Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików znajdujących się w podeszwie pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Dzięki temu buty zyskują oddychalność, a Twoja stopa nie poci się. Donna Charlene to baleriny, które idealnie wkomponują się w każdą letnią stylizację. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 24 | 22 | 25 | 21 | 23

Sandały dziecięce Geox

Baby Sile - Różowe Skórzane Sandały Dziecięce - B3237M 00047 C8004

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Baby Sile to dziewczęce sandały wykonane z mięciutkiej skóry naturalnej w kolorze jasnoróżowym. Stworzone zostały z myślą o najmłodszych i największą dbałością o każdy szczegół. Miękko wyściełana, ozdobiona delikatnymi kwiatkami cholewka spodoba się każdemu dziecku. Dzięki temu, że posiada zapięcie na rzep można ją swobodnie dopasować do nogi oraz ułatwia samodzielne zakładanie. Dodatkowym atutem są odkryte boki oraz otwory przy palcach, które zapewniają doskonałą wentylację. Wyższy, kryty, miękko wyściełany zapiętek pewnie trzyma stopę zapobiegając koślawieniu. Pomaga również w nabraniu przez dziecko nawyków prawidłowego chodu. Podeszwa jest gumowa, antypoślizgowa, wyposażona została w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Baby Sile to fajne, wygodne sandałki, które doskonale sprawdzą się na spacer, czy na podwórko i spodobają każdemu dziecku. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 41 | 39 | 40 | 38 | 36 | 37

Mokasyny damskie Geox

Donna Italy - Białe Skórzane Mokasyny Damskie - D42M7A 000TP C1405

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! Połączenia najnowszych technologii, atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość. To cechy charakterystyczne obuwia Geox. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Tajemnica światowego sukcesu marki tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Donna Italy to oryginalne mokasyny damskie w białym, eleganckim kolorze. Ponadczasowy krój cholewki wykonanej ze skóry naturalnej również wewnątrz doskonale dopasuje się do stopy i przypadnie do gustu każdemu bez względu na wiek. Cholewkę wzbogacono w złotą, błyszczącą ozdobę. Elastyczna podeszwa zapewni komfort nawet podczas długich spacerów. Niewątpliwym atutem jest zastosowanie w butach technologii Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików znajdujących się w podeszwie pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikanie przez nie wody do wnętrza buta. Dzięki temu buty zyskują oddychalność, a Twoja stopa nie poci się. Donna Italy to gwarancja modnego wyglądu i niezwykłej wygody przez cały dzień. Obuwie dla każdego i niemal do wszystkiego. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 41 | 44 | 42 | 43 | 45 | 46

Półbuty męskie Geox

Uomo Smart - Białe Skórzane Półbuty Męskie - U32X2U 04322 C0653

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Uomo Smart to półbuty męskie w nieco sportowym stylu. Cholewka wykonana ze skóry naturalnej w kolorze białym wzbogacona została w ciekawe beżowe wstawki ze skóry zamszowej. Stonowany krój i kolorystyka daje wszechstronne możliwości dopasowania obuwia do wielu stylizacji. Buty wiązane są na sznurowadła, więc można je dopasować do każdej stopy. Podeszwa jest cienka, elastyczna. Dla większego komfortu zastosowano w niej membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na wydalanie nadmiaru ciepła i wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz buta, nie przepuszczając jednak wody do środka. Dzięki temu stopa nie poci się pozostając sucha i wypoczęta. Uomo Smart to wygodne obuwie na co dzień dla każdego. Wkładka profilowana. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej długość roboczą zmierzoną centymetrem do momentu profilu przy pięcie.

Dostępne Rozmiary: 31 | 26 | 32 | 27 | 30 | 33 | 34 | 29

Balerinki Geox

Junior Jodie - Granatowe Jeansowe Baleriny Dziecięce - J3226F 0DY54 C4005

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Junior Jodie to granatowe balerinki wykonane w miłej w dotyku skóry naturalnej oraz miękkiej tkaniny. Stworzone zostały z największą dbałością o każdy szczegół. Mięciutka, ciekawie poprzeszywana cholewka spodoba się każdemu dziecku. Posiada interesujące hafty oraz błyszczące kropeczki. Dzięki temu, że posiada zapięcie na rzep oraz elastyczną gumę wszytą wokół cholewki, można je swobodnie dopasować do nogi. Zapobiegają również spadaniu obuwia ze stopy. Podeszwa jest gumowa, antypoślizgowa, wyposażona w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Junior Jodie to fajne, wygodne buty, które doskonale sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy na podwórko i spodobają każdemu dziecku. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość zmierzoną centymetrem włożonym do wnętrza buta.

Dostępne Rozmiary: 41 | 39 | 40 | 35 | 37 | 36 | 38

Balerinki Geox

Donna Lola - Złote Skórzane Baleriny Damskie - D32M4S 0MA85 C5316

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Donna Lola to eleganckie baleriny damskie w beżowo - złotej kolorystyce wykonane w całości ze skóry naturalnej. Delikatny krój i pastelowa kolorystyka wzbogacone zostały w pełne dziewczęcego wdzięku kokardki nadające obuwiu lekkości i fajnego wyglądu. To ciekawe połączenie zaowocowało klasycznym modelem w zupełnie nowej odsłonie. Dodatkowym atutem jest zastosowanie w obuwiu membrany Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików umieszczonych w podeszwie pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Dzięki temu buty zyskują oddychalność, a Twoja stopa nie poci się. Donna Lola to baleriny, które idealnie wkomponują się w każdą letnią stylizację. Cholewka o zwracającym uwagę połysku to absolutny hit sezonu! Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 41 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40

Lordsy Geox

Donna Leslie - Brązowe Nubukowe Lordsy Damskie - D42X3A 000SE C6014

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! Połączenia najnowszych technologii, atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość. To cechy charakterystyczne obuwia Geox. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Tajemnica światowego sukcesu marki tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Donna Leslie to oryginalne lordsy damskie w niebanalnej, przykuwającej uwagę stylistyce. Ażurowa cholewka w ciepłym odcieniu brązu wykonana została z miękkiej, skóry nubukowej doskonale dopasowującej się do stopy. Dzięki wytłoczonym wzorom zapewnia obuwiu jeszcze lepszą przewiewność. Cienka elastyczna podeszwa to wygoda przez cały dzień. Niewątpliwym atutem jest zastosowanie w butach technologii Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików znajdujących się w podeszwie pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikanie przez nie wody do wnętrza buta. Dzięki temu buty zyskują oddychalność, a Twoja stopa nie poci się. Donna Leslie to gwarancja modnego wyglądu oraz wygody przez cały dzień. Buty dla odważnych kobiet, które lubią bawić się modą. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 27 | 22 | 28

Trampki dziecięce Geox

Baby Kiwi - Niebieskie Canvasowe Trzewiki Dziecięce - B32D5A 000DY C4348

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Baby Kiwi to błękitno - różowe trzewiki w ciekawej, dziewczęcej stylistyce. Połączenie płótna ze skórą naturalną nadaje im wyjątkowy wygląd. Wyższa cholewka ozdobiona została ciekawymi naszywkami w kształcie motylków, które spodobają się każdej dziewczynce. Dzięki temu, że sięga nad kostkę, zapewnia stabilność oraz pozwala dopasować się do wielu modnych stylizacji. Dodatkowo oprócz sznurowania, w bucikach zastosowano suwak, dzięki czemu nawet najmłodsi mogą samodzielnie zakładać obuwie. Podeszwa w stylu trampek jest gumowa, antypoślizgowa, wyposażona w membranę Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Baby Kiwi to fajne, wygodne trzewiki, które doskonale sprawdzą się do szkoły, na spacer, czy na podwórko i spodobają każdemu dziecku. Wkładka profilowana. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej długość roboczą zmierzoną centymetrem.

Dostępne Rozmiary: 38 | 39 | 37 | 36 | 40

Mokasyny damskie Geox

Donna Senda - Czerwone Lakierowane Mokasyny Damskie - D22U4S 000ZK C7001

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! Połączenia najnowszych technologii, atrakcyjne wzornictwo i wysoka jakość. To cechy charakterystyczne obuwia Geox. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Tajemnica światowego sukcesu marki tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Donna Senda to oryginalne mokasyny damskie w zwracającym uwagę, czerwonym kolorze. Najmodniejsza w tym sezonie lakierowana cholewka wykonana została w całości ze skóry naturalnej. Wygodny krój oraz zaokrąglone noski doskonale dopasują się do stopy. Elastyczna podeszwa zapewni komfort nawet podczas długich spacerów. Niewątpliwym atutem jest zastosowanie w butach technologii Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików znajdujących się w podeszwie pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikanie przez nie wody do wnętrza buta. Dzięki temu buty zyskują oddychalność, a Twoja stopa nie poci się. Donna Senda to gwarancja oryginalnego, modnego wyglądu i obowiązek w każdej damskiej szafie. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.

Dostępne Rozmiary: 37 | 41 | 40 | 38 | 36 | 39

Balerinki Geox

Donna Leslie - Grafitowe Skórzane Baleriny Damskie - D42X3B 000TG C9999

NOWOŚĆ! KOLEKCJA WIOSNA - LATO 2014! GEOX to włoska firma, słynąca z połączenia najnowszych technologii, atrakcyjnego wzornictwa i wysokiej jakości. Obuwie tej marki cieszy się zasłużenie dużym powodzeniem wśród klientów z każdej grupy wiekowej. GEOX to nowatorskie rozwiązania, które znacznie podnoszą komfort użytkowania butów. Projekty, kolorystyka, zastosowanie najlepszych materiałów zjednują marce niezmiennie rosnące zainteresowanie. Wyjątkowe kolekcje obuwia dla kobiet, mężczyzn dzieci i młodzieży to linie klasyczne, casualowe oraz kolekcje fashion, zgodne z najnowszymi trendami. Tajemnica jej światowego sukcesu tkwi w specjalnej, chronionej licznymi patentami, innowacyjnej technologii, która pozwala skórze oddychać! Donna Leslie to eleganckie baleriny damskie w perłowym odcieniu grafitu wykonane w całości ze skóry naturalnej. Delikatny krój i elegancka kolorystyka wzbogacone zostały w pełne dziewczęcego wdzięku kokardki nadające obuwiu lekkości i fajnego wyglądu. To ciekawe połączenie zaowocowało klasycznym modelem w zupełnie nowej odsłonie. Dodatkowym atutem jest zastosowanie w obuwiu membrany Geox Respira. Jest to system maleńkich kanalików pozwalających na odprowadzanie nadmiaru ciepła oraz wilgoci w postaci pary wodnej na zewnątrz nie pozwalając jednak na wnikania przez nie wody do wnętrza buta. Dzięki temu buty zyskują oddychalność, a Twoja stopa nie poci się. Donna Leslie to baleriny, które idealnie wkomponują się w każdą letnią stylizację. Wkładka prosta. Wartości podane w tabeli przedstawiają jej całkowitą długość.