



Sukienka Boho World jedwabna z długimi rękawami elegancka
Jedwabne rozkloszowane cudo w hiszpańskim stylu. Ręcznie malowana złotem. Sukienka ta zapewnia elegancję, ale także swobodę ruchów. Załóż sandałki, trampki czy szpilki i ciesz sie pięknym wyglądem.
Ręcznie wykonany haft
Rozmiar
S/M
Szerokość paszki(cm)x2- 44 Szerokość pod biustem(cm)x2- 31 po rozciągnięciu 43 cm x 2 Długość całkowita (cm)- 126
M/L
Szerokość paszki(cm)x2- 52 Szerokość pachy(cm)x2- 34 po rozciągnięciu 45 cm x 2 Długość całkowita (cm)-131
Skład: 100% Seda Fria
PRODUKT PREMIUM
Jak dobrać odpowiedni rozmiar?
Przy wyborze rozmiaru proszę sugerować się wymiarami podanymi powyżej. Produkty mierzone są na płasko. Przy wyborze rozmiaru najlepiej porównać wymiary z tabeli do ubrań, które Państwo posiadają. Wymiary podane w tabeli mogą różnić się od wymiarów rzeczywistych produktu +/- 2cm.
Modelka ma 170cm wzrostu,nosi na co dzień rozmiar XS/S, na zdjęciu ma zawsze najmniejszy możliwy z dostępnych rozmiar.
Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ten wyjątkowy projekt, który został stworzony z miłością, dbając o każdy najmniejszy szczegół. Produkt został wykończony ręcznie, dzięki temu jest wyjątkowy,ekskluzywny i niepowtarzalny.
Szczegóły produktu:
- Kategoria: sukienki
- Dodatki: bez dodatków
- Długość sukienki: maxi
- Pora roku: wiosna
- Materiał: jedwab
- Styl: elegancki, boho
- Długość rękawa: długi rękaw, krótki rękaw
- Dekolt: hiszpanka
- Wzór: kwiaty, haft