Biżuteria na prezent

Biżuteria na prezent - sprawdź dostępne produkty

 • Bransoletka W.KRUK - zdjęcie produktu

  Bransoleta srebrna W.KRUK SLB/AC153 W.KRUK

  189.00 zł
  Urocza bransoletka ankier wykonana ze srebra, zdobiona lśniącymi cyrkoniami. Subtelna biżuteria, która jest doskonałym pomysłem na prezent. To designerska biżuteria przywołująca uśmiech na twarzy, wykonana z niezwykłą starannością i precyzją.
 • Kolczyki W.KRUK z cyrkonią - zdjęcie produktu

  Kolczyki srebrne z cyrkoniami SKE/KC033 W.KRUK

  129.00 zł
  Urocze kolczyki ze srebra, wykończone lśniącymi cyrkoniami. Subtelna biżuteria, która jest doskonałym pomysłem na prezent. Prezentowany model składa się z zapięcia na sztyft i błyszczących elementów w formie fasetowanych kamieni. To ponadczasowa biżuteria wykonana z niezwykłą starannością i precyzją.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki srebrne pozłacane z cyrkoniami SLB/KC146Z W.KRUK

  129.00 zł
  Biżuteria pozłacana podwójne serca od W.KRUK. Romantyczny wzór idealny na prezent dla wybranki życia. Kolczyki z cyrkoniami wykończone wygodnymi zapięciami na sztyfty. Biżuteria w kształcie serca, podarowana bliskiej osobie będzie pięknym dowodem głębokiego uczucia.
 • W.KRUK kolczyki sztyfty - zdjęcie produktu

  Kolczyki srebrne W.KRUK SGR/KC256 W.Kruk

  79.00 zł
  Kolczyki srebrne z różowymi cyrkoniami od W.KRUK to niezwykle dziewczęca propozycja, która zachwyci każdą małą księżniczkę. Słodki kształt gwiazdek sprawi, że małe kobietki z przyjemnością będą je nosiły. Różowe cyrkonie, które zdobią tę biżuterię przyczynią się do tego, że każda dziewczynka będzie nimi zachwycona. Kolczyki srebrne to idealna propozycja na prezent na urodziny czy komunię. Przedstawiana biżuteria jest wykonana z wysokiej jakości srebra próby 925. Biżuteria dzięki temu jest bezpieczna i z powodzeniem może być noszona jako pierwsze kolczyki, zaraz po zrobieniu dziurek. Dodatek tego typu od W.KRUK to piękna i wytrzymała pamiątka, która będzie cieszyć przez długie lata. Każda biżuteria zakupiona w sklepie jest pakowana w specjalne pudełko – dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent!
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Mikrofonowy 74872 W.KRUK

  397.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Mikrofonowy to wspaniały pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Piwonia 75071 W.KRUK

  308.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Piwonia to wspaniały pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Naszyjnik W.KRUK wkruk bialy

  328.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Łąka to wspaniały pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Łańcuchowy 74871 W.KRUK

  808.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Łańcuchowy to wspaniały pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Słoneczny 74873 W.KRUK

  698.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Słoneczny to wspaniały pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Love 74898 W.KRUK

  238.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Love to wspaniały pomysł na prezent.

Wyszukaj podobne do "biżuteria na prezent"

 • Komplet biżuterii brązowy W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Rock 74899 W.KRUK

  958.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Rock to wspaniały pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Loop 74901 W.KRUK

  678.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Loop to wspaniały pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Koliber 74905 W.KRUK

  417.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Koliber to wspaniały pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii złoty W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Pszczoła 74906 W.KRUK

  338.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Pszczoła to oryginalny pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Splot 74974 W.KRUK

  848.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Splot to wspaniały pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Kuleczkowy 75028 W.KRUK

  548.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Kuleczkowy to wspaniały pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Wielobarwny 75033 W.KRUK

  448.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Wielobarwny to wspaniały pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Industrialny 75036 W.KRUK

  218.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Industrialny to wspaniały pomysł na prezent.
 • Brązowy komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Mariaż 75038 W.KRUK

  1048.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Mariaż to wspaniały pomysł na prezent.
 • Komplet biżuterii W.KRUK - zdjęcie produktu

  Komplet Kulisty 75039 W.KRUK

  528.00 zł
  Szukasz wyjątkowego prezentu dla siebie lub bliskich? Biżuteria w postaci kompletu to doskonały pomysł na upominek, który zachwyci każdego! Komplet Kulisty to wspaniały pomysł na prezent.

Biżuteria na prezent - zobacz nasze artykuły