1. Strona główna
 2. bordowa kopertówka

Bordowa kopertówka

Bordowa kopertówka - sprawdź nasze produkty

 • Kopertówka elegancka ze skóry ekologicznej - zdjęcie produktu

  Kopertówka elegancka ze skóry ekologicznej

  69 zł

  Kopertówka w eleganckim, bordowym kolorze. Wykonana  została z ekologicznej skóry. Model zapinany na dwa magnesy. Wnętrze jest w jednolitym, czarnym kolorze i posiada otwartą kieszonkę. W zestawie długi, nieregulowany pasek na ramię w kolorze torebki. Kopertówka będzie wyśmienitym dodatkiem do stylizacji na oficjalne uroczystości, jak również wieczorne wyjścia z przyjaciółmi. Produkt Polski. Materiał: 100% ekologiczna skóra

 • Kopertówka Primamoda - zdjęcie produktu

  Bordowa skórzana składana kopertówka ERTO Primamoda czerwony

  239 zł 399 zł

  Czerwone torby-i-plecaki/torebki-damskie/kopertowki. Kategoria: kopertówki, rodzaj torebki: do ręki, styl: elegancki, wielkość torebki: małe.

 • Kopertówka ze skóry ekologicznej - zdjęcie produktu

  Bordowa kopertówka z zaokrągloną klapą Modne Duże Rozmiary

  69 zł

  Wyjątkowa, lakierowana kopertówka w intensywnym kolorze. Wykonana z ekologicznej skóry, która jest polakierowana i wygląda niezwykle elegancko. Lekko zaokrąglona klapa dodaje torebce oryginalności. Model zapinany na dwa magnesy. Wnętrze jest w jednolitym, beżowym kolorze i posiada dwie otwartą kieszonkę. W zestawie długi, nieregulowany pasek na ramię w kolorze torebki. Kopertówka będzie wyśmienitym dodatkiem do stylizacji na oficjalne uroczystości, jak również wieczorne wyjścia z przyjaciółmi. Produkt Polski. Materiał: 100% ekologiczna skóra

 • Kopertówka Felice - torebki-skorzane.pl - zdjęcie produktu

  Kopertówka Felice - torebki-skorzane.pl

  51 zł

  Kopertówka to torebka, bez której z całą pewnością nie obejdzie się żadna kobieta, sezony letnie – wesela, wyjścia ze znajomymi, natomiast sezony zimowe to seria wieczorowych imprez, Świąt, czy w końcu Sylwester ! Do jej najbardziej charakterystycznych cech należą niewielkie rozmiary i klasyczny kształt – dzięki temu sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych, jak i codziennych wyjść. Model kopertówki Clutch powstał z myślą o kobietach, które potrzebują eleganckiej torebki, która będzie odpowiednia na każdą z możliwych okazji: na randkę, spotkanie, przyjęcie czy rodzinny obiad. Aby ułatwić Ci wybór torebki która idealnie dopasuje się do Twoich dodatków, torebki Clutch dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Każda kopertówka zapakowana jest w dodatkowe ozdobne pudełko sygnowane logo. Właściwości przedmiotu: zapięcie na solidny klips wewnątrz mała przegroda w zestawie doczepiany pasek dostępnych wiele wariantów kolorystycznych Wymiary: długość 20 cm, szerokość 3 cm, wysokość 16 cm, długość paska 75-80 cm. Wyprodukowano w Polsce. Kopertówka objęta 2-letnią gwarancją.

 • Kopertówka Felice - torebki-skorzane.pl - zdjęcie produktu

  Kopertówka Felice - torebki-skorzane.pl

  51 zł

  Kopertówka to torebka, bez której z całą pewnością nie obejdzie się żadna kobieta, sezony letnie – wesela, wyjścia ze znajomymi, natomiast sezony zimowe to seria wieczorowych imprez, Świąt, czy w końcu Sylwester ! Do jej najbardziej charakterystycznych cech należą niewielkie rozmiary i klasyczny kształt – dzięki temu sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych, jak i codziennych wyjść. Model kopertówki Clutch powstał z myślą o kobietach, które potrzebują eleganckiej torebki, która będzie odpowiednia na każdą z możliwych okazji: na randkę, spotkanie, przyjęcie czy rodzinny obiad. Aby ułatwić Ci wybór torebki która idealnie dopasuje się do Twoich dodatków, torebki Clutch dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Każda kopertówka zapakowana jest w dodatkowe ozdobne pudełko, sygnowane logo Felice.   Właściwości przedmiotu: zapięcie na solidny klips z przodu złote logo Felice wewnątrz mała przegroda w zestawie doczepiany pasek dostępnych wiele wariantów kolorystycznych Wymiary: długość 24 cm, szerokość 4 cm, wysokość 15cm, długość paska 75-80 cm. Wyprodukowano w Polsce. Kopertówka objęta 2-letnią gwarancją.

 • Kopertówka Felice - torebki-skorzane.pl - zdjęcie produktu

  Kopertówka Felice - torebki-skorzane.pl

  51 zł

  Kopertówka to torebka, bez której z całą pewnością nie obejdzie się żadna kobieta, sezony letnie – wesela, wyjścia ze znajomymi, natomiast sezony zimowe to seria wieczorowych imprez, Świąt, czy w końcu Sylwester ! Do jej najbardziej charakterystycznych cech należą niewielkie rozmiary i klasyczny kształt – dzięki temu sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych, jak i codziennych wyjść. Model kopertówki Clutch powstał z myślą o kobietach, które potrzebują eleganckiej torebki, która będzie odpowiednia na każdą z możliwych okazji: na randkę, spotkanie, przyjęcie czy rodzinny obiad. Aby ułatwić Ci wybór torebki która idealnie dopasuje się do Twoich dodatków, torebki Clutch dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Właściwości przedmiotu: zapięcie na solidny klips wewnątrz mała przegroda w zestawie doczepiany pasek dostępnych wiele wariantów kolorystycznych Wymiary: długość 24 cm, szerokość 4 cm, wysokość 15cm, długość paska 75-80 cm.Każda kopertówka zapakowana jest w dodatkowe ozdobne pudełko, sygnowane logo Felice. Wyprodukowano w Polsce. Kopertówka objęta 2-letnią gwarancją.

 • Kopertówka Felice - torebki-skorzane.pl - zdjęcie produktu

  Kopertówka Felice - torebki-skorzane.pl

  51 zł

  Kopertówka to torebka, bez której z całą pewnością nie obejdzie się żadna kobieta, sezony letnie – wesela, wyjścia ze znajomymi, natomiast sezony zimowe to seria wieczorowych imprez, Świąt, czy w końcu Sylwester ! Do jej najbardziej charakterystycznych cech należą niewielkie rozmiary i klasyczny kształt – dzięki temu sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych, jak i codziennych wyjść. Model kopertówki Clutch powstał z myślą o kobietach, które potrzebują eleganckiej torebki, która będzie odpowiednia na każdą z możliwych okazji: na randkę, spotkanie, przyjęcie czy rodzinny obiad. Aby ułatwić Ci wybór torebki która idealnie dopasuje się do Twoich dodatków, torebki Clutch dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Właściwości przedmiotu: zapięcie na solidny klips z przodu złote logo Felice wewnątrz mała przegroda w zestawie doczepiany pasek dostępnych wiele wariantów kolorystycznych Wymiary: długość 24 cm, szerokość 4 cm, wysokość 15cm, długość paska 75-80 cm. Każda kopertówka zapakowana jest w dodatkowe ozdobne pudełko, sygnowane logo Felice. Wyprodukowano w Polsce. Kopertówka objęta 2-letnią gwarancją.

 • Kopertówka Felice - torebki-skorzane.pl - zdjęcie produktu

  Kopertówka Felice - torebki-skorzane.pl

  53 zł

  Kopertówka to torebka, bez której z całą pewnością nie obejdzie się żadna kobieta, sezony letnie – wesela, wyjścia ze znajomymi, natomiast sezony zimowe to seria wieczorowych imprez, Świąt, czy w końcu Sylwester ! Do jej najbardziej charakterystycznych cech należą niewielkie rozmiary i klasyczny kształt – dzięki temu sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych, jak i codziennych wyjść. Model kopertówki Clutch powstał z myślą o kobietach, które potrzebują eleganckiej torebki, która będzie odpowiednia na każdą z możliwych okazji: na randkę, spotkanie, przyjęcie czy rodzinny obiad. Aby ułatwić Ci wybór torebki która idealnie dopasuje się do Twoich dodatków, torebki Clutch dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Każda kopertówka zapakowana jest w dodatkowe ozdobne pudełko, sygnowane logo Felice. Właściwości przedmiotu: zapięcie na solidny klips wewnątrz mała przegroda w zestawie doczepiany pasek dostępnych wiele wariantów kolorystycznych Wymiary: długość 24 cm, szerokość 4 cm, wysokość 15cm, długość paska 75-80 cm. Wyprodukowano w Polsce. Kopertówka objęta 2-letnią gwarancją.

 • Kopertówka Felice - torebki-skorzane.pl - zdjęcie produktu

  Kopertówka Felice - torebki-skorzane.pl

  53 zł

  Kopertówka to torebka, bez której z całą pewnością nie obejdzie się żadna kobieta, sezony letnie – wesela, wyjścia ze znajomymi, natomiast sezony zimowe to seria wieczorowych imprez, Świąt, czy w końcu Sylwester ! Do jej najbardziej charakterystycznych cech należą niewielkie rozmiary i klasyczny kształt – dzięki temu sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych, jak i codziennych wyjść. Model kopertówki Clutch powstał z myślą o kobietach, które potrzebują eleganckiej torebki, która będzie odpowiednia na każdą z możliwych okazji: na randkę, spotkanie, przyjęcie czy rodzinny obiad. Aby ułatwić Ci wybór torebki która idealnie dopasuje się do Twoich dodatków, torebki Clutch dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Właściwości przedmiotu: zapięcie na solidny klips wewnątrz mała przegroda w zestawie doczepiany pasek dostępnych wiele wariantów kolorystycznych Wymiary: długość 24 cm, szerokość 4 cm, wysokość 15cm, długość paska 75-80 cm. Każda kopertówka zapakowana jest w dodatkowe ozdobne pudełko, sygnowane logo Felice. Wyprodukowano w Polsce. Kopertówka objęta 2-letnią gwarancją.

 • Kopertówka Felice niemieszcząca a4 bez dodatków - zdjęcie produktu

  Kopertówka damska F15G Felice bordowa wąż lakier Felice torebki-skorzane.pl

  56 zł

  Kopertówka to torebka, bez której z całą pewnością nie obejdzie się żadna kobieta, sezony letnie – wesela, wyjścia ze znajomymi, natomiast sezony zimowe to seria wieczorowych imprez, Świąt, czy w końcu Sylwester ! Do jej najbardziej charakterystycznych cech należą niewielkie rozmiary i klasyczny kształt – dzięki temu sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych, jak i codziennych wyjść. Wykonana ze skóry ekologicznej z tłoczonym, eleganckim i modnym motywem zwierzęcym. Model kopertówki Clutch powstał z myślą o kobietach, które potrzebują stylowej torebki, która będzie odpowiednia na każdą z możliwych okazji: na randkę, spotkanie, przyjęcie czy rodzinny obiad. Aby ułatwić Ci wybór torebki która idealnie dopasuje się do Twoich dodatków, torebki Clutch dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.   Każda kopertówka zapakowana jest w dodatkowe ozdobne pudełko, sygnowane logo Felice. Właściwości przedmiotu: zapięcie na solidny klips wewnątrz mała przegroda faktura z motywem zwierzęcym złote okucia w zestawie doczepiany pasek dostępnych wiele wariantów kolorystycznych Wymiary: długość 24 cm, szerokość 4 cm, wysokość 15cm, długość paska 75-80 cm. Każda kopertówka zapakowana jest w dodatkowe ozdobne pudełko, sygnowane logo Felice. Wyprodukowano w Polsce. Kopertówka objęta 2-letnią gwarancją.

Zobacz więcej produktów

Kopertówki

Zobacz Kopertówki

Wyszukaj podobne do Bordowa kopertówka

 • Kopertówka Felicegold - torebki-skorzane.pl - zdjęcie produktu

  Kopertówka Felicegold - torebki-skorzane.pl

  87 zł

  Kopertówka to torebka, bez której z całą pewnością nie obejdzie się żadna kobieta, sezony letnie – wesela, wyjścia ze znajomymi, natomiast sezony zimowe to seria wieczorowych imprez, Świąt, czy w końcu Sylwester ! Do jej najbardziej charakterystycznych cech należą niewielkie rozmiary i klasyczny kształt – dzięki temu sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych, jak i codziennych wyjść. Model kopertówki Clutch powstał z myślą o kobietach, które potrzebują eleganckiej torebki, która będzie odpowiednia na każdą z możliwych okazji: na randkę, spotkanie, przyjęcie czy rodzinny obiad. Aby ułatwić Ci wybór torebki która idealnie dopasuje się do Twoich dodatków, torebki Clutch dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.   Właściwości przedmiotu: zapięcie na solidny klips z przodu złote logo Felice kopertówka wykonana ze skóry naturalnej wewnątrz mała przegroda w zestawie doczepiany pasek dostępnych wiele wariantów kolorystycznych Wymiary: długość 24 cm, szerokość 4 cm, wysokość 15 cm, długość paska 75-80 cm. Wyprodukowano w Polsce. Kopertówka objęta 2-letnią gwarancją.

 • Kopertówka Felice mała bez dodatków do ręki elegancka - zdjęcie produktu

  Damska kopertówka Felice F13G bordowa wąż lakier Felice torebki-skorzane.pl

  56 zł

  Kopertówka to torebka, bez której z całą pewnością nie obejdzie się żadna kobieta, sezony letnie – wesela, wyjścia ze znajomymi, natomiast sezony zimowe to seria wieczorowych imprez, Świąt, czy w końcu Sylwester ! Do jej najbardziej charakterystycznych cech należą niewielkie rozmiary i klasyczny kształt – dzięki temu sprawdzają się zarówno podczas oficjalnych, jak i codziennych wyjść. Wykonana ze skóry ekologicznej z tłoczonym, eleganckim i modnym motywem zwierzęcym. Model kopertówki Clutch powstał z myślą o kobietach, które potrzebują stylowej torebki, która będzie odpowiednia na każdą z możliwych okazji: na randkę, spotkanie, przyjęcie czy rodzinny obiad. Aby ułatwić Ci wybór torebki która idealnie dopasuje się do Twoich dodatków, torebki Clutch dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych.   Każda kopertówka zapakowana jest w dodatkowe ozdobne pudełko, sygnowane logo Felice. Właściwości przedmiotu: zapięcie na solidny klips wewnątrz mała przegroda faktura z motywem zwierzęcym złote okucia w zestawie doczepiany pasek dostępnych wiele wariantów kolorystycznych Wymiary: długość 24 cm szerokość 4 cm wysokość 15 cm długość paska 75-80 cm Wyprodukowano w Polsce.

 • Kopertówka Srebrne bez dodatków - zdjęcie produktu

  Bordowa zamszowa torebka wizytowa TOM & EVA Srebrne Mariusz Zdziech

  141 zł

  Czerwone torby-i-plecaki/torebki-damskie/kopertowki. Kategoria: kopertówki, styl: elegancki, wielkość torebki: małe.

 • Kopertówka Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Kopertówka Evangarda.pl

  98 zł

  Wyjątkowa, delikatna torebeczka wizytowa, z przepięknie ułożonymi falami satyny na całej powierzchni. Idealnie nadaje się na każdą uroczystą okazję, na wesele, prywatkę, na niepowtarzalną randkę, do teatru, opery, na chrzciny. Wnętrze torebki wyłożone jest satynową podszewką w takim samym kolorze jak zewnętrzny materiał. Znajduje się tu też mała kieszonka, gdzie możemy umieścić trochę gotówki, kartę do bankomatu, chusteczkę czy numerek do szatni. Zamknięcie torebki stanowi prostokątny bigiel inkrustowany drobnymi kryształkami na obwodzie i trzema większymi w środku. Bardzo wygodnym dodatkiem dołączonym do torebki są dwa, różnej długości łańcuszki (40 cm i 120 cm). Obydwa dopinane, pozwalają nosić torebkę według własnych potrzeb i dostosować sposób jej noszenia do sytuacji i stroju. Uwaga! W torebce bez problemu zmieści się większy telefon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm oraz parę innych drobiazgów.

 • Kopertówka Primamoda - zdjęcie produktu

  Bordowa okrągła torebka LIBERI bialy Primamoda

  199 zł 399 zł

  Brązowe torby-i-plecaki/torebki-damskie/kopertowki. Kategoria: kopertówki, styl: elegancki, wielkość torebki: małe, rodzaj torebki: na ramię.

 • Kopertówka Primamoda - zdjęcie produktu

  Bordowa torebka ze skóry licowej na łańcuszku CASOLA Primamoda czarny wyprzedaż

  249 zł 499 zł

  Czerwone torby-i-plecaki/torebki-damskie/kopertowki. Kategoria: torebki na łańcuszku, styl: elegancki, glamour, wielkość torebki: małe, rodzaj torebki: na ramię

 • Kopertówka elegancka - zdjęcie produktu

  Torebka wizytowa szkatułka z cekinów bordowa Evangarda.pl

  109 zł

  Delikatna torebeczka wizytowa szkatułka, pokryta w całości drobniutkimi cekinami w odcieniach bordo z czerwienią, które dodają blasku i rozjaśniają całą powierzchnię torebki. Zarówno przód, jak i tył wyglądają tak samo. Zamknięcie torebki stanowi gładki, metalowy bigiel w kolorze srebra. W środku torebki znajduje się jedna mała kieszonka, gdzie można umieścić drobne pieniądze, banknoty, karty do bankomatu lub np. zapalniczkę, czy chusteczkę. Całe wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w czarnym kolorze. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki, dzięki którym torebkę można nosić na różne sposoby: na ramieniu, trzymając w dłoni lub zawieszoną na przedramieniu za krótszy łańcuszek. Torebka doskonale nadaje się na każde wieczorne wyjście, wesele, prywatkę, studniówkę, do opery, teatru, na zabawę sylwestrową, czy karnawałową. Uwaga! Tworzywo (duża liczba cekinów), z którego wykonana jest torebka, może powodować zaciągnięcie (zmechacenie) odzieży, rajstop. Uwaga! W torebce nie zmieści się większy telefon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm. Podane poniżej wymiary torebki są wymiarami zewnętrznymi.

 • Kopertówka czerwona Kemer bez dodatków matowa mała do ręki - zdjęcie produktu

  Torebka wizytowa KEMER F13 Bordowa Kemer wyprzedaż Bagażownia.pl

  88 zł 129 zł

  Torebka wizytowa KEMER SOLIER F13 Bordowa Budowa: zapięcie na solidny klips wewnątrz mała przegroda w zestawie doczepiany pasek dostępnych wiele wariantów kolorystycznych

 • Kopertówka Kemer do ręki lakierowana elegancka - zdjęcie produktu

  Torebka wizytowa damska KEMER F13 Bordowa Lakierowana Kemer okazja Bagażownia.pl

  89 zł 103 zł

  Torebka wizytowa damska KEMER SOLIER F13 Bordowa Budowa: Zamykana na magnes. Wewnątrz mała przegroda. Doczepiany pasek. Wykonana z wysokiej jakości skóry ekologicznej.

 • Kopertówka Cacharel do ręki bez dodatków - zdjęcie produktu

  Torebka damska Bird Bordeaux Bordowa Cacharel promocja Bagażownia.pl

  238 zł 310 zł

  Torebka damska Bird Bordeaux Bordowa Budowa: 1 komora główna zamykana na zamek wewnątrz 1 kieszeń odchylana i 2 zamykane na suwak z przodu 1 kieszeń zamykana na zamek

Zobacz więcej produktów