Bransoletki z kamieni naturalnych

Bransoletki z kamieni naturalnych - sprawdź dostępne produkty

 • Bransoletka Trimakasi - Trimakasi.pl - zdjęcie produktu

  Bransoletka z kamieni naturalnych – beryl różowy, niebieski i różowy Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  224.00 zł
  Bransoletka berylwykonana z kamieni naturalnych. Bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr. Ręcznie wykonana bransoletka z kolorowymi kamieniami: beryl różowy, zielony i niebieski. Pastel bransoletka z kamieni naturalnych na gumce.
 • Bransoletka Trimakasi - Trimakasi.pl - zdjęcie produktu

  Bransoletka z kamieni naturalnych – kunzyt Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  270.00 zł
  Bransoletka kunzyt wykonana z kamieni naturalnych. Roz bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr. Ręcznie wykonana róż bransoletka antystres z kunzytu. Bransoletka z kamieni naturalnych. Kunzyt leczy złamane serce i uwalnia od napięcia.
 • Bransoletka Trimakasi z agatami - zdjęcie produktu

  Omszony agat bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  183.00 zł
  Bransoletka z kamieni – agat mszysty wykonana z kamieni naturalnych. Zielona bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Kyanit bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  275.00 zł
  Bransoletka cyjanit wykonana z kamieni naturalnych. bule bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Selenit bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  220.00 zł
  Bransoletka z selenitu wykonana z kamieni naturalnych. Biała bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Howlit bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  151.00 zł
  Bransoletka z howlitu wykonana z kamieni naturalnych. Biała bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Rodochrozyt Bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  334.00 zł
  Bransoletka z rodochrozytu wykonana z kamieni naturalnych. Róż bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - Trimakasi.pl - zdjęcie produktu

  Bransoletka z kamieni naturalnych – morganit Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  206.00 zł
  Bransoletka z morganitu wykonana z kamieni naturalnych. Róż bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Seraphinit bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  369.00 zł
  Serafinit bransoletka wykonana z kamieni naturalnych. Zielona bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Granat hezonit bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  229.00 zł
  Bransoletka granat wykonana z kamieni naturalnych. Pomarańcz bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.

Wyszukaj podobne do "bransoletki z kamieni naturalnych"

 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Karneol bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  156.00 zł
  Bransoletka karneol wykonana z kamieni naturalnych. Pomarańcz bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Serpentinit bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  160.00 zł
  Serpentynit bransoletka wykonana z kamieni naturalnych. Zielono-czarna bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Ametryn bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  220.00 zł
  Bransoletka ametryn wykonana z kamieni naturalnych. Fioletowo-żółta bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Chryzopraz bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  275.00 zł
  Chryzopraz bransoletka wykonana z kamieni naturalnych. Zielona bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi z rubinami - zdjęcie produktu

  Rubin bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  289.00 zł
  Rubin bransoletka wykonana z kamieni naturalnych. Róż bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Heliodor Bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  188.00 zł
  Bransoletka Heliodor wykonana z kamieni naturalnych. Bransoletka żółta wykonana z kamieni szlachetnych złotego berylu. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Rosyjski nefryt bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  179.00 zł 245.00 zł*
  Bransoletka nefryt syberyjski wykonana z kamieni naturalnych. Zielona bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Shungit bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  186.00 zł
  Bransoletka szungit wykonana z kamieni naturalnych. Czarna bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Larimar bransoletka Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  330.00 zł
  Bransoletka Larimar wykonana z kamieni naturalnych. Turkus bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.
 • Bransoletka Trimakasi - zdjęcie produktu

  Bransoletka z peruwiańskiego turkusu Trimakasi Trimakasi Trimakasi.eu

  224.00 zł
  Turkus bransoletka wykonana z kamieni naturalnych. Turkus bransoletka wykonana z kamieni szlachetnych. Bransoletka na gumce z koralików dostępna w różnych rozmiarach i kolorach. Uzdrawiająca bransoletka odpowiednia do harmonizacji czakr.

Bransoletki z kamieni naturalnych - zobacz nasze artykuły