Bransoletki z kamieni naturalnych


Bransoletki z kamieni naturalnych - sprawdź nasze produkty

 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Szara bransoletka damska z kamieni naturalnych Manoki manoki.pl

  89 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny labradoryt fasetowany -średnica kamienia: 6 mm -długość: elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Oryginalna bransoletka damska wykonana z kamieni naturalnych oraz ozdobiona zawieszkami w kształcie piór. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Bransoletka damska z kamieni, blaszka pod grawer Manoki manoki.pl

  99 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny amazonit -średnica kamienia: 6 mm -wymiary elementu (blaszki): 65 x 5 mm -wykończenie: polerowane, gładkie pod grawer -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Śliczna bransoletka damska z naturalnych kamieni. Model wykonano z amazonitu w pięknych barwach natury. Według wierzeń, kamień ten ma za zadanie odpędzać strachy i zmartwienia. Bransoletkę wyposażono również w podłużną blaszkę, która doskonale nadaje się pod grawer. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Bransoletka damska z kamieni naturalnych, kwarc niebiański Manoki manoki.pl

  89 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny kwarc niebiański -średnica kamienia: 6 mm -długość: elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Niebieska bransoletka damska z kamieni naturalnych, złote serce Manoki manoki.pl

  89 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -powłoka: 14k złoto PVD -kamień: naturalny lapis lazuli -średnica kamienia: 8 mm -długość: elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Niezwykła damska bransoletka wykonana z naturalnych kamieni lapis lazuli. Kamienie te symbolizują szczerą przyjaźń, umieszczone są na elastycznej gumce, która idealnie dopasowuje się do obwodu nadgarstka. Design bransoletki wzbogacono ozdobą ze stali szlachetnej w kształcie serduszka. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Bransoletka damska z kamieni naturalnych, chryzokola Manoki manoki.pl

  99 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -powłoka: 14k złoto PVD -kamień: naturalna chryzokola matowa -średnica kamienia: 8 mm -wymiary elementu (pióro): 27 x 8 mm -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Piękna, damska bransoletka ze stalową ozdobą w kształcie piórka. Wykonana została z naturalnych kamieni - chryzokoli symbolizującego moc energii żeńskiej. Kamienie umieszczono na wytrzymałej gumce silikonowej, która doskonale dopasowuje się do obwodu nadgarstka. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  błękitna, srebrna bransoletka damska ze stali i kamieni naturalnych Manoki manoki.pl

  79 zł
  -bransoletka stal szlachetna 316L  -kamień: kocie oko -średnica: 4 mm -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Urocza i oryginalna bransoletka damska składająca się z naturalnych kamieni i stali szlachetnej. Elementy te umieszczono na elastycznej i wytrzymałej gumce silikonowej, idealnie dopasowującej się do obwodu nadgarstka.
 • Bransoletka - zdjęcie produktu

  Bransoletka z onyksów i srebra 925 pozłacanego coccola.pl

  89 zł 119 zł
  Bransoletka z najwyższej jakości kamieni naturalnych:  onyks 2x4mm Wszystkie elementy ozdobne wykonane są ze srebra 925 (cecha probiercza), pokrytego warstwą 24k złota  Długość bransoletki 17cm + 3cm przedłużka (regulacja). Zobacz nasz zestaw: https://coccola.pl/zestaw-bransoletek-z-kamieni-naturalnych-krysztalkow-swarovski-oraz-srebra-925-po... Kupując biżuterię marki Coccola Jewellery masz gwarancję: unikalnej, ręcznie wykonanej biżuterii najwyższej jakości kamieni naturalnych oraz srebra 925 szybkiej wysyłki (48h) 100% zadowolenia z zakupu profesjonalnej i miłej obsługi możliwości zwrotu bez podania przyczyny otrzymasz biżuterię zapakowaną w ozdobne pudełko prezentowe otrzymasz certyfikat gwarantujący Ci zakup biżuterii z kamieni naturalnych i srebra 925 Przekonaj się, że warto nam zaufać i ciesz się pięknem wyjątkowej biżuterii. W przypadku pytań służymy pomocą pod numerem telefonu 669-466-996 oraz pod adresem e-mail: info@coccola.pl
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Biała bransoletka damska z marmuru Manoki manoki.pl

  79 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny marmur -kolor kamieni: biały -średnica kamienia: 8 mm -wymiary elementu (patyczka): 18 x 4 mm -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Śliczna bransoletka damska z naturalnych kamieni. Model wykonano z białego marmuru. Biżuterię ozdobiono podłużnym elementem ze stali szlachetnej oraz medalikiem z logo Manoki. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Niebiesko-zielona bransoletka damska z kamieni naturalnych, złoty chwost Manoki manoki.pl

  99 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -powłoka: 14k złoto PVD -kamień: naturalna chryzokola matowa -średnica kamienia: 6 mm -długość: elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Bransoletka damska z szarego kwarcu z blaszką pod grawer Manoki manoki.pl

  119 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny kwarc szary -średnica kamienia: 8 mm -wymiary elementu (blaszki): 65 x 8 mm -wykończenie: polerowane, gładkie pod grawer -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Śliczna bransoletka damska z naturalnych kamieni. Model wykonano z szarego kwarcu. Bransoletkę wyposażono w podłużną blaszkę, która doskonale nadaje się pod grawer. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.

Zobacz więcej produktów


Bransoletki

Zobacz bransoletki


Wyszukaj podobne do "bransoletki z kamieni naturalnych"


 • Bransoletka Manoki z kwarcem - zdjęcie produktu

  Bransoletka damska z białego kwarcu z blaszką pod grawer Manoki manoki.pl

  119 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny kwarc lodowy -średnica kamienia: 8 mm -wymiary elementu (blaszki): 65 x 8 mm -wykończenie: polerowane, gładkie pod grawer -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Śliczna bransoletka damska z naturalnych kamieni. Model wykonano z białego kwarcu symbolizującego czystość. Bransoletkę wyposażono w podłużną blaszkę, która doskonale nadaje się pod grawer. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Niebieska bransoletka damska z chryzokoli z blaszką pod grawer Manoki manoki.pl

  119 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny chryzokola -średnica kamienia: 8 mm -wymiary elementu (blaszki): 65 x 8 mm -wykończenie: polerowane, gładkie pod grawer -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Śliczna bransoletka damska z naturalnych kamieni. Model wykonano z chryzokoli, która symbolizuje moc energii żeńskiej. Bransoletkę wyposażono w podłużną blaszkę, która doskonale nadaje się pod grawer. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  bransoletka damska z różowego kwarcu, blaszka pod grawer Manoki manoki.pl

  119 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny kwarc różowy -średnica kamienia: 8 mm -wymiary elementu (blaszki): 65 x 8 mm -wykończenie: polerowane, gładkie pod grawer -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Śliczna bransoletka damska z naturalnych kamieni. Model wykonano z różowego kwarcu nazywanego kamieniem miłości. Bransoletkę wyposażono w podłużną blaszkę, która doskonale nadaje się pod grawer. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Bransoletka damska z czarnego onyksu Manoki manoki.pl

  99 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny czarny onyks -średnica kamienia: 6 mm -wymiary elementu (blaszki): 65 x 5 mm -wykończenie: polerowane, gładkie pod grawer -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Śliczna bransoletka damska z naturalnych kamieni. Model wykonano z onyksu w barwie głębokiej czerni. Kamień ten symbolizuje siłę i moc. Bransoletkę wyposażono również w podłużną blaszkę, która doskonale nadaje się pod grawer. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Bransoletka damska z różowego kwarcu Manoki manoki.pl

  99 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny kwarc różowy -średnica kamienia: 6 mm -wymiary elementu (blaszki): 65 x 5 mm -wykończenie: polerowane, gładkie pod grawer -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Śliczna bransoletka damska z naturalnych kamieni. Model wykonano z różowego kwarcu, który nazywany jest kamieniem miłości. Bransoletkę wyposażono również w podłużną blaszkę, która doskonale nadaje się pod grawer. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Bransoletka damska z białego kwarcu, blaszka pod grawer Manoki manoki.pl

  99 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny kwarc biały -średnica kamienia: 6 mm -wymiary elementu (blaszki): 65 x 5 mm -wykończenie: polerowane, gładkie pod grawer -długość: elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Śliczna bransoletka damska z naturalnych kamieni. Model wykonano z białego kwarcu, który symbolizuje czystość. Bransoletkę wyposażono również w podłużną blaszkę, która doskonale nadaje się pod grawer. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Szara bransoletka damska z kamieni naturalnych Manoki manoki.pl

  119 zł
  -bransoletka stal szlachetna 316L -kamień: hematyt -długość: 18,5 + 2,5 cm regulacji Oryginalna i minimalistyczna bransoletka damska z kamieni naturalnych. Stonowana kolorystyka sprawia, że jest ona uniwersalnym dodatkiem pasującym do każdej stylizacji. Model zapinany jest na karabinek, regulowana długość pozwala na idealne dopasowanie do obwodu nadgarstka.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Bransoletka damska z kamieni naturalnych, stalowe piórko Manoki manoki.pl

  89 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -kamień: naturalny lapis lazuli matowy -średnica kamienia: 8 mm -wymiary elementu (pióro): 27 x 8 mm -długość: elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Bransoletka damska z czarnego onyksu z serduszkiem Manoki manoki.pl

  89 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -powłoka: różowe złoto PVD -kamień: naturalny onyks -kolor kamieni: czarny -średnica kamienia: 8 mm -wymiary elementu (serca): 17 x 15 mm -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Niezwykła bransoletka damska z naturalnych kamieni. Została wykonana z czarnego onyksu. Kamień ten symbolizuje siłę i moc. Biżuterię zdobi element w kształcie serduszka, który doskonale nadaje się pod grawer. Jest on zrobiony z hipoalergicznej stali szlachetnej 316L oraz zabarwiony na kolor różowego złota za pomocą innowacyjnej technologii PVD. Model ten świetnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.
 • Bransoletka Manoki - zdjęcie produktu

  Bransoletka damska z marmuru ozdobiona serduszkiem Manoki manoki.pl

  89 zł
  -bransoleta stal szlachetna 316L -powłoka: różowe złoto PVD -kamień: naturalny marmur -kolor kamieni: biały -średnica kamienia: 8 mm -wymiary elementu (serca): 17 x 15 mm -elastyczna, wytrzymała gumka silikonowa Niezwykła bransoletka damska z naturalnych kamieni. Została wykonana z marmuru. Biżuterię zdobi element w kształcie serduszka, który doskonale nadaje się pod grawer. Jest on zrobiony z hipoalergicznej stali szlachetnej 316L oraz zabarwiony na kolor różowego złota za pomocą innowacyjnej technologii PVD. Model ten świetnie sprawdzi się jako prezent dla bliskiej osoby. Każda zamawiana biżuteria z kamieni naturalnych jest jedyna w swoim rodzaju i może nieco różnić się kolorem od prezentowanej na zdjęciach.

Zobacz więcej produktów


Bransoletki z kamieni naturalnych - zobacz nasze artykuły

Zobacz wszystkie artykuły