Buty do tańca ślubne

Buty do tańca ślubne - sprawdź dostępne produkty

 • Sandały damskie Tymoteo Love - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  Profesjonalne elastyczne buty do tańca latino - TYMOTEO D1 Taneczne z cyrkoniami Tymoteo Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  449.00 zł
  Szukasz wygodnych, a jednocześnie efektownych butów na taneczną imprezę? Może jesteś na etapie poszukiwania idealnych butów ślubnych? Sandałki z najnowszej kolekcji ślubnej TYMOTEO LOVE to profesjonalne taneczne buty! Zgrabne sandałki z miękką elastyczną podeszwą wykończoną od spodu skórą welurową doskonale łączą wygodę i efektowny wygląd. Cholewkę buta opracowano tak, by jak najlepiej trzymała stopę, a paseczki wyłożone opalizującymi cyrkoniami gwarantują błysk na parkiecie. Odkryty przód i zakryta pięta połączone ze skrzyżowanymi paskami to wzór charakterystyczny dla obuwia tanecznego.  Buty są wyjątkowo wygodne i doskonale sprawdzą się podczas wielogodzinnej zabawy na parkiecie lub treningach tańca latynoskiego. W sandałkach zastosowano sprawdzony obcas o wysokości 9 cm, szpilka latynoska typu flare dodaje sylwetce lekkości, a przy tym jest bardzo stabilna. Paski trzymające stopę ułożone są krzyżowo, dzięki temu but nie skraca nogi, a wręcz przeciwnie, podkreśla jej zgrabną linię i dodaje butom wdzięku. Wnętrze buta także zostało wykonane z miękkiego materiału, zapewnia więc doskonałą cyrkulację powietrza.  Skórzane sandałki TYMOTEO LOVE - Twoje wymarzone buty ślubne. Czy dasz się ponieść tańcu w stylu latino? Ponadczasowy fason będzie doskonałym uzupełnieniem stylizacji ślubnych. Sandałki świetnie sprawdzają się w roli butów do tańca podczas ważnych imprez - pasują idealnie do modnych sukien w stylu boho oraz do minimalistycznych modeli z rozcięciami, eksponującymi nogi. Uwaga - Buty wykończone podeszwą na parkiet - do użytku tylko wewnątrz pomieszczeń.  Przetańczysz w nich nie jedną noc, zabłyśniesz na parkiecie niczym gwiazda latino, doskonale sprawdzają się jako buty na treningi tańca latino, do bachaty i salsy.  Kupując w Tymoteo otrzymujesz buty do tańca wyposażone w silikonowe nakładki na fleki GRATIS !! Silikonowe nakładki na obcas są bardzo przydatne do butów tanecznych: - Chronią obcas przed uszkodzeniem - Chronią parkiet przed zarysowaniami - Amortyzują stopy w trakcie tańca.     Buty ślubne to nasza specjalność, więcej pięknych modeli znajdziesz tutaj.
 • Sandały damskie Tymoteo Love - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  Profesjonalne elastyczne buty do tańca latino - TYMOTEO D2 Taneczne z cyrkoniami Tymoteo Love Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  449.00 zł
  Szukasz wygodnych, a jednocześnie efektownych butów na taneczną imprezę? Może jesteś na etapie poszukiwania idealnych butów ślubnych? Sandałki z najnowszej kolekcji ślubnej TYMOTEO LOVE to najwygodniejsze buty do tańca na niskim obcasie, a jednocześnie profesjonalne taneczne buty! Zgrabne sandałki z miękką elastyczną podeszwą wykończoną od spodu skórą welurową doskonale łączą wygodę i efektowny wygląd. Cholewkę buta opracowano tak, by jak najlepiej trzymała stopę, a paseczki wyłożone opalizującymi cyrkoniami gwarantują błysk na parkiecie. Odkryty przód i zakryta pięta połączone ze skrzyżowanymi paskami to wzór charakterystyczny dla obuwia tanecznego.  Buty są wyjątkowo wygodne i doskonale sprawdzą się podczas wielogodzinnej zabawy na parkiecie lub treningach tańca latynoskiego. W sandałkach zastosowano sprawdzony niski obcas o wysokości 6 cm, szpilka latynoska typu flare dodaje sylwetce lekkości, a przy tym jest bardzo stabilna. Paski trzymające stopę ułożone są krzyżowo, dzięki temu but nie skraca nogi, a wręcz przeciwnie, podkreśla jej zgrabną linię i dodaje butom wdzięku. Wnętrze buta także zostało wykonane z miękkiego materiału, zapewnia więc doskonałą cyrkulację powietrza.  Skórzane sandałki TYMOTEO LOVE - Twoje wymarzone buty ślubne. Czy dasz się ponieść tańcu w stylu latino? Ponadczasowy fason będzie doskonałym uzupełnieniem stylizacji ślubnych. Sandałki świetnie sprawdzają się w roli butów do tańca podczas ważnych imprez - pasują idealnie do modnych sukien w stylu boho oraz do minimalistycznych modeli z rozcięciami, eksponującymi nogi. Uwaga - Buty wykończone podeszwą na parkiet - do użytku tylko wewnątrz pomieszczeń.  Przetańczysz w nich nie jedną noc, zabłyśniesz na parkiecie niczym gwiazda latino, doskonale sprawdzają się jako buty na treningi tańca latino, do bachaty i salsy.  Kupując w Tymoteo otrzymujesz buty do tańca wyposażone w silikonowe nakładki na fleki GRATIS !! Silikonowe nakładki na obcas są bardzo przydatne do butów tanecznych: - Chronią obcas przed uszkodzeniem - Chronią parkiet przed zarysowaniami - Amortyzują stopy w trakcie tańca.     Buty ślubne to nasza specjalność, więcej pięknych modeli znajdziesz tutaj.
 • Sandały damskie Tymoteo Love - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  Profesjonalne elastyczne buty do tańca latino - TYMOTEO Taneczne z cyrkoniami Tymoteo Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  449.00 zł
  Szukasz wygodnych, a jednocześnie efektownych butów na taneczną imprezę? Sandałki z najnowszej kolekcji ślubnej TYMOTEO LOVE to profesjonalne taneczne buty! Zgrabne sandałki z miękką elastyczną podeszwą wykończoną od spodu skórą welurową doskonale łączą wygodę i efektowny wygląd. Cholewkę buta opracowano tak, by jak najlepiej trzymała stopę, a paseczki wyłożone opalizującymi cyrkoniami gwarantują błysk na parkiecie. Odkryty przód i zakryta pięta połączone ze skrzyżowanymi paskami to wzór charakterystyczny dla obuwia tanecznego.  Buty są wyjątkowo wygodne i doskonale sprawdzą się podczas wielogodzinnej zabawy na parkiecie lub treningach tańca latynoskiego. W sandałkach zastosowano sprawdzony obcas o wysokości 9 cm, szpilka latynoska typu flare dodaje sylwetce lekkości, a przy tym jest bardzo stabilna. Paski trzymające stopę ułożone są krzyżowo, dzięki temu but nie skraca nogi, a wręcz przeciwnie, podkreśla jej zgrabną linię i dodaje butom wdzięku. Wnętrze buta także zostało wykonane z miękkiego materiału, zapewnia więc doskonałą cyrkulację powietrza.  Skórzane sandałki TYMOTEO LOVE- Twoje wymarzone buty ślubne. Czy dasz się ponieść tańcu w stylu latino? Ponadczasowy fason będzie doskonałym uzupełnieniem stylizacji ślubnych. Sandałki świetnie sprawdzają się w roli butów do tańca podczas ważnych imprez - pasują idealnie do modnych sukien w stylu boho oraz do minimalistycznych modeli z rozcięciami, eksponującymi nogi. Uwaga - Buty wykończone podeszwą na parkiet - do użytku tylko wewnątrz pomieszczeń.  Przetańczysz w nich nie jedną noc, zabłyśniesz na parkiecie niczym gwiazda latino, doskonale sprawdzają się jako buty na treningi tańca latino, do bachaty i salsy.  Kupując w Tymoteo otrzymujesz buty do tańca wyposażone w silikonowe nakładki na fleki GRATIS !! Silikonowe nakładki na obcas są bardzo przydatne do butów tanecznych: - Chronią obcas przed uszkodzeniem - Chronią parkiet przed zarysowaniami - Amortyzują stopy w trakcie tańca.   Buty ślubne to nasza specjalność, więcej pięknych modeli znajdziesz tutaj.
 • Czółenka Kotyl - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  Taneczne ślubne czółenka - KOTYL 7080 ECRU PERŁOWE Kotyl Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  349.00 zł
  Wiele osób kojarzy stylizacje ślubne z prostymi, białymi butami, jeśli jednak pragniesz wyłamać się z tego stereotypu, to z pewnością ucieszy Cię widok czółenek ślubnych KOTYL w kolorze ecru z piękną perłową poświatą. Delikatny odcień obuwia sprawia, że jest ono odpowiednie do wszystkich kreacji ślubnych utrzymanych w ciepłych tonacjach. Stabilny, niewielki obcas na słupku pozwoli Ci czuć się bezpiecznie i cieszyć się przyjęciem przez całą noc, w poczuciu przyjemnego komfortu. Również zapięcie jest bardzo praktyczne, ponieważ pozwala idealnie utrzymać czółenka na nodze. Jeżeli wybierzesz właśnie te czółenka, to z pewnością będziesz cieszyć się z ich wygody przez całą noc, również podczas tańca do białego rana. Zbliżone do bieli, delikatne czółenka — wspaniały wybór dla miłośniczek klasyki Miłośniczki klasycznych rozwiązań z pewnością ucieszy widok czółenek KOTYL w kolorze ecru. Odcień jest bardzo delikatny, co sprawia, że można go umieścić na palecie między innymi odcieniami bieli. Prosty wzór i kolor, który pasuje do kreacji w wielu najróżniejszych odcieniach, sprawia, że czółenka KOTYL świetnie sprawdzą się podczas takich uroczystości jak komunie, wesela, przyjęcia urodzinowe czy zwykłe spotkanie biznesowe, podczas którego prezencja odgrywa istotną rolę. Polecamy również naszą wyjątkową kolekcję torebek, które doskonale uzupełnią różne kreacje.
 • Czółenka Kotyl - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  Taneczne ślubne czółenka - KOTYL 7080 PERŁOWO RÓŻOWE Kotyl Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  349.00 zł
  Wiele osób kojarzy stylizacje ślubne z prostymi, białymi butami, jeśli jednak pragniesz wyłamać się z tego stereotypu, to z pewnością ucieszy Cię widok czółenek ślubnych KOTYL w kolorze perłowo różowym. Delikatny odcień obuwia sprawia, że jest ono odpowiednie do wszystkich kreacji ślubnych na bazie białego materiału. Stabilny, niewielki obcas na słupku pozwoli Ci czuć się bezpiecznie i cieszyć się przyjęciem przez całą noc, w poczuciu przyjemnego komfortu. Również zapięcie jest bardzo praktyczne, ponieważ pozwala idealnie utrzymać czółenka na nodze. Jeżeli wybierzesz właśnie te czółenka, to z pewnością będziesz cieszyć się z ich wygody przez całą noc, również podczas tańca do białego rana. Zbliżone do bieli, z delikatną poświatą perłowego różu — wspaniały wybór dla miłośniczek klasyki Miłośniczki klasycznych rozwiązań z pewnością ucieszy widok czółenek KOTYL w kolorze perłowego różu. Odcień jest bardzo delikatny, co sprawia, że można go umieścić na palecie między innymi odcieniami białego i różowego. Prosty wzór i kolor, który pasuje do kreacji w wielu najróżniejszych odcieniach, sprawia, że czółenka KOTYL świetnie sprawdzą się podczas takich uroczystości jak komunie, wesela, przyjęcia urodzinowe czy zwykłe spotkanie biznesowe, podczas którego prezencja odgrywa istotną rolę. Polecamy również naszą wyjątkową kolekcję torebek, które doskonale uzupełnią różne kreacje.
 • Czółenka Kotyl bez wzorów z klamrą na średnim obcasie na - zdjęcie produktu

  KOTYL 7080 RÓŻ NUDE - Taneczne ślubne czółenka Kotyl Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  349.00 zł
  Wiele osób kojarzy stylizacje ślubne z prostymi, białymi butami, jeśli jednak pragniesz wyłamać się z tego stereotypu, to z pewnością ucieszy Cię widok czółenek ślubnych KOTYL w kolorze różowym. Delikatny odcień obuwia sprawia, że jest ono odpowiednie do wszystkich kreacji ślubnych utrzymanych w ciepłych tonacjach. Stabilny, niewielki obcas na słupku pozwoli Ci czuć się bezpiecznie i cieszyć się przyjęciem przez całą noc, w poczuciu przyjemnego komfortu. Również zapięcie jest bardzo praktyczne, ponieważ pozwala idealnie utrzymać czółenka na nodze. Jeżeli wybierzesz właśnie te czółenka, to z pewnością będziesz cieszyć się z ich wygody przez całą noc, również podczas tańca do białego rana. Różowe, delikatne czółenka — wspaniały wybór dla miłośniczek klasyki Miłośniczki klasycznych rozwiązań z pewnością ucieszy widok szpilek KOTYL w kolorze różowym. Odcień jest bardzo delikatny, co sprawia, że można go umieścić na palecie między innymi odcieniami nude. Prosty wzór i kolor, który pasuje do kreacji w wielu najróżniejszych odcieniach, sprawia, że czółenka KOTYL świetnie sprawdzą się podczas takich uroczystości jak komunie, wesela, przyjęcia urodzinowe czy zwykłe spotkanie biznesowe, podczas którego prezencja odgrywa istotną rolę. Polecamy również naszą wyjątkową kolekcję torebek, które doskonale uzupełnią różne kreacje.
 • Sandały damskie Tymoteo na lato z klamrą - zdjęcie produktu

  Eleganckie ślubne sandałki na słupku- TYMOTEO C1003 ZŁOTE Tymoteo Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  272.00 zł 389.00 zł*
  Złote sandały skórzane TYMOTEO zostały wykonane z odpornej i trwałej na ewentualne zniszczenia licowej skóry. Naturalne materiały użyte w sandałach niwelują ryzyko otarcia, dzięki czemu nawet po dłuższym czasie są one dalej wygodne. Średniej grubości słupek w złotych sandałach przyczynia się do ich stabilności. Co więcej, dzięki dobrze wyprofilowanym podeszwom, złote sandały z okrągłym noskiem nawet po wielu godzinach tańca będą w pełni komfortowe. Poprzeczne paski w złotych sandałach skórzanych nie tylko doskonale trzymają stopę, lecz także dodają butom szyku, klasy i elegancji. Wysokogatunkowa skóra naturalna potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, dlatego do ślubnych sandałów na słupku TYMOTEO C1003 dobierz odpowiednie pasty i impregnaty. Złote, taneczne sandałki TYMOTEO — na czym polega ich fenomen? Złote, ślubne sandały na słupku to idealne dopełnienie każdej stylizacji Panny Młodej. Ich szlachetny kolor sprawia, że znakomicie będą współgrać z suknią w stylu boho czy glamour. Złote sandały TYMOTEO z okrągłym noskiem są ponadczasowe, dlatego doskonale sprawdzą się również w trakcie bankietów, czy innych imprez okolicznościowych, np. w zestawieniu z wieczorową sukienką, eleganckim kombinezonem czy też damskim garniturem. Oferowane przez naszą markę sandały TYMOTEO C1003 złote są doskonałym wyborem zarówno na ślub plenerowy w okresie wiosenno-letnim, jak i wesele w lokalu jesienią czy zimą. W naszym sklepie, oprócz złotych, tanecznych sandałków, znajdziesz też ślubne sandałki z paseczkami czy klasyczne ślubne szpilki. Gwarantujemy, że z eleganckimi ślubnymi sandałkami TYMOTEO C1003 bez najmniejszych problemów przetańczysz całą noc!
 • Czółenka Kotyl - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  KOTYL 5879 GRANAT ZAMSZ - Buty damskie doskonałe do tańca, skóra naturalna Kotyl granatowy Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  349.00 zł
  Eleganckie taneczne buty damskie wykonane ze skóry naturalnej typu zamsz w intrygującym granatowym kolorze. Pantofelki mają stabilny obcas w kształcie słupka, zapinane są na pasek wokół kostki. Klasyczny wzór w nowoczesnym wydaniu. Stabilne i eleganckie, doskonałe na wyjątkowe okazje - ślub, wesele, uroczystości rodzinne. Buty idealnie sprawdzą się do wieczorowych stylizacji i podczas szaleństw na parkiecie. Pantofle wykonane w całości ze skóry naturalnej w środku i na zewnątrz. Wzorowane na najnowszych trendach włoskiej mody. Producentem butów jest polska firma KOTYL. Do butów dodajemy zapasowy komplet fleków, tak abyś mogła dłużej bezstresowo cieszyć się z użytkowania zakupionego obuwia.
 • Sandały damskie Uncome - ulubioneobuwie - zdjęcie produktu

  Sandały damskie na efektownym obcasie - Uncome 36253, różowe Uncome ulubioneobuwie

  349.00 zł
  Sandały damskie na obcasie - Uncome 36253, fuksja Sandały damskie polskiej marki Uncome zostały wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej licowej w ślicznym odcieniu fuksji z połyskiem. Skórzana wyściółka zapewnia odpowiedni komfort, oddychalność. Pasek na klamrę wokół kostki pozwala na dokładne dopasowanie cholewki do stopy i zapobiega jej osuwaniu. Szeroki, ciekawie ścięty obcas 9,5 cm zapewnia stabilność i wygodę chodzenia. Ładnie wysmukla sylwetkę i świetnie się prezentuje. Oryginalnego wyglądu sandałom Uncome nadaje nietuzinkowy obcas na słupku, śliczny połysk oraz ciekawie ułożone paseczki. Sandałki są lekkie i wygodne - będą dobre i do chodzenia, i do tańca. Ekstrawaganckie sandały UNCOME niesamowicie podkreślą każdą stylizację: sprawdzą się na wesele, ślub czy inne wyjątkowe okazje.
 • Czółenka Tymoteo Love - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  Błyszczące niskie szpilki - TYMOTEO T04 ZŁOTE Tymoteo Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  299.00 zł
  Lśniące złote szpilki w stylu Kopciuszka marki TYMOTEO. Buty zainspirowane idealne na imprezy i bale. Wykonane z beżowej tkaniny satynowej ozdobionej mieniącymi się w świetle cekinami, nadadzą blasku każdej stylizacji. Złoty błyszczący kolor predestynuje je naturalnie jako buty ślubne. Pięknie podkreślą urodę Panny Młodej i będą pasowały idealnie do sukni w ciepłym odcieniu oraz złotych dodatków i biżuterii. Niska szpilka w oryginalnym kształcie dodatkowo podkreśla imprezowy charakter butów. Obcas zakończony specjalnym flekiem, który amortyzuje stopę podczas tańca. Ich wyprofilowanie i miękkie wnętrze sprawi, że wygodnie przetańczysz w nich całą noc. Idealne na imprezy okolicznościowe, przyjęcia rodzinne, karnawał, studniówkę, czy też inne okazje. Wyjątkowe i niepowtarzalne, przeznaczone dla modnych i odważnych kobiet. Połącz styl i elegancję z niezwykłymi, błyszczącymi szpilkami od TYMOTEO! Szpilki naszej marki TYMOTEO spodobają się Paniom kochającym ten rodzaj butów jak i kobietom dopiero zaczynającym przygodę z wysokim obcasami. Metaliczny kolor sprawia, że powierzchnia cholewki jest pokryta błyszczącą powłoką. Taki kolor idealnie wpisuje się w aktualne trendy mody, dodając stylowego akcentu nawet najprostszej stylizacji! Szpilki to doskonały wybór na wiele okazji, od formalnych po wieczorne wyjścia ze znajomymi. Jeśli lubisz zwracać na siebie uwagę. to te ekstrawaganckie buty będą prawdziwą ozdobą dla Twojej kreacji! Sprawdź inne propozycje szpilek od marki TYMOTEO.

Wyszukaj podobne do "buty do tańca ślubne"

 • Czółenka Kotyl - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  Eleganckie szpilki ślubne - KOTYL 3703 ZŁOTE Kotyl Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  349.00 zł
  Lubisz klasykę i ponadczasowość? Cenisz sobie minimalizm i prostotę, a jednocześnie jesteś otwarta na odważne zestawienia kolorów?Jeżeli tak to pochodzące z najnowszej kolekcji polskiego producenta — marki Kotyl — złote czółenka na szpilce  są idealną propozycją właśnie dla Ciebie. Czółenka wykonano z najwyższą starannością i precyzją. Do ich produkcji zastosowano wysokiej jakości naturalną skórę licową. Eleganckie, krzyżujące się na stopach paseczki i zabudowany zapiętek zapewniają wygodę i stabilność podczas wielu godzin intensywnego tańca i zabawy. Zapięcie w postaci uniwersalnych i ponadczasowych sprzączek pozwala bez trudu dostosować buty do szerokości stopy. Niewysoki, lecz bardzo elegancki i smukły - 7,5 - centymetrowy  obcas stanowi doskonały kompromis pomiędzy walorami estetycznymi i wizualnymi butów, a komfortem  ich użytkowania. Możesz być pewna, że w tych butach przetańczysz całą noc. Złote czółenka - buty coraz częściej wybierane do ślubu. Chociaż jeszcze do niedawna ślub kojarzono wyłącznie z bielą - obecnie coraz częściej Panie Młode decydują się na odważniejsze rozwiązania kolorystyczne. Od dobrych kilku sezonów złote buty ślubne są jednymi z najczęściej wybieranych przez Panny Młode. Złoto to jeden z najbardziej eleganckich i szlachetnych odcieni - wspaniale prezentuje się z najmodniejszymi odcieniami sukni ślubnej. Doskonale współgra kolorystycznie z sukienką w śmietankowej bieli lub ecru.Prześliczne czółenka w odcieniu szlachetnego złota posiadają wszystkie niezbędne cechy idealnych butów ślubnych. Nie tylko zachwycają swą elegancją i nieodpartym urokiem — lecz co równie istotne — przepięknie się prezentują. Optycznie wydłużą i wysmuklą nogi oraz sprawią, że cała sylwetka nabierze lekkości. Wspaniale podkreślą kobiecość i wdzięk.Są idealnym dowodem na to, że szpilki mogą być wygodne. Dzięki swojej klasycznej i tradycyjnej formie oraz eleganckiej, złotej kolorystyce buty będą doskonałym dopełnieniem niemalże każdej wieczorowej i eleganckiej stylizacji — nie tylko tej ślubnej. Stworzą doskonały duet ze studniówkową sukienką, eleganckim kombinezonem, czy też szalenie modnym damskim garniturem. W ofercie sklepu Tymoteo znajdziesz także szeroki wybór butów damskich codziennych i wizytowych, na przykład czółenka na niskiej szpilce.
 • Czółenka Kotyl - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  KOTYL 0663 PERŁOWE - Taneczne czółenka, ślubne Kotyl Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  349.00 zł
  Szukasz efektownych, lecz klasycznych i ponadczasowych butów na ślub lub eleganckie przyjęcie? Kochasz nietuzinkowe dodatki, ale wysoki obcas to dla Ciebie zbyt wiele? Mamy dla Ciebie rewelacyjne, taneczne czółenka ślubne polskiego producenta KOTYL, stabilne i komfortowe. Niski i gruby obcas w kształcie ściętego słupka o wysokości 6 cm to doskonała alternatywa dla wysokich pantofli, które bywają dość problematyczne, szczególnie podczas tańców na parkiecie. Jeśli więc planujesz niezapomnianą noc pełną dobrej zabawy, czółenka KOTYL 0663 perłowe to idealny wybór dla Ciebie! Klasyczne czółenka na sześciocentymetrowym klocku — doskonała alternatywa dla wysokich obcasów! Nie tylko czółenka na wysokiej szpilce to kwintesencja kobiecości — eleganckie, subtelne i delikatne buty na stabilnym klocku to strzał w dziesiątkę, jeśli zależy Ci na doskonałym efekcie, ale także na wygodzie. Wyprodukowane w Polsce z wysokiej jakości naturalnej skóry licowej wyróżniają się przepięknym, perłowym kolorem, dzięki czemu idealnie nadają się jako buty do sukienki ślubnej. Migdałowy kształt noska i regulowane zapięcie w formie paseczków optycznie wysmuklają nogę i dają poczucie pełnego komfortu podczas tańca. Jeśli chcesz zadbać o swoje nowe, skórzane czółenka KOTYL, zachęcamy do zakupu specjalistycznych akcesoriów, takich pasty i impregnaty oraz szczotki i czyściki, których regularne stosowanie znacznie wzmocni trwałość Twojego obuwia.
 • Czółenka Kotyl z klamrą na obcasie z okrągłym noskiem - zdjęcie produktu

  KOTYL 7079 SREBRNE - Taneczne czółenka, ślub Kotyl okazja Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  349.00 zł
  Efektowne i nietuzinkowe czółenka w kolorze srebrnym to znakomita propozycja obuwia zarówno na ślub, jak i wszelkie, uroczyste okazje. Jeśli więc kochasz tańczyć i szukasz wygodnych czółenek na niezbyt wysokim obcasie — taneczne buty wizytowe KOTYL 7079 to propozycja właśnie dla Ciebie! Przepiękny, połyskujący odcień klasycznego srebra będzie rewelacyjnie komponował się z białą suknią ślubną, natomiast doskonale wyprofilowana podeszwa i wkładka zapewnią stabilność całej stopie. Czółenka wykonane z naturalnej skóry licowej znakomicie prezentują się w towarzystwie eleganckich, bogato zdobionych torebek wieczorowych, które również znajdziesz w naszym sklepie obuwniczym online! Efektowny design i praktyczna wygoda — idealne obuwie na ślub Rewelacyjne czółenka KOTYL 7079 w kolorze srebrnym to idealny sposób na dopełnienie Twojej ślubnej stylizacji, niezależnie od tego, na jakie dodatki stawiasz. Srebrny jest uniwersalnym, niezwykle eleganckim kolorem, dlatego będzie znakomicie komponował się zarówno z suknią ślubną, jak i długimi, koktajlowymi sukienkami, niezależnie od okazji. Czółenka zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce z wysokiej jakości naturalnej skóry licowej. Posiadają regulowane zapięcie na paski, które w odpowiednim miejscu krzyżują się ze sobą, optycznie wysmuklając nogę. Klasyczny, migdałowy nosek i doskonale wyprofilowana podeszwa gwarantują wysoki komfort i dopasowanie do stopy, zaś cienki słupek o wysokości 7,5 cm - doskonałą stabilność. Możesz więc śmiało wybrać srebrne czółenka KOTYL 7079 jako idealne obuwie do tańca i dopasować do nich efektowną torebkę wizytową lub okulary.
 • Sandały damskie Tymoteo - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  Taneczne sandałki na modnym obcasie - TYMOTEO B1005 BEŻOWE Tymoteo Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  329.00 zł
  Szukasz pięknych butów ślubnych, które prócz idealnego wyglądu zapewnią wygodę w tym Wyjątkowym Dniu? Spójrz tylko na te sandałki z naszej najnowszej kolekcji ślubnej! Skórzane sandałki, inspirowane sprawdzonymi wzorami obuwia tanecznego to doskonały wybór, na ślub przypadający w letnie miesiące. Lekkie, subtelne buciki w delikatnym odcieniu perłowego beżu będą idealnie pasować do Twojej wymarzonej sukni! Kształt buta przypomina modele znane z konkursów tańca towarzyskiego, zastosowano tu rozwiązania podpatrzone w butach tancerek, które znacząco zwiększają komfort użytkowania. Zakryta pięta i kombinacja paseczków sprawiają, że but stabilnie trzyma stopę. Klasyczne zapięcie na klamerkę pozwala na idealne dopasowanie do kształtu stopy. Niewysoki, 6 - centymetrowy obcas ma najmodniejszy obecnie kształt kieliszka, ta oryginalna forma świetnie sprawdza się w tańcu - szersza podstawa zapewnia wyjątkową stabilność, jednak całość prezentuje się wciąż subtelnie. Cholewka buta została wykonana z miękkiej, naturalnej skóry licowej, trwałej i łatwej w pielęgnacji. Skórzane są także wyściółka i wkładka, dzięki czemu buty są wyjątkowo przyjazne dla stóp i nie powodują odparzeń. Sandałki na niższym obcasie pozwolą Ci przetańczyć całe wesele! Wygodne skórzane sandałki będą doskonałym uzupełnieniem ślubnej stylizacji. Przyszłe Panny Młode coraz częściej wybierają sandałki, szczególnie gdy ślub przypada na okres letni. Sandałki ślubne inspirowane obuwiem tanecznym to doskonały wybór, zapewnią świetny wygląd, a jednocześnie pozwolą oddać się beztroskiej zabawie podczas wesela. Delikatne, rozbielone odcienie beżów coraz częściej wypierają tradycyjną biel, kolor sandałek TYMOTEO, z subtelnym perłowym wykończeniem pasuje idealnie do najpopularniejszych odcieni sukien ślubnych. Beżowe buty ślubne mają jeszcze jedną zaletę - nic nie stoi na przeszkodzie, by założyć je także po ślubie! Beżowe sandałki i kwiecista sukienka to zestaw, który sprawdzi się na każdej letniej imprezie!
 • Sandały damskie beżowe Kotyl na obcasie gładkie letnie - zdjęcie produktu

  KOTYL 4325 RÓŻ PERŁA - Taneczne sandałki ślub Kotyl Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  349.00 zł
  Czym powinny wyróżniać się buty na ślub dla Panny Młodej? Odpowiedź jest niezwykle prosta — przede wszystkim wygodą i komfortem, dopiero później zaś eleganckim wykończeniem i efektownym designem! W naszej ofercie butów skórzanych polskiego producenta KOTYL prezentujemy eleganckie i bardzo wygodne, solidne i stabilne sandałki w kolorze perłowego różu. Rewelacyjny, ponadczasowy fason, odkryte palce w nosku o kształcie klasycznego migdała, doskonale wyprofilowana podeszwa i obcas o wysokości 7,5 cm to połączenie, które sprawia, że to strzał w dziesiątkę, jeśli szukasz butów na ślub i wesele. Czy różowe sandałki KOTYL sprawdzą się na parkiecie? Dopasowanie odpowiedniego obuwia ślubnego dla Panny Młodej to nie lada wyzwanie, przed którym staje wiele kobiet. Warto w tym wyjątkowym dniu postawić na doskonałą jakość i staranne wykonanie. Eleganckie i klasyczne sandałki KOTYL 4325 w odcieniu pastelowego różu o delikatnie połyskującym, perłowym wykończeniu to nietuzinkowa propozycja, która dedykowana jest miłośniczkom tańca i elegancji. Nieszablonowy odcień obuwia sprawia, że sandałki będą rewelacyjnie przełamywać monochromatyczną stylizację i sprawią, że poczujesz się w nich wyjątkowo, kobieco i zmysłowo. Zajrzyj do naszego katalogu i wybierz także akcesoria do czyszczenia obuwia skórzanego, takie jak impregnaty i pasty oraz szczotki i czyściki, i zadbaj o swoje ślubne sandałki!
 • Sandały damskie Uncome - ulubioneobuwie - zdjęcie produktu

  Sandały damskie klasyczne metaliczne - Uncome 32102, platynowe Uncome ulubioneobuwie

  369.00 zł
  Sandały damskie na obcasie - Uncome 32102, platynowe Sandały damskie polskiej marki Uncome zostały wykonane z wysokiej jakości skóry naturalnej w platynowym kolorze: metalicznym odcieniu między złotem a srebrem. Skórzana wyściółka zapewnia odpowiedni komfort, oddychalność. Pasek na klamrę wokół kostki pozwala na dokładne dopasowanie cholewki do stopy i zapobiega jej osuwaniu, dzięki czemu szpilki Uncome dobrze sprawdzą się w tańcu. Wysoki, dobrze wyprofilowany obcas na szpilce (10 cm) ładnie wysmukla sylwetkę, pięknie wydłuża nogi i świetnie się prezentuje. Sandałki Uncome mają dodatkowy pasek, który bardzo ładnie okala nogę i trzyma ją przy bucie. Eleganckie sandały, szpilki UNCOME są oryginalne, ale też uniwersalne: łatwo wpasują się w różne kreacji i będą dobre do tańca. Sprawdzą się zatem na wesele, ślub czy inne wyjątkowe okazje.
 • Czółenka Kotyl - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  KOTYL 7079 PERŁA BEŻ - Taneczne czółenka, ślub Kotyl Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  349.00 zł
  Lubisz klasykę przełamaną odrobiną ekstrawagancji? Jeżeli tak, to czółenka marki KOTYL w perłowym kolorze przypadną Ci do gustu. Należy dodać, że są one wspaniałą alternatywą dla klasycznych, beżowych butów. Perłowy beż to coraz chętniej wybierany kolor, który jest niezwykłym uzupełnieniem ślubnych stylizacji. Buty polskiego producenta są odpowiedzią na potrzeby kobiet kochających buty na obcasie, które jednocześnie pragną wygody i stabilności podczas chodzenia. Czółenka posiadają 7,5-centymetrowy słupek i jest on bardzo stabilny, dzięki czemu nie tylko podczas chodzenia, ale również podczas całonocnego tańca będziesz miała poczucie najwyższego komfortu. Zapięcie na klamerkę sprawia, że but stabilnie trzyma się na stopie. Perłowe obuwie to doskonały wybór na przyjęcia okolicznościowe Perłowe czółenka sprawdzą się doskonale w przypadku ślubnych stylizacji, ale również w trakcie przyjęć, na których chcemy wyglądać elegancko i jednocześnie nieco wyłamać się poza schemat. Perłowy beż to nienachalny sposób na nadanie oficjalnej stylizacji odrobiny połysku lub urozmaicenie nudnego dress code’u. Tego rodzaju czółenka bardzo korzystnie wpływają na wygląd łydek, optycznie je wysmuklając oraz podkreślając długość nóg. Jeżeli jednak jesteś fanką butów na płaskiej podeszwie, zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą bogatą kolekcją niebanalnych balerinek, które sprawdzą się niezależnie od okazji, na jaką planujesz je zakupić. Przy okazji sprawdź też dostępne w ofercie torebki.
 • Sandały damskie Tymoteo - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  Taneczne sandałki na słupku - TYMOTEO M2101 PERŁOWE Kotyl Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  329.00 zł
  Szukasz wygodnych butów na imprezę z tańcami? Może jesteś przyszłą Panną Młodą i wybierasz właśnie buty na letni ślub? Będziesz gościem na weselu lub przyjęciu komunijnym? Mamy dla Ciebie buty idealne na letnie wyjścia! Piękne sandałki wykonane z naturalnej skóry licowej, w odcieniu perłowego beżu będą pasować do każdej sukienki, także tej ślubnej. Cielisty kolor pięknie współgra z odcieniem skóry, dzięki czemu buty optycznie wydłużają nogi. Cholewka sandałek ma sprawdzony w innych modelach fason wzorowany na butach do tańca towarzyskiego. Połączenie zakrytej pięty i skrzyżowanych pasków nie tylko pięknie się prezentuje, ale przede wszystkim świetnie trzyma stopę i uniemożliwia jej przekręcanie się. Skrzyżowane paseczki nie skracają nogi a wręcz przeciwnie - podkreślają jej zgrabny kształt, zapięcie pozwala na optymalne dopasowanie szerokości. Cieliste sandałki na słupku - idealne buty na letni ślub! Obcas buta to klasyczny słupek o wysokości 6 cm -  wygodny i stabilny, a jednocześnie dodający nogom smukłości. Zarówno cholewka buta jak i jego wnętrze zostały wykonane z naturalnej skóry, co ma duży wpływ na komfort użytkowania. Sandałki są miękkie, a skóra świetnie dopasowuje się do kształtu nogi.  W tych bucikach będziesz wyglądać lekko i zgrabnie i z pewnością zachwycisz zebranych gości! Sandałki idealnie sprawdzają się w roli butów ślubnych, szczególnie gdy ślub przypada na letnie miesiące. Modne lekkie suknie ślubne w stylu boho, czy te z lejącym, muślinowym dołem świetnie prezentują się w zestawieniu z sandałkami. Odcienie beżów i perłowe są bardzo chętnie wybierane przez Panny Młode i powoli wypierają tradycyjną biel - cielisty odcień jest neutralny i pasuje do każdego koloru sukni. Cieliste buty mają także tę zaletę, że z powodzeniem można założyć je także na inne okazje, już po weselu. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór butów ślubnych, spośród których z pewnością wybierzesz te idealne.
 • Sandały damskie BAYLA - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  Ślubne sandałki na szpilce - BAYLA 589-9078 11 cm SREBRNE Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  269.00 zł 299.00 zł*
  Wybór idealnych butów ślubnych nie należy do najprostszych. Nic więc dziwnego, że poświęcamy temu dużo uwagi i troski. Buty ślubne powinny nie tylko zachwycać i czarować swym niepowtarzalnym design, ale przede wszystkim być wygodne i funkcjonalne. Jeżeli pragniesz połączyć spektakularny, zjawiskowy efekt, który olśni wszystkich zebranych na przyjęciu gości z wygodą i komfortem - eleganckie ślubne sandałki w srebrnej kolorystyce - pochodzące z najnowszej kolekcji renomowanego producenta Bayla - na cieniutkiej szpilce to przysłowiowy strzał w 10-tkę!Sandałki na 11-centymetrowej szpilce w srebrnej kolorystyce wykonano z najwyższą starannością i precyzją. Detale takie jak wysadzane maleńkimi cyrkoniami, cieniutkie paseczki dopracowano w najdrobniejszym szczególe. Buty wykonano z najwyższej jakości skóry ekologicznej, a ich wnętrze wyścielane miękką, piankową wkładką zapewnia poczucie wyjątkowego komfortu i wygody. Dzięki zastosowaniu uniwersalnego i ponadczasowego zapięcia w postaci klamerki oraz wszyciu maleńkiej elastycznej gumki-sandałki bez trudu dopasujesz do tęgości stopy. Zapiętek doskonale podtrzymuje stopę, dzięki czemu jest ona cały czas na właściwym miejscu, a buty pomimo wysokiej szpilki są wyjątkowo stabilne. ,,Podsuwka'' pod palcami sprawia, iż buty pomimo 11-centymetrowej, ultracienkiej szpilki są bardzo wygodne — bez trudu przetańczysz w nich całą noc. Sandałki na cienkiej szpilce — idealne dla odważnych i pewnych siebie kobiet. Srebrne sandałki na cieniutkich paseczkach to obuwie uniwersalne i ponadczasowe, które od wielu lat nie wychodzi z mody. Ich fenomen polega na tym, że łączą w sobie to, co najważniejsze, czyli wysoki komfort użytkowania i niebanalny wygląd.  W tych butach z pewnością nie pozostaniesz niezauważona. Są idealnym rozwiązaniem jeśli bierzesz w środku lata - zapewnią odpowiednią cyrkulację powietrza i wyjątkowy komfort podczas długich godzin zabawy i tańca. Sandałki na wysokiej, cienkiej szpilce dodadzą kilku centymetrów wzrostu, optycznie wydłużą i wysmuklą nogi oraz sprawią, że cała sylwetka nabierze lekkości. Za ich sprawą poczujesz się wyjątkowo pewnie i kobieco.Stylizacja ślubna powinna być dopracowana w najdrobniejszym detalu i szczególe - to odpowiednio dopasowane dodatki i akcenty decydują o niepowtarzalnym efekcie końcowym. Świetnie dobrane i współgrające ze sobą, tworzą zjawiskową całość. Najważniejsze trio to suknia, buty i torebka. W ofercie sklepu Tymoteo znajdziesz także szeroką gamę torebek wieczorowych, które w połączeniu ze złotymi sandałkami na szpilce stworzą niepowtarzalny zestaw – w sam raz na ten wyjątkowy dzień.
 • Sandały damskie Kotyl - Tymoteo.pl - sklep obuwniczy - zdjęcie produktu

  Taneczne sandałki na szpilce - KOTYL 4349 BEŻOWE Kotyl Tymoteo.pl - sklep obuwniczy

  349.00 zł
  Szukasz wygodnych butów na imprezę z tańcami? Może jesteś przyszłą Panną Młodą i wybierasz właśnie buty na letni ślub? Będziesz gościem na weselu lub przyjęciu komunijnym? Mamy dla Ciebie buty idealne na letnie wyjścia! Piękne sandałki wykonane z naturalnej skóry licowej, w odcieniu cielistego beżu będą pasować do każdej sukienki, także tej ślubnej. Cielisty kolor pięknie współgra z odcieniem skóry, dzięki czemu buty optycznie wydłużają nogi. Cholewka sandałek ma sprawdzony w innych modelach fason wzorowany na butach do tańca towarzyskiego. Połączenie zakrytej pięty i skrzyżowanych pasków nie tylko pięknie się prezentuje, ale przede wszystkim świetnie trzyma stopę i uniemożliwia jej przekręcanie się. Skrzyżowane paseczki nie skracają nogi a wręcz przeciwnie - podkreślają jej zgrabny kształt, zapięcie pozwala na optymalne dopasowanie szerokości. Cieliste sandałki na szpilce - idealne buty na letni ślub! Obcas buta to klasyczna szpilka o wysokości 7,5 cm. Taka szpilka będzie wygodna i stabilna, a jednocześnie doda nogom smukłości. Zarówno cholewka buta jak i jego wnętrze zostały wykonane z naturalnej skóry, co ma duży wpływ na komfort użytkowania. Sandałki są miękkie, a skóra świetnie dopasowuje się do kształtu nogi.  W tych bucikach będziesz wyglądać lekko i zgrabnie i z pewnością zachwycisz zebranych gości! Sandałki idealnie sprawdzają się w roli butów ślubnych, szczególnie gdy ślub przypada na letnie miesiące. Modne lekkie suknie ślubne w stylu boho, czy te z lejącym, muślinowym dołem świetnie prezentują się w zestawieniu z sandałkami. Odcienie beżów i różów są bardzo chętnie wybierane przez Panny Młode i powoli wypierają tradycyjną biel - cielisty odcień jest neutralny i pasuje do każdego koloru sukni. Cieliste buty mają także tę zaletę, że z powodzeniem można założyć je także na inne okazje, już po weselu.W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór butów ślubnych, spośród których z pewnością wybierzesz te idealne.

Buty do tańca ślubne - zobacz nasze artykuły