Buty zdrowotne damskie comfortabel

Buty zdrowotne damskie comfortabel - sprawdź dostępne produkty

 • Kapcie damskie Befado z tworzywa sztucznego casual - zdjęcie produktu

  Befado kapcie Dr.Orto Zdrowotne 036d006 Befado wyprzedaż ButyModne.pl

  101.00 zł
  Kapcie domowe polskiej firmy Befado Dr.Orto model 036D006 w kolorze czarnym . Kapcie wykonane z tkaniny idealnie dopasowującej się do stopy.. Podeszwa wykonana z tworzywa amortyzującego, zapewnia lekkość i przyjemność podczas chodzenia w domu a także po ulicy, zabezpiecza przed mikrourazami. Obuwie polecane dla osób ze stopą cukrzycową.. Obuwie Befado posiada atest ''Zdrowa stopa". . . . . Jeżeli masz problemy ze stopami, to zainteresuj się mokasynami zdrowotnymi Dr. Orto z naszej oferty. Te czarne buty zostały wykonane z oddychającego materiału. Obuwie doskonale dopasowuje się do tęgości oraz kształtu stopy, nie posiada żadnych przeszyć czy łączeń które uwierałyby użytkownika. Możesz być więc pewna, że będziesz zadowolona z wyboru. Befado Kapcie Dr.Orto Zdrowotne 036D006 czarne. Sprawdź na butymodne.pl! Domowe Buty Befado w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Kapcie damskie Befado gładkie na zimę casualowe - zdjęcie produktu

  Befado obuwie DR ORTO 987D002 Befado okazyjna cena ButyModne.pl

  125.00 zł
  Obuwie bardziej specjalistyczne o wysokiej tęgości. Kształt i wymiary wnętrza obuwia dostosowane dla stóp o dużej wrażliwości. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne pozwalają na całkowite rozłożenie buta co w znacznym stopniu ułatwia jego dopasowanie i wzuwalność dla obolałych, zdeformowanych i opuchniętych stóp. Lekkie, gwarantujące osobom chorym wygodę i komfort użytkowania.. Na wyściółkę zastosowano miękki i przyjemny dla stóp materiał SILBER (Ag) wykonany w specjalnej technologii w oparciu o jony srebra. Posiada on właściwości antybakteryjne, przeciwgrzybiczne i antyalergiczne, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, absorbuje wilgoć gwarantując ochronę stóp podczas długotrwałej eksploatacji, zapewnia komfort termiczny – ułatwia odprowadzenie ciepła oraz utrzymanie temperatury ciała w optymalnej temperaturze 37 stopni Celsjusza. DR.ORTO Befado Damskie Zdrowotne 987D002 czarne. Sprawdź na butymodne.pl! Domowe Buty Befado w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Kapcie damskie BEFADO z tworzywa sztucznego - zdjęcie produktu

  Befado damskie półbuty Dr.Orto 462d002 okazyjna cena ButyModne.pl

  89.00 zł
  Półbuty polskiej firmy Befado Dr. Orto wz. 462D002 czarne. . Półbuty Dr. Orto System dla osób z problemami stóp, wykonane z tkaniny idealnie dopasowującej się do stopy.. Wyściółka SILBER z nanocząsteczkami srebra posiada własności antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, ma właściwości antyalergiczne, zapewnia komfort termiczny, absorbuje wilgoć.. Podeszwa wykonana z tworzywa amortyzującego, zapewnia lekkośći przyjemność podczas chodzenia w domu a także po ulicy, zabezpiecza przed mikrourazami.. Buty polecane dla osób ze stopą cukrzycową a także na stopy reumatoidalne.. Obuwie Befado posiada atest ''Zdrowej stopy". . . . . Buty damskie Befado przeznaczone są dla kobiet, które mają problemy zdrowotne ze stopami. Gwarantują wysoki komfort podczas użytkowania oraz wygodę. Łatwe w zakładaniu oraz zdejmowaniu. Wkładka zapewnia ochronę przeciwgrzybiczną, działa antyalergicznie. Obuwie w klasycznym fasonie, świetnie sprawdzi do codziennego ubioru. Befado damskie półbuty Dr.Orto 462d002 czarne. Sprawdź na butymodne.pl! Domowe Buty Befado w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Sandały damskie BEFADO casual - zdjęcie produktu

  Befado obuwie damskie 158D014 okazyjna cena ButyModne.pl

  126.00 zł
  Obuwie damskie wchodzące w skład nowej linii marki Dr Orto, które polecane jest dla osób, które cenią modny wygląd, komfort i bezpieczeństwo. Obuwie Dr Orto Casual posiada właściwości pro-zdrowotne, nie tylko chroni stopy, ale również pomaga zapobiegać dolegliwościom zdrowotnym, które powstają często podczas długotrwałego stania czy intensywnego chodzenia. Befado obuwie damskie 158D014 beżowy. Sprawdź na butymodne.pl! Befado Sandały damskie w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • BEFADO sandały damskie casual - zdjęcie produktu

  Befado obuwie damskie 158D015 okazja ButyModne.pl

  126.00 zł
  Obuwie damskie wchodzące w skład nowej linii marki Dr Orto, które polecane jest dla osób, które cenią modny wygląd, komfort i bezpieczeństwo. Obuwie Dr Orto Casual posiada właściwości pro-zdrowotne, nie tylko chroni stopy, ale również pomaga zapobiegać dolegliwościom zdrowotnym, które powstają często podczas długotrwałego stania czy intensywnego chodzenia. Befado obuwie damskie 158D015 niebieskie. Sprawdź na butymodne.pl! Befado Sandały damskie w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Półbuty damskie BEFADO bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Befado obuwie damskie 156D020 ButyModne.pl

  109.00 zł
  Obuwie damskie wchodzące w skład nowej linii marki Dr Orto, które polecane jest dla osób, które cenią modny wygląd, komfort i bezpieczeństwo. Obuwie Dr Orto Casual posiada właściwości pro-zdrowotne, nie tylko chroni stopy, ale również pomaga zapobiegać dolegliwościom zdrowotnym, które powstają często podczas długotrwałego stania czy intensywnego chodzenia. Befado obuwie damskie 156D020 białe. Sprawdź na butymodne.pl! Befado Buty sportowe damskie w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Buty sportowe damskie BEFADO białe sznurowane na wiosnę na płaskiej podeszwie - zdjęcie produktu

  Befado obuwie damskie 156D018 beżowy ButyModne.pl

  109.00 zł
  Obuwie damskie wchodzące w skład nowej linii marki Dr Orto, które polecane jest dla osób, które cenią modny wygląd, komfort i bezpieczeństwo. Obuwie Dr Orto Casual posiada właściwości pro-zdrowotne, nie tylko chroni stopy, ale również pomaga zapobiegać dolegliwościom zdrowotnym, które powstają często podczas długotrwałego stania czy intensywnego chodzenia. Befado obuwie damskie 156D018 beżowy. Sprawdź na butymodne.pl! Befado Buty sportowe damskie w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • BEFADO kapcie damskie casualowe białe - zdjęcie produktu

  Befado obuwie damskie 135D001 ButyModne.pl

  66.00 zł
  Obuwie profilaktyczno-zdrowotne Dr Orto Active stworzone z myślą o osobach aktywnych, ceniących komfort wynikający z lekkości oraz łatwości w zakładaniu obuwia. Przeznaczone dla kobiet, które spędzają dużo czasu na spacerach, potrzebując obuwia najwyższej jakości. Półbuty wykonane z oddychających tkanin z wentylacją oraz wyposażone w specjalistyczną wkładkę zapobiegającą zmęczeniu stóp. Wkładka doskonale amortyzuje mikrowstrząsy, pomaga zapewniać prawidłową wentylację wewnątrz buta, a także utrzymać stopę w zdrowej pozycji. System Super Comfort na pięcie to 100% opieka stopy podczas aktywności fizycznych. Befado obuwie damskie 135D001 szare. Sprawdź na butymodne.pl! Domowe Buty Befado w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie BEFADO - ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Befado obuwie damskie 136D002 ButyModne.pl

  62.00 zł
  Obuwie profilaktyczno-zdrowotne Dr Orto Active stworzone z myślą o osobach aktywnych, ceniących komfort wynikający z lekkości oraz łatwości w zakładaniu obuwia. Przeznaczone dla kobiet, które spędzają dużo czasu na spacerach, potrzebując obuwia najwyższej jakości. Półbuty wykonane z oddychających tkanin z wentylacją oraz wyposażone w specjalistyczną wkładkę zapobiegającą zmęczeniu stóp. Wkładka doskonale amortyzuje mikrowstrząsy, pomaga zapewniać prawidłową wentylację wewnątrz buta, a także utrzymać stopę w zdrowej pozycji. System Super Comfort na pięcie to 100% opieka stopy podczas aktywności fizycznych. Befado obuwie damskie 136D002 beżowy. Sprawdź na butymodne.pl! Domowe Buty Befado w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie BEFADO - ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Befado obuwie damskie 136D003 ButyModne.pl

  62.00 zł
  Obuwie profilaktyczno-zdrowotne Dr Orto Active stworzone z myślą o osobach aktywnych, ceniących komfort wynikający z lekkości oraz łatwości w zakładaniu obuwia. Przeznaczone dla kobiet, które spędzają dużo czasu na spacerach, potrzebując obuwia najwyższej jakości. Półbuty wykonane z oddychających tkanin z wentylacją oraz wyposażone w specjalistyczną wkładkę zapobiegającą zmęczeniu stóp. Wkładka doskonale amortyzuje mikrowstrząsy, pomaga zapewniać prawidłową wentylację wewnątrz buta, a także utrzymać stopę w zdrowej pozycji. System Super Comfort na pięcie to 100% opieka stopy podczas aktywności fizycznych. Befado obuwie damskie 136D003 beżowy. Sprawdź na butymodne.pl! Domowe Buty Befado w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.

Wyszukaj podobne do "buty zdrowotne damskie comfortabel"

 • Kapcie damskie BEFADO casualowe - zdjęcie produktu

  Befado obuwie damskie 133D002 ButyModne.pl

  66.00 zł
  Obuwie profilaktyczno-zdrowotne Dr Orto Active stworzone z myślą o osobach aktywnych, ceniących komfort wynikający z lekkości oraz łatwości w zakładaniu obuwia. Przeznaczone dla kobiet, które spędzają dużo czasu na spacerach, potrzebując obuwia najwyższej jakości. Półbuty wykonane z oddychających tkanin z wentylacją oraz wyposażone w specjalistyczną wkładkę zapobiegającą zmęczeniu stóp. Wkładka doskonale amortyzuje mikrowstrząsy, pomaga zapewniać prawidłową wentylację wewnątrz buta, a także utrzymać stopę w zdrowej pozycji. System Super Comfort na pięcie to 100% opieka stopy podczas aktywności fizycznych. Befado obuwie damskie 133D002 szare. Sprawdź na butymodne.pl! Domowe Buty Befado w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Białe kapcie damskie BEFADO - zdjęcie produktu

  Befado obuwie damskie 135D002 ButyModne.pl

  66.00 zł
  Obuwie profilaktyczno-zdrowotne Dr Orto Active stworzone z myślą o osobach aktywnych, ceniących komfort wynikający z lekkości oraz łatwości w zakładaniu obuwia. Przeznaczone dla kobiet, które spędzają dużo czasu na spacerach, potrzebując obuwia najwyższej jakości. Półbuty wykonane z oddychających tkanin z wentylacją oraz wyposażone w specjalistyczną wkładkę zapobiegającą zmęczeniu stóp. Wkładka doskonale amortyzuje mikrowstrząsy, pomaga zapewniać prawidłową wentylację wewnątrz buta, a także utrzymać stopę w zdrowej pozycji. System Super Comfort na pięcie to 100% opieka stopy podczas aktywności fizycznych. Befado obuwie damskie 135D002 czerwone. Sprawdź na butymodne.pl! Domowe Buty Befado w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Kapcie damskie BEFADO casual na zimę - zdjęcie produktu

  Befado obuwie damskie 135D003 ButyModne.pl

  66.00 zł
  Obuwie profilaktyczno-zdrowotne Dr Orto Active stworzone z myślą o osobach aktywnych, ceniących komfort wynikający z lekkości oraz łatwości w zakładaniu obuwia. Przeznaczone dla kobiet, które spędzają dużo czasu na spacerach, potrzebując obuwia najwyższej jakości. Półbuty wykonane z oddychających tkanin z wentylacją oraz wyposażone w specjalistyczną wkładkę zapobiegającą zmęczeniu stóp. Wkładka doskonale amortyzuje mikrowstrząsy, pomaga zapewniać prawidłową wentylację wewnątrz buta, a także utrzymać stopę w zdrowej pozycji. System Super Comfort na pięcie to 100% opieka stopy podczas aktywności fizycznych. Befado obuwie damskie 135D003 niebieskie. Sprawdź na butymodne.pl! Domowe Buty Befado w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Kapcie damskie BEFADO casual z tworzywa sztucznego - zdjęcie produktu

  Kapcie damskie Befado dr Orto 156D007 ulubioneobuwie

  109.00 zł
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony nosek pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Śniegowce damskie BEFADO casual - zdjęcie produktu

  Kapcie damskie Befado dr Orto 986D011 ulubioneobuwie

  145.00 zł
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne polskiej marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółka jest ocieplona wełną. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony nosek pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Zapięcie na rzep pozwala na szybkie i wygodne zakładanie obuwia. Linia dr Orto polskiej marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Sandały damskie Evento bez obcasa na lato z tworzywa sztucznego na koturnie - zdjęcie produktu

  Komfortowe Czarne Sandały EVEnto 22SD35-4940 Evento promocja ButyModne.pl

  126.00 zł
  Sandały damskie Evento 22SD35-4940. Obuwie damskie, zdrowotne o charakterze rekreacyjnym, wykonane ze skóry ekologicznej. Wkładka wewnętrzna wykonana z miękkiej skóry ekologicznej zamszowej z wypustkami do lepszego masażu stóp. Spody z lekkiego i elastycznego tworzywa PU zapewnia sprężystość i bardzo dobre przenoszenie obciążeń na podłoże chroniąc stawy. Użyte materiały i zastosowana technologia zapewnia wysoki komfort użytkowania i wygodę. Komfortowe Czarne Sandały EVEnto 22SD35-4940. Sprawdź na butymodne.pl! Evento Sandały damskie w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Półbuty damskie czarne BEFADO na płaskiej podeszwie casual bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Befado obuwie damskie 156D118 czarne ButyModne.pl

  101.00 zł
  Obuwie damskie wchodzące w skład nowej linii marki Dr Orto, które polecane jest dla osób, które cenią modny wygląd, komfort i bezpieczeństwo. Obuwie Dr Orto Casual posiada właściwości pro-zdrowotne, nie tylko chroni stopy, ale również pomaga zapobiegać dolegliwościom zdrowotnym, które powstają często podczas długotrwałego stania czy intensywnego chodzenia. Befado obuwie damskie 156D118 czarne. Sprawdź na butymodne.pl! Befado Półbuty damskie w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Kapcie damskie Befado casualowe z tworzywa sztucznego gładkie - zdjęcie produktu

  Kapcie damskie Befado dr Orto 462D001 Befado ulubioneobuwie

  99.00 zł
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt prezentowanego obuwia z linii Dr Orto dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Szerszy i zaokrąglony nosek pozwala na wygodne ułożenie palców. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Zapięcie na rzep pozwala na szybkie i wygodne zakładanie obuwia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)".
 • Befado kapcie damskie casualowe - zdjęcie produktu

  Kapcie damskie Befado dr Orto 132D010 Befado ulubioneobuwie

  65.00 zł
  Kapcie profilaktyczno-zdrowotne marki dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Bardzo miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Podwyższona tęgość. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Linia dr Orto marki Befado posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"
 • Kapcie damskie Befado casualowe - zdjęcie produktu

  Kapcie damskie Befado dr Orto 676D004 Befado ulubioneobuwie

  87.00 zł 109.00 zł*
  Sandały profilaktyczno-zdrowotne dr Orto zostały wykonane z myślą o stopach wrażliwych, cukrzycowych, z haluksami. Miękka cholewka o zminimalizowanej ilości przeszyć, z elastycznego, oddychającego materiału zapewnia wygodę użytkowania. Wyściółkę stanowi miękki i przyjemny materiał SILBER zawierający jony srebra. Materiał SILBER posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne, neutralizuje nieprzyjemny zapach, pochłania wilgoć oraz ułatwia odprowadzanie ciepła i utrzymanie temperatury na odpowiednim poziomie. Miękka wkładka oraz znajdująca się pod nią pianka dodatkowo podnoszą komfort użytkowania. Kształt obuwia dopasowany jest do potrzeb i wymagań wrażliwych, chorych stóp. Model ma podwyższoną tęgość. Zapięcie na trzy rzepy pozwala na lepsze dopasowanie butów do stopy. Tworzywo amortyzujące w antypoślizgowej podeszwie zapewnia lekkość chodzenia. Linia dr Orto posiada: - Złoty medal - Rekomendacja Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków - certyfikat "Obuwie na stopy wrażliwe" - certyfikat "Obuwie dla diabetyków (profilaktyczne)"