Czapka z włóczki

Czapka z włóczki - sprawdź dostępne produkty

 • Czapka zimowa męska Gran Sasso - S'portofino - zdjęcie produktu

  Czapka wełniana GRAN SASSO Gran Sasso S'portofino

  360.00 zł
  Czapka męska GRAN SASSO w stylu klasycznej beanie. Wykonana z miękkiej wełny dziewiczej bez żadnych dodatków. Klasyczny splot włóczki z widocznym żebrowaniem. Wywijany brzeg czapki.
 • Czapka zimowa męska Gran Sasso - S'portofino - zdjęcie produktu

  Czapka wełniana GRAN SASSO Gran Sasso S'portofino

  360.00 zł
  Czapka męska GRAN SASSO w stylu klasycznej beanie. Wykonana z miękkiej wełny dziewiczej bez żadnych dodatków. Klasyczny splot włóczki z widocznym żebrowaniem. Wywijany brzeg czapki.
 • Czapka zimowa damska casual - zdjęcie produktu

  Długa ocieplana czapka damska ciemnożółta Evangarda.pl

  55.92 zł 69.90 zł
  Ciepła, zimowa czapka damska wykonana ciekawym wzorem. Zakończona ściągaczowym splotem z wszytą gumką. Zastosowany wzór sprawia, że czapka nie "spłaszcza" głowy. Czapka wykonana jest z grubej włóczki, dzięki czemu będzie dobrze ogrzewać zimą. Od wewnątrz, na wysokości uszu wszyty jest pas polarowego materiału, co dodatkowo chroni głowę i uszy przed zimnem. Jest rozciągliwa, będzie pasować na mniejsze i większe głowy. Czapka ładnie się układa. Będzie idealnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Długość czapki (mierzona na płasko bez rozciągania) wynosi ok. 30 cm. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie czapki w kolorze ciemnożółtym.
 • Czapka zimowa damska Chrl zielona - zdjęcie produktu

  Ocieplana czapka damska warkocz i krzyżyk oliwkowa Chrl Evangarda.pl

  48.47 zł 60.59 zł
  Ciepła, sportowa czapka damska z motywem warkoczy, ozdobiona krzyżykami z włóczki w kolorach różowym i niebieskim. W środku, na wysokości uszu, wszyty jest pas podszewki z miękkiego, ciepłego i przyjemnego w dotyku materiału polarowego, dzięki czemu uszy nie zmarzną podczas zimowych mrozów. Czapka sprawdzi się zarówno na wycieczce w góry, na narty, jak i w mieście do casualowych stylizacji. Długość czapki łącznie z pomponem (mierzona na płasko bez rozciągania) wynosi ok. 30 cm, bez pompona - ok. 24 cm. Sam pompon ma średnicę ok. 10 cm.
 • Chrl czapka zimowa damska casualowa - zdjęcie produktu

  Ocieplana czapka damska warkocz i krzyżyk ciemnoszara Chrl Evangarda.pl

  48.47 zł 60.59 zł
  Ciepła, sportowa czapka damska z motywem warkoczy, ozdobiona krzyżykami z włóczki w kolorach ciemnego różu i granatowym. W środku, na wysokości uszu, wszyty jest pas podszewki z miękkiego, ciepłego i przyjemnego w dotyku materiału polarowego, dzięki czemu uszy nie zmarzną podczas zimowych mrozów. Czapka sprawdzi się zarówno na wycieczce w góry, na narty, jak i w mieście do casualowych stylizacji. Długość czapki łącznie z pomponem (mierzona na płasko bez rozciągania) wynosi ok. 30 cm, bez pompona - ok 24 cm. Sam pompon ma średnicę ok. 10 cm.
 • Komplet czapka i szalik - zdjęcie produktu

  Zimowy komplet damski: czapka i szalik / komin czarny Evangarda.pl

  94.40 zł 157.39 zł
  Elegancki i wygodny komplet składający się z czapki z puchatym pomponem i szalika / komina typu tuba. Czapka ozdobiona jest z przodu pojedynczym warkoczem. Dobrze przylega do głowy i jest łatwa w noszeniu. Wymiary pompona: ok. 10 x 12 cm. Komin jest wąski, można go złożyć podwójnie dla lepszego otulenia szyi. Komplet wykonany jest z miękkiej i łatwo układającej się włóczki. Wyprodukowany w Polsce. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywany komplet w kolorze czarnym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego komplet został wykonany.
 • Komplet czapka i szalik - zdjęcie produktu

  Zimowy komplet damski: czapka i szalik / komin bordowy Evangarda.pl

  94.40 zł 157.39 zł
  Elegancki i wygodny komplet składający się z czapki z puchatym pomponem i szalika / komina typu tuba. Czapka ozdobiona jest z przodu pojedynczym warkoczem. Dobrze przylega do głowy i jest łatwa w noszeniu. Wymiary pompona: ok. 10 x 12 cm. Komin jest wąski, można go złożyć podwójnie dla lepszego otulenia szyi. Komplet wykonany jest z miękkiej i łatwo układającej się włóczki. Wyprodukowany w Polsce. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywany komplet w kolorze bordowym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego komplet został wykonany.
 • Czapka zimowa damska - zdjęcie produktu

  Długa ocieplana czapka damska czarna Evangarda.pl

  55.92 zł 69.90 zł
  Ciepła, zimowa czapka damska wykonana ciekawym wzorem. Zakończona ściągaczowym splotem z wszytą gumką. Zastosowany wzór sprawia, że czapka nie "spłaszcza" głowy. Czapka wykonana jest z grubej włóczki, dzięki czemu będzie dobrze ogrzewać zimą. Od wewnątrz, na wysokości uszu wszyty jest pas polarowego materiału, co dodatkowo chroni głowę i uszy przed zimnem. Jest rozciągliwa, będzie pasować na mniejsze i większe głowy. Czapka ładnie się układa. Będzie idealnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Długość czapki (mierzona na płasko bez rozciągania) wynosi ok. 30 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną czapkę w kolorze czarnym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego czapka jest wykonana oraz sposobu jej noszenia. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie czapki w kolorze czarnym.
 • Czapka zimowa damska - zdjęcie produktu

  Długa ocieplana czapka damska szmaragdowa Evangarda.pl

  55.92 zł 69.90 zł
  Ciepła, zimowa czapka damska wykonana ciekawym wzorem. Zakończona ściągaczowym splotem z wszytą gumką. Zastosowany wzór sprawia, że czapka nie "spłaszcza" głowy. Czapka wykonana jest z grubej włóczki, dzięki czemu będzie dobrze ogrzewać zimą. Od wewnątrz, na wysokości uszu wszyty jest pas polarowego materiału, co dodatkowo chroni głowę i uszy przed zimnem. Jest rozciągliwa, będzie pasować na mniejsze i większe głowy. Czapka ładnie się układa. Będzie idealnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Długość czapki (mierzona na płasko bez rozciągania) wynosi ok. 30 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną czapkę w kolorze szmaragdowym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego czapka jest wykonana oraz sposobu jej noszenia. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie czapki w kolorze szmaragdowym.
 • Czapka zimowa damska casualowa - zdjęcie produktu

  Długa ocieplana czapka damska czerwona Evangarda.pl

  55.92 zł 69.90 zł
  Ciepła, zimowa czapka damska wykonana ciekawym wzorem. Zakończona ściągaczowym splotem z wszytą gumką. Zastosowany wzór sprawia, że czapka nie "spłaszcza" głowy. Czapka wykonana jest z grubej włóczki, dzięki czemu będzie dobrze ogrzewać zimą. Od wewnątrz, na wysokości uszu wszyty jest pas polarowego materiału, co dodatkowo chroni głowę i uszy przed zimnem. Jest rozciągliwa, będzie pasować na mniejsze i większe głowy. Czapka ładnie się układa. Będzie idealnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Długość czapki (mierzona na płasko bez rozciągania) wynosi ok. 30 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną czapkę w kolorze czerwonym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego czapka jest wykonana oraz sposobu jej noszenia. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie czapki w kolorze czerwonym.

Wyszukaj podobne do "czapka z włóczki"

 • Czapka zimowa damska casualowa - zdjęcie produktu

  Długa ocieplana czapka damska ciemny neonowy róż Evangarda.pl

  55.92 zł 69.90 zł
  Ciepła, zimowa czapka damska wykonana ciekawym wzorem. Zakończona ściągaczowym splotem z wszytą gumką. Zastosowany wzór sprawia, że czapka nie "spłaszcza" głowy. Czapka wykonana jest z grubej włóczki, dzięki czemu będzie dobrze ogrzewać zimą. Od wewnątrz, na wysokości uszu wszyty jest pas polarowego materiału, co dodatkowo chroni głowę i uszy przed zimnem. Jest rozciągliwa, będzie pasować na mniejsze i większe głowy. Czapka ładnie się układa. Będzie idealnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Długość czapki (mierzona na płasko bez rozciągania) wynosi ok. 30 cm. Uwaga:Tylko pierwsze dwa zdjęcia przedstawiają opisywaną czapkę w kolorze ciemnego neonowego różu, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego czapka jest wykonana oraz sposobu jej noszenia. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie czapki w kolorze ciemnego neonowego różu.
 • Czapka zimowa damska - zdjęcie produktu

  Długa ocieplana czapka damska szara Evangarda.pl

  55.92 zł 69.90 zł
  Ciepła, zimowa czapka damska wykonana ciekawym wzorem. Zakończona ściągaczowym splotem z wszytą gumką. Zastosowany wzór sprawia, że czapka nie "spłaszcza" głowy. Czapka wykonana jest z grubej włóczki, dzięki czemu będzie dobrze ogrzewać zimą. Od wewnątrz, na wysokości uszu wszyty jest pas polarowego materiału, co dodatkowo chroni głowę i uszy przed zimnem. Jest rozciągliwa, będzie pasować na mniejsze i większe głowy. Czapka ładnie się układa. Będzie idealnym uzupełnieniem codziennych stylizacji. Długość czapki (mierzona na płasko bez rozciągania) wynosi ok. 30 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną czapkę w kolorze szarym, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego czapka jest wykonana oraz sposobu jej noszenia. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie czapki w kolorze szarym.
 • Czapka zimowa damska Chrl - zdjęcie produktu

  Angorowa czapka damska z podszewką jasny ecru Chrl Evangarda.pl

  66.90 zł
  Zgrabna, twarzowa czapeczka damska wykonana ciekawym wzorem i zakończona dwoma rulonikami, pomiędzy którymi znajduje się ściągacz, dzięki któremu czapka dobrze przylega do głowy. Czapka wykonana jest z miłej w dotyku włóczki angorowej. Od wewnątrz czapka podszyta jest nylonową podszewką. Idealna do jesienno-zimowych stylizacji zarówno codziennych, jak i bardziej eleganckich. Długość czapki (mierzona na płasko bez rozciągania) wynosi ok. 22 cm. Uwaga:Tylko pierwsze zdjęcie przedstawia opisywaną czapkę w kolorze jasnego ecru, pozostałe zdjęcia to zdjęcia tego samego modelu w innej kolorystyce umieszczone jedynie w celu pełniejszej prezentacji fasonu, wzoru i faktury materiału, z którego czapka jest wykonana oraz sposobu jej noszenia. Uwaga:Niniejsza oferta dotyczy wyłącznie czapki jasnego ecru.Czapka w kolorze szarym nie jest dostępna.
 • Czapka z daszkiem męska Ale - zdjęcie produktu

  Czapka Rowerowa Cotton Cap ALE (black - fluo yellow) Ale SPORT-SHOP.pl

  56.50 zł 89.99 zł
  Czapka ALE Cotton Cap to produkt idealny na rower. Występuje w klasycznym czarnym kolorze z oryginalnymi, żółtymi elementami. Czapka wykonana została z wytrzymałej mieszanki bawełny i poliestru....
 • Czapka z daszkiem męska Ale - zdjęcie produktu

  Czapka rowerowa Cotton Cap ALE(black-white) Ale SPORT-SHOP.pl

  65.90 zł 89.99 zł
  Czapka ALE Cotton Cap to produkt idealny na rower. Występuje w klasycznym czarnym kolorze. Czapka wykonana została z wytrzymałej mieszanki bawełny i poliestru. Idealnie ochroni Cię przed słońcem w...
 • Czapka z daszkiem męska 47 Brand - zdjęcie produktu

  Czapka z daszkiem MLB Boston Red Sox '47 MVP 47 Brand (black/red) 47 Brand SPORT-SHOP.pl

  75.30 zł 99.99 zł
  Dla fanów baseballu oraz dla tych, którzy poszukują czapki w amerykańskim stylu, MVP Boston Red Sox marki 47 Brand będzie idealna. Lekko wykrzywiony daszek i otwory wentylacyjne to niewątpliwe atuty...
 • Czapka z daszkiem męska 47 Brand - zdjęcie produktu

  Czapka z daszkiem MLB Boston Red Sox Camo Branson '47 MVP 47 Brand (camo) 47 Brand SPORT-SHOP.pl

  79.99 zł 99.99 zł
  Czapka z daszkiem MLB Boston Red Sox Camo Branson marki 47 Brand to idealny wybór dla wszystkich sentymentalistów. Czapki tej serii przywołują na myśl najbardziej znane drużyny amerykańskiego sportu....
 • Czapka z daszkiem męska 47 Brand - zdjęcie produktu

  Czapka z daszkiem MLB Boston Red Sox Branson Metallic '47 MVP 47 Brand (black/gold) 47 Brand SPORT-SHOP.pl

  75.30 zł 99.99 zł
  Czapka z daszkiem MLB Boston Red Sox Branson Metallic '47 MVP od 47 Brand, jest letnią propozycją dla miłośników amerykańskich sportów, a w szczególności MLB. Ta najpopularniejsza na świecie liga...
 • Czapka z daszkiem męska 47 Brand - zdjęcie produktu

  Czapka z daszkiem MLB Pittsburgh Pirates Branson MVP 47 Brand 47 Brand SPORT-SHOP.pl

  75.30 zł 99.99 zł
  Czapka z daszkiem MLB Pittsburgh Pirates 47 MVP marki 47 Brand to idealny wybór dla wszystkich sentymentalistów. Czapki tej serii przywołują na myśl najbardziej znane drużyny amerykańskiego sportu....
 • Czapka z daszkiem męska 47 Brand z aplikacjami  - zdjęcie produktu

  Czapka z daszkiem MLB Boston Red Sox Drop Zone '47 Mesh MVP DP 47 Brand (tiger camo) 47 Brand SPORT-SHOP.pl

  84.99 zł 129.99 zł
  Czapka z daszkiem MLB Boston Red Sox Drop Zone Mesh marki 47 Brand to idealny wybór dla wszystkich sentymentalistów. Czapki tej serii przywołują na myśl najbardziej znane drużyny amerykańskiego...