Eleganckie torebki na wesele

Eleganckie torebki na wesele - sprawdź dostępne produkty

 • Kopertówka Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Czerwona torebka wizytowa z karbowanym przodem Wielka Brytania pomaranczowy Evangarda.pl

  89.90 zł
  Delikatna, ale zarazem pojemna torebka wizytowa, niezastąpiona towarzyszka każdego wieczornego wyjścia, czy to małego, czy dużego. Cały przód jest wykonany z przepięknie drapowanej, lekko połyskującej satyny, tył natomiast jest gładki, w tym samym kolorze, co przód. Wnętrze torebki wyłożone jest satynową podszewką w takim samym kolorze jak zewnętrzny materiał. Znajduje się tu też mała kieszonka, gdzie można schować trochę drobniaków lub banknotów, kartę do bankomatu, chusteczkę czy numerek do szatni. Zamknięcie torebki stanowi podwójny bigiel z dwoma pięknie błyszczącymi kryształami. Bardzo wygodnym dodatkiem dołączonym do torebki są dwa, różnej długości łańcuszki (40 cm i 120 cm). Obydwa dopinane, pozwalają nosić torebkę według własnych potrzeb i dostosować sposób jej noszenia do sytuacji i stroju. Idealnie nadaje się na każdą uroczystą okazję, na wesele, prywatkę, na studniówkę, na niepowtarzalną randkę, do teatru, opery, na chrzciny, czy komunię. Uwaga! W torebce bez problemu zmieści się większy telefon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm oraz parę innych drobiazgów.
 • Kopertówka Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Torebka wizytowa z karbowaną plecionką turkusowa Wielka Brytania Evangarda.pl

  87.90 zł
  Wyjątkowa, elegancka torebeczka wizytowa , z przepięknie plecionej karbowanej satyny na całej przedniej powierzchni. Tył jest cały gładki, w tym samym kolorze, co przód. Wnętrze torebki wyłożone jest satynową podszewką w takim samym kolorze jak zewnętrzny materiał. Znajduje się tu też mała kieszonka , gdzie możemy umieścić trochę gotówki, kartę do bankomatu, chusteczkę czy numerek do szatni. Zamknięcie torebki stanowi pojedynczy bigiel , pośrodku którego umieszczony został jeden większy kryształek. Rama z przodu torebki ozdobiona jest motywem kwiatowym oraz wysadzana okrągłymi kryształkami . Bardzo wygodnym dodatkiem dołączonym do torebki są dwa, różnej długości łańcuszki (40 cm i 120 cm). Obydwa dopinane, pozwalają nosić torebkę według własnych potrzeb i dostosować sposób jej noszenia do sytuacji i stroju. Idealnie nadaje się na każdą uroczystą okazję, na wesele, prywatkę, na niepowtarzalną randkę, do teatru, opery, na chrzciny, czy komunię. Uwaga! W torebce bez problemu zmieści się większy telefon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm oraz parę innych drobiazgów.
 • Kopertówka Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Biała kopertówka torebka wizytowa drapowana Evangarda.pl

  84.90 zł
  Przepiękna, satynowa torebka wizytowa, o wyjątkowych walorach estetycznych. Elegancki dodatek do letniej wieczorowej kreacji, na wesele , ślub własny lub przyjaciółki, czy komunię chrześnika. Sprawdzi się też na na randce z chłopakiem, czy też babskim wieczorze w klubie. Cała torebka wykonana jest z karbowanej satyny, a całość jest usztywniona. Zarówno przód, jak i tył wyglądają tak samo. W górnej części torebka posiada owalną rączkę, której dół ozdobiony jest czterema rzędami kryształków. Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w pasującym kolorze. W środku torebka posiada jedną komorę główną oraz małą kieszonkę na banknoty, karty bankomatowe lub inne niezbyt dużych rozmiarów przedmioty. Zapięcie torebki stanowią dwa magnesy umieszczone symetrycznie wewnątrz. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki (60 cm i 127 cm), dzięki którym torebkę można nosić zarówno na ramieniu, jak i trzymając w ręce za krótki łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Do trzymania w dłoni przydatna także będzie metalowa rączka z kryształkami. Uwaga! W torebce zmieści się średniej wielkości smartfon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm. Podane poniżej wymiary torebki są wymiarami zewnętrznymi. Uwaga! Torebka jest przeceniona ze względu na to, że na jednej stronie ma drobną wadę w postaci małego, ciemnego punkcika widocznego na drugim zdjęciu (zaznaczonego czerwoną strzałką). Wspomniane powyżej wady nie mogą być podstawą reklamacji, ze względu na to, iż ujawnione zostały one przed zakupem i Kupujący mógł się z nimi zapoznać podejmując decyzję o transakcji. Powyższe zastrzeżenia nie wykluczają innych uprawnień Kupującego wynikających z zawartej umowy kupna-sprzedaży, w tym prawa do odstąpienia od umowy w terminie zgodnym z obowiązującymi przepisami prawa oraz uprawnień reklamacyjnych z innego tytułu niż powyższe zastrzeżenia.
 • Kopertówka Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Gładka satynowa torebka wizytowa szkatułka czarna Evangarda.pl

  109.90 zł
  Jednokolorowa, satynowa torebka wizytowa, której jedyną ozdobą są krzyżujące się na przodzie paski. Idealna da Pań, które nie lubią przepychu w dodatkach, a jedynie podkreślenie eleganckiego stylu. Niezastąpiony dodatek do każdej wieczorowej kreacji, na wesele lub na inną uroczystą okazję. Cała torebka wykonana jest z satyny, tył jest cały gładki. Torebka ma formę szkatułki z lekko wklęsłymi bokami. Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w pasującym kolorze. W środku torebka posiada jedną komorę główną oraz małą kieszonkę na banknoty, karty bankomatowe lub inne niezbyt dużych rozmiarów przedmioty. Zapięcie torebki stanowi podwójny bigiel  z dwoma niedużymi kryształkami. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki (40 cm i 120 cm), dzięki którym torebkę można nosić zarówno na ramieniu, jak i trzymając w ręce za krótki łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Uwaga! W torebce nie zmieści się średniej wielkości smartfon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm. Podane poniżej wymiary torebki są wymiarami zewnętrznymi.
 • Kopertówka elegancka - zdjęcie produktu

  Torebka wizytowa szkatułka satynowa czarna Evangarda.pl

  98.90 zł
  Jednokolorowa torebka wizytowa, której jedyną ozdobą są krzyżujące się na przodzie paski. Cała pokryta jest satynowym materiałem w delikatne prążki. Idealna dla Pań, które nie lubią przepychu w dodatkach, a jedynie podkreślenia eleganckiego stylu. Niezastąpiona ozdoba i bardzo praktyczny gadżet do każdej wieczorowej kreacji, na wesele lub na inną uroczystą okazję. Torebka ma formę szkatułki z wypukłym przodem i tyłem. Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w tym samym kolorze co zewnętrzny materiał. W środku torebka posiada jedną komorę główną oraz małą kieszonkę na banknoty, karty bankomatowe lub inne niezbyt dużych rozmiarów przedmioty. Zamknięcie torebki stanowi gładki, prostokątny, metalowy bigiel w kolorze złotym. Z jednego boku torebki przyczepiony jest breloczek złożony z kilku rzędów złotych łańcuszków. Breloczek nie jest odpinany. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki (40 cm i 120 cm), dzięki którym torebkę można nosić zarówno na ramieniu, jak i trzymając w ręce za krótki łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Uwaga! W torebce zmieści się średniej wielkości smartfon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm, ale trzeba pamiętać, że jest to torebka przeznaczona na specjalne okazje i zmieści się tu tylko parę naprawdę niezbędnych drobiazgów. Podane poniżej wymiary torebki są wymiarami zewnętrznymi.
 • Kopertówka w stylu glamour z frędzlami zdobiona - zdjęcie produktu

  Torebka wizytowa satynowa szkatułka turkusowa Evangarda.pl

  98.90 zł
  Jednokolorowa torebka wizytowa, której jedyną ozdobą są krzyżujące się na przodzie paski. Cała pokryta jest satynowym materiałem w delikatne prążki. Idealna dla Pań, które nie lubią przepychu w dodatkach, a jedynie podkreślenia eleganckiego stylu. Niezastąpiona ozdoba i bardzo praktyczny gadżet do każdej wieczorowej kreacji, na wesele lub na inną uroczystą okazję. Torebka ma formę szkatułki z lekko wypukłym przodem i tyłem. Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w tym samym kolorze co zewnętrzny materiał. W środku torebka posiada jedną komorę główną oraz małą kieszonkę na banknoty, karty bankomatowe lub inne niezbyt dużych rozmiarów przedmioty. Zamknięcie torebki stanowi gładki, prostokątny, metalowy bigiel w kolorze złotym. Z jednego boku torebki przyczepiony jest breloczek złożony z kilku rzędów złotych łańcuszków. Breloczek nie jest odpinany. W komplecie znajdują się dwa różnej długości, dopinane łańcuszki (40 cm i 120 cm), dzięki którym torebkę można nosić zarówno na ramieniu, jak i trzymając w ręce za krótki łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Uwaga! W torebce zmieści się średniej wielkości smartfon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm, ale trzeba pamiętać, że jest to torebka przeznaczona na specjalne okazje i zmieści się tu tylko parę naprawdę niezbędnych drobiazgów. Podane poniżej wymiary torebki są wymiarami zewnętrznymi.
 • Kopertówka elegancka - zdjęcie produktu

  Torebka wizytowa satynowa szkatułka biała Evangarda.pl

  98.90 zł
  Jednokolorowa torebka wizytowa, której jedyną ozdobą są krzyżujące się na przodzie paski. Cała pokryta jest satynowym materiałem w delikatne prążki. Torebka jest w kolorze białym z lekkim srebrnym połyskiem. Idealna dla Pań, które nie lubią przepychu w dodatkach, a jedynie podkreślenia eleganckiego stylu. Niezastąpiona ozdoba i bardzo praktyczny gadżet do każdej wieczorowej kreacji, na wesele lub na inną uroczystą okazję. Torebka ma formę szkatułki z wypukłym przodem i tyłem. Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w tym samym kolorze co zewnętrzny materiał. W środku torebka posiada jedną komorę główną oraz małą kieszonkę na banknoty, karty bankomatowe lub inne niezbyt dużych rozmiarów przedmioty. Zamknięcie torebki stanowi gładki, prostokątny, metalowy bigiel w kolorze złotym. Z jednego boku torebki przyczepiony jest breloczek złożony z kilku rzędów złotych łańcuszków. Breloczek nie jest odpinany. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki (40 cm i 120 cm), dzięki którym torebkę można nosić zarówno na ramieniu, jak i trzymając w ręce za krótki łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Uwaga! W torebce zmieści się średniej wielkości smartfon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm, ale trzeba pamiętać, że jest to torebka przeznaczona na specjalne okazje i zmieści się tu tylko parę naprawdę niezbędnych drobiazgów. Podane poniżej wymiary torebki są wymiarami zewnętrznymi.
 • Kopertówka ze zdobieniami czarna na ramię - zdjęcie produktu

  Czarna satynowa kopertówka torebka wizytowa Evangarda.pl

  63.90 zł
  Elegancka, satynowa torebka wizytowa, idealne uzupełnienie garderoby na bardziej odświętne okazje, na wesele, ślub przyjaciółki, czy komunię chrześnika. Sprawdzi się też na na randce z chłopakiem, czy też na babskim wieczorze w klubie. Cała torebka jest usztywniona, tył jest gładki, a przód ozdobiony został delikatnym drapowaniem i pięknie błyszczącą ozdobą z malutkich kryształków. Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w takim samym kolorze jak zewnętrzny materiał. W środku torebka posiada jedną komorę główną oraz małą kieszonkę na banknoty, karty bankomatowe lub inne niezbyt dużych rozmiarów przedmioty. Zamknięcie torebki stanowi magnetyczne zapięcie. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki (60 cm i 122 cm), dzięki którym torebkę można nosić zarówno na ramieniu, jak i trzymając w ręce za krótki łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Uwaga! W torebce bez problemu zmieści się średniej wielkości smartfon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm, a nawet większy.
 • Kopertówka na ramię - zdjęcie produktu

  Satynowa kopertówka torebka wizytowa beżowa Evangarda.pl

  63.90 zł
  Elegancka, satynowa torebka wizytowa, idealne uzupełnienie garderoby na bardziej odświętne okazje, na wesele, ślub przyjaciółki, czy komunię chrześnika. Sprawdzi się też na na randce z chłopakiem, czy też na babskim wieczorze w klubie. Cała torebka jest usztywniona, tył jest gładki, a przód ozdobiony został delikatnym drapowaniem i pięknie błyszczącą ozdobą z malutkich kryształków. Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w takim samym kolorze jak zewnętrzny materiał. W środku torebka posiada jedną komorę główną oraz małą kieszonkę na banknoty, karty bankomatowe lub inne niezbyt dużych rozmiarów przedmioty. Zamknięcie torebki stanowi magnetyczne zapięcie. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki (60 cm i 122 cm), dzięki którym torebkę można nosić zarówno na ramieniu, jak i trzymając w ręce za krótki łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Uwaga! W torebce bez problemu zmieści się średniej wielkości smartfon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm, a nawet większy.
 • Kopertówka elegancka - zdjęcie produktu

  Czerwona torebka wizytowa kopertówka z ozdobą z kyształków Evangarda.pl

  77.90 zł
  Elegancka, satynowa torebka wizytowa, idealne uzupełnienie garderoby na bardziej odświętne okazje, na wesele, ślub przyjaciółki, czy komunię chrześnika. Cała torebka jest usztywniona, tył jest gładki, a przód ozdobiony został delikatnym drapowaniem zwieńczonym pośrodku pięknie błyszczącą ozdobą z niedużych kryształków. Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w podobnym odcieniu jak zewnętrzny materiał. W środku torebka posiada jedną komorę główną oraz małą kieszonkę na banknoty, karty bankomatowe, drobne pieniądze, zapasowe agrafki, czy inne niezbyt dużych rozmiarów przedmioty. Zamknięcie torebki stanowi prostokątny, gładki bigiel. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki (ok. 40 cm i 120 cm), dzięki którym torebkę można nosić zarówno na ramieniu, jak i trzymając w ręce za krótki łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Obydwa łańcuszki można odpiąć lub schować do wnętrza i nosić torebkę trzymając ją w ręce. Uwaga! W torebce zmieści się średniej wielkości smartfon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm, a także parę innych drobiazgów, jak np. drobne kosmetyki, ale należy mieć na uwadze, że jest to torebka na specjalne okazje i znajdzie tu miejsce jedynie parę niezbędnych i niewielkich przedmiotów.

Wyszukaj podobne do "eleganckie torebki na wesele"

 • Kopertówka w stylu glamour - zdjęcie produktu

  Torebka wizytowa kopertówka z ozdobą z kyształków jasny łososiowy Evangarda.pl

  77.90 zł
  Elegancka, satynowa torebka wizytowa, idealne uzupełnienie garderoby na bardziej odświętne okazje, na wesele, ślub przyjaciółki, czy komunię chrześnika. Cała torebka jest usztywniona, tył jest gładki, a przód ozdobiony został delikatnym drapowaniem zwieńczonym pośrodku pięknie błyszczącą ozdobą z niedużych kryształków. Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w podobnym odcieniu jak zewnętrzny materiał. W środku torebka posiada jedną komorę główną oraz małą kieszonkę na banknoty, karty bankomatowe, drobne pieniądze, zapasowe agrafki, czy inne niezbyt dużych rozmiarów przedmioty. Zamknięcie torebki stanowi prostokątny, gładki bigiel. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki (ok. 40 cm i 120 cm), dzięki którym torebkę można nosić zarówno na ramieniu, jak i trzymając w ręce za krótki łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Obydwa łańcuszki można odpiąć lub schować do wnętrza i nosić torebkę trzymając ją w ręce. Uwaga! W torebce zmieści się średniej wielkości smartfon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm, a także parę innych drobiazgów, jak np. drobne kosmetyki, ale należy mieć na uwadze, że jest to torebka na specjalne okazje i znajdzie tu miejsce jedynie parę niezbędnych i niewielkich przedmiotów.
 • Kopertówka Evangarda.pl - zdjęcie produktu

  Satynowa torebka wizytowa kopertówka złota Evangarda.pl

  67.90 zł
  Delikatna, satynowa torebka wizytowa, idealne uzupełnienie garderoby na bardziej odświętne okazje, na wesele, ślub koleżanki, czy komunię chrześnika. Sprawdzi się też na na randce z chłopakiem, czy też na babskim wieczorze w klubie. Torebka jest w kolorze złotym z delikatnym odcieniem pomarańczowego . Cała torebka jest usztywniona, tył jest gładki, a przód ozdobiony został skrzyżowanymi paskami drapowanej satyny oraz pięknie błyszczącą ozdobą w kształcie koła wysadzanego niedużymi kryształkami. W środku torebka posiada jedną komorę główną oraz małą kieszonkę na banknoty, karty bankomatowe lub inne niewielkich rozmiarów przedmioty. Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w takim samym kolorze jak zewnętrzny materiał. Zamknięcie torebki stanowi magnetyczne zapięcie. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki (60 cm i 120 cm), dzięki którym torebkę można nosić zarówno na ramieniu, jak i trzymając w ręce za krótki łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Uwaga! W torebce bez problemu zmieści się średniej wielkości smartfon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm, a także kilka innych drobiazgów.
 • Kopertówka glamour - zdjęcie produktu

  Czarna torebka wizytowa na wesele karbowana Evangarda.pl

  83.90 zł
  Śliczna, oryginalna i bardzo dekoracyjna torebka wizytowa, która zachwyca pięknie uformowaną, karbowaną satyną. Rewelacyjny dodatek do każdej wieczorowej kreacji, polecana w szczególności do weselnych stylizacji . Cała torebka, zarówno przód jak i tył są takie same, z tą różnicą, że na przodzie rama torebki ozdobiona jest pięknym kwiatowym motywem z drobnymi, błyszczącymi kryształkami. Zamknięcie stanowi podwójny bigiel z gładkimi, metalowymi kulkami. Wnętrze torebki wyściełane jest satynową podszewką o podobnym odcieniu jak zewnętrzny materiał. Na tylnej ściance znajduje się mała kieszonka, gdzie można schować dowód osobisty, chusteczkę, kartę do bankomatu, banknoty lub jakieś drobne pieniądze. W komplecie znajdują się dwa różnej długości łańcuszki (krótszy ok. 40 cm i dłuższy ok. 120 cm), dzięki którym torebkę możemy nosić tak jak lubimy i w zależności od sytuacji - na ramieniu, trzymając w dłoni za krótszy łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Obydwa łańcuszki można także schować do wnętrza torebki lub odpiąć i trzymać torebkę w ręce. Uwaga! W torebce zmieści się większy telefon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm, a także parę innych drobiazgów. Podane poniżej wymiary torebki są wymiarami zewnętrznymi.
 • Kopertówka na ramię mała pikowana - zdjęcie produktu

  Granatowa torebka wizytowa na wesele karbowana Evangarda.pl

  83.90 zł
  Śliczna, oryginalna i bardzo dekoracyjna torebka wizytowa, która zachwyca pięknie uformowaną, karbowaną satyną. Rewelacyjny dodatek do każdej wieczorowej kreacji, polecana w szczególności do weselnych stylizacji . Cała torebka, zarówno przód jak i tył są takie same, z tą różnicą, że na przodzie rama torebki ozdobiona jest pięknym kwiatowym motywem z drobnymi, błyszczącymi kryształkami. Zamknięcie stanowi podwójny bigiel z gładkimi, metalowymi kulkami. Wnętrze torebki wyściełane jest satynową podszewką o podobnym odcieniu jak zewnętrzny materiał. Na tylnej ściance znajduje się mała kieszonka, gdzie można schować dowód osobisty, chusteczkę, kartę do bankomatu, banknoty lub jakieś drobne pieniądze. W komplecie znajdują się dwa różnej długości łańcuszki (krótszy ok. 40 cm i dłuższy ok. 120 cm), dzięki którym torebkę możemy nosić tak jak lubimy i w zależności od sytuacji - na ramieniu, trzymając w dłoni za krótszy łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Obydwa łańcuszki można także schować do wnętrza torebki lub odpiąć i trzymać torebkę w ręce. Uwaga! Torebka ma kolor bardzo ciemnego granatu. Uwaga! W torebce zmieści się większy telefon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm, a także parę innych drobiazgów. Podane poniżej wymiary torebki są wymiarami zewnętrznymi.
 • Kopertówka do ręki bez dodatków - zdjęcie produktu

  Torebka wizytowa kopertówka kryształowa siateczka - czarna Evangarda.pl

  148.90 zł
  Przepiękna , oryginalna torebka wizytowa, która wprawi w zachwyt nie tylko jej właścicielkę. Torebka idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju uroczyste wyjścia, na wesele, studniówkę, Sylwestra czy też do opery, teatru. Cała torebka, zarówno przód jak i tył, pokryta jest siateczką iskrzących się, drobniutkich kryształków , boki są gładkie. Zamknięcie torebki stanowi gładki metalowy bigiel w kształcie prostopadłościanu. W środku torebki znajduje się jedna mała kieszonka, gdzie można umieścić drobne monety, banknoty, karty do bankomatu lub np. zapalniczkę, czy chusteczkę. Całe wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w czarnym kolorze. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki, dzięki którym torebkę można nosić na różne sposoby: na ramieniu, trzymając w dłoni lub zawieszoną na przedramieniu za krótszy łańcuszek. Do torebki dołączone jest kilka dodatkowych kryształków na wypadek drobnego uszkodzenia. Uwaga ! W torebce zmieści się większy telefon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm oraz parę innych drobiazgów. Uwaga ! Pokrycie torebki (siateczka z kryształków) może powodować zaciągnięcie delikatniejszych tkanin, czy rajstop. Podane poniżej wymiary torebki są wymiarami zewnętrznymi.
 • Kopertówka mała - zdjęcie produktu

  Czarna kopertówka torebka wizytowa na wesele! Evangarda.pl

  79.90 zł
  Gładka, satynowa torebka wizytowa, ozdobiona na przodzie srebrną aplikacją wysadzaną pięknie błyszczącymi kryształkami . Dzięki temu torebka nabiera niepowtarzalnego wyglądu i jest niezwykłym, biżuteryjnym dodatkiem do odświętnego stroju . Torebka ma kształt trapezu, lekko rozszerza się ku dołowi. Jest usztywniona, cały tył jest gładki. Na klapce zamykającej torebkę materiał jest ułożony w ozdobne zakładki. Wewnątrz torebka posiada jedną komorę główną oraz małą kieszonkę na banknoty, karty bankomatowe lub inne niewielkich rozmiarów przedmioty. Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w takim samym kolorze jak zewnętrzny materiał. Zamknięcie torebki stanowi magnetyczne zapięcie. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki (60 cm i 120 cm), dzięki którym torebkę można nosić zarówno na ramieniu, jak i trzymając w ręce za krótki łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Uwaga! W torebce bez problemu zmieści się średniej wielkości smartfon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm, a także kilka innych drobiazgów.
 • Kopertówka glamour mała - zdjęcie produktu

  Kopertówka torebka wizytowa na wesele ślub! biała Evangarda.pl

  79.90 zł
  Gładka, satynowa torebka wizytowa, ozdobiona na przodzie srebrną aplikacją wysadzaną pięknie błyszczącymi kryształkami . Dzięki temu torebka nabiera niepowtarzalnego wyglądu i jest niezwykłym, biżuteryjnym dodatkiem do odświętnego stroju . Torebka ma kształt trapezu, lekko rozszerza się ku dołowi. Jest usztywniona, cały tył jest gładki. Na klapce zamykającej torebkę materiał jest ułożony w ozdobne zakładki. Wewnątrz torebka posiada jedną komorę główną oraz małą kieszonkę na banknoty, karty bankomatowe lub inne niewielkich rozmiarów przedmioty. Wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w takim samym kolorze jak zewnętrzny materiał. Zamknięcie torebki stanowi magnetyczne zapięcie. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki (60 cm i 120 cm), dzięki którym torebkę można nosić zarówno na ramieniu, jak i trzymając w ręce za krótki łańcuszek lub przewieszoną na przedramieniu. Uwaga! W torebce bez problemu zmieści się średniej wielkości smartfon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm, a także kilka innych drobiazgów.
 • Kopertówka glamour matowa - zdjęcie produktu

  Torebka wizytowa kopertówka łańcuszki kryształki - złota Evangarda.pl

  139.90 zł
  Bardzo oryginalna i zwracająca uwagę , piękna torebka wizytowa, która wprawi w zachwyt nie tylko jej właścicielkę. Nieszablonowe wzornictwo i przyciągającą wzrok kolorystykę równoważy prosty kształt w formie szkatułki . Torebka idealnie nadaje się na wszelkiego rodzaju uroczyste wyjścia, na wesele, studniówkę, Sylwestra czy też do opery, teatru. Przód torebki pokryty jest podwójnymi rządkami opalizujących, mieniących się kryształków ułożonych na przemian z podwójnymi złotymi łańcuszkami , co daje niesamowity i niepowtarzalny widok. Tył i boki torebki są całkiem gładkie, wykonane ze złotej, połyskującej satyny. Zamknięcie torebki stanowi gładki metalowy bigiel w kształcie prostopadłościanu. W środku torebki znajduje się jedna mała kieszonka, gdzie można umieścić drobne monety, banknoty, karty do bankomatu lub np. zapalniczkę, czy chusteczkę. Całe wnętrze wyłożone jest satynową podszewką w złotym kolorze. W komplecie znajdują się dwa różnej długości dopinane łańcuszki , dzięki którym torebkę można nosić na różne sposoby: na ramieniu, trzymając w dłoni lub zawieszoną na przedramieniu za krótszy łańcuszek. Uwaga ! W torebce zmieści się większy telefon np. SAMSUNG GALAXY S5 o wymiarach 14,2 cm x 7,4 cm oraz parę innych drobiazgów. Uwaga ! Brzegi torebki (góra i dół), w miejscu mocowania łańcuszków mogą powodować zaciągnięcie delikatniejszych tkanin, czy rajstop. Podane poniżej wymiary torebki są wymiarami zewnętrznymi.
 • Kopertówka glamour do ręki mała - zdjęcie produktu

  Torebka wizytowa czarna na bigiel kryształki! Evangarda.pl

  86.90 zł
  Nieduża , ale za to efektowna torebka wizytowa, wieczorowa , połyskująca brokatowym materiałem i rzędem błyszczących kamieni. Uroczy dodatek do każdej odświętnej stylizacji. Torebka w całości obszyta jest błyszczącym, brokatowym materiałem . Przód jest drapowany, tył gładki. Z przodu torebeczka ozdobiona jest rzędem dużych, błyszczących, fasetowanych kryształków na przemian z małymi. Wnętrze torebki wyłożone jest satynową podszewką w takim samym kolorze jak zewnętrzny materiał. Znajduje się tu też mała kieszonka, gdzie można schować trochę drobniaków lub banknotów, kartę do bankomatu, chusteczkę czy numerek do szatni. Zamknięcie torebki stanowi pojedynczy bigiel wysadzany malutkimi kryształkami. W komplecie znajdują się dwa, różnej długości łańcuszki (40 cm i 120 cm). Obydwa odpinane, pozwalają nosić torebkę według własnych potrzeb i dostosować sposób jej noszenia do sytuacji i stroju. Torebka idealnie nadaje się na każdą uroczystą okazję, na wesele, prywatkę, na studniówkę, na niepowtarzalną randkę, do teatru, opery, na chrzciny, czy komunię. Podane poniżej wymiary są wymiarami zewnętrznymi. Uwaga! W torebce zmieści się średniej wielkości smartfon np. Apple iPhone XS Max w silikonowym etui o wymiarach 16cm x 8cm, ale należy mieć świadomość, że jest to torebka na specjalne okazje i oprócz telefonu zmieści się w niej niewiele więcej, np. perfumetka i błyszczyk.
 • Kopertówka do ręki matowa - zdjęcie produktu

  Torebka wizytowa czarno-srebrna na bigiel kryształki! Evangarda.pl

  86.90 zł
  Nieduża , ale za to efektowna torebka wizytowa, wieczorowa , połyskująca brokatowym materiałem i rzędem błyszczących kamieni. Uroczy dodatek do każdej odświętnej stylizacji. Torebka w całości obszyta jest błyszczącym, brokatowym materiałem . Przód jest drapowany, tył gładki. Z przodu torebeczka ozdobiona jest rzędem dużych, błyszczących, fasetowanych kryształków na przemian z małymi. Wnętrze torebki wyłożone jest satynową podszewką w czarnym kolorze. Znajduje się tu też mała kieszonka, gdzie można schować trochę drobniaków lub banknotów, kartę do bankomatu, chusteczkę czy numerek do szatni. Zamknięcie torebki stanowi pojedynczy bigiel wysadzany malutkimi kryształkami. W komplecie znajdują się dwa, różnej długości łańcuszki (40 cm i 120 cm). Obydwa odpinane, pozwalają nosić torebkę według własnych potrzeb i dostosować sposób jej noszenia do sytuacji i stroju. Torebka idealnie nadaje się na każdą uroczystą okazję, na wesele, prywatkę, na studniówkę, na niepowtarzalną randkę, do teatru, opery, na chrzciny, czy komunię. Podane poniżej wymiary są wymiarami zewnętrznymi. Uwaga! W torebce zmieści się średniej wielkości smartfon np. Apple iPhone XS Max w silikonowym etui o wymiarach 16cm x 8cm, ale należy mieć świadomość, że jest to torebka na specjalne okazje i oprócz telefonu zmieści się w niej niewiele więcej, np. perfumetka i błyszczyk.

Eleganckie torebki na wesele - zobacz nasze artykuły