Glany altercore 351

Glany altercore 351 - sprawdź dostępne produkty

 • Workery damskie Altercore - MODIVO - zdjęcie produktu

  Altercore Glany 351 Czarny Altercore wyprzedaż MODIVO

  269.00 zł 359.00 zł
  Altercore Glany 351 Czarny
 • Workery damskie Altercore - MODIVO - zdjęcie produktu

  Glany 351 Czarny Altercore MODIVO

  369.00 zł
  Altercore Glany 351 Czarny
 • Altercore workery damskie płaskie czerwone na jesień casual sznurowane - zdjęcie produktu

  Glany 351 Bordowy Altercore wyprzedaż MODIVO

  259.00 zł 319.00 zł
  Altercore Glany 351 Bordowy
 • Workery damskie Altercore czarne sznurowane - zdjęcie produktu

  Glany 351 Czarny Altercore MODIVO

  349.00 zł 389.00 zł
  Altercore Glany 351 Czarny
 • Workery damskie Altercore - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Glany ALTERCORE - 351 Vegan Black Altercore eobuwie.pl

  369.00 zł
  Klasyczna propozycja marki Altercore. Solidnie wykonana cholewka to Imitacja skóry - Imitacja skóry. Wewnętrzna wyściółka to Materiał. Komfort noszenia podnosi wkładka: Imitacja skóry. Podeszwę tych solidnych butów wykonano z wysokogatunkowego tworzywa. Dzięki temu są przystosowane do niekorzystnych warunków atmosferycznych. Solidnie wykonane, sprawdzą się w różnych sytuacjach.
 • Buty zimowe męskie Altercore ze skóry militarne - zdjęcie produktu

  Glany ALTERCORE - 351 Burgundy Rub/Off Altercore okazja eobuwie.pl

  259.00 zł 319.00 zł
  Glany marki Altercore. Naturalna skóra licowa to jeden z najwytrzymalszych materiałów, dostępnych na rynku już od wielu lat. Właśnie dlatego buty z niej wykonane posłużą Ci dłużej! Z tymi butami przemierzysz kilometry. Skórzana, przepuszczająca powietrze wkładka zabezpieczy stopy przed poceniem się i zmniejszy ryzyko powstawania bakterii. Wybierz obuwie przyjazne dla skóry! Komfort noszenia podnosi wkładka: Filc. Podeszwę tych solidnych butów wykonano z wysokogatunkowego tworzywa. Dzięki temu są przystosowane do niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ponadczasowa klasyka gatunku.
 • Workery damskie Altercore płaskie casual - zdjęcie produktu

  Glany ALTERCORE - 351 White Rub/Off Altercore eobuwie.pl

  349.00 zł 389.00 zł
  Klasyczny, ciężki fason od Altercore. Naturalna skóra licowa to jeden z najwytrzymalszych materiałów, dostępnych na rynku już od wielu lat. Właśnie dlatego buty z niej wykonane posłużą Ci dłużej! Z tymi butami przemierzysz kilometry. Skórzana, przepuszczająca powietrze wkładka zabezpieczy stopy przed poceniem się i zmniejszy ryzyko powstawania bakterii. Wybierz obuwie przyjazne dla skóry! Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Podeszwę tych solidnych butów wykonano z wysokogatunkowego tworzywa. Dzięki temu są przystosowane do niekorzystnych warunków atmosferycznych. Traperowa podeszwa i dzieżka bryła - dzięki nim glany zyskały swój indywidualny charakter.
 • Workery damskie Altercore bez wzorów casual płaskie sznurowane na zimę - zdjęcie produktu

  Trapery ALTERCORE - 651D Vegetarian Burgundy Altercore eobuwie.pl

  269.00 zł 369.00 zł
  Nowość w propozycjach marki Altercore. Ten model wykonano z popularnej skóry syntetycznej, która nie wymaga szczególnej pielęgnacji ani impregnacji. Ułatw sobie czyszczenie butów zimą! Wnętrze butów obszyto trwałym materiałem, który zwiększa wygodę codziennego użytkowania. W tym modelu zapragniesz wyjść z domu nawet w najchłodniejsze dni. Skóra ekologiczna to materiał, który izoluje ciepło. Wykonana z niego wkładka sprawi, że Twoje stopy będą skutecznie odizolowane od zimnego podłoża, po którym chodzisz. Wysokogatunkowe tworzywo, z którego wykonano podeszwę butów jesienno-zimowych charakteryzuje się trwałością i odpornością na złą pogodę. Ciekawy fason na chłodniejsze dni.
 • Workery damskie sznurowane płaskie bez wzorów - zdjęcie produktu

  Glany ALTERCORE - 552 Black eobuwie.pl

  349.00 zł 419.00 zł
  Klasyczna propozycja marki Altercore. Naturalna skóra licowa to jeden z najwytrzymalszych materiałów, dostępnych na rynku już od wielu lat. Właśnie dlatego buty z niej wykonane posłużą Ci dłużej! Wnętrze gwarantuje wygodę noszenia, to Materiał. Komfort noszenia podnosi wkładka: Materiał. Podeszwę tych solidnych butów wykonano z wysokogatunkowego tworzywa. Dzięki temu są przystosowane do niekorzystnych warunków atmosferycznych. Ponadczasowa klasyka gatunku.
 • Workery damskie Altercore - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Glany ALTERCORE - 653 Vegan Black Altercore eobuwie.pl

  309.00 zł 439.00 zł
  Klasyczna propozycja marki Altercore. Wierzchnią część butów tworzy Imitacja skóry - Imitacja skóry. Wnętrze gwarantuje wygodę noszenia, to Imitacja skóry. Komfort noszenia podnosi wkładka: Imitacja skóry. Podeszwę tych solidnych butów wykonano z wysokogatunkowego tworzywa. Dzięki temu są przystosowane do niekorzystnych warunków atmosferycznych. Traperowa podeszwa i dzieżka bryła - dzięki nim glany zyskały swój indywidualny charakter.

Wyszukaj podobne do "glany altercore 351"

 • Workery damskie Altercore - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Glany ALTERCORE - 653 Vegan Black/Yellow Altercore eobuwie.pl

  309.00 zł 439.00 zł
  Klasyczny, ciężki fason od Altercore. Cholewka typowa dla fasonu, dominuje Imitacja skóry - Imitacja skóry. Wnętrze gwarantuje wygodę noszenia, to Imitacja skóry, Materiał. Komfort noszenia podnosi wkładka: Imitacja skóry. Podeszwę tych solidnych butów wykonano z wysokogatunkowego tworzywa. Dzięki temu są przystosowane do niekorzystnych warunków atmosferycznych. Traperowa podeszwa i dzieżka bryła - dzięki nim glany zyskały swój indywidualny charakter.
 • Workery damskie Altercore sznurowane - zdjęcie produktu

  Glany 551 Czarny Altercore MODIVO

  379.00 zł 449.00 zł
  Altercore Glany 551 Czarny
 • Workery damskie Altercore sznurowane casual płaskie - zdjęcie produktu

  Glany 552 Czarny Altercore MODIVO

  329.00 zł 469.00 zł
  Altercore Glany 552 Czarny
 • Workery damskie Altercore czarne na płaskiej podeszwie casual sznurowane - zdjęcie produktu

  Glany 551 Biały Altercore promocja MODIVO

  299.00 zł 419.00 zł
  Altercore Glany 551 Biały
 • Altercore workery damskie płaskie casual - zdjęcie produktu

  Glany 552 Zielony Altercore MODIVO

  269.00 zł 469.00 zł
  Altercore Glany 552 Zielony
 • Workery damskie Altercore - MODIVO - zdjęcie produktu

  Glany 653 Czarny Altercore MODIVO

  309.00 zł 439.00 zł
  Altercore Glany 653 Czarny
 • Workery damskie Altercore płaskie - zdjęcie produktu

  Altercore Glany 552 Czarny Altercore MODIVO wyprzedaż

  349.00 zł 419.00 zł
  Altercore Glany 552 Czarny
 • Workery damskie Altercore płaskie czarne casual sznurowane - zdjęcie produktu

  Glany ALTERCORE - 551 Vegan Black Altercore eobuwie.pl

  379.00 zł 449.00 zł
  Klasyczna propozycja marki Altercore. Wierzchnią część butów tworzy Imitacja skóry - Imitacja skóry. We wnętrzu butów Imitacja skóry. Komfort noszenia podnosi wkładka: Materiał. Podeszwę tych solidnych butów wykonano z wysokogatunkowego tworzywa. Dzięki temu są przystosowane do niekorzystnych warunków atmosferycznych. Solidnie wykonane, sprawdzą się w różnych sytuacjach.
 • Workery damskie Altercore casual płaskie - zdjęcie produktu

  Glany ALTERCORE - 552 Burgundy Rub-Off Altercore eobuwie.pl

  329.00 zł 469.00 zł
  Glany marki Altercore. Naturalna skóra licowa to jeden z najwytrzymalszych materiałów, dostępnych na rynku już od wielu lat. Właśnie dlatego buty z niej wykonane posłużą Ci dłużej! Z tymi butami przemierzysz kilometry. Skórzana, przepuszczająca powietrze wkładka zabezpieczy stopy przed poceniem się i zmniejszy ryzyko powstawania bakterii. Wybierz obuwie przyjazne dla skóry! We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwę tych solidnych butów wykonano z wysokogatunkowego tworzywa. Dzięki temu są przystosowane do niekorzystnych warunków atmosferycznych. Solidnie wykonane, sprawdzą się w różnych sytuacjach.
 • Workery damskie Altercore płaskie casual sznurowane z tworzywa sztucznego - zdjęcie produktu

  Glany ALTERCORE - 552 Green Rub Off Altercore eobuwie.pl

  269.00 zł 469.00 zł
  Klasyczna propozycja marki Altercore. Naturalna skóra licowa to jeden z najwytrzymalszych materiałów, dostępnych na rynku już od wielu lat. Właśnie dlatego buty z niej wykonane posłużą Ci dłużej! Z tymi butami przemierzysz kilometry. Skórzana, przepuszczająca powietrze wkładka zabezpieczy stopy przed poceniem się i zmniejszy ryzyko powstawania bakterii. Wybierz obuwie przyjazne dla skóry! We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra. Podeszwę tych solidnych butów wykonano z wysokogatunkowego tworzywa. Dzięki temu są przystosowane do niekorzystnych warunków atmosferycznych. Solidnie wykonane, sprawdzą się w różnych sytuacjach.