Jasny beżowy blond


Jasny beżowy blond - sprawdź nasze produkty

Zobacz więcej produktówWyszukaj podobne do "jasny beżowy blond"


 • Farba do włosów smyk - zdjęcie produktu

  Garnier, Color Sensation, farba do włosów, 9.13 krystaliczny beżowy jasny blond okazja smyk

  15 zł 18 zł
  Pierwsza koloryzacja Garniera z intensywnymi barwnikami i olejkiem kwiatowym dla zmysłowego koloru! Intensywny zmysłowy kolor Wyjątkowa formuła wydobywa bogactwo koloru! Specjalistyczna kompozycja intensywnych barwników nadaje włosom zmysłowy i precyzyjny kolor, taki jak widzisz na opakowaniu. Dodatkowo 100% pokrycia siwych włosów. Zachwycający lustrzany blask Formuła Color Sensation jest wzbogacona w masę perłową i olejek kwiatowy, kolor odbija światło dla efektu lustrzanego blasku refleksów...
 • Farba do włosów perfumeriawarszawa.pl - zdjęcie produktu

  GARNIER_Color Sensation farba do włosów 9.13 Krystaliczny Beżowy Jasny Blond perfumeriawarszawa.pl

  14 zł
  Krem koloryzujący Garnier Color Sensation dla efektu długotrwałego, zmysłowego koloru z lustrzanym blaskiem i nawet do 100% pokrycia siwych włosów:DZIAŁANIE* Krem nadaje włosom zmysłowy i precyzyjny kolor.* Zapewnia do 100% pokrycia siwych włosów.* Odcień zyskuje lustrzany blask.* Sprawia, że kolor lepiej odbija światło.EFEKT* Efekt bogatego koloru z lustrzanym blaskiem refleksów.* Lśniące i jedwabiście miękkie włosy.* Nawet do 100% pokrycia siwych włosów.
 • Farba do włosów Syoss - zdjęcie produktu

  Permanent Blond farba do włosów trwale koloryzująca 8_11 Bardzo Jasny Blond Syoss perfumgo.pl

  17 zł
  Odkryj trwałą koloryzację Syoss dla wyrazistych i rozświetlonych kolorów o długotrwałej intensywności, idealna dla blondynek!  SKONCENTROWANE BLOND PIGMENTY głęboko wnikają we włókna, utrzymując intensywność koloru do 10 TYGODNI i zapewniając profesjonalne POKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW. PROFESJONALNY SYSTEM PRZECIW USZKODZENIOM odbudowuje zniszczone wiązania strukturalne i wygładza powierzchnię włosów, aby poprawić ich jakość*, którą możesz zobaczyć i poczuć. DLA WIDOCZNEJ POPRAWY JAKOŚCI WŁOSÓW * oraz DO 80% ZMNIEJSZONEJ ŁAMLIWOŚCI WŁOSÓW*. (* w porównaniu z włosami bez koloryzacji)
 • Farba do włosów - zdjęcie produktu

  Olia farba do włosów 9.0 Jasny Blond perfumgo.pl

  15 zł
  Moc olejków dla maksymalnego efektu koloryzacji i poprawy widocznej jakości włosów Unikalna formuła kremu koloryzującego Olia, zawierająca 60% naturalnych olejków kwiatowych, ułatwia wnikanie koloru w głąb włosa, co skutkuje maksymalnym efektem nasycenia i trwałym rezultatem. Kolor jest intensywny, a włosy wyglądają zdrowiej, są bardziej miękkie i pełne blasku. Olia nie zawiera amoniaku, więc ma przyjemny, zmysłowy zapach.
 • Farba do włosów - zdjęcie produktu

  Olia farba do włosów 9.3 Złocisty Jasny Blond perfumgo.pl

  15 zł
  Moc olejków dla maksymalnego efektu koloryzacji i poprawy widocznej jakości włosów Unikalna formuła kremu koloryzującego Olia, zawierająca 60% naturalnych olejków kwiatowych, ułatwia wnikanie koloru w głąb włosa, co skutkuje maksymalnym efektem nasycenia i trwałym rezultatem. Kolor jest intensywny, a włosy wyglądają zdrowiej, są bardziej miękkie i pełne blasku. Olia nie zawiera amoniaku, więc ma przyjemny, zmysłowy zapach.
 • Farba do włosów Palette - zdjęcie produktu

  Intensive Color Creme farba do włosów w kremie 10-0 Bardzo Jasny Blond Palette perfumgo.pl

  12 zł
  Odkryj PALETTE INTENSIVE COLOR CREAM dla długotrwałych i intensywnych kolorów blond, które utrzymują się przez tygodnie: - Trwały kolor - Z Systemem Potrójnej Pielęgnacji – keratyna, pantenol i odżywczy olejek - Formuła przeciwdziałająca blaknięciu koloru - Rozjaśnienie do 4 tonów - Dodatkowa pielęgnacja w trakcie i po koloryzacji.
 • Farba do włosów Palette - zdjęcie produktu

  Intensive Color Creme farba do włosów w kremie 9-40 Naturalny Jasny Blond Palette perfumgo.pl

  12 zł
  Odkryj PALETTE INTENSIVE COLOR CREAM dla długotrwałych i intensywnych kolorów blond, które utrzymują się przez tygodnie: - Trwały kolor - Z Systemem Potrójnej Pielęgnacji – keratyna, pantenol i odżywczy olejek - Formuła przeciwdziałająca blaknięciu koloru - 100% pokrycie siwych włosów - Dodatkowa pielęgnacja w trakcie i po koloryzacji.
 • Farba do włosów Syoss - zdjęcie produktu

  Permanent Blond farba do włosów trwale koloryzująca 8_5 Jasny Popielaty Blond Syoss perfumgo.pl

  17 zł
  Odkryj nową, trwałą koloryzację Syoss dla wyrazistych i rozświetlonych kolorów o długotrwałej intensywności, idealna dla blondynek!  SKONCENTROWANE BLOND PIGMENTY głęboko wnikają we włókna, utrzymując intensywność koloru do 10 TYGODNI i zapewniając profesjonalne POKRYCIE SIWYCH WŁOSÓW. PROFESJONALNY SYSTEM PRZECIW USZKODZENIOM odbudowuje zniszczone wiązania strukturalne i wygładza powierzchnię włosów, aby poprawić ich jakość*, którą możesz zobaczyć i poczuć. DLA WIDOCZNEJ POPRAWY JAKOŚCI WŁOSÓW * oraz DO 80% ZMNIEJSZONEJ ŁAMLIWOŚCI WŁOSÓW*. (* w porównaniu z włosami bez koloryzacji)
 • Szampon do włosów Chantal - zdjęcie produktu

  Prosalon Toning Color Shampoo szampon tonujący kolor Pink Blonde 500g Chantal perfumgo.pl

  17 zł
  Szampon tonujący kolor pozwala uzyskać zimną pastelowo – różową barwę na włosach blond i jasny blond, a na ciemniejszych malinową poświatę. Daje natychmiastowy, ale zmywalny efekt. Intensywność koloru zwiększa się po każdym użyciu. Dla pogłębienia efektu zalecane jest użycie maski Prosalon Pink Blonde.  Sposób użycia: Odpowiednią do długości włosów ilość szamponu nanieść na wilgotne włosy. Masować, aż do momentu powstania piany. Pozostawić na włosach 3-5 minut, a następnie obficie spłukać wodą. Uwagi: po zastosowaniu szamponu dokładnie umyć ręce w celu usunięcia barwnika ze skóry. Chronić oczy. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast obficie przepłukać je wodą.
 • Kosmetyk męski do włosów Schwarzkopf - zdjęcie produktu

  Re-Nature Men krem niwelujący siwe włosy Dark Schwarzkopf perfumgo.pl

  23 zł
  Wróć do naturalnego koloru włosów krok po kroku! Odkryj unikalna technologie re-pigmentacyjną, pozwalającą wrócić do naturalnego koloru włosów krok po kroku bez farbowania z kremem Schwarzkopf Re-Nature. Gotowa do użycia formuła: • Łagodna dla włosów • z tauryną dla wzmocnienia włosów* • Zapewnia całkowitą kontrole uzyskanego rezultatu. Wybór należy do Ciebie! Możesz określić, jak intensywny ma być efekt stosowania kremu, dobierając częstość powtarzania zabiegów i czas działania. Jeśli jesteś zadowolony przestajesz. Jeśli chcesz mieć jeszcze mniej siwych włosów, powtarzasz aplikacje! Samodzielnie zdecyduj o rezultacie: 1. Pół na pół: PO PIERWSZYM ZASTOSOWANIU: pigmenty stopniowo wprowadzane są do struktury włosa. 2. Bez siwych włosów: PEŁNA REPIGMENTACJA: w zależności od struktury włosa, po około 5 zabiegu włosy odzyskują naturalny odcień, dzięki pełnej re-pigmentacji Re-Nature DARK jest przeznaczony do włosów w naturalnym kolorze od ciemnego brązu do czarnego. Nie nadaje się do włosów: rudych, w odcieniu rudy blond, jasny blond i średni brąz, rozjaśnianych, z pasemkami i farbowanych

Zobacz więcej produktów


Jasny beżowy blond - zobacz nasze artykuły

Zobacz wszystkie artykuły