Klapki korkowe

Klapki korkowe - sprawdź dostępne produkty

 • Klapki damskie beżowe płaskie bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe beżowe LS017 Beige ButyModne.pl okazja

  91.62 zł 99.00 zł
  Korkowe klapki damskie. Model na wysokiej podeszwie (4 cm) idealnie wpisuje się w trendy tego sezonu. Ma być modnie i komfortowo! Szeroki, zamszowy pasek z efektownym pikowaniem świetnie trzyma stopę. Jesteśmy przekonane, że te klapki spełnią Twoje oczekiwania : ) Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe beżowe LS017 Beige beżowy. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie różowe casual zamszowe płaskie - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe fioletowe LS017 Purple ButyModne.pl

  89.02 zł
  Korkowe klapki damskie. Model na wysokiej podeszwie (4 cm) idealnie wpisuje się w trendy tego sezonu. Ma być modnie i komfortowo! Szeroki, zamszowy pasek z efektownym pikowaniem świetnie trzyma stopę. Jesteśmy przekonane, że te klapki spełnią Twoje oczekiwania : ) Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe fioletowe LS017 Purple. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie płaskie casual - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe niebieskie LS017 Blue ButyModne.pl

  89.02 zł
  Korkowe klapki damskie. Model na wysokiej podeszwie (4 cm) idealnie wpisuje się w trendy tego sezonu. Ma być modnie i komfortowo! Szeroki, zamszowy pasek z efektownym pikowaniem świetnie trzyma stopę. Jesteśmy przekonane, że te klapki spełnią Twoje oczekiwania : ) Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe niebieskie LS017 Blue. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie beżowe bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe miętowe LS017 Green ButyModne.pl

  89.02 zł
  Korkowe klapki damskie. Model na wysokiej podeszwie (4 cm) idealnie wpisuje się w trendy tego sezonu. Ma być modnie i komfortowo! Szeroki, zamszowy pasek z efektownym pikowaniem świetnie trzyma stopę. Jesteśmy przekonane, że te klapki spełnią Twoje oczekiwania : ) Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe miętowe LS017 Green zielone. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe Kiara Yellow żółte ButyModne.pl

  88.25 zł
  Korkowe klapki damskie. To kultowy model z subtelną i urokliwą kokardą... Profilowana wkładka sprawi, że nie straszne będą długie spacery : ) Z pewnością spełnią Twoje oczekiwania i staną się Twoją ulubioną parą butów na lato! Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe Kiara Yellow żółte. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie bez zapięcia casualowe płaskie ze skóry ekologicznej - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe z łańcuchem szare DZ907 Gray okazja ButyModne.pl

  84.46 zł 89.00 zł
  Klapki damskie korkowe z łańcuchem. Marzysz o idealnych butach na lato? To koniecznie postaw na ten wyjątkowy model z szerokim paskiem i profilowaną wkładką wewnętrzną. Przemierzysz w nich wiele kilometrów! Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe z łańcuchem szare DZ907 Gray. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie płaskie na lato casualowe zamszowe - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe z łańcuchem różowe DZ907 Pink okazyjna cena ButyModne.pl

  84.46 zł 89.00 zł
  Klapki damskie korkowe z łańcuchem. Marzysz o idealnych butach na lato? To koniecznie postaw na ten wyjątkowy model z szerokim paskiem i profilowaną wkładką wewnętrzną. Przemierzysz w nich wiele kilometrów! Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe z łańcuchem różowe DZ907 Pink. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe Kiara Camel brązowe ButyModne.pl

  88.25 zł
  Korkowe klapki damskie. To kultowy model z subtelną i urokliwą kokardą... Profilowana wkładka sprawi, że nie straszne będą długie spacery : ) Z pewnością spełnią Twoje oczekiwania i staną się Twoją ulubioną parą butów na lato! Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe Kiara Camel brązowe. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe Kiara Black czarne ButyModne.pl

  88.25 zł
  Korkowe klapki damskie. To kultowy model z subtelną i urokliwą kokardą... Profilowana wkładka sprawi, że nie straszne będą długie spacery : ) Z pewnością spełnią Twoje oczekiwania i staną się Twoją ulubioną parą butów na lato! Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe Kiara Black czarne. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie płaskie z tkaniny - zdjęcie produktu

  Klapki damskie korkowe różowe 38840 Pink ButyModne.pl

  80.56 zł 89.00 zł
  Wygodne klapki damskie na korkowej podeszwie. Świetnie wyprofilowana wkładka wewnętrzna wyścielona tkaniną idealnie sprawdzi się podczas długich wakacyjnych spacerów... Klapki są niezastąpionym elementem letniej garderoby : ) Nie czekaj i zamów je już dziś! Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki damskie korkowe różowe 38840 Pink. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.

Wyszukaj podobne do "klapki korkowe"

 • Klapki damskie ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe z kokardą Amur Champagne różowe promocja ButyModne.pl

  80.60 zł 89.00 zł
  Klapki damskie na korkowej podeszwie. To wyjątkowy model z uroczą kokardą w metalicznym wykończeniu... Zakochacie się w nich po uszy! Profilowana wkładka wyścielona tkaniną sprawi, że nie straszne będą długie spacery : ) Materiał zewnętrzny – tkanina. Klapki korkowe z kokardą Amur Champagne wielokolorowe złoty. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie z tkaniny na płaskiej podeszwie bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Klapki damskie korkowe fuksjowe 38840 Fushia ButyModne.pl

  80.56 zł 89.00 zł
  Wygodne klapki damskie na korkowej podeszwie. Świetnie wyprofilowana wkładka wewnętrzna wyścielona tkaniną idealnie sprawdzi się podczas długich wakacyjnych spacerów... Klapki są niezastąpionym elementem letniej garderoby : ) Nie czekaj i zamów je już dziś! Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki damskie korkowe fuksjowe 38840 Fushia różowe. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe beżowe N-111 Beige ButyModne.pl

  82.52 zł 89.00 zł
  Zamszowe klapki damskie na korkowej podeszwie. Mają szeroki pas ze stylową klamrą oraz możliwością regulacji. Te niesamowicie wygodne klapki z profilowaną wkładką wewnętrzną muszą obowiązkowo znaleźć się w każdej szafie! Zakochacie się w nich od pierwszego założenia... Materiał zewnętrzny + wewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe beżowe N-111 Beige beżowy. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie ze skóry ekologicznej płaskie bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe różowe N-111 Pink ButyModne.pl

  82.52 zł 89.00 zł
  Zamszowe klapki damskie na korkowej podeszwie. Mają szeroki pas ze stylową klamrą oraz możliwością regulacji. Te niesamowicie wygodne klapki z profilowaną wkładką wewnętrzną muszą obowiązkowo znaleźć się w każdej szafie! Zakochacie się w nich od pierwszego założenia... Materiał zewnętrzny + wewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe różowe N-111 Pink. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe Dakota Green zielone ButyModne.pl

  95.14 zł
  Zamszowe klapki damskie z kokardą. Model z profilowaną wkładką wewnętrzną i na korkowej podeszwie cieszą się ogromną popularnością wśród wielbicielek komfortu... Dodatkowo pięknie prezentuje się na nodze - musisz je mieć w swojej kolekcji : ) Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe Dakota Green zielone. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie bez zapięcia zamszowe casual - zdjęcie produktu

  Klapki damskie korkowe żółte 38840 Yellow ButyModne.pl

  80.56 zł 89.00 zł
  Wygodne klapki damskie na korkowej podeszwie. Świetnie wyprofilowana wkładka wewnętrzna wyścielona tkaniną idealnie sprawdzi się podczas długich wakacyjnych spacerów... Klapki są niezastąpionym elementem letniej garderoby : ) Nie czekaj i zamów je już dziś! Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki damskie korkowe żółte 38840 Yellow. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie płaskie bez zapięcia na lato ze skóry ekologicznej - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe czerwone N-111 Red ButyModne.pl

  82.52 zł 89.00 zł
  Zamszowe klapki damskie na korkowej podeszwie. Mają szeroki pas ze stylową klamrą oraz możliwością regulacji. Te niesamowicie wygodne klapki z profilowaną wkładką wewnętrzną muszą obowiązkowo znaleźć się w każdej szafie! Zakochacie się w nich od pierwszego założenia... Materiał zewnętrzny + wewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe czerwone N-111 Red. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie casual zamszowe bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe seledynowe N-111 Green ButyModne.pl

  82.52 zł 89.00 zł
  Zamszowe klapki damskie na korkowej podeszwie. Mają szeroki pas ze stylową klamrą oraz możliwością regulacji. Te niesamowicie wygodne klapki z profilowaną wkładką wewnętrzną muszą obowiązkowo znaleźć się w każdej szafie! Zakochacie się w nich od pierwszego założenia... Materiał zewnętrzny + wewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe seledynowe N-111 Green zielone. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe z kokardą Amur Black czarne okazja ButyModne.pl

  80.60 zł 89.00 zł
  Klapki damskie na korkowej podeszwie. To wyjątkowy model z uroczą kokardą w metalicznym wykończeniu... Zakochacie się w nich po uszy! Profilowana wkładka wyścielona tkaniną sprawi, że nie straszne będą długie spacery : ) Materiał zewnętrzny – tkanina. Klapki korkowe z kokardą Amur Black czarne. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Klapki damskie ButyModne.pl - zdjęcie produktu

  Klapki korkowe z kokardą Lilac Pink różowe ButyModne.pl okazyjna cena

  92.08 zł 99.00 zł
  Zamszowe klapki damskie. To absolutnie najmodniejszy fason na korkowej podeszwie i z przepiękną kokardą! Profilowana wkładka wyścielona tkaniną zapewni wygodę na każdym kroku... Gwarantujemy, że spełnią Wasze oczekiwania : ) Materiał zewnętrzny – zamsz ekologiczny. Klapki korkowe z kokardą Lilac Pink różowe. Sprawdź na butymodne.pl! Inna marka Klapki damskie i japonki w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.

Klapki korkowe - zobacz nasze artykuły