Kolczyki czarne długie

Kolczyki czarne długie - sprawdź dostępne produkty

 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki srebrne z onyksem SJT/KN001 W.KRUK

  229.00 zł
  Intensywna czerń ma w sobie wyrafinowany styl i ponadczasową elegancję. Onyks to kamień niezwykłej głębi, stworzony, by – w obramowaniu szlachetnego srebra – uwodzić. Dlatego kolczyki srebrne z onyksem to doskonały pomysł na prezent dla ukochanej. Sprawi radość srebrnymi refleksami kruszcu i pięknie wyprofilowanymi detalami na wzór łezki. W takim ujęciu długie kolczyki z onyksem wspaniale sprawdzą się w roli efektownego dodatku każdej stylizacji.
 • Kolczyki W.KRUK - zdjęcie produktu

  Kolczyki srebrne z onyksem SJT/KN002 W.KRUK

  269.00 zł
  Intensywna czerń ma w sobie wyrafinowany styl i ponadczasową elegancję. Onyks to kamień niezwykłej głębi, stworzony, by – w obramowaniu szlachetnego srebra – uwodzić. Dlatego kolczyki srebrne z onyksem to doskonały pomysł na prezent dla ukochanej. Sprawią radość srebrnymi refleksami kruszcu i pięknie wyprofilowanymi detalami na wzór łezki. W takim ujęciu długie kolczyki z onyksem wspaniale sprawdzą się w roli efektownego dodatku do każdej stylizacji.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI długie kolczyki SREBRO Cubic CERTYFIKAT arande oryginalne

  579.00 zł
  Piękne długie kolczyki z oryginalnych kryształów. Oryginalne kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem. Kolor na zdjęciach: Crystal (przezroczysty). Piękne srebrne kolczyki z kryształami o oryginalnej urodzie. Wielkość kryształów - 22 mm Długość kolczyków - 67 mm Srebrne bigle angielskie, zdobienia i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić na inne bigle. Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  12KOLORÓW SWAROVSKI długie srebrne kolczyki 22 arande czarny oryginalne

  339.00 zł
  Oryginalne kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem. Kolor na zdjęciu: Jet. Kryształy cudownie mienią się w słońcu. Dodatkowo zdobione kulami diamentowanymi. Piękny dodatek dla Ciebie lub wspaniały prezent dla kogoś bliskiego. Do wyboru ponad 20 kolorów!Kryształy - 22 mm Długość kolczyków - 61 mm Srebrne bigle angielskie, zdobienia i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić na inne bigle.Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI piękne długie kolczyki JET 28+14 arande czarny oryginalne

  529.00 zł
  Piękne kolczyki z oryginalnymi kryształami.  Oryginalne duże kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem w kolorze Jet (czarny). Połączone z ozdobnymi różami wykonanymi w srebrze. Wielkość kryształów - 28-14 mmDługość kolczyków - 82 mm Eleganckie bigle, łączenia i zdobienia wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić na otwarte bigle. Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI długie kolczyki JET Certyfikat SREBRO arande czarny oryginalne

  329.00 zł
  Piękne srebrne długie kolczyki z oryginalnych kryształów. Oryginalne kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem. Kolor: Crystal / Jet. Piękne kolczyki o oryginalnej urodzie. Wielkość kryształów - 10 mm, 22 mm Długość kolczyków - 59 mm Srebrne bigle wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić na inne bigle. Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  PERŁY SWAROVSKI SREBRO kolczyki CERTYFIKAT arande czarny oryginalne

  179.00 zł
  Piękne srebrne kolczyki z oryginalnych pereł kryształowych. Długie stylowe kolczyki z dużych pereł w kolorze Dark Grey. Oryginalna biżuteria o wyjątkowej urodzie. Pięknie połączone z kulami diamentowanymi. Wielkość pereł: ok. 12 mm Eleganckie bigle angielskie wykonane z solidnego srebra 925. Piękne bigle z stylową linią i automatycznym zapięciem. Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat z hologramem świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną kryształową markę.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  AMETYST piękne długie kolczyki SREBRO arande czarny kamienie

  139.00 zł
  Piękne ametysty o głębokiej barwie, oszlifowane na połysk.Naturalne piękno kamieni podkreślone długimi srebrnymi łańcuszkami. Wyjątkowy dodatek dla Ciebie lub wspaniały prezent dla kogoś bliskiego. Ametysty - 10 mm Długość kolczyków: ok. 66 mm. Srebrne bigle, łączenia i zdobienia wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić zawieszki.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI SPECIAL długie kolczyki GALACTIC TABAC arande zielony oryginalne

  659.00 zł
  Długie kolczyki z kryształami: Galactic Tabac. Unikatowe srebrne kolczyki z oryginalnymi kryształami renomowanej firmy kryształowej. Galactic Tabacto długie kolczyki z dużym kryształem Galactic Tabac 27 mm. Piękny unikatowy efekt m.in. w kolorze żółtym i zieleni. Połączony z srebrnymi ozdobami i klasycznymi kryształami w przezroczystym kolorze.   Idealna biżuteria dla Ciebie lub prezent dla wyjątkowej osoby! Piękna kompozycja dla osób lubiących barokowe duże kryształowe ozdoby.   Wielkość kryształów - 27-10 mm Długość kolczyków - 66 mm Srebrne bigle i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić na otwarte bigle. Na naszych aukcjach dostępne są inne kolory oraz komplety z wisiorkiem i bransolety.   CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ ARANDEDołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Arande z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić online. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Original Crystals - Premium Crystal Brand. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych KlientówExclusively crafted with Original Crystals
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI piękne długie kolczyki SILVER NIGHT FEEL arande oryginalne

  410.00 zł
  iękne kolczyki SILVER NIGHT FEEL z oryginalnymi kryształami. Oryginalne kryształowe migdały z pięknym wyjątkowym szlifem w unikatowym nowym kolorze Silver Night. Połączone z ozdobnymi filigranami wysadzanymi ekskluzywnymi kryształami.   Wielkość kryształów - 22 mm Długość kolczyków - 76 mm Eleganckie bigle, łączenia i zdobienia wykonane z solidnego srebra 925. Posrebrzane filigrany. Możemy wymienić na otwarte bigle. Dostępne też komplety i bransoletki w kolorze Crystal i Silver Night.   CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ ARANDEDołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Arande z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić online. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Original Crystals - Premium Crystal Brand. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych KlientówExclusively crafted with Original Crystals

Wyszukaj podobne do "kolczyki czarne długie"

 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  NEW SWAROVSKI piękne długie kolczyki NIGHT COSMO arande czarny oryginalne

  539.00 zł
  Piękne kolczyki z oryginalnymi kryształami na srebrze: Night Cosmo. Oryginalne duże kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem w kolorze Silver Night oraz Crystal. Ekskluzywne kryształowe migdały z unikatowym kolorem Heliotrope, nadającym kryształom efekty świetlne przypominające blask gwiazd na nocnym niebie. Wielkość kryształów - 28-20 mm Długość kolczyków - 68 mm Eleganckie sztyfty, łączenia i zdobienia wykonane z solidnego srebra 925. Próba na sztyfcie. Możemy wymienić na bigle otwarte lub zamykane.Certyfikat autentyczności.  Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat z hologramem świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną kryształową markę.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI długie kolczyki NIGHT FANTASIA arande czarny oryginalne

  349.00 zł
  Długie kolczyki z kryształami: Night Fantasia. Unikatowe srebrne kolczyki z oryginalnymi kryształami renomowanej firmy kryształowej. Night Fantasia to długie kolczyki z nowym dużym kryształem Silver Night 22 mm. Pięknie opalizujące kryształy przypominające blask gwiazd na nocnym niebie. Połączone z srebrnymi ozdobnymi kulami. Piękna kompozycja dla osób lubiących barokowe duże kryształowe ozdoby. Na naszych aukcjach dostępne są inne kolory oraz komplety z wisiorkiem i bransolety. Zapraszamy! Wielkość kryształów - 22 mm Długość kolczyków - 62 mm Srebrne bigle i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić na otwarte bigle. Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  NOWE SWAROVSKI UNIKAT KOLCZYKI FEELING BAROQUE arande czarny ametyst

  519.00 zł
  Unikatowe srebrne kolczyki z kryształami: BAROQUE FEELING. Oryginalne duże kryształy Baroque 28 mm o wyjątkowym przepięknym szlifie. Połączone z kryształami osadzonymi w unikatowych filigranowych zdobieniach. Kryształy w kolorze Amethyst oraz Light Amethyst. Piękne długie kolczyki o oryginalnej urodzie. Wielkość kryształów - 28 mm. Kolor Crystal (biały przezroczysty). Dostępne inne kolory np. Jet (czarny)  Wielkość filigranowych ozdób z kryształami - 16 mm Długość kolczyków - 65 mm Srebrne bigle i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Ozdoby filigranowe wykonane z antyalergicznego posrebrzanego metalu bez niklu. Próba na biglach. Możliwa wymiana na bigle otwarty lub sztyfty. Zapraszamy! Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat z hologramem świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów stworzonych przez znaną kryształową markę.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI długie kolczyki JET SHADER CERTYFIKAT arande czarny oryginalne

  479.00 zł
  Piękne srebrne długie kolczyki z oryginalnych kryształów. Oryginalne kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem. Kolor: Jet Crystal. Piękne kolczyki o oryginalnej urodzie. Wielkość kryształów - 28 mm, 10 mm Długość kolczyków - 64 mm Srebrne bigle wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić na inne bigle. Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI PIĘKNE DŁUGIE KOLCZYKI SILVER NIGHT arande szary zapięcie

  389.00 zł
  Przepiękne, jedyne w swoim rodzaju kolczyki z oryginalnych kryształów ze srebrem. Kształt kryształów: migdał. Kolor: Silver Night. Charakterystyczna wyjątkowa gra światła i wyjątkowa brylancja.   Wielkość kryształów - 16 mm Długość kolczyków - 54 mm Srebrne bigle i zdobienia wykonane z solidnego srebra 925.   CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ ARANDEDołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Arande z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić online. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Original Crystals - Premium Crystal Brand. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych KlientówExclusively crafted with Original Crystals
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI długie kolczyki SREBRO kolory arande bialy oryginalne

  769.00 zł
  Srebrne kolczyki z oryginalnych kryształów wykonane ze srebra 925 oraz oryginalnych kryształów z ekskluzywnej kolekcji w kolorze Silver Night. Pięknie opalizujące kryształy przypominające blask gwiazd na nocnym niebie. Połączone z srebrnymi ozdobnymi kulami. Wielkość kryształów - 25 mm Długość kolczyków - 65 mm Przepiekne kolczyki wykonane są z oryginalnych kryształów w kształcie dużych kół oraz bigli wykonanych ze srebra proby 925. Srebrne bigle angielskie, zdobienia i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić bigle i ozdoby. Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI piękne długie kolczyki SREBRO AB arande czarny oryginalne

  279.00 zł
  Piękne srebrne kolczyki z oryginalnych kryształów. Oryginalne kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem. Kolor: Aurora Borealis. Duże kryształy zawieszone na długich srebrnych łączeniach z ażurowymi ozdobami. Piękne kolczyki z kryształami o oryginalnej urodzie.   Wielkość kryształów - 22 mm Srebrne bigle angielskie, zdobienia i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić na inne bigle.   CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI ORAZ PIECZĘĆ ARANDEDołączamy certyfikat z hologramem oraz pieczęć Arande z unikatowym numerem, który możesz sprawdzić online. Wszystkie kryształy pochodzą z ekskluzywnej kolekcji Original Crystals - Premium Crystal Brand. 100% gwarancja oryginalności kryształów i ich najwyższej jakości. Wybierz najlepsze. Wybierz oryginalność. Zobacz opinie naszych KlientówExclusively crafted with Original Crystals
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI długie kolczyki SREBRO ślubne ślub arande czarny dopasowane

  449.00 zł
  Przepiękne długie kolczyki z oryginalnymi perłami i kryształami. Oryginalne kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem. Kolor: Crystal (przezroczysty). Połączone z dużymi perłami kryształowymi 10 mm. Piękne kolczyki o oryginalnej urodzie. Wielkość kryształów i pereł 6-10 mm Długość kolczyków: ok. 8,5 cm. Dopasujemy długość na życzenie. Srebrne bigle angielskie, zdobienia i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić na otwarte bigle lub wkręty. Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI długie kolczyki SREBRO JET CERTYFIKAT arande czarny oryginalne

  349.00 zł
  Piękne srebrne kolczyki z dużych oryginalnych kryształów. Oryginalne kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem, zawieszone na drucie. Kolor: Jet. Piękny dodatek o oryginalnej urodzie. Wielkość kryształów - 22 mm Długość kolczyków - 63 mm Srebrne bigle angielskie, zdobienia i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić na inne bigle. Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.
 • Kolczyki arande - zdjęcie produktu

  SWAROVSKI długie kolczyki SREBRO serce CERTYFIKAT arande czarny oryginalne

  310.00 zł
  Piękne długie kolczyki z oryginalnych kryształów. Oryginalne kryształy z pięknym wyjątkowym szlifem. Kolor: Crystal (przezroczysty). Kryształowe serce zawieszone z ozdobnymi srebrnymi kulami na srebrnych łączeniach. Piękne srebrne kolczyki z kryształami o oryginalnej urodzie. Wielkość kryształów - 18 mm Długość kolczyków - 64 mm Srebrne bigle angielskie, zdobienia i łączenia wykonane z solidnego srebra 925. Możemy wymienić na inne bigle. Certyfikat autentyczności. Do wszystkich naszych wyrobów dołączamy certyfikat Original Crystals świadczący o oryginalności kryształów i będący gwarancją stosowania najpiękniejszych i najwyższej jakości kryształów. Original Crystals - Premium Crystal Brand.

Kolczyki czarne długie - zobacz nasze artykuły