Korki nike mercurial

Korki nike mercurial - sprawdź dostępne produkty

 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na różne typy nawierzchni Nike Mercurial Vapor 14 Academy MG - Nike Nike poland

  369.99 zł
  Odblokuj szybkość dzięki butom Nike Mercurial Vapor 14 Academy MG. Kontrastowe kolory po bokach i w przedniej części buta podkreślają najważniejsze obszary, które pozwalają na precyzyjne podania i strzały. Na powierzchni cholewki dodaliśmy przyczepną fakturę, która pozwala uzyskać pełną kontrolę nad grą. Wyjątkowe czucie piłki Czepliwa faktura specjalnie uformowanej syntetycznej cholewki daje lepszą kontrolę nad piłką podczas dryblingu przy dużej prędkości. Zatrzymaj się i błyskawicznie ruszaj Stworzone z myślą o różnych nawierzchniach korki w kształcie stożka odpowiadają za doskonałą przyczepność, co pozwala szybko ruszać i zmieniać kierunki. Perfekcyjne dopasowanie Wygodna podszewka otula stopę, dopasowując się do niej niczym druga skóra.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na różne typy nawierzchni Nike Mercurial Superfly 8 Academy MG Nike Nike poland

  429.99 zł
  Uwolnij swoją szybkość w korkach Nike Mercurial Superfly 8 Academy. Kontrastowe kolory po bokach i w przedniej części buta podkreślają najważniejsze obszary, które pozwalają na precyzyjne wykonywanie dryblingu, podań i strzałów. Na powierzchni cholewki dodaliśmy przyczepną fakturę, która pozwala uzyskać pełną kontrolę nad grą. Wyjątkowe czucie piłki Profilowana cholewka z syntetycznego materiału ma fakturę umożliwiającą lepszą kontrolę nad piłką. Zatrzymaj się i błyskawicznie ruszaj Korki w kształcie stożka zapewniają wyjątkową przyczepność, co pozwala szybko ruszać i zmieniać kierunki. Bezszwowa konstrukcja zapewniająca wsparcie Elastyczny kołnierz jest wykonany z miękkiego elastycznego materiału i otula kostkę, zapewniając ścisłe dopasowanie.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na różne typy nawierzchni Nike Mercurial Superfly 8 Club MG - Nike Nike poland

  299.99 zł
  Uwolnij swoją szybkość w korkach Nike Mercurial Superfly 8 Club. Przyczepna faktura na wierzchu daje precyzyjną kontrolę nad piłką, a korki zapewniają przyczepność podczas szybkich zmian kierunków i nagłych zatrzymań. Ta wersja odznacza się kontrastowymi kolorami po bokach i w przedniej części buta, które podkreślają najważniejsze obszary pozwalające na drybling, podania i strzały. Wyjątkowe czucie piłki Profilowana cholewka z syntetycznego materiału ma fakturę umożliwiającą lepszą kontrolę nad piłką. Bezszwowa konstrukcja zapewniająca wsparcie Kołnierz Dynamic Fit jest wykonany z miękkiego, elastycznego materiału i otula kostkę, zapewniając ścisłe dopasowanie. Zatrzymaj się i błyskawicznie ruszaj Korki w kształcie stożka zapewniają wyjątkową przyczepność, co pozwala szybko ruszać i zmieniać kierunki.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na twardą murawę Nike Mercurial Vapor 14 Elite FG - Niebieski Nike Nike poland

  1129.99 zł
  Buty Nike Mercurial Vapor 14 Elite FG mają minimalistyczny wygląd i wykorzystują małą ilość materiałów, przyspieszając grę. Wkładka z amortyzacją zapewnia wygodę, a specjalna płytka daje sprężystość umożliwiającą wykonywanie szybszych zwrotów przy dużej prędkości. Minimalizm dla maksymalnej szybkości Minimalistyczna wersja cholewki Flyknit jest jedyna w swoim rodzaju. Wykorzystanie niewielkiej ilości materiałów przekłada się na niższą wagę. Zakotwicz się i ruszaj Płytka w przedniej części buta jest wyposażona w strefę Nike Aerotrak z nacięciami i zapewnia niezrównane przyspieszenie. Korki ułożone w kształt litery V zapewniają wielokierunkową przyczepność przy każdym kroku. Przyczepność w każdej chwili Technologia NikeGrip na wkładce zapobiega przesuwaniu się stopy w bucie, gdy gra nabiera tempa.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na twardą murawę Nike Mercurial Vapor 14 Pro FG - Czerń Nike Nike poland

  649.99 zł
  Model Nike Mercurial Vapor 14 Pro FG to nowa wersja klasyka wzbogacona o złote i srebrne akcenty, które nadają graczom mistrzowski styl. Wkładka z amortyzacją zapewnia wygodę, a innowacyjna płytka daje sprężystość umożliwiającą wykonywanie szybszych zwrotów przy dużej prędkości. Gotowość na każdą pogodę Wykończenie All Conditions Control (ACC) odpowiada za niezawodne czucie piłki zarówno w suchą, jak i mokrą pogodę. Powłoka NikeSkin na całej powierzchni stopy zwiększa trwałość. Z myślą o jak najlepszym czuciu piłki Profilowana cholewka z syntetycznego materiału ma fakturę umożliwiającą lepszą kontrolę nad piłką podczas dryblingu. Zatrzymaj się i błyskawicznie ruszaj Płytka Nike Aerotrak z mikronacięciami umożliwia błyskawiczne przyspieszanie. Korki ułożone w kształt litery V zapewniają wielokierunkową przyczepność przy każdym kroku. Perfekcyjne dopasowanie Wygodna podszewka otula stopę, dopasowując się do niej niczym druga skóra.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na miękką murawę Nike Mercurial Superfly 8 Academy SG-PRO Nike Nike poland

  449.99 zł
  Buty Nike Mercurial Superfly 8 Academy zapewniają szybkość dzięki bieżnikowi zaprojektowanemu specjalnie z myślą o błotnistej nawierzchni. Mają wszechstronne wkręcane korki metalowe oraz technologię Anti-Clog Traction na płytce, która utrudnia przywieraniu błota. Optymalne czucie piłki Faktura specjalnie uformowanej syntetycznej cholewki daje lepszą kontrolę nad piłką podczas dryblingu przy dużej prędkości. Bezszwowa konstrukcja zapewniająca wsparcie Elastyczny kołnierz jest wykonany z miękkiego materiału i otula kostkę, zapewniając ścisłe dopasowanie. Stworzone do biegania po błocie Wkręcane metalowe korki zapewniają wielokierunkową przyczepność na mokrej nawierzchni. Technologia Anti-Clog Traction chroni przed przywieraniem błota do podeszwy.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na sztuczną nawierzchnię Nike Mercurial Vapor 14 Elite AG - Nike Nike poland

  1169.99 zł
  Buty Nike Mercurial Vapor 14 Elite AG mają zupełnie nowy wygląd dzięki wyjątkowym elementom, które pozwalają na szybszą grę od początku do końca. Amortyzowana wkładka zapewnia wygodę przez cały czas, a innowacyjna płytka odpowiada za dynamikę, co sprawia, że możesz dokonywać szybkich zwrotów przy dużych prędkościach. Bezszwowa konstrukcja zapewniająca wsparcie Cholewka Flyknit jest lekka i przewiewna, a do tego rozciąga się wraz z ruchem stopy, co daje efekt indywidualnego dopasowania. Czucie piłki niezależnie od pogody Wykończenie All Conditions Control (ACC) odpowiada za niezawodne czucie piłki zarówno w suchą, jak i mokrą pogodę. Zakotwicz się i ruszaj Płytka Nike Aerotrak z mikronacięciami umożliwia błyskawiczne przyspieszanie. Korki ułożone w kształt litery V zapewniają wielokierunkową przyczepność przy każdym kroku.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na miękką murawę Nike Mercurial Vapor 14 Elite SG-PRO Anti-Clog Nike Nike poland

  1229.99 zł
  Model Nike Mercurial Vapor 14 Elite to nowa wersja klasyka wzbogacona o złote i srebrne akcenty, które nadają graczom mistrzowski styl. Materiał Flyknit w cholewce zapewnia elastyczność i wsparcie, a specjalny wzór bieżnika na spodzie umożliwia kontrolę nad piłką w błotnistych warunkach. Szybkość nawet w błocie Wykręcane korki zapewniają wielokierunkową przyczepność na mokrych boiskach, a technologia Anti-Clog Traction chroni przed przywieraniem błota do spodu buta. Bezszwowa konstrukcja zapewniająca wsparcie Materiał Nike Flyknit składa się z otaczających stopę elastycznych włókien przędzy, które odpowiadają za lekkość, wsparcie i przewiewność Gotowość na każdą pogodę Wykończenie All Conditions Control (ACC) odpowiada za niezawodne czucie piłki zarówno w suchą, jak i mokrą pogodę.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na różne typy nawierzchni Nike Mercurial Superfly 8 Academy MG Nike Nike poland

  429.99 zł
  Buty Nike Mercurial Superfly 8 Academy pozwalają uzyskać pełną kontrolę nad grą. Nasza najnowsza wersja ma przyczepną fakturę na całej powierzchni cholewki zapewniającą precyzję podczas dryblingu, podań i strzałów. Wyjątkowe czucie piłki Czepliwa faktura specjalnie uformowanej cholewki daje lepszą kontrolę nad piłką podczas dryblingu. Zatrzymaj się i błyskawicznie ruszaj Korki w kształcie stożka zapewniają wyjątkową przyczepność, co pozwala szybko ruszać i zmieniać kierunki. Bezszwowa konstrukcja zapewniająca wsparcie Elastyczny kołnierz jest wykonany z miękkiego elastycznego materiału i otula kostkę, zapewniając ścisłe dopasowanie.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na różne typy nawierzchni Nike Mercurial Vapor 14 Academy MG - Nike Nike poland

  369.99 zł
  Odblokuj szybkość dzięki butom Nike Mercurial Vapor 14 Academy. Kontrastowe kolory po bokach i w przedniej części buta podkreślają najważniejsze obszary, które pozwalają na precyzyjne podania i strzały. Na powierzchni cholewki dodaliśmy przyczepną fakturę, która pozwala uzyskać pełną kontrolę nad grą. Wyjątkowe czucie piłki Czepliwa faktura specjalnie uformowanej syntetycznej cholewki daje lepszą kontrolę nad piłką podczas dryblingu przy dużej prędkości. Zatrzymaj się i błyskawicznie ruszaj Stworzone z myślą o różnych nawierzchniach korki w kształcie stożka odpowiadają za doskonałą przyczepność, co pozwala szybko ruszać i zmieniać kierunki. Perfekcyjne dopasowanie Wygodna podszewka otula stopę, dopasowując się do niej niczym druga skóra.

Wyszukaj podobne do "korki nike mercurial"

 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na twardą murawę Nike Mercurial Dream Speed Superfly 8 Elite FG Nike Nike poland

  1349.99 zł
  Model Nike Mercurial Dream Speed Superfly 8 Elite odzwierciedla to, co Cristiano Ronaldo uważa za swoją największą siłę: potęgę umysłu i medytacji. Stonowana zieleń wraz z energetyzującymi odcieniami fioletu i żółtego zapewniają pozytywny styl. Projekt inspirowany nauką Kolorystyka łącząca zieleń, fiolet i żółć jest inspirowana badaniami naukowymi, według których te barwy najmocniej kojarzą się ze spokojem, pozytywnym myśleniem i energią. Gotowość na każdą pogodę Wykończenie All Conditions Control (ACC) odpowiada za niezawodne czucie piłki zarówno w suchą, jak i mokrą pogodę. Bezszwowa konstrukcja zapewniająca wsparcie Materiał Flyknit z przewiewnych, elastycznych włókien przędzy otacza kostkę, zapewniając wsparcie i dokładne dopasowanie.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na twardą murawę Nike Mercurial Vapor 14 Elite FG - Szary Nike Nike poland

  1169.99 zł
  Buty Nike Mercurial Vapor 14 Elite FG mają zupełnie nowy wygląd dzięki nowym elementom, które pozwalają na szybszą grę od początku do końca. Wkładka z amortyzacją zapewnia wygodę, a innowacyjna płytka daje sprężystość umożliwiającą wykonywanie szybszych zwrotów przy dużej prędkości. Bezszwowa konstrukcja zapewniająca wsparcie Cholewka Flyknit jest lekka i przewiewna, a do tego dopasowuje się do ruchów stopy. Czucie piłki niezależnie od pogody Wykończenie All Conditions Control (ACC) odpowiada za niezawodne czucie piłki zarówno w suchą, jak i mokrą pogodę. Zakotwicz się i ruszaj Płytka Nike Aerotrak z mikronacięciami umożliwia błyskawiczne przyspieszanie. Korki ułożone w kształt litery V zapewniają wielokierunkową przyczepność przy każdym kroku.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na różne typy nawierzchni Nike Mercurial Vapor 14 Academy MG - Nike Nike poland

  369.99 zł
  Odblokuj szybkość dzięki butom Nike Mercurial Vapor 14 Academy MG. Kontrastowe kolory po bokach i w przedniej części buta podkreślają najważniejsze obszary, które pozwalają na precyzyjne podania i strzały. Na powierzchni cholewki dodaliśmy przyczepną fakturę, która pozwala uzyskać pełną kontrolę nad grą. Wyjątkowe czucie piłki Czepliwa faktura specjalnie uformowanej syntetycznej cholewki daje lepszą kontrolę nad piłką podczas dryblingu przy dużej prędkości. Zatrzymaj się i błyskawicznie ruszaj Stworzone z myślą o różnych nawierzchniach korki w kształcie stożka odpowiadają za doskonałą przyczepność, co pozwala szybko ruszać i zmieniać kierunki. Perfekcyjne dopasowanie Wygodna podszewka otula stopę, dopasowując się do niej niczym druga skóra.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na miękką murawę Nike Mercurial Superfly 8 Elite SG-PRO Nike Nike poland

  1299.99 zł
  Uwolnij swoją szybkość w korkach Nike Mercurial Superfly 8 Elite. Wkręcane metalowe korki i technologia Anti-Clog Traction ułatwiają odprowadzanie błota. Ponadto ta wersja odznacza się kontrastowymi kolorami po bokach i w przedniej części buta, które podkreślają najważniejsze obszary pozwalające na precyzyjny drybling, podania i strzały. Zatrzymaj się i błyskawicznie ruszaj Płytka Nike Aerotrak z mikronacięciami umożliwia błyskawiczne przyspieszanie. Stworzone do biegania po błocie Korki w kształcie litery V zapewniają wielokierunkową przyczepność na mokrych boiskach, a technologia Anti-Clog Traction chroni przed przywieraniem błota do spodu buta. Bezszwowa konstrukcja zapewniająca wsparcie Materiał Flyknit z przewiewnych, elastycznych włókien przędzy otacza kostkę, zapewniając wsparcie i dokładne dopasowanie. Przyczepność w każdej chwili Wkładka z technologią NikeGrip wykorzystuje antypoślizgową przędzę, aby zapewnić stabilizację stopy w bucie.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na sztuczną murawę Nike Mercurial Superfly 8 Elite KM AG - Nike Nike poland

  1299.99 zł
  Zaprezentuj dynamiczny styl Kyliana Mbappé za pomocą efektownych detali.Cholewka Flyknit otula stopę lekkim materiałem, który dopasowuje się do ciała, gdy gra nabiera tempa. Przyczepność w każdej chwili Strefa Nike Aerotrak w przedniej części buta i korki ułożone w kształt litery V zapewniają wielokierunkową przyczepność na każdym kroku. Precyzyjne czucie Czepliwa faktura specjalnie uformowanej cholewki daje precyzyjne czucie piłki podczas dryblingu przy dużej prędkości. Swoboda ruchów Kołnierz Dynamic Fit jest wykonany z miękkiego, elastycznego materiału i otula kostkę, zapewniając ścisłe dopasowanie. Reprezentuj Kyliana Logo „KM” na pięcie pozwala reprezentować najszybszego piłkarza na świecie.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na twardą murawę Nike Mercurial Superfly 8 Elite FG - Szary Nike Nike poland

  1249.99 zł
  Buty Nike Mercurial Superfly 8 Elite FG wyposażono w nowe elementy pozwalające na szybszą grę od początku do końca i nadające nowy wygląd. Elastyczny kołnierz zwiększa wsparcie, a innowacyjna płytka daje sprężystość umożliwiającą wykonywanie szybszych zwrotów przy dużej prędkości. Przepis na szybkość Wyjątkowa konstrukcja łączy kluczowe elementy zwiększające szybkość, czucie piłki i przyczepność. Zakotwicz się i ruszaj Płytka Nike Aerotrak z mikronacięciami umożliwia błyskawiczne przyspieszanie. Korki ułożone w kształt litery V zapewniają wielokierunkową przyczepność przy każdym kroku. Bezszwowa konstrukcja zapewniająca wsparcie Cholewka z materiału Flyknit jest elastyczna i przewiewna oraz otula kostkę, zapewniając ścisłe dopasowanie. Przyczepność w każdej chwili Technologia NikeGrip pomaga zapobiegać przesuwaniu się stopy w bucie.
 • Buty sportowe męskie Nike mercurial sznurowane - zdjęcie produktu

  Buty piłkarskie Nike Mercurial Superfly 8 Nike ButyModne.pl

  1410.88 zł
  Właściwości:. . męskie buty piłkarskie Nike. do gry na naturalnej murawie. bezszwowa konstrukcja Flyknit, otula stopę. technologia All Conditions Control zapewni idealne czucie piłki. amortyzowana wkładka. . Materiał:. . syntetyczny. . Kolor:. . czerwony Buty piłkarskie Nike Mercurial Superfly 8 Elite CR7 Fg M DB2858-600 biały,czerwony pomarańcze i czerwienie. Sprawdź na butymodne.pl! Piłka nożna Buty Nike w świetnej cenie. Promocje oraz darmowa dostawa.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na sztuczną nawierzchnię Nike Mercurial Vapor 14 Elite AG - Nike Nike poland

  1169.99 zł
  Osiągaj cele dotyczące prędkości dzięki Nike Mercurial Vapor 14 Elite AG. Kontrastowe kolory po bokach i w przedniej części buta podkreślają najważniejsze obszary, które pozwalają na precyzyjne wykonywanie dryblingu, podań i strzałów. Dodatkowo dzięki przyczepnej fakturze na całej powierzchni cholewki można uzyskać pełną kontrolę nad grą. Bezszwowa konstrukcja zapewniająca wsparcie Cholewka Flyknit jest lekka i przewiewna, a do tego rozciąga się wraz z ruchem stopy, co daje efekt indywidualnego dopasowania. Czucie piłki niezależnie od pogody Wykończenie All Conditions Control (ACC) odpowiada za niezawodne czucie piłki zarówno w suchą, jak i mokrą pogodę. Zakotwicz się i ruszaj Płytka Nike Aerotrak z mikronacięciami umożliwia błyskawiczne przyspieszanie. Korki ułożone w kształt litery V zapewniają wielokierunkową przyczepność przy każdym kroku.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na twardą murawę Nike Mercurial Dream Speed Vapor 14 Elite FG - Nike Nike poland

  1249.99 zł
  Model Nike Mercurial Dream Speed Vapor 14 Elite odzwierciedla to, co Cristiano Ronaldo uważa za swoją największą siłę: potęgę umysłu i medytacji. Stonowana zieleń wraz z energetyzującymi odcieniami fioletu i żółtego zapewniają pozytywny styl. Projekt inspirowany nauką Kolorystyka łącząca zieleń, fiolet i żółć jest inspirowana badaniami naukowymi, według których te barwy najmocniej kojarzą się ze spokojem, pozytywnym myśleniem i energią. Zakotwicz się i ruszaj Płytka Nike Aerotrak z mikronacięciami umożliwia błyskawiczne przyspieszanie. Korki ułożone w kształt litery V zapewniają wielokierunkową przyczepność przy każdym kroku. Przyczepność w każdej chwili Technologia NikeGrip pomaga zapobiegać przesuwaniu się stopy w bucie.
 • Buty sportowe męskie Nike - Nike poland - zdjęcie produktu

  Korki piłkarskie na twardą murawę Nike Mercurial Superfly 8 Elite FG - Czerń Nike Nike poland

  1249.99 zł
  Buty Nike Mercurial Superfly 8 Elite FG wyposażono w nowe elementy pozwalające na szybszą grę od początku do końca i nadające nowy wygląd. Elastyczny kołnierz zwiększa wsparcie, a innowacyjna płytka daje sprężystość umożliwiającą wykonywanie szybszych zwrotów przy dużej prędkości. Przepis na szybkość Wyjątkowa konstrukcja łączy kluczowe elementy zwiększające szybkość, czucie piłki i przyczepność. Zakotwicz się i ruszaj Płytka Nike Aerotrak z mikronacięciami umożliwia błyskawiczne przyspieszanie. Korki ułożone w kształt litery V zapewniają wielokierunkową przyczepność przy każdym kroku. Bezszwowa konstrukcja zapewniająca wsparcie Cholewka z materiału Flyknit jest elastyczna i przewiewna oraz otula kostkę, zapewniając ścisłe dopasowanie. Przyczepność w każdej chwili Technologia NikeGrip pomaga zapobiegać przesuwaniu się stopy w bucie.