Lancerto koszule

Lancerto koszule - sprawdź dostępne produkty

 • Lancerto koszula męska fioletowa z długimi rękawami bawełniana - zdjęcie produktu

  Koszula Mixkolor w Kratę Exel Lancerto okazja

  139.90 zł 299.90 zł
  Półformalna koszula w granatowo-czerwoną kratę, uszyta z tkaniny 100% bawełna. Mankiet ścięty okrągły, zapinany na jeden guzik oraz kołnierz półwłoski, o to cechy charakterystyczne koszuli LANCERTO. Koszule Lancerto wykonane z największą precyzją, dbamy o to, że by tkanina była delikatna w dotyku i pozwalała ciału oddychać.Skład tkaniny:100% bawełna Koszula w kratkę wraz ze spodniami chino z linii Smart by LANCERTO to świetny zestaw na sezon wiosna-lato.
 • Koszula męska Lancerto z klasycznym kołnierzykiem z długimi rękawami - zdjęcie produktu

  Koszula Różowa Klaus Lancerto

  149.90 zł 299.90 zł
  Elegancka, męska, różowa koszula, wykonana z tkaniny 100% bawełny, która zapewnia dobrą przewiewność. Projektując koszule Klaus zwróciliśmy uwagę na takie detale, jak: mankiet półokrągły, zapinany na jeden guzik (na prawym umieszczono monogram C),kołnierzyk półwłoski z guziczkami ukrytymi pod wyłogami oraz przeszywana listwa guzikowa.Skład tkaniny:100% bawełna Klaus idealnie skomponuje się ze spodniami z linii Business Mix, półformalnymi spodniami chino z linii Smart by LANCERTO oraz marynarką o niebanalnym wzorze z linii LANCERTO.
 • Koszula męska Lancerto tkaninowa z długim rękawem - zdjęcie produktu

  Koszula Granatowa Zamur Lancerto promocja

  139.90 zł 299.90 zł
  Koszula męska, niebieska, wykonana ze 100% bawełny, z tkaniny w drobną pepitę. Cechą charakterystyczną koszuli LANCERTO jest mankiet półokrągły, zapinany na jeden guzik (na prawym zaprojektowano monogram C). Ponadto atrybutem koszuli jest kołnierz półwłoski, zapinany na guziczki, ukryte pod wyłogami. Dzięki temu rozwiązaniu koszula świetnie wygląda, zarówno z krawatem, jak i bez niego.Skład tkaniny:100% bawełna Koszula w drobną pepitę idealnie sprawdzi się ze spodniami chino z linii Smart by LANCERTO.
 • Koszula męska granatowa Lancerto z klasycznym kołnierzykiem bawełniana casual z długim rękawem - zdjęcie produktu

  Koszula z Nadrukiem Tilda Lancerto okazyjna cena

  99.90 zł 249.90 zł
  Granatowa, męska koszula w kolorowy nadruk, wykonana z wyselekcjonowanej bawełny (100%), która jest przyjemna w dotyku oraz łatwa w prasowaniu. Nasi projektanci zwrócili szczególną uwagę na ważne detale, które wyróżniają koszule LANCERTO, mianowicie, to mankiet półokrągły, który zapinany jest na jeden guzik i ma możliwość regulowania szerokości oraz haft umieszczony na prawym mankiecie (monogram C).Skład tkaniny100% bawełna Ponadto zaprojektowaliśmy kołnierzyk półwłoski, który doskonale wygląda, zarówno z krawatem, jak i solo. Koszula z kolorowym nadrukiem będzie pasować, zarówno do spodni chino jak i jeansów LANCERTO.
 • Koszula męska Lancerto niebieska z tkaniny - zdjęcie produktu

  Koszula Niebieska w Mikrowzór Landi Lancerto

  149.90 zł 299.90 zł
  Elegancka koszula w odcieniu błękitu uszyta z przewiewnej, bawełnianej tkaniny. Dzięki temu koszula jest mięsista a jednocześnie łatwiej przepuszcza powietrze, będzie zatem idealnym wyborem podczas cieplejszych dni. Jednym z atrybutów koszuli jest kołnierz półwłoski - dzięki guziczkom ukrytym pod jego wyłogami, koszula świetnie wygląda zarówno z krawatem, jak i bez niego. Cechą charakterystyczną koszuli LANCERTO jest półokrągły mankiet (na prawym umieszczono monogram C).Skład tkaniny:100% bawełna Błękit jest wyjątkowo uniwersalny, więc koszula LANCERTO będzie pasować niemal do każdego koloru spodni i marynarki.
 • Koszula męska biała Lancerto bawełniana - zdjęcie produktu

  Koszula Biała w Kwiatki Flow Lancerto wyprzedaż

  199.90 zł 299.90 zł
  Koszula męska, biała w kwiatki, uszyta z ekskluzywnej bawełny (100%). Modna koszula męska, posiada kołnierz półwłoski, który idealnie wygląda, zarówno z krawatem, jak i solo. Ponadto, mankiet półokrągły, z możliwością regulowania szerokości. Największym wyróżnikiem koszuli LANCERTO jest haft umieszczony na prawym mankiecie (monogram C).Skład tkaniny:100% bawełna Męska koszula w kwiatki, doskonale skomponuje się, zarówno ze spodniami chino, jak i jeansami LANCERTO.
 • Koszula męska Lancerto z klasycznym kołnierzykiem z długimi rękawami - zdjęcie produktu

  Koszula Granatowa w Mikrowzór Bayley Lancerto

  149.90 zł 299.90 zł
  Granatowa, męska koszula w mikrowzór, wykonana z wyselekcjonowanej bawełny (100%), która jest przyjemna w dotyku oraz łatwa w prasowaniu. Nasi projektanci zwrócili szczególną uwagę na ważne detale, które wyróżniają koszule LANCERTO, mianowicie, to mankiet półokrągły, który zapinany jest na jeden guzik i ma możliwość regulowania szerokości oraz haft umieszczony na prawym mankiecie (monogram C). Ponadto zaprojektowaliśmy kołnierzyk półwłoski, który doskonale wygląda, zarówno z krawatem, jak i solo.Skład tkaniny:100% bawełna Koszula z kolorowym nadrukiem będzie pasować, zarówno do spodni chino jak i jeansów LANCERTO.
 • Koszula męska Lancerto z długimi rękawami - zdjęcie produktu

  Koszula Błękitna Nakato Lancerto

  199.90 zł 299.90 zł
  Elegancka, błękitna koszula w delikatny wzór, wykonana z wyselekcjonowanej bawełny (100%), która świetnie odprowadza wilgoć. Nasi projektanci zwrócili szczególną uwagę na ważne detale, które wyróżniają koszule LANCERTO, mianowicie, to mankiet półokrągły, który zapinany jest na jeden guzik i ma możliwość regulowania szerokości oraz haft umieszczony na prawym mankiecie (monogram C). Ponadto zaprojektowaliśmy kołnierzyk półwłoski, który doskonale wygląda, zarówno z krawatem, jak i solo.Skład tkaniny:100% bawełna Błękitna koszula będzie perfekcyjnie wyglądać, zarówno z klasycznymi spodniami z linii Business Mix, jak również z półformalnymi chinosami LANCERTO.
 • Koszula męska Lancerto z bawełny z długimi rękawami w nadruki - zdjęcie produktu

  Koszula z Nadrukiem Brisa Lancerto okazja

  99.90 zł 249.90 zł
  Biała, męska koszula w kolorowy nadruk, wykonana z wyselekcjonowanej bawełny (100%), która jest przyjemna w dotyku oraz łatwa w prasowaniu. Nasi projektanci zwrócili szczególną uwagę na ważne detale, które wyróżniają koszule LANCERTO, mianowicie, to mankiet półokrągły, który zapinany jest na jeden guzik i ma możliwość regulowania szerokości oraz haft umieszczony na prawym mankiecie (monogram C). Ponadto zaprojektowaliśmy kołnierzyk półwłoski, który doskonale wygląda, zarówno z krawatem, jak i solo.Skład tkaniny:100% bawełna Koszula z kolorowym nadrukiem będzie pasować, zarówno do spodni chino jak i jeansów LANCERTO.
 • Koszula męska Lancerto w nadruki na wiosnę z klasycznym kołnierzykiem - zdjęcie produktu

  Koszula z Nadrukiem Rita Lancerto wyprzedaż

  99.90 zł 249.90 zł
  Niebieska, męska koszula w kolorowy nadruk, wykonana z wyselekcjonowanej bawełny (100%), która jest przyjemna w dotyku oraz łatwa w prasowaniu. Nasi projektanci zwrócili szczególną uwagę na ważne detale, które wyróżniają koszule LANCERTO, mianowicie, to mankiet półokrągły, który zapinany jest na jeden guzik i ma możliwość regulowania szerokości oraz haft umieszczony na prawym mankiecie (monogram C). Ponadto zaprojektowaliśmy kołnierzyk półwłoski, który doskonale wygląda, zarówno z krawatem, jak i solo.Skład tkaniny:100% bawełna Koszula z kolorowym nadrukiem będzie pasować, zarówno do spodni chino jak i jeansów LANCERTO.

Wyszukaj podobne do "lancerto koszule"

 • Koszula męska Lancerto z nadrukami - zdjęcie produktu

  Koszula Biała z Nadrukiem Sandy Lancerto

  149.90 zł 299.90 zł
  Biała, męska koszula w kolorowy nadruk, wykonana z wyselekcjonowanej bawełny (100%), która jest przyjemna w dotyku oraz łatwa w prasowaniu. Nasi projektanci zwrócili szczególną uwagę na ważne detale, które wyróżniają koszule LANCERTO, mianowicie, to mankiet półokrągły, który zapinany jest na jeden guzik i ma możliwość regulowania szerokości oraz haft umieszczony na prawym mankiecie (monogram C). Ponadto zaprojektowaliśmy kołnierzyk półwłoski, który doskonale wygląda, zarówno z krawatem, jak i solo.Skład tkaniny:100% bawełna Koszula z kolorowym nadrukiem będzie pasować, zarówno do spodni chino jak i jeansów LANCERTO.
 • Koszula męska Lancerto na jesień - zdjęcie produktu

  Koszula w Kratę Famara Lancerto

  149.90 zł 299.90 zł
  Koszula półformalna uszyta z tkaniny 100% bawełny w splocie herringbone, czyli splot skośny łamany. Jej cechy wyróżniające to: wzór w kratkę, mankiet półokrągły, zapinany na dwa guziki (na prawym mankiecie monogram C) oraz kołnierzyk półwłoski z guziczkami ukrytymi pod wyłogami, dzięki temu rozwiązaniu koszula wygląda świetnie zarówno z krawatem, jak i bez niego.Skład tkaniny:100% bawełna Granatowa koszule w kratę świetnie sprawdzi się z bawełnianymi spodniami chino lub jeansami LANCERTO. Idealnym dopełnieniem stylizacji smart casual będzie dzianinowy krawat z linii Smart by Lancerto.
 • Koszula męska Lancerto z długim rękawem - zdjęcie produktu

  Koszula Granatowa Roland Lancerto

  199.90 zł 299.90 zł
  Granatowa, męska koszula w niebieski mikrowzór, została uszyta z wyselekcjonowanej bawełny, która sprawia, że jest higroskopijna i łatwa w prasowaniu. Jej cechy wyróżniające to: mankiet półokrągły, z haftem monogramu C na prawym mankiecie oraz kołnierz półwłoski, z guziczkami ukrytymi pod wyłogami.Skład tkaniny:100% bawełny Ten model świetnie się sprawdzi w zestawie ze spodniami chino oraz szarą marynarką z linii Smart by LANCERTO.
 • Koszula męska Lancerto z długim rękawem casual - zdjęcie produktu

  Koszula w Kratę Fuego Lancerto

  149.90 zł 299.90 zł
  Koszula półformalna uszyta z tkaniny 100% bawełny w splocie herringbone, czyli splot skośny łamany. Jej cechy wyróżniające to: wzór w kratkę, mankiet półokrągły, zapinany na dwa guziki (na prawym mankiecie monogram C) oraz kołnierzyk półwłoski z guziczkami ukrytymi pod wyłogami, dzięki temu rozwiązaniu koszula wygląda świetnie zarówno z krawatem, jak i bez niego.Skład tkaniny:100% bawełna Szara koszula w granatową kratę świetnie sprawdzi się z bawełnianymi spodniami chino lub jeansami LANCERTO. Idealnym dopełnieniem stylizacji smart casual będzie dzianinowy krawat z linii Smart by Lancerto.
 • Koszula męska niebieska Lancerto z długim rękawem z tkaniny - zdjęcie produktu

  Koszula Błękitna w Mikrowzór Chloe Lancerto

  149.90 zł 299.90 zł
  Elegancka koszula w odcieniu błękitu uszyta z przewiewnej, bawełnianej tkaniny o splocie oxford. Dzięki temu koszula jest mięsista a jednocześnie łatwiej przepuszcza powietrze, będzie zatem idealnym wyborem podczas cieplejszych dni. Jednym z atrybutów koszuli jest kołnierz półwłoski - dzięki guziczkom ukrytym pod jego wyłogami, koszula świetnie wygląda zarówno z krawatem, jak i bez niego. Cechą charakterystyczną koszuli LANCERTO jest półokrągły mankiet (na prawym umieszczono monogram C).Skład tkaniny:100% bawełna Błękit jest wyjątkowo uniwersalny, więc koszula LANCERTO będzie pasować niemal do każdego koloru spodni i marynarki.
 • Niebieska koszula męska Lancerto z klasycznym kołnierzykiem z bawełny - zdjęcie produktu

  Koszula Niebieska Dixon Lancerto

  199.90 zł 299.90 zł
  Elegancka, niebieska koszula w delikatną kratkę, uszyta z wysokiej jakości bawełny. Bawełniana koszula jest miła w dotyku, przewiewna oraz idealnie dopasowuje się do kształtu ciała. Projektanci LANCERTO, zwrócili uwagę na detale, takie jak: mankiet półokrągły, zapinany na jeden guzik (na prawym umieszczono monogram C), kołnierzyk półwłoski z guziczkami ukrytymi pod wyłogami oraz przeszywana listwa guzikowa.Skład tkaniny:100% bawełna Ten model z powodzeniem sprawdzi się, zarówno z klasycznymi spodniami z linii Business Mix, jak i casualowymi chinosami lub dżinsami LANCERTO.
 • Koszula męska Lancerto z długim rękawem - zdjęcie produktu

  Koszula Błękitna w Mikrowzór Zandra Lancerto

  299.90 zł 399.90 zł
  Ponadczasowa, męska koszula w błękitnym kolorze to niezbędny element w szafie każdego mężczyzny. Koszulę w mikrowzór uszyliśmy z wyselekcjonowanej, przewiewnej bawełny (100%) idealnej podczas wiosenno-letnich dni. Koszula z linii LANCERTO Comfort Plus idealnie dopasowuje się do męskiej sylwetki i jest łatwa w pielęgnacji. Ten model posiada mankiet półokrągły, zapinany na jeden guzik oraz kołnierz półwłoski z guziczkami ukrytymi pod wyłogami.Skład tkaniny:100% bawełna Dzięki swojej uniwersalności, bawełniana koszula będzie doskonale pasować do spodni chino lub jeansów LANCERTO.
 • Lancerto koszula męska w kratkę bawełniana z długim rękawem - zdjęcie produktu

  Koszula Jeansowa Granatowa w Kratę Gabby Lancerto

  99.90 zł 299.90 zł
  Męska dżinsowa koszula w kolorze granatowym, w białą kratę z czerwonym overchekiem, to niezbędny element w szafie każdego mężczyzny. Koszulę uszyliśmy z wyselekcjonowanej bawełny (100%), która jest przyjemna w dotyku i łatwa w prasowaniu. Ten model jest zapinany na marmurkowe zatrzaski w kontrastowym beżowym kolorze.Skład tkaniny:100% bawełna Granatowa koszula w kratę będzie idealnym wyborem na co dzień. Dzięki swojej wszechstronności będzie doskonale wyglądać w zestawie ze spodniami chino lub jeansami LANCERTO.
 • Koszula męska Lancerto z klasycznym kołnierzykiem jesienna - zdjęcie produktu

  Koszula Granatowa Holbrook Lancerto Lancerto S.A.

  299.00 zł
  Męska koszula Holbrook to z kolekcji LANCERTO&MR.VINTAGE wyjątkowy model. Z daleka przypomina koszulę dżinsową w przepięknym granatowo-atramentowym kolorze, w rzeczywistości uszyliśmy ją z tkaniny 100% bawełny w
 • Koszula męska Lancerto - Lancerto S.A. - zdjęcie produktu

  Koszula w Kratę Jayden Lancerto Lancerto S.A.

  299.90 zł
  Koszula męska w przepiękną, brązowo-szarą kratę typu tartan. Zaprojektowana w smart casualowym stylu z miękkim kołnierzykiem. Model Jayden uszyliśmy z bawełnianej flaneli o znakomitych właściwościach, które zapewniają komfort termiczny w chłodne dni. Ponadto Jayden jest łatwa w prasowaniu i przyjemna w dotyku. Koszula została uszyta w kroju wyszczuplonym slim. Na uwagę zasługują trwałe i odporne na pranie guziczki z żywicy galanteryjnej. Skład tkaniny: 100% bawełna Nasi projektanci przewidzieli na prawym mankiecie haft monogramu LD z kolekcji LANCERTO Dynamic. Ten model będzie świetnie wyglądał w stylizacji z jeansami, chinosami, a także flanelowymi spodniami wełnianymi. Możesz z powodzeniem dobrać do koszuli sportowe sneakersy z oferty LANCERTO.

Lancerto koszule - zobacz nasze artykuły