Lasocki promocje


Lasocki promocje - sprawdź nasze produkty

 • Kozaki damskie Lasocki - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Oficerki LASOCKI - SORENA-05 Black Lasocki eobuwie.pl

  164 zł 329 zł
  Na chłodniejsze dni kozaki marki Lasocki. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna - Licowa. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 3 cm. Wewnętrzna wyściółka to Filc, Ocieplenie. Stopa opiera się o wkładkę, to Filc, Ocieplenie. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.
 • Kozaki damskie Lasocki - eobuwie.pl - zdjęcie produktu

  Muszkieterki LASOCKI - 7439-07 Czarny Lasocki eobuwie.pl

  199 zł 399 zł
  Zgrabne kozaki marki Lasocki. Wysoka cholewka chroni przed wiatrem i zimnem, to Skóra naturalna - Licowa. Obcas ma w tym modelu wysokość 2,5 cm. We wnętrzu butów Materiał, Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Filc, Ocieplenie. Podeszwa izoluje przed zimną nawierzchnią, to Wysokogatunkowe tworzywo. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.
 • Botki Lasocki - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - 71254-05 Khaki Lasocki eobuwie.pl

  139 zł 279 zł
  Wygodne botki marki Lasocki. Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Zamsz. Botki posiadają obcas o wysokości 6,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Filc, Ocieplenie. Podeszwa solidna, jej główny składnik to Wysokogatunkowe tworzywo. Kobiecy fason, który sprawdzi się przy różnej pogodzie.
 • Czółenka Lasocki ze szpiczastym noskiem bez wzorów na obcasie - zdjęcie produktu

  Szpilki LASOCKI - 4068-06 Black Lasocki eobuwie.pl

  99 zł 199 zł
  Model na obcasie Lasocki. Dobrze układająca się na stopie cholewka to Skóra naturalna - Zamsz, Skóra ekologiczna - Skóra ekologiczna. Fason wyposażono w obcas o wysokości 9 cm. Wygodę noszenia podnosi wyściółka: Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Podeszwa - Wysokogatunkowe tworzywo. Dzięki kobiecemu fasonowi na obcasie sylwetka jest zgrabna i wysmuklona.
 • Czarne botki Lasocki - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - 5037-01 Black Lasocki eobuwie.pl

  189 zł 279 zł
  Nowość w propozycjach marki Lasocki. Przyjemnie układająca się na stopie cholewka to Skóra naturalna - Nubuk. Całość opiera się na obcasie o wysokości 7,5 cm. Botki posiadają wyściółkę, to Skóra. Wkładka to Skóra. Podeszwa izolująca, to Wysokogatunkowe tworzywo. Kobiecy fason, który sprawdzi się przy różnej pogodzie.
 • Lasocki botki casualowe na zamek bez wzorów jesienne - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - RST-KALA-10 Black Lasocki eobuwie.pl

  159 zł 229 zł
  Nowość w propozycjach marki Lasocki. Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Nubuk, Materiał - Materiał. Zgrabniejszy wygląd zyskują dzięki obcasom o wysokości 5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Filc, Materiał, Ocieplenie. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Filc, Ocieplenie. Podeszwa izolująca, to Wysokogatunkowe tworzywo. Kobiecy fason, który sprawdzi się przy różnej pogodzie.
 • Botki Lasocki eleganckie na jesień na słupku gładkie - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - 70600-05 Black Lasocki eobuwie.pl

  189 zł 279 zł
  Nowość w propozycjach marki Lasocki. Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Zamsz. Botki posiadają obcas o wysokości 7,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Skóra. Podeszwa solidna, jej główny składnik to Wysokogatunkowe tworzywo. Ozdobą fasonu jest detal: Metal. Ciekawy fason na chłodniejsze dni.
 • Workery damskie Lasocki wiązane - zdjęcie produktu

  Trapery LASOCKI - RST-KUGA-04 Black Lasocki eobuwie.pl

  124 zł 249 zł
  Zgrabne botki firmy Lasocki. Cholewka chroni przed chłodem, to Skóra naturalna - Pokryta tworzywem, Nubuk, Skóra ekologiczna - Skóra ekologiczna. Wewnętrzna wyściółka to Materiał. Komfort noszenia podnosi wkładka: Filc, Ocieplenie. Podeszwa solidna, jej główny składnik to Wysokogatunkowe tworzywo. Kobiecy fason, który sprawdzi się przy różnej pogodzie.
 • Botki Lasocki na obcasie jesienne eleganckie brązowe gładkie - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - RST-LAMBADA-01 Brown Lasocki eobuwie.pl

  169 zł 249 zł
  Wygodne botki marki Lasocki. Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Licowa. Botki posiadają obcas o wysokości 7 cm. Botki posiadają wyściółkę, to Filc, Ocieplenie, Skóra. Komfort noszenia podnosi wkładka: Filc, Ocieplenie. Podeszwa izolująca, to Wysokogatunkowe tworzywo. Ciekawy fason na chłodniejsze dni.

Zobacz więcej produktówWyszukaj podobne do "lasocki promocje"


 • Botki Lasocki na zamek - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - N227 White Lasocki eobuwie.pl

  169 zł 249 zł
  Wygodne botki marki Lasocki. Przyjemnie układająca się na stopie cholewka to Skóra naturalna - Licowa. Botki posiadają obcas o wysokości 5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra. Wkładka to Filc, Ocieplenie. Trwała podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Kobiecy fason, który sprawdzi się przy różnej pogodzie.
 • Lasocki botki czarne na obcasie eleganckie - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - 70600-06 Black Lasocki eobuwie.pl

  169 zł 249 zł
  Nowość w propozycjach marki Lasocki. Przyjemnie układająca się na stopie cholewka to Skóra naturalna - Zamsz. Botki posiadają obcas o wysokości 7,5 cm. We wnętrzu butów Materiał, Skóra. Wkładka to Skóra. Trwała podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.
 • Kozaki damskie Lasocki z cholewką przed kolano na obcasie gładkie - zdjęcie produktu

  Kozaki LASOCKI - 0192-04 Black Lasocki eobuwie.pl

  279 zł 399 zł
  Kobiecy fason od Lasocki. Wierzchnią część cholewki tworzy Skóra naturalna - Licowa. Fason zyskuje na subtelności dzięki obcasom o wysokości 11 cm. We wnętrzu butów Filc, Ocieplenie. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Filc, Ocieplenie. Mocna podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Kozaki zyskują indywidualny charakter dzięki ozdobie: Skóra naturalna, Srebrny metal. Buty pasują do ubrań w różnym stylu.
 • Botki Lasocki na obcasie jesienne eleganckie bez wzorów - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - 70813-02 Khaki Lasocki eobuwie.pl

  209 zł 329 zł
  Zgrabne botki firmy Lasocki. Cholewka chroni przed chłodem, to Skóra naturalna - Licowa. Zgrabniejszy wygląd zyskują dzięki obcasom o wysokości 6 cm. We wnętrzu butów Filc, Ocieplenie, Skóra. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Filc, Ocieplenie. Trwała podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Ciekawy fason na chłodniejsze dni.
 • Botki Lasocki eleganckie bez wzorów na zamek - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - N028 Brown Lasocki eobuwie.pl

  169 zł 249 zł
  Zgrabne botki firmy Lasocki. Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Zamsz. Zgrabniejszy wygląd zyskują dzięki obcasom o wysokości 8 cm. Botki posiadają wyściółkę, to Filc, Ocieplenie, Skóra ekologiczna. We wnętrzu butów znajduje się wkładka: Skóra ekologiczna. Podeszwa solidna, jej główny składnik to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.
 • Botki Lasocki na jesień eleganckie bez zapięcia - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - RST-CORIA-03 Green Lasocki eobuwie.pl

  139 zł 199 zł
  Nowość w propozycjach marki Lasocki. Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Nubuk. Całość opiera się na obcasie o wysokości 5,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Filc, Ocieplenie. Wkładka to Filc, Ocieplenie. Podeszwa izolująca, to Wysokogatunkowe tworzywo. Kobiecy fason, który sprawdzi się przy różnej pogodzie.
 • Botki Lasocki bez wzorów1 - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - 70090-15 Khaki Lasocki eobuwie.pl

  149 zł 299 zł
  Wygodne botki marki Lasocki. Cholewka chroni przed chłodem, to Skóra naturalna - Licowa, Nubuk. Całość opiera się na obcasie o wysokości 3 cm. We wnętrzu butów Filc, Ocieplenie, Skóra. Wkładka to Filc, Ocieplenie. Podeszwa izolująca, to Wysokogatunkowe tworzywo. Charakteru dodaje butom ozdoba Skóra naturalna, Ćwieki. Idealne na chłodniejsze dni.
 • Botki Lasocki na zamek gładkie na jesień - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - KAMELIA-07 Black Lasocki eobuwie.pl

  199 zł 299 zł
  Zgrabne botki firmy Lasocki. Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Nabłyszczana, Nubuk, Zamsz. Zgrabniejszy wygląd zyskują dzięki obcasom o wysokości 9 cm. We wnętrzu butów Materiał, Skóra ekologiczna. Komfort noszenia podnosi wkładka: Filc, Ocieplenie. Podeszwa izolująca, to Wysokogatunkowe tworzywo. Idealne na chłodniejsze dni.
 • Botki Lasocki jesienne bez wzorów płaskie - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - WI16-ENNA2-05 Cobalt Blue Lasocki eobuwie.pl

  139 zł 199 zł
  Nowość w propozycjach marki Lasocki. Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Nubuk. Zgrabniejszy wygląd zyskują dzięki obcasom o wysokości 2,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra. Wkładka to Skóra. Podeszwa izolująca, to Wysokogatunkowe tworzywo. Ciekawy fason na chłodniejsze dni.
 • Lasocki botki eleganckie bez wzorów na zamek na obcasie - zdjęcie produktu

  Botki LASOCKI - 70600-06 Camel Lasocki eobuwie.pl

  169 zł 249 zł
  Nowość w propozycjach marki Lasocki. Wierzchnią część butów tworzy Skóra naturalna - Zamsz. Botki posiadają obcas o wysokości 7,5 cm. Wewnętrzna wyściółka to Materiał, Skóra. Wkładka to Skóra. Trwała podeszwa to Wysokogatunkowe tworzywo. Kobiecy fason, który sprawdzi się przy różnej pogodzie.

Zobacz więcej produktów