Marki torebek damskich


Marki torebek damskich - sprawdź nasze produkty

 • Kopertówka ze zdobieniami do ręki mała - zdjęcie produktu

  Błyszcząca brokatowa torebka kopertówka VERDE 01-0001159 Eye For Fashion

  117 zł
  Wśród wizytowych torebek damskich niezmiennie króluje kopertówka. Ten typ torebki przez swój kształt i rozmiar w bardzo subtelny sposób uzupełnia uroczyste stylizacje. Wśród ogromnej ilości dostępnych na rynku torebek ten model kopertówki od marki VERDE w
 • Maciejka listonoszka matowa - zdjęcie produktu

  Torba Maciejka B63 Beż Skóra Maciejka midiamo.pl

  249 zł
  Marka Maciejka słynie z niebanalnych połączeń różnych struktur i kolorów w swoich projektach torebek damskich. Cechuje je wysoka dbałość o najmniejsze detale oraz wysoka jakość materiałów z których zostają stworzone. Niepowtarzalne wzory czynią je unikatami wśród toreb, a wysoka trwałość wykonania pozwala nam się cieszyć nimi przez lata. W naszym internetowym sklepie MIDIAMO prezentujemy klasyczną, damską torebkę wykonaną z naturalnej skóry w kolorze beżowym. Zarówno na przedniej jak i na tylnej ścianie torebki małe kieszonki zapinane na suwak. Jednokomorowe wnętrze obszyte tkaniną zapinane jest na zamek błyskawiczny, kryjąc w środku 2 mniejsze kieszonki w tym jedną również z zapięciem na zamek. Na przodzie torebki subtelne srebrne logo marki. Mimo swych niewielkich gabarytów bez trudu pomieści niezbędne rzeczy. Posiada długi, regulowany(max. 110 cm) pasek, który umożliwia noszenie na ramię lub na krzyż. Świetny dodatek do bardzo wielu stylizacji.
 • Maciejka listonoszka czerwona skórzana matowa - zdjęcie produktu

  Torba Maciejka B63 C.Czerwony Skóra Maciejka midiamo.pl

  249 zł
  Marka Maciejka słynie z niebanalnych połączeń różnych struktur i kolorów w swoich projektach torebek damskich. Cechuje je wysoka dbałość o najmniejsze detale oraz wysoka jakość materiałów z których zostają stworzone. Niepowtarzalne wzory czynią je unikatami wśród toreb, a wysoka trwałość wykonania pozwala nam się cieszyć nimi przez lata. W naszym internetowym sklepie MIDIAMO prezentujemy klasyczną, damską torebkę wykonaną z naturalnej skóry w czerwonym kolorze. Zarówno na przedniej jak i na tylnej ścianie torebki małe kieszonki zapinane na suwak. Jednokomorowe wnętrze obszyte tkaniną zapinane jest na zamek błyskawiczny, kryjąc w środku 2 mniejsze kieszonki w tym jedną również z zapięciem na zamek. Na przodzie torebki subtelne srebrne logo marki. Mimo swych niewielkich gabarytów bez trudu pomieści niezbędne rzeczy. Posiada długi, regulowany(max. 110 cm) pasek, który umożliwia noszenie na ramię lub na krzyż. Świetny dodatek do bardzo wielu stylizacji.
 • Listonoszka Maciejka na ramię - zdjęcie produktu

  Torba Maciejka B63 Brązowa Skóra Maciejka midiamo.pl

  183 zł
  Marka Maciejka słynie z niebanalnych połączeń różnych struktur i kolorów w swoich projektach torebek damskich. Cechuje je wysoka dbałość o najmniejsze detale oraz wysoka jakość materiałów z których zostają stworzone. Niepowtarzalne wzory czynią je unikatami wśród toreb, a wysoka trwałość wykonania pozwala nam się cieszyć nimi przez lata. W naszym internetowym sklepie MIDIAMO prezentujemy klasyczną, damską torebkę wykonaną z naturalnej skóry w kolorze brązowym. Zarówno na przedniej jak i na tylnej ścianie torebki małe kieszonki zapinane na suwak. Jednokomorowe wnętrze obszyte czarną tkaniną zapinane jest na zamek błyskawiczny, kryjąc w środku 2 mniejsze kieszonki w tym jedną również z zapięciem na zamek. Na przodzie torebki subtelne srebrne logo marki. Mimo swych niewielkich gabarytów bez trudu pomieści niezbędne rzeczy. Posiada długi, regulowany(max. 110 cm) pasek, który umożliwia noszenie na ramię lub na krzyż. Świetny dodatek do bardzo wielu stylizacji.
 • Listonoszka Maciejka na ramię skórzana - zdjęcie produktu

  Torba Maciejka B63 Szara Skóra Maciejka midiamo.pl

  183 zł
  Marka Maciejka słynie z niebanalnych połączeń różnych struktur i kolorów w swoich projektach torebek damskich. Cechuje je wysoka dbałość o najmniejsze detale oraz wysoka jakość materiałów z których zostają stworzone. Niepowtarzalne wzory czynią je unikatami wśród toreb, a wysoka trwałość wykonania pozwala nam się cieszyć nimi przez lata. W naszym internetowym sklepie MIDIAMO prezentujemy klasyczną, damską torebkę wykonaną z naturalnej skóry w kolorze szarym. Zarówno na przedniej jak i na tylnej ścianie torebki małe kieszonki zapinane na suwak. Jednokomorowe wnętrze obszyte czarną tkaniną zapinane jest na zamek błyskawiczny, kryjąc w środku 2 mniejsze kieszonki w tym jedną również z zapięciem na zamek. Na przodzie torebki subtelne srebrne logo marki. Mimo swych niewielkich gabarytów bez trudu pomieści niezbędne rzeczy. Posiada długi, regulowany(max. 110 cm) pasek, który umożliwia noszenie na ramię lub na krzyż. Świetny dodatek do bardzo wielu stylizacji.
 • Maciejka torebka damska - zdjęcie produktu

  Torba Maciejka C75 Ruda Skóra Maciejka midiamo.pl

  449 zł
  Torebki listonoszki to świetne rozwiązanie dla kobiet, które lubią mieć wszystkie niezbędne drobiazgi zawsze przy sobie, a nie są zwolenniczkami fasonów XXL, jak torby shopper. Nowoczesne modele są bardzo praktyczne – często wyposażone w kieszenie na telefon, długopisy czy karty płatnicze, co ułatwia uporządkowanie zawartości. Elementem, który wyróżnia listonoszki na tle innych modeli damskich torebek, jest długi pasek, który pozwala nosić je na wiele sposobów. W naszym internetowym sklepie MIDIAMO przedstawiamy małą listonoszkę renomowanej marki MACIEJKA. Jednokomorowa, wykonana z włoskiej, licowej, naturalnej skóry w kolorze brązowym, zapinana na zamek i klapę z namagnesowaną napą. Klapa jest przymocowana do torebki za pomocą pięciu metalowych nitów. Wewnątrz torby znajdują się dwie kieszonki w tym jedna zapinana na suwak. Na przedniej ścianie torebki naszyta dość duża kieszeń o wym. 24 cm x 18 cm. Torebka posiada pasek o szer. 2 cm z możliwością regulacji o długości max. 130 cm i długa, solidną rączkę o szer. 3,3 cm i dł. 58 cm. Wszystkie metalowe elementy są w kolorze starego złota. Wymiary torebki: wys. 27 cm, szer. 34 cm, głęb. 10cm. Mimo swych niewielkich rozmiarów jest w stanie pomieścić wiele niezbędnych drobiazgów, a dzięki licznym kieszonkom pozwala na utrzymanie ich w porządku. Ta torebka będzie modowym strzałem w dziesiątkę podczas wielu formalnych i towarzyskich spotkań.
 • Torebka damska Maciejka - zdjęcie produktu

  Torba Maciejka C75 Beżowa Skóra Maciejka midiamo.pl

  449 zł
  Torebki listonoszki to świetne rozwiązanie dla kobiet, które lubią mieć wszystkie niezbędne drobiazgi zawsze przy sobie, a nie są zwolenniczkami fasonów XXL, jak torby shopper. Nowoczesne modele są bardzo praktyczne – często wyposażone w kieszenie na telefon, długopisy czy karty płatnicze, co ułatwia uporządkowanie zawartości. Elementem, który wyróżnia listonoszki na tle innych modeli damskich torebek, jest długi pasek, który pozwala nosić je na wiele sposobów. W naszym internetowym sklepie MIDIAMO przedstawiamy małą listonoszkę renomowanej marki MACIEJKA. Jednokomorowa, wykonana z włoskiej, licowej, naturalnej skóry w kolorze beżowym, zapinana na zamek i klapę z namagnesowaną napą. Klapa jest przymocowana do torebki za pomocą pięciu metalowych nitów. Wewnątrz torby znajdują się dwie kieszonki w tym jedna zapinana na suwak. Na przedniej ścianie torebki naszyta dość duża kieszeń o wym. 24 cm x 18 cm. Torebka posiada pasek o szer. 2 cm z możliwością regulacji o długości max. 130 cm i długa, solidną rączkę o szer. 3,3 cm i dł. 58 cm. Wszystkie metalowe elementy są w kolorze starego złota. Wymiary torebki: wys. 27 cm, szer. 34 cm, głęb. 10cm. Mimo swych niewielkich rozmiarów jest w stanie pomieścić wiele niezbędnych drobiazgów, a dzięki licznym kieszonkom pozwala na utrzymanie ich w porządku. Ta torebka będzie modowym strzałem w dziesiątkę podczas wielu formalnych i towarzyskich spotkań.
 • Torebka damska Maciejka - zdjęcie produktu

  Torba Maciejka C75 Czarna Skóra Maciejka midiamo.pl

  449 zł
  Torebki listonoszki to świetne rozwiązanie dla kobiet, które lubią mieć wszystkie niezbędne drobiazgi zawsze przy sobie, a nie są zwolenniczkami fasonów XXL, jak torby shopper. Nowoczesne modele są bardzo praktyczne – często wyposażone w kieszenie na telefon, długopisy czy karty płatnicze, co ułatwia uporządkowanie zawartości. Elementem, który wyróżnia listonoszki na tle innych modeli damskich torebek, jest długi pasek, który pozwala nosić je na wiele sposobów. W naszym internetowym sklepie MIDIAMO przedstawiamy małą listonoszkę renomowanej marki MACIEJKA. Jednokomorowa, wykonana z włoskiej, licowej, naturalnej skóry w kolorze czarnym, zapinana na zamek i klapę z namagnesowaną napą. Klapa jest przymocowana do torebki za pomocą pięciu metalowych nitów. Wewnątrz torby znajdują się dwie kieszonki w tym jedna zapinana na suwak. Na przedniej ścianie torebki naszyta dość duża kieszeń o wym. 24 cm x 18 cm. Torebka posiada pasek o szer. 2 cm z możliwością regulacji o długości max. 130 cm i długa, solidną rączkę o szer. 3,3 cm i dł. 58 cm. Wszystkie metalowe elementy są w kolorze starego złota. Wymiary torebki: wys. 27 cm, szer. 34 cm, głęb. 10cm. Mimo swych niewielkich rozmiarów jest w stanie pomieścić wiele niezbędnych drobiazgów, a dzięki licznym kieszonkom pozwala na utrzymanie ich w porządku. Ta torebka będzie modowym strzałem w dziesiątkę podczas wielu formalnych i towarzyskich spotkań.
 • Shopper bag Nobo - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Klasyczna torebka damska NOBO NBAG-I1400-C012 Nobo okazja Bagażownia.pl

  181 zł 236 zł
  Klasyczna torebka damska NOBO NBAG-I1400-C012 NOBO to wyjątkowa marka, która wyróżnia się niebanalnym stylem oraz wysoką jakością wykonania produktów. To idealny przykład na to, że nowoczesny design może iść w parze z użytecznością. Torby marki NOBO to idealny wybór dla tych, które cenią sobie najnowsze trendy i solidne wykonanie produktu. Klasyczna, kwadratowa torebka damska. Jednokomorowa, zapinana na suwak. Pojemna komora w której bez problemu zmieścisz telefon, dokumenty, tablet i wszystkie przedmioty codziennego użytku. Wewnątrz znajduje się wygodna kieszonka na telefon oraz portfel.  Odpinany i regulowany pasek pozwala na noszenie torby zarówno w dłoni, jak i na ramieniu. Środek wykończony elegancką podszewką. Elementy metalowe i logo w kolorze złotym. Typ na ramię, do ręki Wielkość mała (nie mieszcząca a4) Usztywniane dno Wysokość 28 Szerokość 28 Głębokość 14 Zapięcie suwak Pasek odpinany, regulowany Długość paska 145 Wysokość rączki 13 Liczba kieszeni 4 Liczba komór 1 Materiał skóra ekologiczna
 • Shopper bag Nobo - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  TOTE BAG skóra węża eko skóra NOBO Nobo promocyjna cena Bagażownia.pl

  139 zł 182 zł
  TOTE BAG skóra węża eko skóra NOBO NOBO to wyjątkowa marka, która wyróżnia się niebanalnym stylem oraz wysoką jakością wykonania produktów. To idealny przykład na to, że nowoczesny design może iść w parze z użytecznością. Torby marki NOBO to idealny wybór dla tych, które cenią sobie najnowsze trendy i solidne wykonanie produktu. Duża torba miejska na ramię TOTE BAG. Model wykonany ze skóry ekologicznej, stanowi idealny dodatek do codziennych stylizacji, który pomieści wszystkie niezbędne akcesoria, takie jak telefon, laptop, dokumenty czy kluczyki do domu i auta. Uchwyty wykonane są ze skóry ekologicznej oraz srebrnego łańcucha. Torba posiada dodatkowy odpinany pasek regulowany. Typ na ramię Wielkość duża (mieszcząca a4) Usztywniane dno Wysokość 34,5 cm Szerokość 35 cm Głębokość 6 cm Zapięcie suwak Pasek odpinany, regulowany Długość paska Długość uchwytów 60 cm Kieszenie zew. 1 Kieszenie wew. Liczba komór 2 Materiał skóra ekologiczna

Zobacz więcej produktów


Torebki damskie

Torebki damskie w Domodi to zarówno modele ze znanych sklepów premium, jak i z Twoich ulubionych sieciówek. Dzięki nam masz szansę zajrzeć do wszystkich butików jednocześnie, w dodatku w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu. Na jaki styl skusisz się tym razem? Przygotowaliśmy dla Ciebie tysiące torebek damskich na co dzień i na wieczór. Klasyczne shopper bags, praktyczne listonoszki, kopertówki na specjalne okazje, torebki-nerki i wiele innych. Zajrzyj do oferty Kazar, Wittchen, Michael Kors albo postaw na nowości ze sklepów Born2be, Mohito, Reserved czy Bonprix i skompletuj swój idealny look na każdą okazję! W końcu wiadomo, że damska stylizacja bez torebki to jak tort bez wisienki!

Zobacz torebki damskie


Wyszukaj podobne do "marki torebek damskich"


 • Shopper bag Nobo - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  SHOPPER DAMSKI MOTYW DREWNA NOBO Nobo Bagażownia.pl okazyjna cena

  142 zł 186 zł
  SHOPPER DAMSKI MOTYW DREWNA NOBO NOBO to wyjątkowa marka, która wyróżnia się niebanalnym stylem oraz wysoką jakością wykonania produktów. To idealny przykład na to, że nowoczesny design może iść w parze z użytecznością. Torby marki NOBO to idealny wybór dla tych, które cenią sobie najnowsze trendy i solidne wykonanie produktu. Modny shopper damski z ciekawym elementem dekoracyjnym na korpusie. Wzór drewna jako niezwykle modny i ciekawy dodatek, który wyróżni torebkę z tłumu. Wygodny, regulowany pasek pozwoli dopasować długość uchwytu według Twoich potrzeb. Po odpięciu paska torbę można nosić w dłoni jako handbag. Torba posiada dwie zewnętrzne kieszenie - frontową, zapinaną na zatrzask oraz tylną, zapinaną na zamek błyskawiczny. Usztywniane dno w torebce pomaga trzymać jej kształt nawet przy niewielkim wypełnieniu. Na spodzie znajdują się nóżki ochronne, które chronią przed zarysowaniami, zabrudzeniem i wilgocią. Typ na ramię Wielkość Duża (mieszcząca a4) Usztywniane dno Wysokość 29 Szerokość 34 Głębokość 13 Zapięcie suwak Pasek odpinany, regulowany Długość paska Kieszenie zew. 2 Kieszenie wew. 3 Liczba komór 1 Materiał skóra ekologiczna
 • Shopper bag Nobo - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  NOBO SHOPPER transparentna SKÓRA EKO Nobo okazja Bagażownia.pl

  168 zł 219 zł
  NOBO SHOPPER transparentna SKÓRA EKO NOBO to wyjątkowa marka, która wyróżnia się niebanalnym stylem oraz wysoką jakością wykonania produktów. To idealny przykład na to, że nowoczesny design może iść w parze z użytecznością. Torby marki NOBO to idealny wybór dla tych, które cenią sobie najnowsze trendy i solidne wykonanie produktu. Elegancki shopper damski z delikatnym, transparentnymi wstawkami. Jednokomorowa torba zapinana na suwak. Wewnątrz znajduje się wygodna kieszonka na telefon oraz portfel.  Odpinany i regulowany pasek pozwala na noszenie torby zarówno w dłoni, jak i na ramieniu. Ebonitowe okucia dodają torbie jeszcze więcej elegancji i nieprzeciętnego charakteru, dzięki czemu model ten z pewnością sprawdzi się przy klasycznych stylizacjach. Parametry: Producent: NOBO Model: NBAG-H1210-C020 Materiał: Skóra ekologiczna Waga produktu: 440 g Inne szczegóły: dopinany pasek, ozdobne logo Komora zamykana na: suwak Wysokość:  28 cm Szerokość  35 cm Głębokość:  13 cm Ilość kieszeni: 2 Liczba komór: 2 Miejsce na: telefon Możliwość regulowania długości paska: TAK Maksymalna długość paska: 115 Rozmiar torby: Duża (mieszcząca A4)
 • Shopper bag Rovicky - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Duża włoska torebka damska na ramię Rovicky® skórzana Rovicky okazyjna cena Bagażownia.pl

  323 zł 421 zł
  Duża włoska torebka damska na ramię Rovicky® skórzana Duża włoska torebka damska na ramię Rovicky® skórzana TWR-118 CZARNY Potrzebujesz torebki o sporym rozmiarze, która oprócz tego, że ma być praktyczna i niezawodna, powinna cechować się niebanalną urodą? Doskonale! Oto stylowa, uszyta z wysokogatunkowej skóry naturalnej torebka polskiej marki Rovicky®, z łatwością mieszcząca format A4. Dostępu do jednokomorowej torebki strzeże metalowy suwak w złotym kolorze. Komora podzielona jest na dwie części za sprawą dużej kieszeni na jej środku, zamykanej zamkiem błyskawicznym. Oprócz tego wewnątrz są jeszcze 3 kieszenie, dwie dosyć drobne, otwarte i jedna spora na suwak. Z tyłu po zewnętrznej stronie dodatkowa kieszeń. Na froncie wszyty jest ozdobny zamek, za którym nie kryje się kieszeń. Torebkę można nosić na dwa sposoby. Ma wysokie rączki i odpinany pasek, pozwalający nosić torbę klasycznie na ramieniu. Zatem noś ją tak jak Ci wygodnie! U spodu torebkę ochrania 5 nóżek. Świetna! Parametry Wymiary: 28x33x11 cm Długość maksymalna paska: 120 cm Wysokość rączek: 16 cm
 • Shopper bag Rovicky - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Duża włoska torebka damska skórzana Rovicky® A4 Rovicky wyprzedaż Bagażownia.pl

  275 zł 359 zł
  Duża włoska torebka damska skórzana Rovicky® A4 Duża włoska torebka damska skórzana Rovicky® A4 TWR-119 SZARY Przepiękna torebka, w której zabierzesz ze sobą wszystkie niezbędne przedmioty do użytku codziennego, jak telefon, portfel, czy nawet parasolkę. Nie zawiedzie nigdy w pracy czy na uczelni. Torba uszyta z wysokogatunkowej skóry naturalnej, polskiej marki Rovicky®, z łatwością mieszcząca format A4. Dostępu do jednokomorowej torebki strzeże metalowy suwak w srebrnym kolorze. Komora podzielona jest na dwie części za sprawą dużej kieszeni na jej środku, zamykanej zamkiem błyskawicznym. Oprócz tego wewnątrz są jeszcze 2 kieszenie - otwarta i na suwak. Torebka ma jeszcze 2 zewnętrzne kieszenie, z tyłu na suwak i z przodu na magnesik. Z przodu zainstalowano ozdobny breloczek. Torebkę nosi się za uchwyt, którego długość, co jest zazwyczaj rzadkością, można regulować. Parametry Wymiary: 28x34,5x15 cm Długość paska: 51 cm
 • Kuferek Rovicky - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Rovicky klasyczna skórzana torebka kuferek pasek Rovicky wyprzedaż Bagażownia.pl

  279 zł 364 zł
  Rovicky klasyczna skórzana torebka kuferek pasek Rovicky klasyczna skórzana torebka kuferek pasek ŻÓŁTY LOGO Stylowa torebka Polskiej marki Rovicky ® wykonana jest z najwyższej jakości włoskiej skóry naturalnej. Klasyczna elegancja połączona z modnym i ciekawym stylem. Produkt premium dla najbardziej wymagających kobiet. Istotne szczegóły Włoska skóra naturalna Regulowany pasek Zamykana na zamek typu przekręt i suwak Przestronna komora Wewnętrzna kieszonka zamykana na suwak Podszewka w jasnym kolorze Srebrne logo marki Rovicky® Parametry Wysokość(w cm): 21 Szerokość(w cm): 29 Grubość(w cm): 11 Długość paska minimalna (w cm): 70 Długość paska maksymalna (w cm): 135
 • Shopper bag Nobo - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  NOBO torebka shopper bag metalizowana srebrna Nobo okazja Bagażownia.pl

  168 zł 219 zł
  NOBO torebka shopper bag metalizowana srebrna NOBO torebka shopper bag NBAG-G0690-C025 Fenomenalna, duża, trapezowa torba Nobo, która będzie nietuzinkowym dodatkiem do codziennych stylizacji. Model wyróżnia się piękną, logowaną eko skórą. Odpinany i regulowany pasek pozwala na noszenie torby zarówno w dłoni, jak i na ramieniu. Wygodne i mocne uchwyty gwarantują trwałość i wygodne użytkowanie torby. Środek wykończony jasną, elegancką podszewką. Model jednokomorowy, zamykany na suwak. Dodatkowym gadżetem jest brelok, który jednocześnie pełni funkcję etui na klucze. Liczne wewnętrzne kieszenie pozwolą pomieścić wszystkie niezbędne przedmioty. NOBO to wyjątkowa marka, która wyróżnia się niebanalnym stylem oraz wysoką jakością wykonania produktów. To idealny przykład na to, że nowoczesny design może iść w parze z użytecznością. Torby marki NOBO to idealny wybór dla tych, które cenią sobie najnowsze trendy i solidne wykonanie produktu. Parametry: Waga produktu: 680 g Wysokość: 29 cm Szerokość 40 cm Głębokość: 11 cm Ilość kieszeni: 3 Liczba komór: 1 Miejsce na: portfel, telefon Maksymalna długość paska:  150 cm Wysokość uchwytów: 29 cm
 • Shopper bag Rovicky - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Torebka damska shopper bag skórzana Rovicky® A4 Rovicky okazyjna cena Bagażownia.pl

  275 zł 359 zł
  Torebka damska shopper bag skórzana Rovicky® A4 Torebka damska shopper bag skórzana Rovicky® A4 TWR-131 ZIELONY Bardzo ładna, pojemna shopperka polskiej marki Rovicky®. Uszyta z trwałej, włoskiej skóry naturalnej o wysokiej jakości. Na "styk" mieści A4, aczkolwiek zamieszczając np. wewnątrz dokumenty w tym formacie, może być kłopot z zapięciem torby. Torebka ma jedną, przedzieloną na dwie części komorę. Wewnątrz są 3 kieszonki, 2 na suwak i jedna otwarta, dedykowana na smartfona. Na froncie znajduje się pojemna kieszeń zamykana zamkiem błyskawicznym. Środek wyściełany materiałową, ciemną podszewką. W wyposażeniu wysoki uchwyt oraz doczepiany, regulowany pasek, zatem noś torebkę jak Ci wygodnie! Parametry Wymiary: 31x32x13 cm Maksymalna długość paska: 104 cm Wysokość uchwytu: 16 cm
 • Shopper bag Nobo - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  NOBO SHOPPER PLECIONE UCHWYTY SKÓRA EKO Nobo okazja Bagażownia.pl

  165 zł 216 zł
  NOBO SHOPPER PLECIONE UCHWYTY SKÓRA EKO NOBO to wyjątkowa marka, która wyróżnia się niebanalnym stylem oraz wysoką jakością wykonania produktów. To idealny przykład na to, że nowoczesny design może iść w parze z użytecznością. Torby marki NOBO to idealny wybór dla tych, które cenią sobie najnowsze trendy i solidne wykonanie produktu. Elegancki shopper damski z ozdobnymi, plecionymi uchwytami. Jednokomorowa torba zapinana na suwak. Wewnątrz znajduje się wygodna kieszonka na telefon oraz portfel.  Odpinany i regulowany pasek pozwala na noszenie torby zarówno w dłoni, jak i na ramieniu. Plecione uchwyty dodają torbie jeszcze więcej elegancji i nieprzeciętnego charakteru, dzięki czemu model ten z pewnością sprawdzi się przy klasycznych stylizacjach. Parametry: Producent: NOBO Model: NBAG-H1250-C013 Materiał: Skóra ekologiczna Waga produktu: 700 g Inne szczegóły: dopinany pasek, ozdobne logo Komora zamykana na: suwak Wysokość:  32 cm Szerokość  13 cm Głębokość:  45 cm Ilość kieszeni: 3 Liczba komór: 1 Miejsce na: telefon Możliwość regulowania długości paska: TAK Maksymalna długość paska: 118 Rozmiar torby: Duża (mieszcząca A4)
 • Kuferek Nobo - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  Shopper bag torebka damska NOBO NBAG-I1860-CM00 Nobo okazja Bagażownia.pl

  155 zł 203 zł
  Shopper bag torebka damska NOBO NBAG-I1860-CM00 NOBO to wyjątkowa marka, która wyróżnia się niebanalnym stylem oraz wysoką jakością wykonania produktów. To idealny przykład na to, że nowoczesny design może iść w parze z użytecznością. Torby marki NOBO to idealny wybór dla tych, które cenią sobie najnowsze trendy i solidne wykonanie produktu. Torebka damska, koszyk pochodząca z najnowszej kolekcji wiosna-lato 2020 firmy NOBO. Wykonana z wysokogatunkowego tworzywa w pięknym beżowo-białym kolorze. Torebka wyposażona w krótki uchwyt, umożliwiający noszenie w ręku oraz dłuższy pasek na ramię. Pasek dłuższy ma możliwość regulacji, a także całkowitego odpięcia. Posiada kieszonkę wewnętrzną zamykaną na magnes oraz mniejszą kieszonkę wewnątrz torebki na suwak, na mniejsze drobiazgi. Środek wykończony elegancką podszewką. Torebka ta jest niezwykle funkcjonalna i wygodna. Idealne uzupełnienie każdej stylizacji. Typ na ramię, do ręki Wielkość mała (nie mieści a4) Usztywniane dno Wysokość 21 cm Szerokość 32 cm Głębokość 11 cm Wysokość rączek 12 cm Zapięcie magnes Pasek regulowany Długość paska 135 Kieszenie 2 Liczba komór 1 Waga 600g Materiał eko skóra
 • Shopper bag Kemer - Bagażownia.pl - zdjęcie produktu

  MARCO MAZZINI Miejska torebka skórzana worek vintage old pelle lavata szara Mazzini wyprzedaż Bagażownia.pl

  490 zł 635 zł
  MARCO MAZZINI Miejska torebka skórzana worek vintage old pelle lavata szara Dobry styl zaczyna się od torebki! Casual romantic vintage to typ torebek z włsokiej skóry typu old look, z najnowszej linii marki MARCO MAZZINI. Limitowana seria dla kobiet ceniących sobie swobodę i funkcjonalność. Łączy ze sobą sportowy krój worka z kobiecym, przeplatanym "warkoczem". Praktycznie i na luzie, taki styl wybierają aktywne kobiety. Torebka jest ręcznie szyta i zaplatana a następnie farbowana zgodnie z najnowszymi trendami w najlepszych włoskich garbarniach, dzięki temu każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Zmienna struktura lica oraz niejednolita kolorystyka stanową element designu wyrobu, świadczący o jej autentyczności. Torebka typu old look (starzona) charakteryzuje się tym, że jest ultra przyjemna w dotyku, dzięki temu nie będziesz chciała się z nią rozstać. Z upływem czasu skóra starzona będzie stawać się bardziej miękka i ciemniejsza co sprawi, że będzie jeszcze bardziej fascynująca. Dostęp do wnętrza szczelnie kryty suwakiem. W środku starannie wykończona podszewką, oferuje do twojej dyspozycji 3 kieszonki, w tym jedną na zamek. Skarby, które lubisz mieć zawsze pod ręką, schowasz w zamykanych kieszonkach z boku i z tyłu modelu. Torebka mieści format A4, sprawdzi się w roli torebki do pracy. Torebka równie dobrze prezentuje się po dopięciu długiego paska – luźno zawieszona na ramieniu.

Zobacz więcej produktów


Marki torebek damskich - zobacz nasze artykuły

 • Kolor żółty - jak go nosić? - zdjęcie produktu

  Kolor żółty - jak go nosić?

  Kolor żółty w modzie wnosi aurę optymizmu, ale też dodaje pewności siebie. Potrafi być ciepły, ale bywa też krzykliwy. Jak go nosić z klasą? Poznaj nasze podpowiedzi dotyczące tego, jak nosić nosić kolor żółty w stylizacjach.

 • Buty sportowe na wiosnę - musisz je mieć! - zdjęcie produktu

  Buty sportowe na wiosnę - musisz je mieć!

  Buty sportowe to nie tylko buty do biegania i trampki. Przygotowaliśmy dla was 5 sposobów na to, jak je nosić na różne okazje. Sprawdź koniecznie, czy sneakersy pasują do sukienki i czy trampki na koturnie są jeszcze modne!

 • Hit sezonu: białe trampki. Sprawdź, jak je nosić! - zdjęcie produktu

  Hit sezonu: białe trampki. Sprawdź, jak je nosić!

  Białe trampki to jeden z najpopularniejszych klasyków wśród sportowego obuwia. Od kilkunastu lat święcą triumf w trendach i wszystko wskazuje na to, że tak już zostanie. Chcesz wiedzieć, jak je nosić, by wyglądać modnie? Sprawdź nasze topowe stylizacje z białymi trampkami w roli głównej!

 • Przegląd torebek plażowych – musisz mieć jedną z nich! - zdjęcie produktu

  Przegląd torebek plażowych – musisz mieć jedną z nich!

  Plażowe torby przede wszystkim pełnią praktyczną funkcję - muszą pomieścić wszystko, co chcemy zabrać nad wodę, od ręcznika po przekąski i kremy przeciwsłoneczne. Ale prawdziwej fashionistce nie wszystko jedno, jaki model trafi do jej wakacyjnego bagażu. Zobacz nasz subiektywny przegląd najmodniejszych toreb na plażę i znajdź tę idealną, która najlepiej podkreśli Twój wyjątkowy styl.

 • Najciekawsze prezenty świąteczne do 100 zł - dla niej i dla niego! - zdjęcie produktu

  Najciekawsze prezenty świąteczne do 100 zł - dla niej i dla niego!

  Jaki prezent świąteczny do 100 zł kupić? Taki budżet to wystarczająco dużo, żeby wybrać coś naprawdę niepowtarzalnego i pełnego klasy. Zobaczcie nasze pomysły na świąteczne podarunki dla niej i dla niego i sami wybierzcie coś, co sprawi autentyczną radość w Boże Narodzenie.

 • Damski strój na siłownię - co ubrać i jakie akcesoria zabrać na trening? - zdjęcie produktu

  Damski strój na siłownię - co ubrać i jakie akcesoria zabrać na trening?

  Są kolorowe, designerskie i motywują do tego, by wyjść na trening, ale damskie ubrania na siłownię powinny być przede wszystkim wygodne. Czym kierować się przy ich wyborze? Jak pogodzić komfort z modnym stylem? Sprawdź nasz poradnik i dowiedz się, jaki damski strój na siłownię zapewni Ci dobre samopoczucie podczas każdego treningu!

Zobacz wszystkie artykuły