1. Strona główna
 2. okulary przeciwsłoneczne vision express

Okulary przeciwsłoneczne vision express

Okulary przeciwsłoneczne vision express - sprawdź nasze produkty

Zobacz więcej produktów

Okulary przeciwsłoneczne damskie

Uwielbiasz okulary przeciwsłoneczne o ciekawych kształtach i kolorach? Masz ich w swojej kolekcji co najmniej kilka par? Nic dziwnego! Okulary przeciwsłoneczne to jeden z najczęściej wybieranych przez nas dodatków w sezonie letnim, który sprawia, że nawet najprostsza stylizacja zyskuje oryginalny, wyróżniający się charakter. Jednak warto pamiętać o tym, że dobre okulary przeciwsłoneczne to nie tylko kwestia dopasowania się do trendów, ale również dbania o zdrowie oczu! Radzimy, jak znaleźć okulary idealne!

Zobacz Okulary przeciwsłoneczne damskie

Wyszukaj podobne do Okulary przeciwsłoneczne vision express

 • Okulary przeciwsłoneczne damskie Dolce & Gabbana - zdjęcie produktu

  Dolce & Gabbana 6117 Okulary przeciwsłoneczne damskie Dolce & Gabbana okazyjna cena Vision Express

  549 zł 1099 zł

  Czarne akcesoria-i-dodatki/dodatki-damskie/okulary-damskie/okulary-przeciwsloneczne-damskie. Kategoria: okulary przeciwsłoneczne damskie.

 • Okulary przeciwsłoneczne damskie Burberry - zdjęcie produktu

  Burberry B3096 1265/90 Okulary przeciwsłoneczne damskie Burberry promocja Vision Express

  699 zł 999 zł

  Czarne akcesoria-i-dodatki/dodatki-damskie/okulary-damskie/okulary-przeciwsloneczne-damskie. Kategoria: okulary przeciwsłoneczne damskie.

 • Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - zdjęcie produktu

  Ray-Ban Aviator 3457 029/13 Okulary przeciwsłoneczne męskie Ray-Ban wyprzedaż Vision Express

  399 zł 499 zł

  Ray Ban to chyba najbardziej znana marka okularów na świecie i lider rynku w segmencie premium. Wytrzymałe, zaprojektowane według najnowszych trendów i technologii. Ray Ban to marka ludzi młodych duchem, otwartych i ceniących sobie wysoką jakość. Gdy w 1929 roku na zlecenie Generała MacCready'ego powstawały pierwsze okulary przeciwsłoneczne zaprojektowane z myślą o lotnikach, nikt nie przypuszczał, że, cechujące się zarówno wyraźnym obrazem jak i rewelacyjną ochroną oczu okulary staną się ikoną stylu. Od polityków, przez prezydentów USA, gwiazdy kina, po sportowców. Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban Aviator to legendarny obiekt westchnień od pokoleń, teraz w niezwykle atrakcyjnej cenie - Wyróżnij się spośród tłumów. Okulary Ray Ban Aviator 3457 029/13 dostępne są na wyłączoność w sklepach Vision Express. Pamiętaj, kupując w Vision Express masz gwarancję zakupu oryginalnych okularów. Do każdego zakupu okularów przeciwsłonecznych otrzymasz futerał gratis!

 • Okulary przeciwsłoneczne damskie Marc Jacobs - zdjęcie produktu

  MARC JACOBS 313/G/S 7LL FQ Okulary przeciwsłoneczne damskie Marc Jacobs okazja Vision Express

  399 zł 799 zł

  Okulary przeciwsłoneczne MARC JACOBS 313/G/S 7LL FQ

 • Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - zdjęcie produktu

  Ray-Ban Aviator 3457 134/8G Okulary przeciwsłoneczne męskie Ray-Ban okazja Vision Express

  399 zł 499 zł

  Ray Ban to chyba najbardziej znana marka okularów na świecie i lider rynku w segmencie premium. Wytrzymałe, zaprojektowane według najnowszych trendów i technologii. Ray Ban to marka ludzi młodych duchem, otwartych i ceniących sobie wysoką jakość. Gdy w 1929 roku na zlecenie Generała MacCready'ego powstawały pierwsze okulary przeciwsłoneczne zaprojektowane z myślą o lotnikach, nikt nie przypuszczał, że, cechujące się zarówno wyraźnym obrazem jak i rewelacyjną ochroną oczu okulary staną się ikoną stylu. Od polityków, przez prezydentów USA, gwiazdy kina, po sportowców. Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban Aviator to legendarny obiekt westchnień od pokoleń, teraz w niezwykle atrakcyjnej cenie - Wyróżnij się spośród tłumów. Okulary Ray Ban Aviator 3457 134/8G dostępne są na wyłączoność w sklepach Vision Express. Pamiętaj, kupując w Vision Express masz gwarancję zakupu oryginalnych okularów. Do każdego zakupu okularów przeciwsłonecznych otrzymasz futerał gratis!

 • Okulary przeciwsłoneczne Ray-Ban - zdjęcie produktu

  Ray-Ban Aviator 3457 006/8G Okulary przeciwsłoneczne męskie Ray-Ban wyprzedaż Vision Express

  399 zł 499 zł

  Ray Ban to chyba najbardziej znana marka okularów na świecie i lider rynku w segmencie premium. Wytrzymałe, zaprojektowane według najnowszych trendów i technologii. Ray Ban to marka ludzi młodych duchem, otwartych i ceniących sobie wysoką jakość. Gdy w 1929 roku na zlecenie Generała MacCready'ego powstawały pierwsze okulary przeciwsłoneczne zaprojektowane z myślą o lotnikach, nikt nie przypuszczał, że, cechujące się zarówno wyraźnym obrazem jak i rewelacyjną ochroną oczu okulary staną się ikoną stylu. Od polityków, przez prezydentów USA, gwiazdy kina, po sportowców. Okulary przeciwsłoneczne Ray Ban Aviator to legendarny obiekt westchnień od pokoleń, teraz w niezwykle atrakcyjnej cenie - Wyróżnij się spośród tłumów. Okulary Ray Ban Aviator 3457 006/8G dostępne są na wyłączoność w sklepach Vision Express. Pamiętaj, kupując w Vision Express masz gwarancję zakupu oryginalnych okularów. Do każdego zakupu okularów przeciwsłonecznych otrzymasz futerał gratis!

 • Okulary przeciwsłoneczne Persol - zdjęcie produktu

  Persol 3152S Okulary przeciwsłoneczne męskie Persol okazja Vision Express

  539 zł 899 zł

  Okulary przeciwsłoneczne PERSOL 3152S 9015/31 PERSOL model 3152S to ciekawe i niebanalne okulary przeciwsłoneczne przeznaczone dla mężczyzn. Pełna plastikowa ramka w kształcie pantos doskonale podkreśli charakter kreacji. Okulary mają jednolity szylkretowy kolor. Soczewki barwione są na kolor zielony bez gradientu (barwione są w pełni), co zapewnia świetną widoczność. Dodatkowo okulary mają najwyższą kategorię UV 4, gwarantującą najlepszą możliwą ochronę przed szkodliwym wpływem promieniowania ultrafioletowego. Doskonały wybór dla praktycznego mężczyzny ceniącego styl.

 • Okulary przeciwsłoneczne damskie Max Mara - zdjęcie produktu

  Max Mara HOOKS Okulary przeciwsłoneczne damskie Max Mara promocyjna cena Vision Express

  399 zł 799 zł

  Okulary przeciwsłoneczne MAX MARA HOOKS 3YG HA Damskie okulary przeciwsłoneczne HOOKS marki Max Mara zachwycają dopracowanym projektem, stanowiącym pomost między klasyką a nowoczesnością. W pełni barwionym na brązowo szkłom nadano nietuzinkowy, okrągły kształt, a następnie wstawiono je w bezobwódkową oprawę, tworząc niezwykle modne okulary patentki. Złoty metal ramek zapewnia niewymuszone wrażenie prestiżu. Jest to idealna propozycja dla kobiet ceniących sobie niezawodność, zwłaszcza że okulary posiadają ochronę UV trzeciej kategorii.

 • Okulary przeciwsłoneczne Persol - zdjęcie produktu

  PERSOL 3217S 95/31 Okulary przeciwsłoneczne męskie Persol wyprzedaż Vision Express

  659 zł 1099 zł

  Okulary przeciwsłoneczne PERSOL 3217S 95/31 PERSOL model 3217S to męskie okulary przeciwsłoneczne w ciekawym kształcie i kolorystyce. Pełna plastikowa ramka ma jednolitą czarną barwę, co sprawia, że produkt ma charakter uniwersalny, właściwy na każdą okazję. Okulary dodatkowo wyposażone są w elastyczny zawias. Soczewki barwione są na kolor zielony, co ładnie współgra ze nowoczesną oprawą. Pełne barwienie soczewek oraz najwyższa kategoria ochrony przed promieniowaniem UV zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania.

 • Okulary przeciwsłoneczne Persol - zdjęcie produktu

  PERSOL 3216S 24/31 Okulary przeciwsłoneczne męskie Persol wyprzedaż Vision Express

  599 zł 999 zł

  Okulary przeciwsłoneczne PERSOL 3216S 24/31 Okulary przeciwsłoneczne marki PERSOL model 3216S to ciekawa i modna propozycja przeznaczona dla mężczyzn. Pełne plastikowe ramki w kwadratowym kształcie dobrze pasują do każdego typu urody. Kształt ramek podkreślony jest przez ich szylkretowy kolor, doskonale komponujący się z barwionymi w pełni soczewkami w kolorze zielonym. Okulary wyposażone są w elastyczny zawias i mają kategorię UV 4, co zapewnia maksymalną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem.

Zobacz więcej produktów