Oryginalne koszulki damskie

Oryginalne koszulki damskie - sprawdź dostępne produkty

 • Bluzka damska Moschino z napisem młodzieżowa - zdjęcie produktu

  MOSCHINO SWIM - biały t-shirt z różowym logo Moschino outfit.pl

  259.00 zł 369.00 zł*
  MOSCHINO SWIMBiały t-shirt damski z różowym logo MOSCHINO SWIM . Mankiety oraz dekolt w różowym kolorze. Okrągły prążkowany dekolt. Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy.Regularna cena koszulki ok 550 zł. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelkiwzrost: 175 cmbiust: 88 cmtalia: 60 cmbiodra: 94 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze XSWymiary koszulki w rozmiarze XS: szerokość pod pachami: 44 cmcałkowita długość: 56 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.com.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Pinko - outfit.pl - zdjęcie produktu

  PINKO - Beżowy t-shirt damski z logo z cekinów Pinko outfit.pl

  479.00 zł
  T-shirt damski PINKO w kolorze beżowym. Z przodu logo LOVE BIRDS z cekinów. Okrągły prążkowany dekolt. Prać ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 175 cmbiust: 90 cmtalia: 65 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 47 cmcałkowita długość: 54 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Błękitny t-shirt damski z metalicznym logo i cyrkoniami Guess wyprzedaż outfit.pl

  145.99 zł 215.99 zł*
  Damski t-shirt GUESS w kolorze błękitnym. Z przodu metaliczne logo z cyrkoniami. Dekolt w serek.Prać ręcznie w chłodnej wodzie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 177 cmbiust: 85 cmtalia: 66 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 41 cmDługość całkowita: 58 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Brzoskwiniowy T-shirt damski z białym logo Guess promocja outfit.pl

  149.99 zł 185.99 zł*
  Damski T-shirt GUESS w kolorze brzoskwiniowym. Z przodu biały nadruk z trójkątnym logo.Bardzo delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 177 cmbiust: 85 cmtalia: 66 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie T-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 47,5 cmDługość całkowita: 59 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Moschino z krótkim rękawem - zdjęcie produktu

  MOSCHINO UNDERWEAR - czarny t-shirt z małym misiem Moschino outfit.pl

  249.00 zł 349.00 zł*
  MOSCHINO UNDEWEARCzarny t-shirt damski z misiem i dużym logo "MOSCHINO UNDERBEAR". Okrągły prążkowany dekolt.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelkiwzrost: 175 cmbiust: 88 cmtalia: 60 cmbiodra: 94 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze XSWymiary koszulki w rozmiarze XS: szerokość pod pachami: 43 cmcałkowita długość: 58 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.com.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Pinko - outfit.pl - zdjęcie produktu

  PINKO - Czarny t-shirt damski z logo z cekinów Pinko outfit.pl

  479.00 zł
  T-shirt damski PINKO w kolorze czarnym. Z przodu logo LOVE BIRDS z cekinów. Okrągły prążkowany dekolt. Prać ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 175 cmbiust: 90 cmtalia: 65 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 47 cmcałkowita długość: 54 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Brzoskwiniowy t-shirt damski z kolorowym logo Guess okazja outfit.pl

  149.99 zł 189.99 zł*
  Damski t-shirt GUESS w kolorze brzoskwiniowym z odblaskowym, kolorowym logo.Bardzo delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 175 cmbiust: 90 cmtalia: 65 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 48 cmDługość całkowita: 59 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Biały t-shirt damski z kolorowym logo Guess wyprzedaż outfit.pl

  149.99 zł 189.99 zł*
  Damski t-shirt GUESS w kolorze białym z odblaskowym, kolorowym logo.Bardzo delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 175 cmbiust: 90 cmtalia: 65 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 48 cmDługość całkowita: 59 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Czarny t-shirt damski ICON Guess wyprzedaż outfit.pl

  165.99 zł 229.99 zł*
  Damski t-shirt GUESS ICON w kolorze czarnym. Z przodu trójkątne logo z koralikami.Prać ręcznie w chłodnej wodzie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 177 cmbiust: 85 cmtalia: 66 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 46 cmDługość całkowita: 57 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Zielony t-shirt damski ICON Guess okazja outfit.pl

  165.99 zł 229.99 zł*
  Damski t-shirt GUESS ICON w kolorze oliwkowej zieleni. Z przodu trójkątne logo z koralikami.Prać ręcznie w chłodnej wodzie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 177 cmbiust: 85 cmtalia: 66 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 46 cmDługość całkowita: 57 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.

Wyszukaj podobne do "oryginalne koszulki damskie"

 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Zielony T-shirt damski z ażurowym logo Guess wyprzedaż outfit.pl

  159.99 zł 215.99 zł*
  Damski T-shirt GUESS w kolorze jasnej zieleni. Z przodu ażurowe logo.Bardzo delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 177 cmbiust: 85 cmtalia: 66 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie T-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 39,5 cmDługość całkowita: 56,5 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Czarny T-shirt damski z haftowanym logo Guess promocyjna cena outfit.pl

  209.99 zł
  Damski t-shirt GUESS w kolorze czarnym. Z przodu haftowane, okrągłe logo.Prać ręcznie w chłodnej wodzie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 177 cmbiust: 85 cmtalia: 66 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 49 cmDługość całkowita: 58,5 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Krótki różowy T-shirt damski z logo Guess wyprzedaż outfit.pl

  129.99 zł 159.99 zł*
  Krótki T-shirt damski GUESS w kolorze pudrowego różu. Z przodu duże trójkątne logo.Prać ręcznie w chłodnej wodzie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 177 cmbiust: 85 cmtalia: 66 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie T-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 46 cmDługość całkowita: 45 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Brzoskwiniowy T-shirt damski z trójkątnym logo Guess wyprzedaż outfit.pl

  129.99 zł 185.99 zł*
  Damski T-shirt GUESS w kolorze jasnopomarańczowym. Z przodu duże trójkątne logo.Prać ręcznie w chłodnej wodzie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 177 cmbiust: 85 cmtalia: 66 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie T-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 48,5 cmDługość całkowita: 59,5 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Oliwkowy T-shirt damski z białym logo Guess outfit.pl

  125.99 zł 169.99 zł*
  Damski T-shirt GUESS w kolorze oliwkowej zieleni. Z przodu białe logo. Wywijane rękawki.Prać ręcznie w chłodnej wodzie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 177 cmbiust: 85 cmtalia: 66 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie T-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 48 cmDługość całkowita: 59 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Brzoskwiniowy t-shirt damski z brokatowym logo Guess outfit.pl okazja

  139.99 zł 215.99 zł*
  Damski t-shirt GUESS w kolorze brzoskwiniowym. Z przodu brokatowe logo z dżetami. Prać ręcznie w chłodnej wodzie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 177 cmbiust: 85 cmtalia: 66 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 40,5 cmDługość całkowita: 54 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Fioletowy T-shirt damski z ażurowym logo Guess okazyjna cena outfit.pl

  159.99 zł 215.99 zł*
  Damski T-shirt GUESS w kolorze jasnego fioletu. Z przodu ażurowe logo.Bardzo delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 177 cmbiust: 85 cmtalia: 66 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie T-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 39,5 cmDługość całkowita: 58 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Kenzo - outfit.pl - zdjęcie produktu

  KENZO - Jasnoróżowy t-shirt damski TIGER z logo Kenzo outfit.pl

  429.99 zł 499.99 zł*
  T-shirt damski KENZO "TIGER" w kolorze jasnoróżowym. Z przodu nadruk z tygrysem z logo. Okrągły prążkowany dekolt. Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy.Wyprodukowany w Portugali. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 175 cmbiust: 90 cmtalia: 65 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 45 cmcałkowita długość: 55 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Pinko - outfit.pl - zdjęcie produktu

  PINKO - Błękitny t-shirt damski z logo z cekinów Pinko outfit.pl

  479.00 zł
  T-shirt damski PINKO w kolorze błękitnym. Z przodu logo LOVE BIRDS z cekinów. Okrągły prążkowany dekolt. Prać ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 175 cmbiust: 90 cmtalia: 65 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 47 cmcałkowita długość: 54 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Guess - outfit.pl - zdjęcie produktu

  GUESS - Biały t-shirt damski ICON Guess wyprzedaż outfit.pl

  165.99 zł 229.99 zł*
  Damski t-shirt GUESS ICON w kolorze białym. Z przodu trójkątne logo z koralikami.Prać ręcznie w chłodnej wodzie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 177 cmbiust: 85 cmtalia: 66 cmbiodra: 93 cmModelka ma na sobie t-shirt w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S:Szerokość pod pachami: 46 cmDługość całkowita: 57 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.

Oryginalne koszulki damskie - zobacz nasze artykuły