Oryginalne koszulki damskie

Oryginalne koszulki damskie - sprawdź nasze produkty

 • Bluzka damska Moschino z napisem młodzieżowa - zdjęcie produktu

  MOSCHINO SWIM - biały t-shirt z różowym logo Moschino outfit.pl

  259.00 zł 369.00 zł
  MOSCHINO SWIMBiały t-shirt damski z różowym logo MOSCHINO SWIM . Mankiety oraz dekolt w różowym kolorze. Okrągły prążkowany dekolt. Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy.Regularna cena koszulki ok 550 zł. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelkiwzrost: 175 cmbiust: 88 cmtalia: 60 cmbiodra: 94 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze XSWymiary koszulki w rozmiarze XS: szerokość pod pachami: 44 cmcałkowita długość: 56 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.com.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Emporio Armani - Royal Shop - zdjęcie produktu

  T-shirt EMPORIO ARMANI czerwony damski STRETCH Emporio Armani Royal Shop promocja

  155.99 zł 199.99 zł
  T-shirt damski marki Emporio Armani kolor czerwony tshirt damski fason: slim fit v-neck skład surowcowy: 95% bawełna  5% elastan logo marki znajduje się na piersi t-shirt posiada oryginalne metki producenta   Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą markowych koszulek damskich , oraz całym asortymentem marki Armani: Markowe koszulki damskie T-Shirt >>> Odzież marki Armani>>>
 • Bluzka damska Emporio Armani - Royal Shop - zdjęcie produktu

  T-shirt EMPORIO ARMANI granatowy damski Emporio Armani Royal Shop promocyjna cena

  155.99 zł 199.99 zł
  T-shirt damski marki Emporio Armani kolor granatowy tshirt damski fason: slim fit v-neck skład surowcowy: 95% bawełna  5% elastan logo marki znajduje się na piersi t-shirt posiada oryginalne metki producenta   Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą markowych koszulek damskich , oraz całym asortymentem marki Armani: Markowe koszulki damskie T-Shirt >>> Odzież marki Armani>>>
 • Bluzka damska Moschino z krótkim rękawem - zdjęcie produktu

  MOSCHINO UNDERWEAR - czarny t-shirt z małym misiem Moschino outfit.pl

  249.00 zł 349.00 zł
  MOSCHINO UNDEWEARCzarny t-shirt damski z misiem i dużym logo "MOSCHINO UNDERBEAR". Okrągły prążkowany dekolt.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelkiwzrost: 175 cmbiust: 88 cmtalia: 60 cmbiodra: 94 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze XSWymiary koszulki w rozmiarze XS: szerokość pod pachami: 43 cmcałkowita długość: 58 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.com.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Moschino z krótkim rękawem z okrągłym dekoltem - zdjęcie produktu

  MOSCHINO UNDERWEAR - czarny t-shirt z białym misiem Moschino outfit.pl

  239.00 zł 329.00 zł
  Czarny damski t-shirt MOSCHINO UNDERWEAR z białym dużym misiem oraz małym logo na prawym biodrze. Okrągły prążkowany dekolt.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelkiwzrost: 175 cmbiust: 88 cmtalia: 60 cmbiodra: 94 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze XSWymiary koszulki w rozmiarze XS: szerokość pod pachami: 46 cmcałkowita długość: 60 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.com.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Moschino na wiosnę z okrągłym dekoltem - zdjęcie produktu

  MOSCHINO UNDERWEAR - żółty t-shirt z czarnym misiem Moschino outfit.pl

  239.00 zł 3298.00 zł
  Żółty damski t-shirt MOSCHINO UNDERWEAR z czarnym dużym misiem oraz małym logo na prawym biodrze. Okrągły prążkowany dekolt.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelkiwzrost: 175 cmbiust: 88 cmtalia: 60 cmbiodra: 94 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze XSWymiary koszulki w rozmiarze XS: szerokość pod pachami: 47 cmcałkowita długość: 58 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.com.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska wielokolorowa Moschino bawełniana z krótkim rękawem na wiosnę w stylu młodzieżowym - zdjęcie produktu

  MOSCHINO SWIM - biały t-shirt w czarne litery Moschino outfit.pl

  289.00 zł 499.00 zł
  T-shirt damski MOSCHINO SWIM w kolorze białym w czarne litery oraz logo firmy. Okrągły prążkowany dekolt w kolorze czarnym.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 45 cmcałkowita długość: 56 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska BALMAIN na wiosnę biała z krótkim rękawem bawełniana - zdjęcie produktu

  BALMAIN - biały t-shirt damski z różowym logo outfit.pl

  889.00 zł 999.00 zł
  T-shirt damski BALMAIN w kolorze białym. Na piersi nadruk z logo w kolorze różowym. Okrągły prążkowany dekolt. Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy.Wyprodukowany we Włoszech. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 49 cmcałkowita długość: 63 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Kenzo z krótkimi rękawami młodzieżowa - zdjęcie produktu

  KENZO - biały t-shirt damski TIGER z niebieskim logo Kenzo outfit.pl

  299.00 zł 389.00 zł
  T-shirt damski KENZO "TIGER" w kolorze białym. Na piersi nadruk z beżowo-zielonym tygrysem z niebieskim logo. Okrągły prążkowany dekolt. Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy.Wyprodukowany w Portugali. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 46 cmcałkowita długość: 56 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Moschino z okrągłym dekoltem z krótkimi rękawami - zdjęcie produktu

  MOSCHINO UNDERWEAR - różowy t-shirt z czarnym misiem Moschino outfit.pl

  239.00 zł 329.00 zł
  Różowy damski t-shirt MOSCHINO UNDERWEAR z czarnym dużym misiem oraz małym logo na prawym biodrze. Okrągły prążkowany dekolt.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelkiwzrost: 175 cmbiust: 88 cmtalia: 60 cmbiodra: 94 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze XSWymiary koszulki w rozmiarze XS: szerokość pod pachami: 46 cmcałkowita długość: 60 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.com.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.

T-shirty

Wyszukaj podobne do "oryginalne koszulki damskie"

 • Bluzka damska Givenchy z krótkim rękawem - zdjęcie produktu

  GIVENCHY - biały t-shirt damski z czarnym logo vintage Givenchy outfit.pl

  1149.00 zł 1289.00 zł
  T-shirt damski GIVENCHY w kolorze białym. Ozdobiony czarnym logo z efektem vintage. T-shirt ma okrągły, prążkowany dekolt. Wyprodukowany w Portugali.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze SWymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 47 cmcałkowita długość: 59 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Kenzo z krótkim rękawem młodzieżowa z okrągłym dekoltem - zdjęcie produktu

  KENZO - czarny t-shirt damski z białym logo Kenzo outfit.pl

  289.00 zł 429.00 zł
  T-shirt damski KENZO w kolorze czarnym. Na piersi nadruk z białym logo. Okrągły prążkowany dekolt. Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy.Wyprodukowany w Portugali. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 44 cmcałkowita długość: 60 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Kenzo z krótkim rękawem z okrągłym dekoltem - zdjęcie produktu

  KENZO - czarny t-shirt damski TIGER z żółtym logo Kenzo outfit.pl

  339.00 zł 429.00 zł
  T-shirt damski KENZO "TIGER" w kolorze czarnym. Na piersi nadruk z tygrysem w odcieniach zieleni oraz niebieskiego z żółtym logo. Okrągły prążkowany dekolt. Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy.Wyprodukowany w Portugali. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 51 cmcałkowita długość: 64 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Moschino czarna młodzieżowa z okrągłym dekoltem - zdjęcie produktu

  MOSCHINO SWIM - czarny t-shirt z neonowym logo Moschino outfit.pl

  269.00 zł 499.00 zł
  T-shirt damski MOSCHINO SWIM w kolorze czarnym. Ozdobiony neonowym logo w kolorach: różowym, pomarańczowym, żółtym i zielonym. Okrągły prążkowany dekolt w kolorze różowym.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 42 cmcałkowita długość: 60 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Moschino z okrągłym dekoltem różowa z krótkim rękawem - zdjęcie produktu

  MOSCHINO SWIM - różowy t-shirt w czarne litery Moschino outfit.pl

  289.00 zł 499.00 zł
  T-shirt damski MOSCHINO SWIM w neonowym różu. Ozdobiony w litery oraz logo w kolorze czarnym. Okrągły prążkowany dekolt w kolorze czarnym.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 46 cmcałkowita długość: 55 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska Moschino w stylu młodzieżowym z krótkim rękawem - zdjęcie produktu

  MOSCHINO SWIM - czarny t-shirt z logo i kwiatami Moschino outfit.pl

  269.00 zł 499.00 zł
  T-shirt damski MOSCHINO SWIM w kolorze czarnym. Ozdobiony kolorowym nadrukiem w malarskie kwiaty oraz logo. Okrągły prążkowany dekolt.Delikatne pranie w pralce do 30°C, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 48 cmcałkowita długość: 55 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska BALMAIN z aplikacjami z okrągłym dekoltem - zdjęcie produktu

  BALMAIN - biały t-shirt z aksamitnym logo i złotymi guzikami outfit.pl

  1069.00 zł 1189.00 zł
  T-shirt damski BALMAIN w kolorze białym. Na piersi aplikacja z aksamitnym logo w kolorze czarnym. Na lewym ramieniu trzy złote guziki z logo. Okrągły prążkowany dekolt. Prać ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy.Wyprodukowany w Portugali. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze SWymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 48 cmcałkowita długość: 63 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska BALMAIN z okrągłym dekoltem z krótkim rękawem młodzieżowa z bawełny - zdjęcie produktu

  BALMAIN - czarny t-shirt ze złotym logo i guzikami outfit.pl

  1069.00 zł 1189.00 zł
  T-shirt damski BALMAIN w kolorze czarnym. Na piersi logo w kolorze złotym. Na lewym ramieniu trzy złote guziki z tłoczonym logo. Okrągły prążkowany dekolt. Prać ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy.Wyprodukowany we Włoszech. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze SWymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 49 cmcałkowita długość: 63 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska BALMAIN z okrągłym dekoltem z krótkim rękawem - zdjęcie produktu

  BALMAIN - biały t-shirt z czarnym logo i złotymi guzikami outfit.pl

  1069.00 zł 1189.00 zł
  T-shirt damski BALMAIN w kolorze białym. Na piersi nadruk z czarnym logo. Na lewym ramieniu trzy złote guziki z tłoczonym logo. Okrągły prążkowany dekolt. Prać ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy.Wyprodukowany w Portugali. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze S.Wymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 48 cm Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.
 • Bluzka damska BALMAIN z okrągłym dekoltem na wiosnę z krótkim rękawem młodzieżowa - zdjęcie produktu

  BALMAIN - czarny t-shirt z białym logo i złotymi guzikami outfit.pl

  1069.00 zł 1189.00 zł
  T-shirt damski BALMAIN w kolorze czarnym. Na piersi nadruk z białym logo. Na lewym ramieniu trzy złote guziki z tłoczonym logo. Okrągły prążkowany dekolt. Prać ręcznie, nie suszyć w suszarce bębnowej, nie stosować wybielaczy.Wyprodukowany w Portugali. ROZMIAR I DOPASOWANIE:Wymiary modelki:wzrost: 176 cmbiust: 85 cmtalia: 65 cmbiodra: 92 cmModelka ma na sobie koszulkę w rozmiarze SWymiary koszulki w rozmiarze S: szerokość pod pachami: 48 cmcałkowita długość: 62 cm  Wszystkie produkty z oferty outfit.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów lub sprawdzonych dystrybutorów.

Oryginalne koszulki damskie - zobacz nasze artykuły