1. Strona główna
 2. paski taliowe

Paski taliowe

Paski taliowe - sprawdź nasze produkty

 • Pasek Wrangler - SMA Wrangler - zdjęcie produktu

  Pasek Wrangler Basic Stitched Belt W0081US85 szary Wrangler SMA Wrangler

  109 zł

  Pasek Wrangler Basic Stitched Belt W0081US85

 • Pasek Wrangler - SMA Wrangler - zdjęcie produktu

  Pasek Wrangler Basic Stitched Belt W0081US01 szary Wrangler SMA Wrangler

  109 zł

  Pasek Wrangler Basic Stitched Belt W0081US01

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  Damski pasek LIŚCIE sprężynka SNAKE ZŁOTY bezowy Promesso

  16 zł

  ELEGANCKI PASEK Z KLAMRĄ W KSZTAŁCIE LIŚCI idealny dodatek, który podkreśli figurę .  Świetnie sprawdzi się przy tworzeniu niepowtarzalnych stylizacji. Pasuje do tunik oraz sukienek. WYMIARY: Długość minimalna: 75 cm Długość maksymalna: 120 cm Szerokość sprężynki  0,9 cm Wymiar klamry 11,5 cm x 2,5 cm kolor: złoty Pasek idealnie dopasowuje się do kształtu ciała ponieważ jest wykonany z metalu na zasadzie sprężyny.

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  Damski pasek sprężynka SNAKE SREBRNY OKSYDOWANY bialy Promesso

  12 zł

  ELEGANCKI PASEK Z PROSTOKĄTNĄ KLAMRĄ idealny dodatek, który podkreśli figurę .  Świetnie sprawdzi się przy tworzeniu niepowtarzalnych stylizacji. Pasuje do tunik, sukienek oraz w szlufkę. Wymiary: Wymiary klamry: 6 cm x 1,5 cm Długość minimalna: 72 cm Długość maksymalna:  115 cm kolor: srebro oksydowane Pasek idealnie dopasowuje się do kształtu ciała ponieważ jest wykonany z metalu na zasadzie sprężyny.

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  Damski pasek sprężynka SNAKE ZŁOTY bezowy Promesso

  16 zł

  ELEGANCKI PASEK Z PROSTOKĄTNĄ KLAMRĄ idealny dodatek, który podkreśli figurę .  Świetnie sprawdzi się przy tworzeniu niepowtarzalnych stylizacji. Pasuje do tunik, sukienek oraz w szlufkę. WYMIARY: Wymiary klamry: 6 cm x 1,5 cm Długość minimalna: 72 cm Długość maksymalna:  115 cm kolor: ZŁOTY Pasek idealnie dopasowuje się do kształtu ciała ponieważ jest wykonany z metalu na zasadzie sprężyny.

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  Damski pasek sprężynka SNAKE SREBRNY bialy Promesso

  16 zł

  ELEGANCKI PASEK Z PROSTOKĄTNĄ KLAMRĄ idealny dodatek, który podkreśli figurę .  Świetnie sprawdzi się przy tworzeniu niepowtarzalnych stylizacji. Pasuje do tunik, sukienek oraz w szlufkę. WYMIARY: Wymiary klamry: 6 cm x 1,5 cm Długość minimalna: 72 cm Długość maksymalna:  115 cm kolor: SREBRNY Pasek idealnie dopasowuje się do kształtu ciała ponieważ jest wykonany z metalu na zasadzie sprężyny.

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  SZEROKI PASEK PAS GORSET DO SUKIENEK Promesso czarny

  16 zł

  SZEROKI PAS GORSETOWY Szeroki pas z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Tylna część wykonana z elastycznej gumy. Świetnie sprawdzi się w wielu stylizacjach. Idealnie podkreśla talię. WYMIARY: Długość paska przed rozciągnięciem: 87 cm Po rozciągnięciu: 130 cm Szerokość gumy: 7,5 cm Max szerokość paska: 10 cm Minimalne zapięcie 76 cm kolor: CZARNY Pasek idealnie dopasowuje się do sylwetki ponieważ jego tylna część wykonana jest z elastycznej gumy.

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  SZEROKI WIĄZANY PASEK PAS GORSET DO SUKIENEK szary Promesso

  19 zł

  SZEROKI WIĄZANY PAS GORSETOWY Szeroki pas z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Tylna część wykonana z elastycznej gumy. Świetnie sprawdzi się w wielu stylizacjach. Idealnie podkreśla talię. WYMIARY: Długość paska przed rozciągnięciem: 66 cm Po rozciągnięciu: 112 cm Szerokość gumy: 11,5 cm Max szerokość paska: 19 cm kolor: CZARNY Pasek idealnie dopasowuje się do sylwetki ponieważ jego tylna część wykonana jest z elastycznej gumy. Pasek zapinany z tyłu na rzep.

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  SZEROKI WIĄZANY PASEK PAS GORSET DO SUKIENEK szary Promesso

  19 zł

  SZEROKI WIĄZANY PAS GORSETOWY Szeroki pas z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Tylna część wykonana z elastycznej gumy. Świetnie sprawdzi się w wielu stylizacjach. Idealnie podkreśla talię. WYMIARY: Długość paska przed rozciągnięciem: 73,5 cm Po rozciągnięciu: 105 cm Szerokość gumy: 10 cm Max szerokość paska: 15 cm kolor: CZARNY Pasek idealnie dopasowuje się do sylwetki ponieważ jego tylna część wykonana jest z elastycznej gumy. Pasek zapinany z tyłu na 3 napy.

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  SZEROKI WIĄZANY PASEK PAS GORSET DO SUKIENEK szary Promesso

  23 zł

  SZEROKI WIĄZANY PAS GORSETOWY Szeroki pas z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Tylna część wykonana z elastycznej gumy. Świetnie sprawdzi się w wielu stylizacjach. Idealnie podkreśla talię. WYMIARY: Długość paska przed rozciągnięciem: 78 cm Po rozciągnięciu: 105 cm Szerokość gumy: 10 cm Max szerokość paska: 15,5 cm kolor: CZARNY Pasek idealnie dopasowuje się do sylwetki ponieważ jego tylna część wykonana jest z elastycznej gumy. Pasek zapinany z tyłu 3 napy.

Zobacz więcej produktów

Paski damskie

Zobacz Paski damskie

Wyszukaj podobne do Paski taliowe

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  SZEROKI PASEK PAS GORSET DO SUKIENEK 2 KLAMRY szary Promesso

  22 zł

  SZEROKI PAS GORSETOWY 2 KLAMRY Szeroki pas z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Tylna część wykonana z elastycznej gumy. Świetnie sprawdzi się w wielu stylizacjach. Idealnie podkreśla talię. WYMIARY: Długość paska przed rozciągnięciem (do pierwszej dziurki): 76 cm (do ostatniej dziurki): 82 cm Po rozciągnięciu (do pierwszej dziurki): 95 cm (do ostatniej dziurki): 105 cm Szerokość gumy: 10 cm Max szerokość paska: 14,5 cm kolor: CZARNY Pasek idealnie dopasowuje się do sylwetki ponieważ jego tylna część wykonana jest z elastycznej gumy.

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  SZEROKI PASEK PAS NA GUMIE DO SUKIENEK, TUNIK, PŁASZCZY Promesso szary

  15 zł

  SZEROKI PAS NA GUMIE Szeroki pas z najwyższej jakości skóry ekologicznej oraz gumy. Świetnie sprawdzi się w wielu stylizacjach. Pasuje do sukienek, tunik oraz płaszczy. Idealnie podkreśla talię. WYMIARY: długość paska : 70 cm długość po rozciągnięciu : 125 cm szerokość :7,5 cm kolor: CZARNY

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  PASEK ZŁOTA BLACHA klamra Mirror Belt w szlufkę Promesso szary

  14 zł

  PASEK "MIRROR BELT" W SZLUFKĘ idealny dodatek do sukienek, tunik oraz spodni czy płaszczy. WYMIARY: Wymiary klamry: 15 cm x 2 cm Długość całkowita: 114 cm Długość do pierwszej dziurki: 104 cm do ostatniej dziurki: 90 cm kolor klamry: ZŁOTY kolor paska: CZARNY PASEK BEZ PROBLEMU MOŻNA SKRÓCIĆ !!! wystarczy odkręcić dwie śrubki uciąć pasek i ponownie wkręcić śrubki

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  Wąski ZŁOTY pasek BLACHA klamra Mirror Belt 15x2cm czarny Promesso

  12 zł

  PASEK "MIRROR BELT" W KOLORZE ZŁOTYM idealny dodatek, który podkreśli figurę. Świetnie sprawdzi się przy tworzeniu niepowtarzalnych stylizacji. WYMIARY: Wymiary klamry: 15 cm x 2 cm Długość całkowita: 75 cm Długość max: 110 cm kolor klamry: ZŁOTY kolor gumy: CZARNY Metalowy element należy dopasować do swojej figury przez delikatne dogięcie blachy. Pasek zapinany jest na dwa metalowe bolce. Co widać na jednym ze zdjęć.

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  Wąski SREBRNY pasek BLACHA klamra Mirror Belt 15x2cm Promesso czarny

  12 zł

  PASEK "MIRROR BELT" W KOLORZE SREBRNYM idealny dodatek, który podkreśli figurę. Świetnie sprawdzi się przy tworzeniu niepowtarzalnych stylizacji. WYMIARY: Wymiary klamry: 15 cm x 2 cm Długość całkowita: 75 cm Długość max: 110 cm kolor klamry: SREBRNY kolor gumy: CZARNY Metalowy element należy dopasować do swojej figury przez delikatne dogięcie blachy. Pasek zapinany jest na dwa metalowe bolce. Co widać na jednym ze zdjęć.

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  PASEK PLECIONY UNISEX DAMSKI / MĘSKI ELASTYCZNY granat granatowy Promesso

  16 zł

  Elastyczny pleciony pasek UNISEX z elementami ze skóry ekologicznej. Idealnie układa się w szlufkach. Pasuje do wielu męskich i damskich stylizacji... WYMIARY: Szerokość: 3,3 cm długość z klamrą : 107 cm (pasek się rozciąga do ok 147 cm) pasek nie ma dziurek, można go zapiąć w dowolnym miejscu co jest dodatkowym atutem kolor: granat

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  PASEK PLECIONY UNISEX DAMSKI / MĘSKI ELASTYCZNY oliwka szary Promesso

  16 zł

  Elastyczny pleciony pasek UNISEX z elementami ze skóry ekologicznej. Idealnie układa się w szlufkach. Pasuje do wielu męskich i damskich stylizacji... WYMIARY: Szerokość: 3,3 cm długość z klamrą : 107 cm (pasek się rozciąga do ok 147 cm) pasek nie ma dziurek, można go zapiąć w dowolnym miejscu co jest dodatkowym atutem kolor: oliwkowy

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  PASEK PLECIONY UNISEX DAMSKI / MĘSKI ELASTYCZNY brąz Promesso szary

  16 zł

  Elastyczny pleciony pasek UNISEX z elementami ze skóry ekologicznej. Idealnie układa się w szlufkach. Pasuje do wielu męskich i damskich stylizacji... WYMIARY: Szerokość: 3,3 cm długość z klamrą : 107 cm (pasek się rozciąga do ok 147 cm) pasek nie ma dziurek, można go zapiąć w dowolnym miejscu co jest dodatkowym atutem kolor: brąz

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  PASEK PLECIONY UNISEX DAMSKI / MĘSKI ELASTYCZNY NR 3 szary Promesso

  16 zł

  Elastyczny pleciony pasek UNISEX z elementami ze skóry ekologicznej. Idealnie układa się w szlufkach. Pasuje do wielu męskich i damskich stylizacji... WYMIARY: Szerokość: 3,3 cm długość z klamrą : 107 cm (pasek się rozciąga do ok 130 cm) pasek nie ma dziurek, można go zapiąć w dowolnym miejscu co jest dodatkowym atutem kolor: biało - granatowo - szary

 • Pasek Promesso - zdjęcie produktu

  PASEK PLECIONY UNISEX DAMSKI / MĘSKI ELASTYCZNY NR 5 Promesso brazowy

  16 zł

  Elastyczny pleciony pasek UNISEX z elementami ze skóry ekologicznej. Idealnie układa się w szlufkach. Pasuje do wielu męskich i damskich stylizacji... WYMIARY: Szerokość: 3,3 cm długość z klamrą : 107 cm (pasek się rozciąga do ok 130 cm) pasek nie ma dziurek, można go zapiąć w dowolnym miejscu co jest dodatkowym atutem kolor: biało - brązowy

Zobacz więcej produktów