1. Strona główna
 2. seksowna bluzka

Seksowna bluzka

Seksowna bluzka - sprawdź nasze produkty

 • Bluzka damska z dekoltem typu hiszpanka - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - czerń magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - czerń Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor czerń kocha każda z Nas.

 • Bluzka damska z dekoltem typu hiszpanka - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - pudrowy róż magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - pudrowy róż Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor pudrowy róż doda uroku całemu outfitowi.

 • Bluzka damska z dekoltem typu hiszpanka - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka NATHALIE - malina magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka NATHALIE - malina Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor malinowy doda Ci kobiecego wdzięku.

 • Bluzka damska z dekoltem typu hiszpanka - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - błękit magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - błękit Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor błękit odświeżający, doda energii.

 • Bluzka damska z długimi rękawami z dekoltem typu hiszpanka - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - malina magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - malina Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor malina bardzo seksowny.

 • Bluzka damska z dekoltem typu hiszpanka - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - butelkowa zieleń magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - butelkowa zieleń Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor butelkowa zieleń podkreśla kolor skóry.

 • Bluzka damska z długimi rękawami z dekoltem typu hiszpanka - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - popiel magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - popiel Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor popiel dopasujesz do każdej stylizacji.

 • Bluzka damska z dekoltem typu hiszpanka - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka NATHALIE - butelkowa zieleń magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka NATHALIE - butelkowa zieleń Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor butelkowej zieleni idealnie wygląda w połączniu z klasycznymi białymi spodniami.

 • Bluzka damska różowa boho z długimi rękawami - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka DOLORES - pudrowy róż magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka DOLORES - pudrowy róż Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor pudrowy róż doda Ci dziewczęcego wdzięku.

 • Bluzka damska bez wzorów - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka NATHALIE - błękit magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka NATHALIE - błękit Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor błękitny świetnie sprawdzi się w wiosennych stylizacjach.

Zobacz więcej produktów

Bluzki damskie

Bluzki damskie możesz nosić praktycznie do wszystkiego, a zasady łączenia różnych stylów i konwencji otwierają przed Tobą wiele możliwości. Problematyczne może okazać się jedynie, jak nosić luźne bluzki, lecz o tym zaraz napiszemy.

Zobacz Bluzki damskie

Wyszukaj podobne do Seksowna bluzka

 • Bluzka damska z długim rękawem - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka DOLORES - błękit magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka DOLORES - błękit Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor błękitny świetnie sprawdzi się w wiosennych stylizacjach.

 • Bluzka damska z dekoltem typu hiszpanka - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka NATHALIE - czerń magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka NATHALIE - czerń Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Jeśli lubisz klasykę postaw na bluzkę w kolorze czarnym.

 • Bluzka damska z dekoltem typu hiszpanka - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - cytryna magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - cytryna Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor cytrynowy podkręci Twój look.

 • Bluzka damska z długim rękawem - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka DOLORES - cytryna magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka DOLORES - cytryna Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor cytrynowy podkręci Twój look.

 • Bluzka damska z dekoltem typu hiszpanka bez wzorów z długimi rękawami - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka DOLORES - jasny beż magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka DOLORES - jasny beż Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor beż stał się bardzo modnym kolorem. Masz już coś beżowego ?

 • Bluzka damska - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - karmelowy magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - karmelowy Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor karmelowy to hit tego sezonu.

 • Bluzka damska z długim rękawem z dekoltem typu hiszpanka - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - biel magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka AURELIA - biel Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor biel czysty świeży doda elegancji.

 • Bluzka damska bez wzorów z dekoltem typu hiszpanka z długimi rękawami - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka NATHALIE - cytryna magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka NATHALIE - cytryna Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor cytrynowy podkręci Twój look.

 • Bluzka damska z długim rękawem z dekoltem typu hiszpanka - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka NATHALIE - jasny beż magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka NATHALIE - jasny beż Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor beż stał się bardzo modnym kolorem. Masz już coś beżowego ?

 • Bluzka damska z dekoltem typu hiszpanka z długim rękawem - zdjęcie produktu

  Seksowna bluzka hiszpanka DOLORES - karmelowy magmac.pl

  39 zł

  Seksowna bluzka hiszpanka DOLORES - karmelowy Bluzeczka hiszpanka to doskonała propozycja na wiele codziennych i niecodziennych okazji. Została wykonana z przyjemnego dla skóry materiału, dzięki czemu bardzo ładnie układa się na sylwetce. Subtelnie odkryte ramiona wyglądają sexy ale z dobrym smakiem. Bluzeczka doskonale zaprezentuje się zarówno ze spodniami i spódniczkami z wysokim stanem, jak i z biodrówkami, które wyeksponują brzuszek ;)  Kolor karmelowy jest bardzo modny w tym sezonie.

Zobacz więcej produktów

Seksowna bluzka - zobacz nasze artykuły

 • Koronkowa bluzka - z czym nosić? - zdjęcie produktu

  Koronkowa bluzka - z czym nosić?

  Misterna i zjawiskowa koronka pojawiła się na światowych wybiegach i skradła serca wielu kobiet! Zmysłowa, lekko prześwitująca bluzka z koronki będzie idealna na wieczorowe wyjście typu Sylwester czy studniówka, kolację we dwoje, ale też na co dzień. Jak nosić prześwitującą i ażurową górę? Zainspiruj się najmodniejszymi propozycjami na ten sezon!

 • Crop topy i bluzki - zdjęcie produktu

  Crop topy i bluzki

  Sezon letni w pełni! Warto mieć w swojej szafie krótkie topy i bluzki, dzięki którym pochwalimy się ładną opalenizną. Z czym nosić crop topy? Zobaczcie co dla Was mamy!

 • Wybór stylistki: bluzki w stylu retro - zdjęcie produktu

  Wybór stylistki: bluzki w stylu retro

  W sezonie jesień/zima 2015 projektanci nawiązali w swoich kolekcjach do czasów wiktoriańskich i lat 70. Modne wtedy były bluzki ze stójką, zapinane na guziki, z elementami koronki, z wiązaniem wokół szyi oraz o piżamowym kroju. Który model najbardziej przypadł Wam do gustu? 

 • Jak nosić bluzki z odsłoniętymi ramionami? - zdjęcie produktu

  Jak nosić bluzki z odsłoniętymi ramionami?

  Tęsknicie za latem? Przywołajcie je w swoich stylizacjach za pomocą bluzki odsłaniającej ramiona. To niezwykle modny krój w tym sezonie, który na pewno zostanie z nami na dłużej.

 • Najmodniejsze bluzki damskie na lato - zdjęcie produktu

  Najmodniejsze bluzki damskie na lato

  w tym sezonie trapezowej spódniczki mini. Wówczas potrzebujemy odpowiedniej bluzki damskiej. Którą wybrać aby czuć się modnie i atrakcyjnie jednocześnie? Zobaczcie nasze propozycje na lato!

 • Bluzki damskie na przełom sezonów - zdjęcie produktu

  Bluzki damskie na przełom sezonów

  na przełom sezonów. Tym razem zwrócimy szczególną uwagę na bluzki damskie. Które z nich były modne latem i doskonale nadają się na ciepłe, jesienne dni? Jeśli szukacie pomysłów na przejściowy look, zainspirujcie się oryginalnymi stylizacjami blogerek!

Zobacz wszystkie artykuły