1. Strona główna
 2. spodnie damskie wyszczuplające

Spodnie damskie wyszczuplające

Spodnie damskie wyszczuplające - sprawdź nasze produkty

 • Spodnie damskie Quiosque - zdjęcie produktu

  Ciemnogranatowe eleganckie wyszczuplające spodnie Quiosque

  149 zł

  Granatowe odziez/odziez-damska/spodnie-damskie. Kategoria: spodnie damskie.

 • Spodnie damskie Bas Bleu casual - zdjęcie produktu

  Legginsy wyszczuplające ANGELICA 200DEN Bas Bleu E-LADY

  98 zł

  Wyszczuplające legginsy w kolorze czarnym. Dzięki wbudowanemu pasowi grubej gumy ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up. Klasyczny element każdej szafy, sprawdzi się w każdej stylizacji.Materiał SQUEEZE jest elastyczny, mocno modelujący sylwetkę, co daje efekt wyszczuplenia nóg i podnoszenia pośladków.Grubość: 200DEN. Skład materiału: 62% wiskoza, 28% poliester, 10% elastan. Rozmiar 2-S, 3-M, 4-L.

 • Leginsy Bas Bleu - zdjęcie produktu

  Legginsy wyszczuplające GINGER 200DEN Bas Bleu E-LADY

  93 zł

  Wyszczuplające legginsy w kolorze czarnym. Dzięki wbudowanemu pasowi grubej gumy ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up. Klasyczny element każdej szafy, sprawdzi się w każdej stylizacji. Materiał SQUEEZE jest elastyczny, mocno modelujący sylwetkę, co daje efekt wyszczuplenia nóg i podnoszenia pośladków.Grubość: 200DEN. Skład materiału: 62% wiskoza, 28% poliester, 10% elastan. Rozmiar 2-S, 3-M,4-L.

 • Bas Bleu spodnie damskie wiosenne - zdjęcie produktu

  Legginsy wyszczuplające BLAIR 200DEN Bas Bleu E-LADY

  88 zł

  Wyszczuplające legginsy w kolorze granatowym. Dzięki wbudowanemu pasowi grubej gumy ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up. Klasyczny element każdej szafy, sprawdzi się w każdej stylizacji. Materiał DENIM jest miękki w dotyku jak aksamit oraz pół kryjący, elastyczny, modelujący sylwetkę.Skład materiału: 80%wiskoza, 15%poliester, 5%elastan. Grubość: 200DEN.Rozmiar 2-S, 3-M, 4-L, 5-XL, 6-XXL.

 • Spodnie damskie Bas Bleu - zdjęcie produktu

  Legginsy (tregginsy) wyszczuplające SANSA 200DEN Bas Bleu E-LADY

  148 zł

  Wyszczuplające legginsy w kolorze czarnym, wykonane z gładkiego  materiału. Dzięki wysokiemu stanowi ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up. Po bokach efektownie wiązane, z tyłu zapinane na krótki zamek. Klasyczny element każdej szafy, sprawdzi się w każdej stylizacji. Materiał SQUEEZE jest w pełni kryjący, elastyczny, mocno modelujący sylwetkę, co daje efekt wyszczuplenia nóg i podnoszenia pośladków.Grubość: 200DEN. Skład materiału: 62% wiskoza, 28% poliester, 10% elastan. Rozmiar 2-S, 3-M, 4-L, 5-XL.

 • Leginsy Bas Bleu - zdjęcie produktu

  Legginsy wyszczuplające ALLY 200DEN Bas Bleu E-LADY

  105 zł

  Wyszczuplające legginsy w kolorze czarnym. Dzięki wbudowanemu pasowi grubej gumy ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up. Klasyczny element każdej szafy, sprawdzi się w każdej stylizacji.Materiał SQUEEZE jest w pełni kryjący, elastyczny, mocno modelujący sylwetkę, co daje efekt wyszczuplenia nóg i podnoszenia pośladków.Grubość: 200DEN. Skład materiału: 62% wiskoza, 28% poliester, 10% elastan. Rozmiar 2-S, 3-M, 4-L, 5-XL, 6-XXL.

 • Spodnie damskie Bas Bleu - zdjęcie produktu

  Legginsy wyszczuplające IGGY 200DEN Bas Bleu E-LADY

  98 zł

  Wyszczuplające legginsy w kolorze czarnym. Dzięki wbudowanemu pasowi z elastycznej gumy ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up. Klasyczny element każdej szafy, sprawdzi się w każdej stylizacji. Materiał SQUEEZE jest w pełni kryjący, elastyczny, mocno modelujący sylwetkę, co daje efekt wyszczuplenia nóg i podnoszenia pośladków.Grubość: 200DEN. Skład materiału: 62% wiskoza, 28% poliester, 10% elastan. Rozmiar 2-S, 3-M, 4-L, 5-XL, 6-XXL.

 • Czarne spodnie damskie Bas Bleu - zdjęcie produktu

  Legginsy wyszczuplające SAVANA 200DEN Bas Bleu E-LADY

  113 zł

  Wyszczuplające legginsy w kolorze czarnym. Dzięki wbudowanemu pasowi grubej gumy ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up. Klasyczny element każdej szafy, sprawdzi się w każdej stylizacji.Materiał SQUEEZE jest w pełni kryjący, elastyczny, mocno modelujący sylwetkę, co daje efekt wyszczuplenia nóg i podnoszenia pośladków.Grubość: 200DEN. Skład materiału: 62% wiskoza, 28% poliester, 10% elastan. Rozmiar 2-S, 3-M, 4-L, 5-XL, 6-XXL.

 • Bas Bleu leginsy - zdjęcie produktu

  Legginsy wyszczuplające MALENA 200DEN Bas Bleu E-LADY

  90 zł

  Wyszczuplające legginsy w kolorze czarnym Dzięki wbudowanemu pasowi grubej gumy ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up. Klasyczny element każdej szafy, sprawdzi się w każdej stylizacji. Materiał PLUSH VELVET jest miękki w dotyku jak aksamit, elastyczny, modelujący sylwetkę, po wewnętrznej stronie jest dodatkowo drapany w celu uzyskania delikatnych włosków co zwiększa walory cieplne.Grubość: 200DEN. Skład materiału: 62% wiskoza, 28% poliester, 10% elastan.Rozmiar 2-S, 3-M, 4-L.

 • Spodnie damskie Bas Bleu - zdjęcie produktu

  Legginsy wyszczuplające LIVIA 200DEN Bas Bleu E-LADY

  90 zł

  Wyszczuplające legginsy w kolorze czarnym. Dzięki wbudowanemu pasowi grubej gumy ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up. Klasyczny element każdej szafy, sprawdzi się w każdej stylizacji. Materiał SQUEEZE jest elastyczny, mocno modelujący sylwetkę, co daje efekt wyszczuplenia nóg i podnoszenia pośladków.Skład materiału: 62% wiskoza, 28% poliester, 10% elastan. Grubość: 200DEN.Rozmiar 2-S, 3-M, 4-L, 5-XL, 6-XXL.

Zobacz więcej produktów

Spodnie damskie

Eleganckie, casualowe, jeansy, z dziurami, wygodne dresowe – każda z nas potrzebuje co najmniej kilku par spodni damskich w swojej garderobie! U nas znajdziesz modele na każdą porę roku i każdą okazję. Sprawdź, co w ofercie!

Zobacz Spodnie damskie

Wyszukaj podobne do Spodnie damskie wyszczuplające

 • Leginsy Bas Bleu - zdjęcie produktu

  Legginsy wyszczuplające EMILY 200 DEN Bas Bleu E-LADY

  80 zł

  Wyszczuplające legginsy w kolorze czarnym. Dzięki wbudowanemu pasowi grubej gumy ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up. Klasyczny element każdej szafy, sprawdzi się w każdej stylizacji. Materiał PLUSH VELVET jest miękki w dotyku jak aksamit, elastyczny, modelujący sylwetkę, po wewnętrznej stronie jest dodatkowo drapany w celu uzyskania delikatnych włosków co zwiększa walory cieplne.Skład materiału: 85% poliester, 15% elastan. Grubość: 200DEN.Rozmiar 2-S, 3-M, 4-L

 • Spodnie damskie Bas Bleu - zdjęcie produktu

  Legginsy wyszczuplające CORNELIA 200DEN Bas Bleu E-LADY

  95 zł

  Wyszczuplające legginsy w kolorze czarnym, wykonane z eleganckiego, lekko połyskującego materiału. Dzięki wbudowanemu pasowi grubej gumy z delikatnym elementem ozdobnym ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up. Klasyczny element każdej szafy, sprawdzi się w każdej stylizacji.Materiał SQUEEZE jest elastyczny, mocno modelujący sylwetkę, co daje efekt wyszczuplenia nóg i podnoszenia pośladków.Grubość: 200DEN. Skład materiału: 62% wiskoza, 28% poliester, 10% elastan. Rozmiar 2-S, 3-M, 4-L.

 • Spodnie damskie Bonprix - zdjęcie produktu

  Spodnie wyszczuplające STRAIGHT bonprix bialy elastan

  74 zł

  Dł. mierzona od kroku w rozm. 42 ok. 81 cm. Można prać w pralce.

 • Spodnie damskie Bonprix bez wzorów - zdjęcie produktu

  Spodnie wyszczuplające z bengaliny, z modelującymi zaszewkami Bonprix

  74 zł

  Dł. mierzona od kroku w rozm. 42 ok. 80 cm. Można prać w pralce.

 • Bas Bleu leginsy - zdjęcie produktu

  Legginsy wyszczuplające SIMINI 200DEN Bas Bleu E-LADY

  150 zł

  Wyszczuplające legginsy w kolorze czarnym, wykonane z gładkiego  materiału. Dzięki szerokiemu pasowi ukryjesz niedoskonałości w okolicy talii, unoszą pośladki dzięki zaawansowanemu systemowi push-up. Z przodu zapinane na krótki zamek. Klasyczny element każdej szafy, sprawdzi się w każdej stylizacji. Materiał SQUEEZE jest w pełni kryjący, elastyczny, mocno modelujący sylwetkę, co daje efekt wyszczuplenia nóg i podnoszenia pośladków.Grubość: 200DEN. Skład materiału: 62% wiskoza, 28% poliester, 10% elastan. Rozmiar 2-S, 3-M, 4-L, 5-XL.

 • Spodnie damskie Eldar młodzieżowe - zdjęcie produktu

  Legginsy FIT ALMA Eldar E-LADY

  87 zł

  Wyszczuplające legginsy z wysokim stanem i podłużnymi wstawkami z siateczki. Doskonale korygują sylwetkę. Dłuższy tył zapobiega zsuwaniu się legginsów podczas treningu.Skład: 86% poliester, 14% elastan

 • Leginsy Bas Bleu - zdjęcie produktu

  Leginsy Bas Bleu

  114 zł

  Rewelacyjne legginsy wyszczuplające z efektem push-up! - perfekcyjne dopasowanie - w pasie szeroki pas wyszczuplający talię - z tyłu szwy optycznie podnoszące pośladki - świetna propozycja do codziennych stylizacji - grubość 200 DEN Elastan 10 % Polyester 28 % ~Viscosa 62 %

 • Spodnie damskie - zdjęcie produktu

  Legginsy z błyszczącymi aplikacjami Moodo.pl

  79 zł

  68%WISKOZA 27%NYLON 5%ELASTAN Legginsy, czarny, bez wzoru, gładki, wiskoza, wyszczuplające, Klasyczne,

 • Eldar leginsy - zdjęcie produktu

  Legginsy FIT ALANA Eldar E-LADY

  87 zł

  Wyszczuplające legginsy z wysokim stanem i poprzecznymi wstawkami z siateczki. Doskonale korygują sylwetkę. Dłuższy tył zapobiega zsuwaniu się legginsów podczas treningu.Skład: Poliamid 80%, Elastan 20%

 • Spodnie damskie Bonprix - zdjęcie produktu

  Spodnie ze stretchem BOOTCUT bonprix bialy bootcut

  84 zł

  Dł. mierzona od kroku w rozm. 42 ok. 83 cm. Można prać w pralce.

Zobacz więcej produktów

Spodnie damskie wyszczuplające - zobacz nasze artykuły

 • Ubrania, które wyszczuplą twoje nogi! - zdjęcie produktu

  Ubrania, które wyszczuplą twoje nogi!

  Niedoskonałości ciała często spędzają sen z powiek wielu kobietom. Zupełnie niepotrzebnie - nie ma ideałów, więc przejmowanie się drobnymi mankamentami urody jest tylko dodawaniem sobie zmartwień. Na wszystkie problemy zawsze można znaleźć jakieś rozwiązanie. Na dzisiaj przygotowaliśmy propozycje dla tych, które nie są do końca zadowolone ze swoich nóg. 

 • Te ubrania wyszczuplą twój brzuch! - zdjęcie produktu

  Te ubrania wyszczuplą twój brzuch!

  Masz sylwetkę typu jabłko i wystający brzuszek? Dobra wiadomość: odpowiednio dobrany strój optycznie Cię wysmukli i sprawi, że poczujesz się naprawdę komfortowo. Poznaj ubrania wyszczuplające brzuch, których nie może zabraknąć w Twojej garderobie!

 • Najlepsze płaszcze, które cię wyszczuplą! - zdjęcie produktu

  Najlepsze płaszcze, które cię wyszczuplą!

  Wybór płaszcza idealnego to tylko z pozoru proste zadanie. Jeśli chcemy, by nasz nowy, jesienny nabytek nie tylko chronił nas przed chłodem, ale również podkreślał nasze atuty, powinnyśmy znać kilka reguł, dzięki którym wybór odpowiedniego dla nas kroju będzie dużo łatwiejszy. Dzisiaj pokażemy wam, jakie to proste!  

 • HIT! Te spodnie wyszczuplają! - zdjęcie produktu

  HIT! Te spodnie wyszczuplają!

  Marzysz o długich, zgrabnych nogach bez siłowni i diety? Poznaj niezawodny sposób na optyczne wysmuklenie! Wyszczuplające spodnie sprawią, że Twoja sylwetka będzie wyglądać perfekcyjnie. Podpowiadamy, jakie kroje wybierać, a jakich zdecydowanie unikać!

 • Ubrania, które wyszczuplą pośladki! - zdjęcie produktu

  Ubrania, które wyszczuplą pośladki!

  Czujecie, że po zimie wasza figura jeszcze nie jest idealna, a Wy chętnie byście nad nią popracowały? Spokojnie, nie jesteście same, ale na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym w ekspresowym tempie – bez wyrzeczeń i czekania, jesteśmy w stanie odjąć sobie kilka centymetrów tu i ówdzie!

 • Moda size plus - wiosenne trendy - zdjęcie produktu

  Moda size plus - wiosenne trendy

  zalety i jednocześnie zatuszuje wady. Oferta odzieży w rozmiarze size plus jest coraz większa i ciekawsza. Zobaczcie nasze propozycje na wiosnę i odświeżcie swoją szafę o modne nowości!

Zobacz wszystkie artykuły