Sweterek do sukienki

Sweterek do sukienki - sprawdź dostępne produkty

 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Pleciony sweterek z guzikami MIRABEL - szary Magmac magmac.pl

  55.19 zł 91.99 zł
  Sweter kardigan z guzikami MIRABEL - szary Klasyczny, pleciony sweterek z guzikami - to obowiązkowy element w kobiecej garderobie. Nie zwlekaj, kup go już dziś! Wykonany z przyjemnej w dotyku, ciepłej dzianiny, która jest komfortowa w noszeniu przez cały dzień. Sweterek z guzikami sprawdzi się na każdą okazję, jest idealny nie tylko do noszenia na co dzień, ale i do pracy. Świetnie prezentuje się zarówno do sukienki, kombinezonu, jak i sportowej stylizacji. Uniwersalny sweterek bez problemu dopasujesz do wszystkich swoich dodatków, a także świetnie sprawdzi się na prezent! Pleciony wzór jest bardzo stylowy i oryginalny, rewelacyjnie podkreśli Twoją stylizację i doda jej charakteru. Kolor szary jest neutralny i bez problemu dopasujesz go do każdej stylizacji. UWAGA: guzik w swetrze może nieznacznie się różnić!
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Sweter kardigan z guzikami MIRABEL - biały Magmac magmac.pl

  55.19 zł 91.99 zł
  Sweter kardigan z guzikami MIRABEL - biały Klasyczny, pleciony sweterek z guzikami - to obowiązkowy element w kobiecej garderobie. Nie zwlekaj, kup go już dziś! Wykonany z przyjemnej w dotyku, ciepłej dzianiny, która jest komfortowa w noszeniu przez cały dzień. Sweterek z guzikami sprawdzi się na każdą okazję, jest idealny nie tylko do noszenia na co dzień, ale i do pracy. Świetnie prezentuje się zarówno do sukienki, kombinezonu, jak i sportowej stylizacji. Uniwersalny sweterek bez problemu dopasujesz do wszystkich swoich dodatków, a także świetnie sprawdzi się na prezent! Pleciony wzór jest bardzo stylowy i oryginalny, rewelacyjnie podkreśli Twoją stylizację i doda jej charakteru. Kolor biały jest delikatny i świetnie łączy się z jeansem. UWAGA: guzik w swetrze może nieznacznie się różnić!
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Sweter kardigan z guzikami MIRABEL - ciemny beż Magmac magmac.pl

  55.19 zł 91.99 zł
  Sweter kardigan z guzikami MIRABEL - ciemny beż Klasyczny, pleciony sweterek z guzikami - to obowiązkowy element w kobiecej garderobie. Nie zwlekaj, kup go już dziś! Wykonany z przyjemnej w dotyku, ciepłej dzianiny, która jest komfortowa w noszeniu przez cały dzień. Sweterek z guzikami sprawdzi się na każdą okazję, jest idealny nie tylko do noszenia na co dzień, ale i do pracy. Świetnie prezentuje się zarówno do sukienki, kombinezonu, jak i sportowej stylizacji. Uniwersalny sweterek bez problemu dopasujesz do wszystkich swoich dodatków, a także świetnie sprawdzi się na prezent! Pleciony wzór jest bardzo stylowy i oryginalny, rewelacyjnie podkreśli Twoją stylizację i doda jej charakteru. Guzik może delikatnie różnić się wzorem. Kolor ciemny beż jest subtelny i świetnie podkreśla opaleniznę.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Sweter kardigan z guzikami MIRABEL - czarny Magmac magmac.pl

  55.19 zł 91.99 zł
  Sweter kardigan z guzikami MIRABEL - czarny Klasyczny, pleciony sweterek z guzikami - to obowiązkowy element w kobiecej garderobie. Nie zwlekaj, kup go już dziś! Wykonany z przyjemnej w dotyku, ciepłej dzianiny, która jest komfortowa w noszeniu przez cały dzień. Sweterek z guzikami sprawdzi się na każdą okazję, jest idealny nie tylko do noszenia na co dzień, ale i do pracy. Świetnie prezentuje się zarówno do sukienki, kombinezonu, jak i sportowej stylizacji. Uniwersalny sweterek bez problemu dopasujesz do wszystkich swoich dodatków, a także świetnie sprawdzi się na prezent! Pleciony wzór jest bardzo stylowy i oryginalny, rewelacyjnie podkreśli Twoją stylizację i doda jej charakteru. Kolor czarny to klasa sama w sobie. UWAGA: guzik w swetrze może nieznacznie się różnić!
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Sweter kardigan z guzikami MIRABEL - pudrowy róż Magmac magmac.pl

  55.19 zł 91.99 zł
  Sweter kardigan z guzikami MIRABEL - pudrowy róż Klasyczny, pleciony sweterek z guzikami - to obowiązkowy element w kobiecej garderobie. Nie zwlekaj, kup go już dziś! Wykonany z przyjemnej w dotyku, ciepłej dzianiny, która jest komfortowa w noszeniu przez cały dzień. Sweterek z guzikami sprawdzi się na każdą okazję, jest idealny nie tylko do noszenia na co dzień, ale i do pracy. Świetnie prezentuje się zarówno do sukienki, kombinezonu, jak i sportowej stylizacji. Uniwersalny sweterek bez problemu dopasujesz do wszystkich swoich dodatków, a także świetnie sprawdzi się na prezent! Pleciony wzór jest bardzo stylowy i oryginalny, rewelacyjnie podkreśli Twoją stylizację i doda jej charakteru. Guzik może delikatnie różnić się wzorem. Kolor pudrowy jest subtelny i doda Twojej stylizacji dziewczęcego słodkiego uroku.
 • Sweter damski - zdjęcie produktu

  Pleciony sweterek z guzikami HELLO- beżowy magmac.pl

  58.19 zł 96.99 zł
  Sweter kardigan z guzikami HELLO - beżowy Pozwól się okryć modnym ciepłym sweterkiem w letnie wieczory i postaw na nasz model HELLO! Szukasz przepisu na modny look? Trafiłaś idealnie! Pleciony sweterek z guzikami jest idealny dla każdego <3 Wykonany z mięciutkiego materiału, przyjemnego w dotyku i bardzo ciepłego. Dodatkowo jest to model OVERSIZE i dopasuje się do każdej sylwetki. Sweterek świetnie sprawdzi się jako kardigan do innej stylizacji, np. do sukienki. Długość  jego i rozmiar pozwoli Ci się poczuć pewnie i komfortowo. A lekko bufiaste rękawy dodają stylu. Kolor beżowy jest subtelny i pięknie podkreśli twoją opaleniznę. UWAGA! Guzik może nieznacznie się różnić.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Sweter kardigan z guzikami HELLO - ciemny beż Magmac magmac.pl

  58.19 zł 96.99 zł
  Sweter kardigan z guzikami HELLO - ciemny beż Pozwól się okryć modnym ciepłym sweterkiem w letnie wieczory i postaw na nasz model HELLO! Szukasz przepisu na modny look? Trafiłaś idealnie! Pleciony sweterek z guzikami jest idealny dla każdego <3 Wykonany z mięciutkiego materiału, przyjemnego w dotyku i bardzo ciepłego. Dodatkowo jest to model OVERSIZE i dopasuje się do każdej sylwetki. Sweterek świetnie sprawdzi się jako kardigan do innej stylizacji, np. do sukienki. Długość  jego i rozmiar pozwoli Ci się poczuć pewnie i komfortowo. A lekko bufiaste rękawy dodają stylu. Kolor ciemny beż jest seksowny i świetnie podkreśla opaleniznę.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Sweter kardigan z guzikami HELLO - beżowy Magmac magmac.pl

  58.19 zł 96.99 zł
  Sweter kardigan z guzikami HELLO - beżowy Pozwól się okryć modnym ciepłym sweterkiem w letnie wieczory i postaw na nasz model HELLO! Szukasz przepisu na modny look? Trafiłaś idealnie! Pleciony sweterek z guzikami jest idealny dla każdego <3 Wykonany z mięciutkiego materiału, przyjemnego w dotyku i bardzo ciepłego. Dodatkowo jest to model OVERSIZE i dopasuje się do każdej sylwetki. Sweterek świetnie sprawdzi się jako kardigan do innej stylizacji, np. do sukienki. Długość  jego i rozmiar pozwoli Ci się poczuć pewnie i komfortowo. A lekko bufiaste rękawy dodają stylu. Kolor beżowy jest subtelny i kobiecy.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Sweter kardigan z guzikami HELLO - pudrowy róż Magmac magmac.pl

  58.19 zł 96.99 zł
  Sweter kardigan z guzikami HELLO - pudrowy róż Pozwól się okryć modnym ciepłym sweterkiem w letnie wieczory i postaw na nasz model HELLO! Szukasz przepisu na modny look? Trafiłaś idealnie! Pleciony sweterek z guzikami jest idealny dla każdego <3 Wykonany z mięciutkiego materiału, przyjemnego w dotyku i bardzo ciepłego. Dodatkowo jest to model OVERSIZE i dopasuje się do każdej sylwetki. Sweterek świetnie sprawdzi się jako kardigan do innej stylizacji, np. do sukienki. Długość  jego i rozmiar pozwoli Ci się poczuć pewnie i komfortowo. A lekko bufiaste rękawy dodają stylu. Kolor pudrowy róż jest delikatny i elegancki.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Sweter kardigan zapinany na guziki - SINNA - szary Magmac magmac.pl

  33.59 zł 55.99 zł
  Sweter kardigan zapinany na guziki - SINNA - szary Szukasz wygodnego i uniwersalnego sweterka na każdą okazję? Model SINNA jest do tego stworzony. Świetnie wykonany z przyjemnej w dotyku miękkiej dzianiny, która jest komfortowa w noszeniu przez cały dzień. Sweter kardigan świetnie sprawdzi się do sukienki, jak i do klasycznego topu i jeansowych spodni. Doskonale sprawdzi się na co dzień, jak i do pracy. Zapinany jest na guziki. Sweterek posiada ozdobny ażurowy wzór, który dodaje mu oryginalności i uroku. Kolor szary jest uniwersalny i elegancki.

Wyszukaj podobne do "sweterek do sukienki"

 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Sweter kardigan zapinany na guziki - SINNA - ceglasty Magmac magmac.pl

  33.59 zł 55.99 zł
  Sweter kardigan zapinany na guziki - SINNA - ceglasty Szukasz wygodnego i uniwersalnego sweterka na każdą okazję? Model SINNA jest do tego stworzony. Świetnie wykonany z przyjemnej w dotyku miękkiej dzianiny, która jest komfortowa w noszeniu przez cały dzień. Sweter kardigan świetnie sprawdzi się do sukienki, jak i do klasycznego topu i jeansowych spodni. Doskonale sprawdzi się na co dzień, jak i do pracy. Zapinany jest na guziki. Sweterek posiada ozdobny ażurowy wzór, który dodaje mu oryginalności i uroku. Kolor ceglasty jest kobiecy i stylowy.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Sweter kardigan zapinany na guziki - SINNA - ciemny beż Magmac magmac.pl

  33.59 zł 55.99 zł
  Sweter kardigan zapinany na guziki - SINNA - ciemny beż Szukasz wygodnego i uniwersalnego sweterka na każdą okazję? Model SINNA jest do tego stworzony. Świetnie wykonany z przyjemnej w dotyku miękkiej dzianiny, która jest komfortowa w noszeniu przez cały dzień. Sweter kardigan świetnie sprawdzi się do sukienki, jak i do klasycznego topu i jeansowych spodni. Doskonale sprawdzi się na co dzień, jak i do pracy. Zapinany jest na guziki. Sweterek posiada ozdobny ażurowy wzór, który dodaje mu oryginalności i uroku. Kolor ciemny bezowy jest seksowny i dopasujesz do niego wszystkie dodatki.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - czarny Magmac magmac.pl

  38.99 zł 64.99 zł
  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - czarny Szukasz idealnego swetra na jesienne chłodne dni i nie tylko? Model Tikko to elegancki i stylowy sweter na każdą porę roku! Sweterek został wykonany z przyjemnej w dotyku miękkiej dzianiny, która jest bardzo komfortowa w noszeniu przez cały dzień, a do tego bardzo ciepła. Idealny do sukienki na wieczorne wyjście, jak i do codziennej stylizacji do jeansowych spodni i klasycznego t-shirtu. Dzięki ozdobnej falbance i unikatowym guzikom prezentuje się bardzo elegancko i z pewnością doda charakteru Twojej stylizacji. Luźny fason sprawdzi się na każdą figurę, a długie rękawki ochronią Twoje ramiona przed chłodem. Kolor czarny to klasa i elegancja, a do tego jest to bardzo uniwersalny kolor.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - ciemny bez Magmac magmac.pl

  38.99 zł 64.99 zł
  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - ciemny beż Szukasz idealnego swetra na jesienne chłodne dni i nie tylko? Model Tikko to elegancki i stylowy sweter na każdą porę roku! Sweterek został wykonany z przyjemnej w dotyku miękkiej dzianiny, która jest bardzo komfortowa w noszeniu przez cały dzień, a do tego bardzo ciepła. Idealny do sukienki na wieczorne wyjście, jak i do codziennej stylizacji do jeansowych spodni i klasycznego t-shirtu. Dzięki ozdobnej falbance i unikatowym guzikom prezentuje się bardzo elegancko i z pewnością doda charakteru Twojej stylizacji. Luźny fason sprawdzi się na każdą figurę, a długie rękawki ochronią Twoje ramiona przed chłodem. Kolor ciemny beż jest ponadczasowy, a do tego świetnie podkreśla opaleniznę.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - biały Magmac magmac.pl

  38.99 zł 64.99 zł
  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - biały Szukasz idealnego swetra na jesienne chłodne dni i nie tylko? Model Tikko to elegancki i stylowy sweter na każdą porę roku! Sweterek został wykonany z przyjemnej w dotyku miękkiej dzianiny, która jest bardzo komfortowa w noszeniu przez cały dzień, a do tego bardzo ciepła. Idealny do sukienki na wieczorne wyjście, jak i do codziennej stylizacji do jeansowych spodni i klasycznego t-shirtu. Dzięki ozdobnej falbance i unikatowym guzikom prezentuje się bardzo elegancko i z pewnością doda charakteru Twojej stylizacji. Luźny fason sprawdzi się na każdą figurę, a długie rękawki ochronią Twoje ramiona przed chłodem. Kolor biały jest subtelny i bardzo seksowny.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - czerwony Magmac magmac.pl promocyjna cena

  38.99 zł 64.99 zł
  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - czerwony Szukasz idealnego swetra na jesienne chłodne dni i nie tylko? Model Tikko to elegancki i stylowy sweter na każdą porę roku! Sweterek został wykonany z przyjemnej w dotyku miękkiej dzianiny, która jest bardzo komfortowa w noszeniu przez cały dzień, a do tego bardzo ciepła. Idealny do sukienki na wieczorne wyjście, jak i do codziennej stylizacji do jeansowych spodni i klasycznego t-shirtu. Dzięki ozdobnej falbance i unikatowym guzikom prezentuje się bardzo elegancko i z pewnością doda charakteru Twojej stylizacji. Luźny fason sprawdzi się na każdą figurę, a długie rękawki ochronią Twoje ramiona przed chłodem. Kolor czerwony jest oryginalny i idealny na świąteczny prezent.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - jasny beż Magmac magmac.pl

  38.99 zł 64.99 zł
  Modny sweter z guzikami i falbanką - TIKKO - jasny beż Szukasz idealnego swetra na jesienne chłodne dni i nie tylko? Model Tikko to elegancki i stylowy sweter na każdą porę roku! Sweterek został wykonany z przyjemnej w dotyku miękkiej dzianiny, która jest bardzo komfortowa w noszeniu przez cały dzień, a do tego bardzo ciepła. Idealny do sukienki na wieczorne wyjście, jak i do codziennej stylizacji do jeansowych spodni i klasycznego t-shirtu. Dzięki ozdobnej falbance i unikatowym guzikom prezentuje się bardzo elegancko i z pewnością doda charakteru Twojej stylizacji. Luźny fason sprawdzi się na każdą figurę, a długie rękawki ochronią Twoje ramiona przed chłodem. Kolor jasny beż jest subtelny i bardzo kobiecy.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - ciemny beż Magmac magmac.pl

  38.99 zł 64.99 zł
  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - ciemny beż Piękna nie wyraża się w centymetrach! Uniwersalność naszych niektórych modeli sprawia, że pasują zarówno na rozmiar 36/38 jak i na 40/42! Szukasz idealnego swetra na jesienne chłodne dni i nie tylko? Model Tikko to elegancki i stylowy sweter na każdą porę roku! Sweterek został wykonany z przyjemnej w dotyku miękkiej dzianiny, która jest bardzo komfortowa w noszeniu przez cały dzień, a do tego bardzo ciepła. Idealny do sukienki na wieczorne wyjście, jak i do codziennej stylizacji do jeansowych spodni i klasycznego t-shirtu. Dzięki ozdobnej falbance i unikatowym guzikom prezentuje się bardzo elegancko i z pewnością doda charakteru Twojej stylizacji. Luźny fason sprawdzi się na każdą figurę, a długie rękawki ochronią Twoje ramiona przed chłodem. Kolor ciemny beż jest ponadczasowy, a do tego świetnie podkreśla opaleniznę.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - biały Magmac magmac.pl

  38.99 zł 64.99 zł
  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO- biały Piękna nie wyraża się w centymetrach! Uniwersalność naszych niektórych modeli sprawia, że pasują zarówno na rozmiar 36/38 jak i na 40/42! Szukasz idealnego swetra na jesienne chłodne dni i nie tylko? Model Tikko to elegancki i stylowy sweter na każdą porę roku! Sweterek został wykonany z przyjemnej w dotyku miękkiej dzianiny, która jest bardzo komfortowa w noszeniu przez cały dzień, a do tego bardzo ciepła. Idealny do sukienki na wieczorne wyjście, jak i do codziennej stylizacji do jeansowych spodni i klasycznego t-shirtu. Dzięki ozdobnej falbance i unikatowym guzikom prezentuje się bardzo elegancko i z pewnością doda charakteru Twojej stylizacji. Luźny fason sprawdzi się na każdą figurę, a długie rękawki ochronią Twoje ramiona przed chłodem. Kolor biały jest subtelny i bardzo seksowny.
 • Sweter damski Magmac - magmac.pl - zdjęcie produktu

  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - czarny Magmac magmac.pl

  38.99 zł 64.99 zł
  Modny sweter kardigan z guzikami i falbanką - TIKKO - czarny Piękna nie wyraża się w centymetrach! Uniwersalność naszych niektórych modeli sprawia, że pasują zarówno na rozmiar 36/38 jak i na 40/42! Szukasz idealnego swetra na jesienne chłodne dni i nie tylko? Model Tikko to elegancki i stylowy sweter na każdą porę roku! Sweterek został wykonany z przyjemnej w dotyku miękkiej dzianiny, która jest bardzo komfortowa w noszeniu przez cały dzień, a do tego bardzo ciepła. Idealny do sukienki na wieczorne wyjście, jak i do codziennej stylizacji do jeansowych spodni i klasycznego t-shirtu. Dzięki ozdobnej falbance i unikatowym guzikom prezentuje się bardzo elegancko i z pewnością doda charakteru Twojej stylizacji. Luźny fason sprawdzi się na każdą figurę, a długie rękawki ochronią Twoje ramiona przed chłodem. Kolor czarny to klasa i elegancja, a do tego jest to bardzo uniwersalny kolor.

Sweterek do sukienki - zobacz nasze artykuły